Reklama

100kg potrebuju shodit

k (Po, 18. 5. 2009 - 20:05)

neni nebezpecny ve 120 jezdit na bruslich myslim tim pad apod,,,,je to jiny nez kdyz upadne hubenej,me rekl doktor jedine rychla chuze a rotoped mam 110,jo a minimalne kolo denne tak 20minut rekl me to ortoped

Návštěvník (Po, 18. 5. 2009 - 17:05)

určitě jo,poptej se.

Jana (Po, 18. 5. 2009 - 14:05)

Myslíš, že jsou také brusle na 120 kilo ?

Návštěvník (Po, 18. 5. 2009 - 13:05)

Natálko to věřím,hlavně to tvaruje nohy.

Natálie (Po, 18. 5. 2009 - 09:05)

CHCETE ZHUBNOUT?POŘIĎTE SI KOLEČKOVÉ BRUSLE A JEZDĚTE.NĚKOLIKRÁT TÝDNĚ ASPOŇ HODINU.ÚSPĚCH 100%ZARUČEN.VLASTNÍ ZKUŠENOST.

Ivana (Čt, 14. 5. 2009 - 07:05)

Evi,díky za radu,určitě se podívám. Bylinka používám,mátu,bazalka pod maso,kozlík na nervy ,pupalku užívám už několik let a někdy taky čaje cojsou na hubnutí z lékárny.

Evča (St, 13. 5. 2009 - 23:05)

Ivanko, zkoušela jste nějaké potravinové doplňky? Třeba bylinkové? Píšete, ať nepíšou dealeři, já jsem sice jeden z nich, ale tu práci dělám po svých dobrých zkušenostech! Zhubla jsem po porodu dvojčat a dnes jsem s spokojená. Pokud tedy máte zájem aspon o info, tak napište na baaruska"email.cz, nebo mrkněte na www.okg-fit.cz/zdravyzivot , jsou tam zkušenosti lidiček, za to nic nedáte..

jana (St, 13. 5. 2009 - 15:05)

vidis?na co sem lezes ty kaceno sem maj chodit lidi vysoce obezni,a to je ono,verim ze ta chudak nad tebou pujde rovnou se najist z tveho prispevku kdyz nemuzes podat pomocnou ruku tak jdi fakt do hajzlu

lenka (Út, 12. 5. 2009 - 22:05)

no,urazet te nebudu,ja bych si to s vahou 160 kg sla hodit.

L (Út, 12. 5. 2009 - 21:05)

neporadite jak se tech kil zbavit jen seroizne,a úpdotykam ze mam asi problem v hlave mam dost narusenou psychiku,nervy doma v praci a to dlouhodobe,chapete me nekdo,ja 40let 160kg,neradte me lekare vsichni me dozenou tam ze od nich jdu rovnou do cukrarny,prosim nepiste kdo nechape sama mam sebe dost nepotrebuju urazky dik za pochopeni holky

pro Zuzanku (St, 6. 5. 2009 - 14:05)

Zuzi věřím, taky mám strach spíš z toho, jak to pak ukočírovat dál.....ale zvládnu to. chce to asi hlavně si váhu i nadále hlídat a upravit si dle toho i stravu. Držím Ti palce, ať se Ti daří i dál.

pro Danu (St, 6. 5. 2009 - 14:05)

Dani díky, ale...nechci jíst to, co dosud : - ))))). To by mi nepomohly žádné přírodní produkty. Je to jednoduché, člověk se musí dostat do stadia, kdy bude jíst to, co tělo nejlépe zpracuje. Pomáhat si jakkoliv kromě zvýšeného pohybu je spíš nesmysl.Dokud hubneme, je to o snížení kalorií a zvýšeném výdeji energie a když se dostaneme na váhu, kam potřebujeme, je to o úpravě jídelníčku takovým způsobem, abychom už nikdy hubnout nemuseli : - )))).Takže teorie o tom, "jezte tohle a můžete aj třikrát denně vepřovou s knedlíkem" prostě neberu : - )))).

pro Ivanku (St, 6. 5. 2009 - 13:05)

Ivanko zase jsi napřed...vrrrrrrrrrrrrrr... : - ))))), Já jsem teprve na 74,9, ale mezi námi děvčaty, v pohodě, enem ať to leze dolů pomalu ale jistě. Na noc vážně dávám kousek masa s citronem nebo kysaným zelím...kuřecí, ryba nebo kousek nízkotučného sýru s citronem a váha se mi zase začala snižovat.Ju nejsou od věci zavináče, sýr většinou delikato...(myslím, že stak jmenuje), je evnější v Kauflandu. Jinak musli z Penny , mají ovocné aj s oříšky, tedy dva druhy, asi za 40 Kč kilo, což se vyplatí. A jdu Ti to poslati : - ))))).

Ivana (St, 6. 5. 2009 - 11:05)

Jsi zlatíčko,budu ti dlužníkem!!!)))Dnes ráno už jsem měla jen 74kg. Graf je u mě velká motivace,, pa

Návštěvník (St, 6. 5. 2009 - 09:05)

Ivanko díky moc : - ))). Pošlu Ti ještě jeden, jsem si udělala jednoduší, jen tak na kouknutí, jak jde křivka dolů, aj ten potěší : - )))

Ivana (St, 6. 5. 2009 - 08:05)

Danuško,zákon přírody udává,že pokud budeš více jíst,budeš přibývat. To je logické.Méně jíst,omezit tuky a sladké,více se hýbat a je to,ne?Jak jednoduché a nic nás to nestojí,ba naopak uděláme hodně pro svoje zdraví...

Říhová Dana (Út, 5. 5. 2009 - 21:05)

Dobrý večer, ráda byh reagovala na téma diskuse chtít zhubnout. Chtěli byste jíst, tak jak jste zvyklé a přesto hubnout? Nejedná se o žádný produkt uváděný v TV.Jde o čistě přírodní doplněk stravy. Pokud byste chtěly vědět více, kontaktujtě mě na e-mail:dana.svobodova"seznam.cz.Ráda Vám poradím

Ivana (Út, 5. 5. 2009 - 19:05)

Tak,tak,moje řeč.Je jedno kolik kdo chce shodit a kolik ted váží. Tady jde hlavně o to nebýt v tom sám a umět si pomáhat a poradit.)))Resti,ten graf nemá chybu.Je super!!!

REST (Út, 5. 5. 2009 - 14:05)

Hloupé poznámky zpravidla vytvoří jen tvor s jednodušším myšlením a hodně úzkoprsým pohledem na svět...co dodat....

Ivana (Po, 4. 5. 2009 - 20:05)

Tak sem nelez,když tě naše problémy nudí.

Reklama

Přidat komentář