Reklama

Závislost na PC hrách.....

Brutus (So, 25. 7. 2009 - 01:07)

Kdyz ctu zprávu od "1. 7. 2009 18:18:18, Mickey" jako bych cetl svou vlastní vezdbu, Pc mam uz hodne dlouho ale takhle dřepět jsem u neho zacal asi od 12 let a ted mi je 16.

Byl jsem hyperaktivní a venku jsem mohl behat i 10hodin. Ted jsem liny jit do ochodu a 10 hodin denne jsem schopny stravit u PC a o letních prazdninach jeste více, chodím pozde spát a vstávám kolem 12 hodin. A moje sportovní postava se pomalu "sere a sere" a jestli stím neco neudelam bude zemne tlustoch s tupec protoze uz ted propadámz cestiny... jsem zvedavý jestli to nekdy omezím nebo sním skoncim uplne, to bych mozna aji dodelal skolu a nasel si holku, ale takhle.. NE! Takovy clovek PC zapne a je u neho cely den, pak lituje ze z ty posrany proverky dostal za 5 v tu chvili bych byl chopny se PC zbavit, ale hold jsem nato měkky i kdyz mam silu fyzickou tak jsem dost "bezcílny clovek" a rict si tak to udelam - to jsem neudelal snad hodne dlouho, a pokud ano tak jsem urcite tak neucinil - odkladam odkladam a vyprchava jak vlastní odhodlaní tak stejne pribíva dalsich hodin stravenych u PC..

Brutus (So, 25. 7. 2009 - 01:07)

Kdyz ctu zprávu od "1. 7. 2009 18:18:18, Mickey" jako bych cetl svou vlastní vezdbu, Pc mam uz hodne dlouho ale takhle dřepět jsem u neho zacal asi od 12 let a ted mi je 16.

Byl jsem hyperaktivní a venku jsem mohl behat i 10hodin. Ted jsem liny jit do ochodu a 10 hodin denne jsem schopny stravit u PC a o letních prazdninach jeste více, chodím pozde spát a vstávám kolem 12 hodin. A moje sportovní postava se pomalu "sere a sere" a jestli stím neco neudelam bude zemne tlustoch s tupec protoze uz ted propadámz cestiny... jsem zvedavý jestli to nekdy omezím nebo sním skoncim uplne, to bych mozna aji dodelal skolu a nasel si holku, ale takhle.. NE! Takovy clovek PC zapne a je u neho cely den, pak lituje ze z ty posrany proverky dostal za 5 v tu chvili bych byl chopny se PC zbavit, ale hold jsem nato měkky i kdyz mam silu fyzickou tak jsem dost "bezcílny clovek" a rict si tak to udelam - to jsem neudelal snad hodne dlouho, a pokud ano tak jsem urcite tak neucinil - odkladam odkladam a vyprchava jak vlastní odhodlaní tak stejne pribíva dalsich hodin stravenych u PC..

Lady (Po, 6. 7. 2009 - 21:07)

rozhodně nejsi závislý :)

Básník (St, 1. 7. 2009 - 20:07)

Pokud chceš studovat "jak funguje lidska mysl", čili psychologii vážně, musíš si nejdřív dodělat střední školu. Soudě podle slov jako "uchilka" nebo "ubyraly" máš však velké mezery i v látce základní školy.

Mickey (St, 1. 7. 2009 - 18:07)

Zdravim vsechny co maji problem se zavislosti na pc (internetu ,hrach atd.)

Chtel byvh se svami podelit o svoji skusenost.

Nejsem zadny velky pisalek a proto prosim omluvte me pripadne chyby a preklepy.

"Zvyk je prevlecena zavislost"

