Reklama

....JAKÉ PLAVKY SE LÍBÍ....

Petra (So, 12. 1. 2019 - 07:01)

Mám pocit, že kdybych nepřistoupila na to, že má 14 lety dcera nosí plavky tanga, tak by je nosila stejně, akorát potají. Takové iluze nemám, že by poslechla

petra (Ne, 6. 1. 2019 - 22:01)

mamka my kupuje tanga od 10 roku , mám je ráda a mamka je taky nosí já je nosim i na koupání k rybníku, ted my bylo 13 a nemám s tim žádnej problém - občas si mě kluci prohlížeji ale baví je to vždycky jenom chvilku

Bbbbb (Ne, 6. 1. 2019 - 22:01)

Ake plavky sa mi pacia?Take,ktore zahaluju a zaroven aj odhaluju.Zatial najkrajsie som videl este za komancov na Zemplinskej sirave na jednej DEDERACKE.Myslim tym nemku z NDR.Mala jednodielne biele plavky,ktore ked boli suche,tak dokonale kryli.Ale ked vysla z vody,pomaly vsetkym chlapom stali.Zostali priesvitne.Vsetko presvitalo.Chlapi sa po nej obzerali a zeny frflali.

Anka (Ne, 6. 1. 2019 - 19:01)

Dnes jsem byla v aquaparku v Pardubicích. A tam byla matka s dcerou, tanga obě. Matka cca 40? To beru v pohodě. Ale dcera odhadem tak 12-13 let. To mi teda přijde hodně brzy.

a (Ne, 6. 1. 2019 - 20:01)

A proč brzy?

Anka (Ne, 6. 1. 2019 - 22:01)

No, myslím, že by děvčata měla mít alespoň občanku, než začnou na veřejnosti chodit jen v tangách. Nic proti těm plavkám nemám, když je na to tělo. Ale ve 13 je to pro mě ještě dítě. A děti v tangách?

Kristýna (Po, 14. 1. 2019 - 22:01)

Ve 14 jsme s mým klukem zkoušeli orální sex.

ale (Po, 7. 1. 2019 - 05:01)

Co je na tangách špatné, vždyť je to jen jiný střih plavek.?

Katka (Po, 7. 1. 2019 - 13:01)

Taky si myslím, že tanga nejsou problém ani ve 13 letech. Je to hezký střih a líbivý. Navíc, když tam byla s mámou, tak úplně v klidu.

Ilona (Pá, 11. 1. 2019 - 21:01)

Já mám tanga plavky od 14 let, tedy už 10 let jsem na sobě neměla jiný typ. Zvládla jsem v nich i plavání se školou, rodinné dovolené, aquaparky ... prostě normálka.

Bbbbb (Út, 8. 1. 2019 - 00:01)

Súhlasím s tebou.Pekná prdelka v nich vynikne.Ale niektoré dámy asi nemajú doma zrkadlo.Lebo niektoré v nich vypadajú otrasne.

Katka (Út, 8. 1. 2019 - 08:01)

Lepší štíhlá třináctka, než silnější padesátka :) Mě je tedy přes 30, ale na tanga nedám dopustit.

Andrea (Út, 1. 1. 2019 - 16:01)

Bazen je dobra zaminka byt nahy/naha. Ty vase Silvestry bez bazenu vedly k nahote jak?

Tomáš (Út, 1. 1. 2019 - 17:01)

Stačil alkohol a dobrá parta lidí. A bylo z toho milování 4 párů v jedné místnosti. A pak už to šlo samo .. Ale vzdy jen jednou za rok na Silvestra.

Andrea (Út, 1. 1. 2019 - 17:01)

Podobne party bez bazenu znam taky, sice zadna nahota prede vsemi, ale pary odchazeji do jinych pokoju a pak se zase vraci.

Ivan (Ne, 30. 12. 2018 - 21:12)

Na ženským mám rád tanga, když jdu se sestrou, tak vyjedem autem někam do přírody, kde to je trochu od lidí. Já se koupu bez plavek, ona v tangách, nahoře je topless. Ty tanga má na břehu, do vody si je sundá aby pak nebyla v mokrým. Mně se víc líbí v tangách než úplně nahá. Přitom je starší jak já, ale postavu má perfektní. Ona je s klukem sama. Já s ní bydlím, nemusím platit byt zvlášť, jim to taky pomůže. Ani nikoho nesháním, jsem s ní spokojenej.

pavel (Čt, 29. 11. 2018 - 19:11)

neraději žádný , a když už to jinak nejde tak dámský spodní díl

Katka (Čt, 29. 11. 2018 - 17:11)

Ahoj, chystáme se do Aquapalace Čestlice a já mám plavky typu tanga. Nevíte, zda to tam nebude problém? Vídáte tam ženy v tangách? Abych nepohoršovala ... ale nové se mi kvůli tomu kupovat nechce. Díky Katka (31 let)

Hanča (Čt, 29. 11. 2018 - 23:11)

Neboj se, žádný problém nehrozí. Byla jsem tam v tangáčích už několikrát a v pohodě. Párkrát se po mě ohlédlo několik puberťáků, jeden si mě možná i vyfotil mobilem, no s tím se setkáš i jinde. Jinak nic víc.

Katka (Pá, 30. 11. 2018 - 14:11)

Děkuju. Já jsem už v pár bazenech v tangach byla a ok. Přesně jak říkáš, maximálně někdo "nenapadne" vyfoti
Tady je to celkem veliké centrum, tak jsem si nebyla jistá. Tak zítra hurá do vody. K

Reklama

Přidat komentář