Reklama

Cervikální dystonie

Jirka (Čt, 3. 8. 2017 - 09:08)

Stando chodíš do práce asi...No vidíš,aspoň si po práci zaplaveš a ve sprchách omrkneš při úklidu chlapy.

standa (Pá, 28. 7. 2017 - 06:07)

Stando chodíš do práce asi...ted zase pracuji - zvládám to , jak kdy. Mám povoleno i home office, tak mi na to nepadne celá dovolená . jak to nejde tak jsem doma a dělám z domu . Z ID bych asi nevyžil.

mária (Čt, 27. 7. 2017 - 14:07)

Stando chodíš do práce asi že mě ted poslali z pracáku na lázně uklízet na 5 hodin, jak to zvládáš ,doufám že to taky dám bo 5,500 duchodu v dnešní době je strašně málo.

mária (Ne, 23. 7. 2017 - 14:07)

spíše bych to viděl na...mě ten pot začal byt cítit až potěch kapkách co mi psala ,eukaliptus atd určitě ,máš pravdu stando

standa (So, 22. 7. 2017 - 09:07)

Stando prosímtě nevíš...spíše bych to viděl na léky nebo doplňky stravy , které užíváš - nějak se vyloučit musí .

mária (Pá, 21. 7. 2017 - 12:07)

ty btx jsou 3 typy - když...Stando prosímtě nevíš něco o zapachajícím potu.pozoruji že po té Bovenově masáži cítím vlastní pot v podpaží tak nějak chemicky ,co dělat máš nebo máte s tím někdo zkušenosti ,jo někdo si řekne tak se vykoupej ,no dík ale jak se zpotím tak cítím pot po chemické latce,ted du do OLomouce v pondělí tak mu to řeknu ,sakra zase další problém, prý to nemám podcenovat.

Jirka (Út, 11. 7. 2017 - 10:07)

ty btx jsou 3 typy - když...No konečně skvělá zpráva,tak snad to dorazí i k nám,i když si myslím,že nás potřebují udržovat co nejdéle nemocné a když budeš jezdit jenom dvakrát do roka tak přijdou o dost peněz,no uvidíme.

mária (Po, 10. 7. 2017 - 19:07)

A to ještě chodím po pracáku ikdyž mám duchod tak mi hleda práci klepu se jí tam jak sulc ale pry pracovat ještě mužu no netrefilo by vás z toho .Ještě mám nárok na podporu do unora tak to využívají .

standa (Po, 10. 7. 2017 - 09:07)

Stando mě ten hořčík...ty btx jsou 3 typy - když nezabírají, tak zkus jiný typ - mě dysport moc neučinkoval - to je a nebo A typ. poslední je neuroblok btx typ c - a amíci mají něco nového co působí 6 měsíců , tak možná, že se toho dožijeme i u nás .

mária (Ne, 9. 7. 2017 - 20:07)

Marie ten hořčík vám...Stando mě ten hořčík obměnují jednou injekce pak v tabletach i rozpustný nejlépe mi vyhovoval v injekcich ale doktorka má dovolenou měsíc tak jsem na tabletách a ty křeče mě berou furt.Jsem ráda že slyším tak skvělou zprávu že aspon někomu ten BTX pomohl já jdu znova na měření 24,tak uvidím co dál.

Standa (Ne, 9. 7. 2017 - 11:07)

No vidíš Jiříku aspon...Marie ten hořčík vám dávají v injekcích nebo užíváte tablety popř rozpustný ?. mě ten MG i v tabletách částečně zabíral , ted jsem byl na BTX v úterý - a prozatím nejlepší výsledek, reakce téměř okamžitá už za dva dny - píchla mi to vedle toho operovaného slalu , kde jsou u klíční kosti dva takové nenápadné provázky,asi to patří ke svalu SCM- nikde v anatom atlase jsem to neviděl. které hezky zaškubávaly - tak je zpacifikovala- tak jsem zvědav , až začnu pracovat - tento týden jsem užíval dovol.

mária (Pá, 7. 7. 2017 - 10:07)

Vojtovu metodu na mě...No vidíš Jiříku aspon jsem se dozvěděla že máš tu Vojtovu metodu vyzkoušenou .Já ti mužu říci zase že chodím na tu Bowenovou tlakovou masáž a vůbec mi to nepomáhá ,dostávám křeče kdekoliv v těle už si nevím rady a hořčík tak ten nezabíra .Koukám že se s tebou dá dobře pokecat ,určitě máš dost informací čím vším jsi prošel no tak se poděl o ně ,já osobně to uvítám.zatím se měj hezky ,no v rámci možností.