Mam velky problem se zavislotni na pc jako takovou,,ani ne tak na hrach jako na iternetu ,ale i na musice a jeji prehrabavani porad dokola(je to takova moje uchilka)
Uz v 10 letech jsem porad do kola premlouval rodice at mi koupi pc....snazil sem se o to marne az do svych 13 narozenin ,kdy se nam nahodu podarilo potkat znameho mich rodicu ,ktery byl ochoten sehnat pc za nejakou rozumnou cenu (bez dph ) ale to nebu dal rozvadet :D
No proste sem konecne mel PC.Uplne jsem se vykaslal na skolu ,neucil sem se a delalo mi velke problemy rano vztavat(tenhle problem mam do dnes :) .Jelikoz jsem u pc travil(a stále travím) vice casu ,nez je normalni , do 2 - 3 hodin v noci sem u nej sedaval bezne.Zacali se u me projevovat znamky zavislosti a lenosti ale v te dobe mne to samozrejme nezajimalo,hlavne ze sem mohl parit svoji oblibenou fifu 03(moje prvni hra).Absolutne nic jineho me nezajimalo a to trvalo az do meho ucinkovani na stredni skole , po te jsem se nad tim trochu zamyslel a rikal sem si ze to asi nebude pro me to nejlepsi ,vysedavat denne 10 hodin u pc.Nicmene zutalo jen u zamysleni a nic se nezmenilo :D :(((((.
Zacal sem hrat CoD (call of duty ) A to byla,troufam si rict,nejvetsi chyba meho zivota.

Nic jineho ne z hrani CoD a nacpavani se sem nedelal.
Na CoD sem si opravdu hodne zvykl a kdyz sem doslat ban na rok ,malem sem to nevydrzel v te dobe.
Uz je to ale nejaka doba a dnes uz nehraji zadnou hru ,jen se prochazim internetem krizemkrazem a prebiram musiku porad do kola.
Takhle je to asi rok,muj stav se krucek po krucku zlepsuje.

Stredni skolu jsem nedodelal ,nemam ani prvni rocnik a mam velke problemy sehnat praci a uzvit sem,,je mi skoro 20 let a nejsem jeste zdaleka schopny postarat se o sebe sam.Tuto skutecnost si uvedomuji a delam vse proto aby se me myslenky ubyraly jinym smerem ,nez jen na pc.
K mojim zalibam patri studium myslenkovych pochodu ,pokud to tak muzu nazvat :) jak funguje lidska mysl a co delat pro to abych se zmirnoval stres a jak se zbavovat spatnych navyku. V mnoha situacich , ve kterych by spousta lidi panikarilo nebo melo prehnanou tremu , dokazu zustat az neobvikle klidny a nic me nerozhodi, ani naznaky nejakeho strachu nemam. Proste jsem odolny vuci vsem moznym natlakum, vysmivani a pomlouvani.
Stale se mi ale nedari zbavit se sveho "zvyku" , to jest Pc (Internet a jiz zminovana musika) Proste jak sednu k pc ,,nic jineho me nezajima ...
V poslednich par mesicich se to lepsi ,neni to zadny velky skok ale citim ze se dokazu pomalu zbavit myslenek na pc a vseho co se kolem toho toci.

Nemam absolutne zadny problem s kymkoliv mluvit ocemkoliv ,ale jakmile se mi dostane do hlavy myslenka na pc ,jsem bezradny, ale jak uz sem psal ,lepsi se to.

Taky sem uz zminoval ,ze nejsem vyuceny a dlouho nebudu ,protoze jsem nedodelal ani prvak. Spousta lidi si ze me delal srandu ,ze jsem hloupy a ze na to nemam. Mozna ano mozna ne.Nechal sem si delat IQ test a vysledek bych sokujici , 136.. vysoky nadprumer a po te sem se nad sebou zamysel a rikam ,pokud je to pravda,tak proc sakra porad drepim doma a nic nedelam...a dosel sem k zaveru ze vetsinu vinny na tom nese opravdu pc ,ktere me doslova ,v mich 13 - 16 letech, odstrihlo od sveta.

Znam spostu lidi co jsou zavisli na PC hrach ,ale alespon dokazi prijmout fakt ,ze skola je skola a vyplati se tam chodit a venovat se ji aspon trochu. Ja jsem bohuzel tohle zcela zanedbaval a situace ve ktere se nachazim ted,neni vubec dobra , naopak je velmi spatna . Nic mene ja se nenecham rozhodit a verim tomu ze se vse zlepsi a do nejake vzdalenejsi budoucnosti uplne zastavy.

Toto je muj pribeh ,ktery sem si sestavil sam podle svich"cinu-necinu"
Mrzelo by me kdyby se pocet takovy pripadu zvysoval.

To co jsem napsal , ma pomoct mne ,abych se nejak vyjadril :) a taky tem ,kteri maji podobny problem.
Zacnete se zamyslet samy nad sebou co vam to prinese a jake trapeni s vami muzou mit vasi blizci.
Muze to dojit opravdu daleko,pozor na to,,vim co rikam.

