Reklama

....JAKÉ PLAVKY SE LÍBÍ....

Katka (Út, 8. 1. 2019 - 08:01)

Lepší štíhlá třináctka, než silnější padesátka :) Mě je tedy přes 30, ale na tanga nedám dopustit.

Andrea (Út, 1. 1. 2019 - 16:01)

Bazen je dobra zaminka byt nahy/naha. Ty vase Silvestry bez bazenu vedly k nahote jak?

Tomáš (Út, 1. 1. 2019 - 17:01)

Stačil alkohol a dobrá parta lidí. A bylo z toho milování 4 párů v jedné místnosti. A pak už to šlo samo .. Ale vzdy jen jednou za rok na Silvestra.

Andrea (Út, 1. 1. 2019 - 17:01)

Podobne party bez bazenu znam taky, sice zadna nahota prede vsemi, ale pary odchazeji do jinych pokoju a pak se zase vraci.

Ivan (Ne, 30. 12. 2018 - 21:12)

Na ženským mám rád tanga, když jdu se sestrou, tak vyjedem autem někam do přírody, kde to je trochu od lidí. Já se koupu bez plavek, ona v tangách, nahoře je topless. Ty tanga má na břehu, do vody si je sundá aby pak nebyla v mokrým. Mně se víc líbí v tangách než úplně nahá. Přitom je starší jak já, ale postavu má perfektní. Ona je s klukem sama. Já s ní bydlím, nemusím platit byt zvlášť, jim to taky pomůže. Ani nikoho nesháním, jsem s ní spokojenej.

pavel (Čt, 29. 11. 2018 - 19:11)

neraději žádný , a když už to jinak nejde tak dámský spodní díl

Katka (Čt, 29. 11. 2018 - 17:11)

Ahoj, chystáme se do Aquapalace Čestlice a já mám plavky typu tanga. Nevíte, zda to tam nebude problém? Vídáte tam ženy v tangách? Abych nepohoršovala ... ale nové se mi kvůli tomu kupovat nechce. Díky Katka (31 let)

Hanča (Čt, 29. 11. 2018 - 23:11)

Neboj se, žádný problém nehrozí. Byla jsem tam v tangáčích už několikrát a v pohodě. Párkrát se po mě ohlédlo několik puberťáků, jeden si mě možná i vyfotil mobilem, no s tím se setkáš i jinde. Jinak nic víc.

Katka (Pá, 30. 11. 2018 - 14:11)

Děkuju. Já jsem už v pár bazenech v tangach byla a ok. Přesně jak říkáš, maximálně někdo "nenapadne" vyfoti
Tady je to celkem veliké centrum, tak jsem si nebyla jistá. Tak zítra hurá do vody. K

Katka (So, 1. 12. 2018 - 22:12)

Tak jsme dnes byli a opravdu v pohodě. Dokonce jsem nebyla jediná. Viděla jsem další dvě ženy v tanga plavkách. Občas se někdo otočí, ale v klidu.

Hanča (Ne, 2. 12. 2018 - 20:12)

To jsem ráda.
Já taky měla trochu obavy, když jsem si je měla poprvé vzít na místní koupaliště a pak poprvé do aquaparku. Já je začala nosit na dovolené u moře, tam mi prvý pár koupil manžel, kterému se moc líbili. A postupně mě přesvědčoval, abych je nosila u vody stále. A tak jsem si na ně zvykla, že už mi nevadí ani ty zvídavé pohledy.

Katka (Ne, 2. 12. 2018 - 20:12)

My hodně chodíme na nudapláže, takže stydlivá nejsem. Ale když jdeme na normální pláž, nebo do bazénu, tak mám právě spodek tanga a vršek trojúhelníčky. Tady jsme byli hodně na atrakcích, kde byly dlouhé fronty, tak jsem měla zvláštní pocit, když za mnou stálo 50 lidí :) ale myslím, že doba pokročila a je to dnes už opravdu normální typ plavek. Potěšily mne ty dvě další ženy (nebo spíš jedna žena a druhá spíš ještě dívka), které se v tangách taky chovaly přirozeně.

Hanča (Po, 3. 12. 2018 - 09:12)

My na nudapláže nechodíme, no já se trochu stydím i teď. Hlavně když mne manžel pošle koupit pivo nebo zmrzlinu a tak jak si psala, musím stát ve frontě, kde si často mladí kluci se zájmem prohlížejí můj obnažený zadek. Dávno nemám osmnáct, abych si ten zájem nějak moc užívala. Jo a taky se ještě dost stydím, když jsme někde u vody s rodinou. Předvádět se před mými nebo jeho rodiči nebo jeho sestrou s rodinou se mi taky dvakrát nechce.

Katka (Po, 3. 12. 2018 - 16:12)

Tak to mě problém nedělá ani jít od auta k vodě jen v tangach krajem města. Před známými taky ne. Jediné co mě kdy překvapilo, byla reakce spoluzacek, když jsme si dali sraz v bazénu. Byly hrozně prekvapene. Prý taky někdy nosí, ale jen k venkovnímu koupání. Proto pak jsem se teď radši ještě ptala tady. Na druhou stranu mi pomohlo vidět další ženy v aqua a teď mám pocit, že to už nebudu vůbec řešit. Prostě je to normální.

Katka (Po, 3. 12. 2018 - 16:12)

Jo a je mi 31, takže 18 už taky dávno ne...

Anka (Po, 10. 12. 2018 - 22:12)

Jestli na to máš tělo, proč ne.

Hanča (St, 12. 12. 2018 - 10:12)

To ano, ale když už mám přes třicet, tak mi trochu vadí, když mne na koupališti očumují nebo komentují patnáctiletí puberťáci. Dá se na zvyknout, sama jsem si zvykla, ale asi když nemáš nějaké exhibicionistické sklony, tak to není příjemné.

Katka (St, 12. 12. 2018 - 22:12)

Beru to tak, že kdo nosí tanga plavky, tak se asi ukáže celkem rád. Alespoň podle sebe. Patnáctiletí mě netrápí a říkám si, že kdo nechce, tak se mi na zadek nepodívá.

Jana (St, 26. 12. 2018 - 17:12)

Tak to jsem ráda, že je tam normálně nosíte. Mě přinesl tanga plavky "Ježíšek". Zítra jdeme právě do Čestlic. Malinko tréma, ale asi se těším :)

Honza (St, 26. 12. 2018 - 23:12)

Za mně za chlapy není mi teda 15 je mi 22 ale nevidím důvod proč by jste nemohli mít tanga. Chodím do bazénu docela často. Moc holek v tangach tam nechodí, ale semtam se nějaká ukáže. Akorát se musíte smířit s tím že se po vás koukneme

Reklama

Přidat komentář