Jirka (Pá, 7. 7. 2017 - 10:07)

Jiřine nech toho ,ty si tu...Vojtovu metodu na mě zkoušeli někdy před dvaceti lety a výsledek ještě větší ataky dystonie..poradit ti můžu akorát to,abys tady nepsala nějaké tvé rozumy,když mě vůbec neznáš,nikdy se s touto potvorou nesmířím a tečka,zlej nejsem,jen mě vadí čumilové apod.jestli tvůj starý leží na otomaně tak mě podle něho laskavě neposuzuj.

Alena (Pá, 7. 7. 2017 - 10:07)

Jirko,s bolestí hlavy Vám může poradit i obvodní lékař, nemusí to být zrovna tablety, lze dát i injekci, ať se člověk zbytečně netrápí. Nebo zajít zatím k běžnému neurologovi.Mně neodmítl ani když jsem byla mimo své bydliště. Zkuste to.

mária (Pá, 7. 7. 2017 - 09:07)

Jenom,aby jsi neměla ty...Jiřine nech toho ,ty si tu jen stěžuješ místo abys něco poradil ,tak tebe bych chtěla poznat osobně.

:-)) (Pá, 7. 7. 2017 - 08:07)

Bílou Opavu jsem šla vloni...Taky jsem šla Bílou Opavu, až na Barborku. Krása, doporučuji všem :-). Vždyť u nás je tak krásná příroda.

mila (Pá, 7. 7. 2017 - 08:07)

No opravdu se to nějak...Bílou Opavu jsem šla vloni na konci prázdnin. Překrásný výlet. Vzala mi moc sil :-) Manžel musel nést našeho nevidomého pudlíka a neměl čas zachraňovat mě. Tak mi sem tam pomohli cizí lidé. No co už. Jsem stará nemocná babička. Ale Jeseníky miluju a budu se tam vracet, dokud budu mít síly :-)

Jirka (Čt, 6. 7. 2017 - 22:07)

Proč mi nadáváš vždyt...Jenom,aby jsi neměla ty ještě větší problémy,napadla jsi mě jako první,každý den mě bolí hlava jak střep tak mě dej pokoj.

mária (Čt, 6. 7. 2017 - 22:07)

No opravdu se to nějak...Stanko máš pravdu ,važme si každé pěkné chvilky i když se zrovna necítíme nejlépe.

Staňka (Čt, 6. 7. 2017 - 21:07)

No opravdu se to nějak zvrtlo,všichni si musíme uvědomit ,že tenhle náš problém a to si nikdo,kdo s tímhle neřádem nemá zkušenost, to ani nemůže pochopit.Ani naši páni doktoři.Každý z nás tohle trápení snáší jinak.Já to mám přes 30 roků a jsou období , kdy mám depky a štve mě celý svět,jenže stejně si musím pomoct zase sama a tak dnes byl třeba pěkný den, zvládla jsem Bílou Opavu Jeseníky jsou krásné, ale omezuje tahle potvora celý můj život.A tak budou zase dny kdy budu cítit zlost, proč mě tohle muselo potkat.A to po operaci, kdy mi mněnili obratel botox působí jako úplná pohroma. Nedrží mi hlava na krku,asi se něco změnilo s krčním svalstvem.A tak buďme na sebe milejší ,snad to každému z nás aspoň trošku pomáhá když tyhle stránky čteme snad i to pomůže, když víme, že v tom nejsme sami.Tak si važme každé pěkné chvilky a psát sem i s dobrou ,ale i špatnou náladou, tak o to by t.u mnělo jít.Všem přeji ať je líp.Staňka

Reklama

Přidat komentář