Lehce se kazdemu rika ,nenech se tim strhnout .. Ve skutecnosti to neni ani tak slozite. Vsechno je jednoduche ,jenom lide to delaji slozite!!!!!!!

Je to moje prvni poradne vyjadreni kteto situaci.

dan (Pá, 12. 6. 2009 - 17:06)

to chce sex

Toran (St, 25. 3. 2009 - 10:03)

lidi ja na kompu vydrzim taky dlouho klidne i 15 hodin, jestlize nekdo vydrzi na compu dlouho, neni to hned ze je zavisly, dokaze si udelat cas i na sotatni veci

xx (So, 31. 1. 2009 - 21:01)

Kdyz ma pritel volno, hraje na compu minimalne 15 hodin. Pry se nudi. Bojim se, ze uz jinak neumi zit. Ani moc neji, uplne zapomina, ze ma hlad. Je mi to lito kvuli nemu. Je jasny, ze zivot v realite neni tak zabavny jako u PC, ale je mu uz 24, taxnad by mohl umet PC a pravej svet oddelit. Je mi smutno:(

CoD2 (Pá, 23. 1. 2009 - 07:01)

Lidi zacnete parit a pochopite to!

JOHNY (Út, 11. 12. 2012 - 21:12)

Chci reagovat na dotyčné,...NO TO JE TEDY HROZNÝ ,,

FanaticGamer (Po, 10. 12. 2012 - 22:12)

Jsou slabí lidé a silní lidé.. slabí podlehnou silným... Trávil jsem u PC her hodne času, ale po nějaké době jsem si uvědomil, že pokud chci v tomto světě nějakým způsobem fungovat, budu se muset podřídit systému tak abych vydělal dost peněz na nájem, jídlo a příležitostné výdaje. je pravda že me život okolo nezajímá. Ženám zajímám atraktivní až do chvíle kdy jim řeknu jaký jsem... a popíšu jim že o žádný biť pomyslnž řetěz nestojím. Mít v sobe chtíč být v něčem nejlepší, stane se tak... ale jediné co mě tlačilo ku předu bylo hraní.. ale co když už me ani to hraní nebaví.. jsem jen chodící schránka plná neštěstí... Lidi se o takoveho člověka nezajímají... chtějí se potkavat s lidmy, kteří jsou pozitivně naladění, plní humoru .. kteri rozdavaji svou energii všude kolem sebe. Snažím si najít cíl svého života a přicházím na to že hraní je stejně moje cesta.. a brzy se k ní vrátím. Každý jednou umře proč bych se měl trapit hloupostma realného světa... nepotrebuji byt v realném světě boháč, stačí mi přežívat a plnohodnotně prožívat něco, co většina lidí nedokáže svými stvrdlými mozky ani pochopit :-) To MY Hráči "nemyslím ty nerdy jak psala Anna" vychutnat umíme.

Anna (Po, 3. 12. 2012 - 09:12)

Ahoj....můj přítel je...Chci reagovat na dotyčné, kteří se zastávají lidí s kyberzávislostí.
Měla jsem přítele. Ze začátku PC hry vůbec nehrál. Bydleli jsme spolu a já chtěla nějaký dobrý PC, tak jsem koupila na splátky ten nejlepší PC, co jsem sehnala. A co se nestalo. Přítel objevil kybernetický svět a začalo peklo.
Nejdříve hrál jen občas, pak několikrát týdně, pak denně.
Po 2 letech byl tak závislý, že zanedbával vše okolo. Nezajímal ho sex, nezajímal ho osobní život, zcela ztratil zájem o cokoli realistického, žil jen těmi hrami.
Když nám v koupelně bouchlo vodovodní potrubí, vzala jsem kladivo, rozbila obklady a opravila to sama. On seděl u PC. Prý má strašně důležitý turnaj ve Warcraftech.
Po dalším roce už začal zanedbávat i práci. Úmyslně se dával marod, aby nemusel do práce a mohl hrát hry. Přestal naprosto chodit ven, o lidi se nezajímal, jen jsem na něj promluvila a byl nevrlý, že ho ruším od her. Dokázal hrát i 36 hodin v kuse, beze spánku.
Bylo mi jasné, že tohle není normální a že se potřebuje léčit.
Když mu dali v práci výpověď, protože tam už vůbec nechodil, řekla jsem dost.
Marné byly prosby, ať navštíví lékaře, stejně se kyberzávislost u nás ještě neléčí a zatím ani nikdo neví, jak ji léčit.
Přítel tvrdil, že je to jen koníček, že já mám také své koníčky a nezakazuje mi je.
Po 4 letech našeho vztahu jsem se rozhodla. Buď toho nechá, nebo je konec. Nenechal toho, tak jsem PC prodala. Jelikož byl on nezaměstnaný, neměl na nový PC peníze. Takže nakonec doma všechno rozmlátil, zuřil, zmlátil i mne, že jsem mu prodala jeho miláčka a nakonec se zhroutil. Jsou to 2 měsíce. Dodnes je na psychiatrii.
A jestli mi ještě chce někdo tvrdit, že závislost na PC hrách neexistuje, tak si zkuste projít tím, co já.

