Reklama

100kg potrebuju shodit

Návštěvník (Po, 14. 7. 2008 - 14:07)

Je naprosty nesmysl,ze by pri v

Návštěvník (Po, 14. 7. 2008 - 14:07)

Víš Licko, ono to není jen vina přejídání.

Lucka (Po, 14. 7. 2008 - 14:07)

jak někdo může dopustit, aby se takhle přežíral, že když zhubne 100kg, vypadá teprve neormálně? To musíte tak žrát? Proč se nehejbáte?

Ariana (Po, 14. 7. 2008 - 08:07)

První výsledkyVáha -2pas -5boky -2prsa -3

Návštěvník (Po, 14. 7. 2008 - 08:07)

Evko, hodně je toho napsáno na diskusích tady na doktorce, chce si to přčíst a vyzkušet, co bude zabírat.

evka (So, 12. 7. 2008 - 23:07)

mám dceru, která má 126 kg. Chodí do poradny ale tam ji vždycky na papír napíší pacientka poučena hodně zeleniny a neslazené nápoje. Mám o ní strach. Je rozvedená a manžel ji na dětí neplatí a když by onemocněla tak nevím jak by děti uživila. Má sedavé zaměstnání a nikam nechodí cvičit. Jenom jezdí na kole. Pokud někdo může tak poraďte. Děkuji

pro baculku (So, 12. 7. 2008 - 20:07)

ano dam to,koupim stop cukr ,a beru ty 3kg do konce mesice,dekuju za podporu, jinak me miry vaha 160kg,prsa 120,pas 120,boky 160cm, a at dostane zachvat kdo chce ja chci bojovat a zvitezit............dekuju vsem za podporu ivana

Ariana (Pá, 11. 7. 2008 - 13:07)

Baculko, to bych se bála, že někdo z okolních diskusí jsem zavítá a dostane záchvaty smíchu, v tom vedru kolaps a budem ho mít na svědomí, s těma mírama bych to neriskovala.Můžeme začít tak do 0.Každý úbytek můžeme značit -1, -2 kg nebo cm.Příbytek +1,+2...Má startovní čára.váha 0prsa 0pas 0boky 0Uvidíme co zítra, kdo se přidá?

Baculka (Čt, 10. 7. 2008 - 19:07)

+ pro zacatek sem napis sve kompletni miry a vahy ! AT TO MAS NA OCICH !

Baculka (Čt, 10. 7. 2008 - 19:07)

Zkus si dát reálný cíl... 100 kg je teoreticky uajímavé,ale mel by te potesit kazdý trvalý ubytek. Zkusme se domluvit,ze do konce cervence shodíš alespon 3 kg :o)) To na svou váhu dáš uuplne v pohode. Kup si STOPCUKR !!!! je to sprej a kdyz te chytne mlsna na sladke, tak si strikni do ust, budes mit v ustech pachut...a po ochutnani sladkeho te to prejde ! a druhý krok bude : 3.5 litru vody !!! denne... tak co ? prvni krucky... das to ?

Ariana (Čt, 10. 7. 2008 - 17:07)

Ivanko, jsem na tom podobně, pomáhala mi antokoncepce Janine, abych přestala přibírat, no trochu se to zastavilo, hodně lidí říká, že počítání KJ je to pravé, na www.flora.cz, je kalkulačka.Předevčírem jsem byla Youtube a dívala se na nejtlusčí lidi světa, na dlouho mne přešla chuť 600kg mít nechcem, souhlasíš?

Ivana (Čt, 10. 7. 2008 - 16:07)

Baculko,co delam tak domaci prace,projdu se se psem,chodim uklizet na 4hodiny,nabrala sem sladke vody,uzeniny,minimum pohybu a hlavne sladke,piju tak 2litry vim ze je to malo jak se nehlidam ani to ne,ovoce zelenina no nic moc ale uz se snazim,pevnou vuli nemam urcite vzdy chvili,obezita v rodine neni,stitnou zlazu mam ok,k doktor chodim kazdy 4mesice, cholesterol mam v cajku i doktor se divi,ja uz davno nejim tucne,sladke apod,,snazim se,zhubnu 10kg treba opet se neceho najim,ne moc ale porusim to,nic by se nedelo ale pak to trva opet mesic i dyl mezitim to zas naberu a furt dokola,neni me to jedno ale bojuju,myslim ze mam ten problem v hlave jako vetsina z nas,kazdopadne bojuju,budu a verim ze to shodim,chci to,jednou sem shodila za 4mesice 40kg ale bohuzel jsou zpet misto dalsi dole je to uz 5roku,jak rikam sem orisek,jde to ale nevydrzim vydrzet,holky dekuju vsem za rady

Zuza (Čt, 10. 7. 2008 - 10:07)

100 kg bych schazovat nechtěla, stačilo mi 30 kg za 2 roky a nyní se snažím udržet a dá to práci.

Baculka (Čt, 10. 7. 2008 - 08:07)

Ahoj Ivčo,tady podporu určitě najdeš (ja jsem z diskuze zhubnout z 85 na 75) ...zkus napsat co vubec behem dne delas ? co jis ? proc jsi tak nabrala ? mas nejaky pohyb ? co v rodine ? je obezita ? kolik vody denne pijes ? uz jsi zkousela nejake leky - bez vysledku ? mas pevnou vuli ? jis rada ovoce a zeleninu ? co cukr ? cukrovka nahodou nehrozi ? Doporucuji v prvni rade navstivit tveho praktickeho lekare,aby ti z krve udelal celkovy test... jestli treba nemas stitnou zlazu..? vysoky cukr ? cholesterol a dle toho bych se pak zaridila...

IVANA (St, 9. 7. 2008 - 17:07)

ahoj,neni nas malo,ted uz to vim,a vim ze i to jde,pojdte do toho,radit si,podporovat atd,pokud ctete casak Tina je tam moc pripadu kde to shodili i 80kg za rok a to pouze zmenou stravy,zadna bandaz zaludku,prosim leky a dileri nepiste ,toto nefunguje alespon u tak velkej nadvahy a kde na to taky brat ze?pokud jsme prumerny lidi napr.ja 40let,160kg,v castecnem duchodu takze na vyhazov neni,tak co je tu nekdo takovy kdo to zazil a prekonal a zvitezil?

Reklama

Přidat komentář