Reklama

....JAKÉ PLAVKY SE LÍBÍ....

Bbbbb (Ne, 6. 1. 2019 - 22:01)

Ake plavky sa mi pacia?Take,ktore zahaluju a zaroven aj odhaluju.Zatial najkrajsie som videl este za komancov na Zemplinskej sirave na jednej DEDERACKE.Myslim tym nemku z NDR.Mala jednodielne biele plavky,ktore ked boli suche,tak dokonale kryli.Ale ked vysla z vody,pomaly vsetkym chlapom stali.Zostali priesvitne.Vsetko presvitalo.Chlapi sa po nej obzerali a zeny frflali.

Anka (Ne, 6. 1. 2019 - 19:01)

Dnes jsem byla v aquaparku v Pardubicích. A tam byla matka s dcerou, tanga obě. Matka cca 40? To beru v pohodě. Ale dcera odhadem tak 12-13 let. To mi teda přijde hodně brzy.

a (Ne, 6. 1. 2019 - 20:01)

A proč brzy?

Anka (Ne, 6. 1. 2019 - 22:01)

No, myslím, že by děvčata měla mít alespoň občanku, než začnou na veřejnosti chodit jen v tangách. Nic proti těm plavkám nemám, když je na to tělo. Ale ve 13 je to pro mě ještě dítě. A děti v tangách?

Kristýna (Po, 14. 1. 2019 - 22:01)

Ve 14 jsme s mým klukem zkoušeli orální sex.

ale (Po, 7. 1. 2019 - 05:01)

Co je na tangách špatné, vždyť je to jen jiný střih plavek.?

Katka (Po, 7. 1. 2019 - 13:01)

Taky si myslím, že tanga nejsou problém ani ve 13 letech. Je to hezký střih a líbivý. Navíc, když tam byla s mámou, tak úplně v klidu.

Ilona (Pá, 11. 1. 2019 - 21:01)

Já mám tanga plavky od 14 let, tedy už 10 let jsem na sobě neměla jiný typ. Zvládla jsem v nich i plavání se školou, rodinné dovolené, aquaparky ... prostě normálka.

Bbbbb (Út, 8. 1. 2019 - 00:01)

Súhlasím s tebou.Pekná prdelka v nich vynikne.Ale niektoré dámy asi nemajú doma zrkadlo.Lebo niektoré v nich vypadajú otrasne.

Katka (Út, 8. 1. 2019 - 08:01)

Lepší štíhlá třináctka, než silnější padesátka :) Mě je tedy přes 30, ale na tanga nedám dopustit.

Andrea (Út, 1. 1. 2019 - 16:01)

Bazen je dobra zaminka byt nahy/naha. Ty vase Silvestry bez bazenu vedly k nahote jak?

Tomáš (Út, 1. 1. 2019 - 17:01)

Stačil alkohol a dobrá parta lidí. A bylo z toho milování 4 párů v jedné místnosti. A pak už to šlo samo .. Ale vzdy jen jednou za rok na Silvestra.

Andrea (Út, 1. 1. 2019 - 17:01)

Podobne party bez bazenu znam taky, sice zadna nahota prede vsemi, ale pary odchazeji do jinych pokoju a pak se zase vraci.

Ivan (Ne, 30. 12. 2018 - 21:12)

Na ženským mám rád tanga, když jdu se sestrou, tak vyjedem autem někam do přírody, kde to je trochu od lidí. Já se koupu bez plavek, ona v tangách, nahoře je topless. Ty tanga má na břehu, do vody si je sundá aby pak nebyla v mokrým. Mně se víc líbí v tangách než úplně nahá. Přitom je starší jak já, ale postavu má perfektní. Ona je s klukem sama. Já s ní bydlím, nemusím platit byt zvlášť, jim to taky pomůže. Ani nikoho nesháním, jsem s ní spokojenej.

pavel (Čt, 29. 11. 2018 - 19:11)

neraději žádný , a když už to jinak nejde tak dámský spodní díl

Katka (Čt, 29. 11. 2018 - 17:11)

Ahoj, chystáme se do Aquapalace Čestlice a já mám plavky typu tanga. Nevíte, zda to tam nebude problém? Vídáte tam ženy v tangách? Abych nepohoršovala ... ale nové se mi kvůli tomu kupovat nechce. Díky Katka (31 let)

Hanča (Čt, 29. 11. 2018 - 23:11)

Neboj se, žádný problém nehrozí. Byla jsem tam v tangáčích už několikrát a v pohodě. Párkrát se po mě ohlédlo několik puberťáků, jeden si mě možná i vyfotil mobilem, no s tím se setkáš i jinde. Jinak nic víc.

Katka (Pá, 30. 11. 2018 - 14:11)

Děkuju. Já jsem už v pár bazenech v tangach byla a ok. Přesně jak říkáš, maximálně někdo "nenapadne" vyfoti
Tady je to celkem veliké centrum, tak jsem si nebyla jistá. Tak zítra hurá do vody. K

Katka (So, 1. 12. 2018 - 22:12)

Tak jsme dnes byli a opravdu v pohodě. Dokonce jsem nebyla jediná. Viděla jsem další dvě ženy v tanga plavkách. Občas se někdo otočí, ale v klidu.

Hanča (Ne, 2. 12. 2018 - 20:12)

To jsem ráda.
Já taky měla trochu obavy, když jsem si je měla poprvé vzít na místní koupaliště a pak poprvé do aquaparku. Já je začala nosit na dovolené u moře, tam mi prvý pár koupil manžel, kterému se moc líbili. A postupně mě přesvědčoval, abych je nosila u vody stále. A tak jsem si na ně zvykla, že už mi nevadí ani ty zvídavé pohledy.

Reklama

Přidat komentář