kaja (Ne, 11. 11. 2012 - 18:11)

Ahoj....můj přítel je...si s nim zašukej je to normalni.

M. (Út, 18. 9. 2012 - 16:09)

Dobrý den,jsem asi závislá...ahoj taky jsem závislá už pár let nahráno mám 620 dní čistého času je to děs právě se snažím s tím něco dělat a došla jsem na tyto stránky mám osobní život který mě ale zajímá míň než ten virtuální:)
asi by bylo lepší ji přestat hrát jenomže sezení v hospodách sledování tv sbíráni čehokoliv je taky závislost pak si vyber-pokud to znamená že ztrácíš v reálu přátele nebo o ně nestojíš máš vážný problém:)

J. (St, 12. 9. 2012 - 12:09)

Dobrý den,jsem asi závislá na hře.Pořád na ni myslím a co chvíli si zapínám počítač abych se na ni podívala.Skouším ji hrát co nejméně ale nejde to.Co mám dělat??Mám ji hrát dále nebo ji mám přestat hrát?

Gameman (Čt, 30. 8. 2012 - 11:08)

Tak nás sakra nechte!
My závisláci jsme si vybrali PC kde máme všechno!Některé věci co zažijete ve virtuální realitě,tak normálně v realitě ne!
Já jsem kombinant,taky se rád projedu na kole nebo na kolečkových bruslích (v realitě)
ale miluju ty chvíle kdy zase sednu ke compu.My žijeme jinak než ostatní a jsme s pokojení tak nás nenapravujte!
(to vám zděluje celý tým stránek:WWW.INTERNET WORLD GAMES.WEBNODE.CZ)A(WWW.playgames0.webnode.cz)

Ch. (So, 25. 8. 2012 - 14:08)

Mám podobný problém jako slečny tady.. Kluci se tady naších přítelů zastávaj.. Ale ke komu si choděj stěžovat, s kym se koukaj na filmy, s kým si můžou povídat o všem ? No s pc rozhodně ne.. Jasně, at si hrajou.. ale všeho z mírou, nebo adios...

Hledáme program (Pá, 18. 5. 2012 - 05:05)

Dobrý večer,

hledám
programování Counter Strike 1.6 pluginy-configy hledáme programátora 2000Kč odměna !

spěchá,zakázka nejdéle do týdne maximálně 14dní od vytvoření třeba odevzdat

očekávám přesně to co napíšu v zakázce,vysoká znalost této problematiky vítána
opravdu zkušeného programátora tohoto jazyku a systému.... děkuji

částka v rozmezí do 2000,-Kč

kontakt: [email protected]

pro web http://www.gamekill.cz

nebo zde přes tento odkaz níže:
http://www.gamekill.cz/soutez/?r=OHxtYWNocg==

FanaticGamer (Pá, 20. 4. 2012 - 09:04)

závislost na PC hrách je...Haha ? Okradli te ? Nemyslím si, spíš jsi někde na něco zapomněl.. Btw na co pouzivat Steam ? Zkus Smart Steam, a uvidis kouzlo... jen takova mala rada od Fanatika :-D

lukas (Út, 17. 4. 2012 - 10:04)

Market máš pravdu, důkazem...to je pravda mě je 17 už mě ten počítač taky ovlivnil hlavně css

Reklama

Přidat komentář