Reklama

Cervikální dystonie

Soňa (Pá, 16. 6. 2017 - 17:06)

Milá Soňo, už i z vlastní...Rito, posílala jsem zadost o přátelství na FB, mohla bych ti potom napsat Messenger. S.

Pro Standu (Pá, 16. 6. 2017 - 09:06)

Ahoj. Psal jsi minule, že ti zmodraly prsty na nohach, nebo nehty, tak nějak. Známý to měl, plus podezřeni na Pn a zjistili mu Wilsonovu nemoc. Než na to přišli, měl to pár let i s cerv. dystonií.Ty prsty byly podezřelé. Zkus se pozeptat a přečíst o tom na googl.Holky moc vám zlepšení přeji. Ale když je Cd od myelopatie na míše tak cvičit nepomúže, naopak to ani nelze. Určitě se ale vyplatí zkoušet než hned Btx. Adell.

Rita (Čt, 15. 6. 2017 - 10:06)

Hanko, pojedu ke Gabi v...Milá Soňo, už i z vlastní zkušenosti doporučuji na nic nečekat a pustit se do práce. Nelitujte investice, ta se Vám mockrát vrátí.A navíc ta radost, že člověk něco dokáže na základě návodu úplně sám. Držím pěsti,abyste se dokázala rozhodnout. :-)

Rita (Čt, 15. 6. 2017 - 10:06)

Hanko, připadala jsem si také jak mimoň. Všude se bohužel všechno točí kolem botulinu. Chápu, že spousta lidí je vděčná za úlevu. Neměla jsem to štěstí, ale jak se říká - všechno špatné pro něco dobré. Najít zdravou metodu bez jedů a na základě vlastního snažení, to mi vyhovuje. :-) Je pro mě ale veliký přínos, že se konečně tato metoda šíří i k nám a doufám, že nás bude čím dál víc. Moc Vám děkuji za nabídku případné komunikace e-mailem. Teď si vychutnejte nádhernou dovolenou a po návratu se s Vámi budu snažit spojit. Dává mi to velkou motivaci do dalšího cvičení. Díky :-) Rita

Soňa (St, 14. 6. 2017 - 22:06)

Hanko, pojedu ke Gabi v červenci. Jsem ráda, ze jsem si přečetla něco pozitivního a máme naději i my, kteří do toho půjdeme. Mohla bych se Tě také na něco zeptat přes e-mail? Děkuji S.

Hanka (St, 14. 6. 2017 - 18:06)

Milá Hanko, jsem moc...Rito, já jsem taky moc ráda, že je na těchto stránkách někdo, kdo cvičí podle Abbie a pomáhá mu to. Už jsem si připadala jako exot a chtěla přestat sem úplně chodit. Momentálně jsem na dovolené v Itálii a bez botoxu a prakticky bez problémů zvládám cestování a návštěvy různých historických památek, což mě moc baví a je to pro mě velká radost. Bez Abbieina programu by to pro mě bylo zcela nemyslitelné. Pokud jde o masáže, masíruje mě pokud možno každý den manžel. Když mu to však někdy nevyjde, používám masážní strojek. I když ruční masáž je lepší, i masáž strojekm přináší úlevu. V době, kdy jsem měla dystonii hodně silnou (bez botoxu jsem nevydržela ani sedět), jsem se ještě snažila si každý večer dopřát teplou koupel s masážní poduškou, která dělá bubliny, a tím člověka masíruje. Je to něco jako bublinková koupel, poduška se dá koupit asi za 1500 Kč. Myslím, že stránky Gabriely Kiššové jsou moc dobré a má taky facebookovou diskusní skupinu, do které se lze přihllásit. Pokud byste se mě chtěla na něco zeptat, ráda Vám napíši na mail. Přeji mnoho vytrvalosti a jsem přesvědčená, že se i Vám podaří dostat se do stavu bez příznaků dystonie. Jde to, záleží jen na nás.

Rita (St, 14. 6. 2017 - 17:06)

Rito, jak dlouho už...Jano, začala jsem cvičit v roce 2011. Přibližně po roce se dostavily první vlaštovky zlepšení. Svaly líp poslouchaly. Potom bohužel onemocněli oba rodiče a já jsem řešila spoustu věcí kolem jejich dalšího žití. Jsem sama, takže to pro mne bylo moc náročné psychicky a fyzicky a cvičení jsem mockrát přerušila. I tak jsem se dopracovala již několikrát k užasné úlevě. Věřím, že se to brzy podaří úplně. Masáže jsou také moc důležité. Škoda, že nemám doma nikoho, kdo by mi při masáži pomohl. metodu vřele doporučuji a investice do zdraví je opravdu ta nejlepší. Navíc celý program je spojen i s očistou organizmu a zdravým životním stylem.Nesmí Tě děsit, že u mě to trvá tak dlouho. Opravdu je to rodinnou situací, ale začínám znovu a tentokrát to musím pro sebe zvládnout až do šťastného konce. Gábina dělá skvělou práci a i já zvažuji, že se s ní spojím. Za těch pár let se určitě ještě mnohé trochu změnilo a možná i cviky se trošku opravily. Držím pěsti, ať je Tvé rozhodnutí správné. Já jsem se určitě rozhodla správně. :-)Jinak cvičit je opravdu potřeba denně, některé cviky opakovat i během dne.

Jana (St, 14. 6. 2017 - 11:06)

Milá Hanko, jsem moc...Rito, jak dlouho už cvičíš podle Abi? Je to třeba už znát?Chtěla bych kurz také vyzkoušet. Cvičíš a masíruješ denně?Děkuji za odpověď. Jana.

