Reklama

100kg potrebuju shodit

TASEMNICE (Čt, 16. 4. 2009 - 16:04)

Neplaťte za zhovadilosti.......pořiďte si mne a budete twiggy grátis a můžete si klíďó dát i 2x véču! :-)))

Návštěvník (Čt, 16. 4. 2009 - 11:04)

Bež do prdele co nabízíš, zničoho nic není , takže nežerte a budete hubení ,víte kolik lidí ma hlád na světě? a vy tady musíte hubnou ... nežerte...

dietka (Čt, 16. 4. 2009 - 10:04)

Ahoj všichni! V rámci organizace zdraví nabízím sestavení jídelníčku pro každého dle jeho parametrů a požádavků na schození kil. V rámci tohoto jídelníčku dostanete doplněk stravy, který je naprosto přírodní, tudíž pro tělo nezávadný. Celá kůra stojí 990 kč. Pokud budete mít zájem o tento jídelníček a přírodní doplněk, pište prosím na e-mail:zdravadietka"seznam.cz Prosím - jen vážní zájemci.

Lucie (Čt, 26. 3. 2009 - 18:03)

pro Janu: hrochct"centrum.czOzvi se, podpora bude fajn! :-))

Lerau (zdravejs (Čt, 26. 3. 2009 - 12:03)

Tak nejdřív pro "nevěřící Tomáše" - nevím, proč by sem někdo měl psát o co se jedná. Člověk třeba nechce dělat reklamu všude. A co se týče hubnutí, tak věřte, že po produktech se zhubnout dá - pokud se ovšem ten dotyčný řídí radami, které k tomu dostane.Já sama jsem živý důkaz toho, že jsem díky produktům shodila 14 kg za 4 měsíce (můžu poslat i fotku, kdyby někdo chtěl)......

boubelka (Čt, 26. 3. 2009 - 11:03)

Najdu někoho na hubnutí z Ostravy ?ve dvou to jde lépe

Vanessa (Čt, 26. 3. 2009 - 10:03)

Blanule, tak máš normálně sem napsat, o co se jedná ne, když je to tak skvělý, je to veřejná diskuze a ne sem nabízet maily. Zhubnutí je prosté vlastně, jen obyčejně nemáme tu vůli a selžeme a vždy je důležité cvičit, já cvičím doma každý den a taky mi to stačí, dietu žádnou nemám, jen vím, čemu se vyhýbat, že si nekoupím zbytečně tlačenku nebo jitrnici a že si nenamažu pečivo velkou vrstvou másla apod.

Pěta (Čt, 26. 3. 2009 - 10:03)

BLANULE,, ze žadního produktu se nezhubné to keceš:::::::malo a často jíst ,a semo tamo čvičit HUBNETE:::::

elik (lidaelik" (Čt, 26. 3. 2009 - 09:03)

Poradím jak zhubnout a hlavně i v problémových partiích. Bez užívání "dryjáků" a i bez cvičení - ano ano i bez toho to jde a kdo tvrdí že ne tak pohořel na ostatních produktech jako kdysi já. Teď to jde zdravě! Já už zhubla 7 kilo!! a jediné moje cvičení je lítání kolem moji roční holčičky. Protože mám stejné zkušenosti jako Blanule tak sem víc psát nebudu a kdo máte opravdu zájem zhubnout tak napište ráda vám poradím :o) Všem rejpalům vzkazuju - když hubnout nechcete - nechte být !!

Jana (Čt, 26. 3. 2009 - 08:03)

Ahoj Lucie, já jsem na tom stejně jako ty. Mám 2 nápady na to, jak zhubnout, ale musím nějak začít. Nejsem dealer, můžeme si psát.

Blanule2(Blanka (St, 25. 3. 2009 - 23:03)

Milá Vanesso,když nemáš zájem psát mail tak nepiš,jsou lidé,které to zajímá a ti napíší rádi,nechci tady dělat reklamu.Už mě štvou ty blbý kecy od takových jako jsi ty, kteří nevyzkouší produkt a hned ho odepíší,ale všichni nejsou takový.

Lucie (St, 25. 3. 2009 - 19:03)

Já teda nepotřebuju shodit 100 kg, ale asi tak polovinu, ovšem to nic nemění na tom, že bych měla se sebou konečně něco dělat. Bohužel to jde velice těžko. :-(( Najde se tady někdo, kdo by si chtěl třeba psát na mail a vzájemně se podpořit?

Vanessa (Út, 24. 3. 2009 - 22:03)

Blanule2, když je to tak kvalitní přípravek,který všude propaguješ, tak nám ho všem představ tady, ne ? Pochybuji ,že Ti bude v dnešní době na něco takového psát mail, co říkáte ostatní ?

Jana (Út, 24. 3. 2009 - 19:03)

Bude to blbost. Pomůže jen to, aby byl výdej energie menší než příjem. Proto se musí méně jíst, více cvičit.Žádný produkt to za vác neudělá.

Blanule2(Blanka (Út, 24. 3. 2009 - 19:03)

Chtěla bych vám doporučit přírodní produkt,který už mnoha lidem pomohl.Nemusíte cvičit,jen víc pít a kila se vám zpátky nevrátí.Pokud chcete vědět víc pište na mail.Ráda poradím.Nechci nikomu nic nutit,jen doporučuji to s čím mám zkušenost.

Kapík (Čt, 19. 2. 2009 - 19:02)

klapko nauč se pořádně psát a pak tady něco řikej Hovado

Návštěvník (Čt, 19. 2. 2009 - 19:02)

jo dorty si davam bud v klidu

iveta (St, 18. 2. 2009 - 14:02)

schodte svá kila s přírodními produkty s perfektním účinkem bez jojo efektu.Máte zájem o info jak s váhou dolů?pište na ivetalepkova"gmail.com

klapka (St, 18. 2. 2009 - 03:02)

kdo chce shodit kila,tak at je poctivý a dělá piču vládě č.r. a temu zasiflencovi presidentovi č.r. václavu klausovi.

Návštěvník (Út, 17. 2. 2009 - 22:02)

Opravuji se tedy, místo mrkví, zkus dorty.

Reklama

Přidat komentář