Rita (St, 14. 6. 2017 - 10:06)

Gabi (Gabriela Kiššová)...Milá Hanko, jsem moc ráda,že jsem se setkala s někým, kdo cvičí podle Abigail. Mám CD už téměř 30 let, botulin ani jednou nezafungoval, takže jsem nakonec byla vyřazena. Zázrakem jsem se dostala osobně k Abi. Docela ráda bych si s Vámi o cvičení promluvila a hlavně, jak zvládáte sama masáže. I já zjišťuji pomalé posuny k lepšímu a hlavně přirozenou a cestou.

romana (Út, 13. 6. 2017 - 14:06)

Zdravím všechny.Mílo děkuji za pozdrav,a jak bude čas písnu.Vždyť víš,jak je to se mnou....Tě nějak zanedbávám,ale slibuji,až napíšu,tak to bude něco :-)Vážení díky za rady,kde je to fajn,ale pro mne Brno,či šumperk je trochen daleko.v každém případě,krásné dny.jen opatrně,páč to praží,jako blázen.Romana

mária (Čt, 8. 6. 2017 - 19:06)

Mario,V šumperku je dobrá...Děkuji.

Jirka (Čt, 8. 6. 2017 - 10:06)

Ano, to znám. Také mě to...Podle toho co tady čtu tak nejlepší chování mají v Brně u SV.Anny-konkrétně pan docent Baláž,jezdím teď po domluvě po třech měsících místo čtyř,stejně mě to maximálně vydrží pět týdnů.už by měli vymyslet v dnešní době něco lepšího,člověk se jenom pořád trápí..

Adell (St, 7. 6. 2017 - 22:06)

Mario,V šumperku je dobrá neuroložka Simona Nováková ( dobré reference dle googl). Zkus se objednat.

mila (St, 7. 6. 2017 - 22:06)

Dobré ráno.tak abych...Romčo, jsi úžasná :-)Jinak 28. července má narozky můj syn a měla i maminka. To jen na odlehčení... Já při aplikaci dostanu hned další termín.A taky jsem rok a půl byla bez příznaků a na botul nejezdila. Měj se hezky......

Jana (St, 7. 6. 2017 - 11:06)

Ano, to znám. Také mě to štve, nevím proč nám nedají termín hned při aplikaci. V jiných nemocnicích to tak funguje a oni by si taky ušetřili práci. A že mi botox vydrží 4 měsíce, to ani náhodou. Teď max.měsíc.

romana (St, 7. 6. 2017 - 08:06)

Dobré ráno.tak abych také přispěla...Tuto nemoc mám,myslím,sedmým rokem.jezdím na botox do Prahy do Kateřinský.napíši vám mé zkušenosti z poslední doby.Rok a půl mi dala ta potvora pokoj.Když jsem byla na plánované kontrole,shodli jsme se s lékařem,že zatím nic píchat nebudeme,nebylo to nutné.5ekla jsem,ale co bude,až se mi nemoc objeví,že se budu muset objednat a budu muset čekat třeba další tři měsíce.protože tam je zvykem,že když vás opíchají,tak si pak sami musíte zavolat,nejlépe za měsíc a dostanete termín.A on,že ne,že budu v nejbližším možném termínu objednaná.No a co se stalo?nemoc se vrátila a já zavolala,no jistě-za tři měsíce.Rozlobila jsem se a vyhubovala jim,že ať se podívají do karty,že tam mám černé na bílém,že budu co nejdříve.Sestra držkovala,že nemá místo,tak jsem jí řekla,že si tedy zavolám primářovi.No a nejednou to šlo.Do týdne jsem tam byla letos 10.března.Jo vzal si na mě nějaký přístroj,snad ultrazvuk a podle toho mě píchal.No jo,trvalo téměř tři neděle,než to zabralo a i tak jsem měla občas otáčení hlavy a i třesy.Volala jsem si na další termín,asi po čtrnácti dnech a paráda,jsem na 28.července.Tak co s tím,hlava mi už teď jde šejdrem,mám ID bez stovky pět tisíc,našla jsem si brigádu 2x v týdnu a protože teď už to nejde,čekat tam na mě nebudou,najdou si náhradu a já se mohu jít pást.Opět mě to dopálilo a psala jsem primáři.Momentálně je kdesi na dovče,tak až se vyválí,snad mi odpoví.myslím,že pět měsíců je na další botox proklatě dlouho a my,co jezdíme do Prahy,bychom měli víc,křičet a to všichni a ne jen jeden.

mila (Út, 6. 6. 2017 - 08:06)

Mário, mám kamaráda kousek od tebe a tuším, že jezdí k neurologovi či neuroložce, nevím, do Hanušovic :-)

mária (Ne, 4. 6. 2017 - 21:06)

Maruško a odkud jste(...Jsem ze Supíkovic 13 km Za Jeseníkem.Kdyby mi někdo poradil byla by jsem moc ráda takle jen psichyatr a i k tomu se obědnává měsíc dopředu ach jo .

Adell (Ne, 4. 6. 2017 - 19:06)

Maruško a odkud jste( alespon kraj, okres?) jistě by se někdo ozval kdo o vstřícném a ochotném ve vašem okolí ví.

Jana (Ne, 4. 6. 2017 - 08:06)

V místě bydliště také nemám žádného neurologa, musím za nim jezdit dost daleko. Pokud mu všechno toto řeknete nechá Vám vyšetření udělat. Prošla jsem snad všemi co existují. Než mi zjistili dystonii neměla jsem nikdy pracovní neschopnost ato už nejsem žádná mladice. Ale mám výborného neurola a druhého výborného na aplikaci botoxu.

Reklama

Přidat komentář