Reklama

Trvale stažená předkožka

Samo (Út, 6. 11. 2018 - 22:11)

mne to raz tak - raz tak nejde, od mala nosím predkozku za žaluďom a mam zalud trvale obnažený - podľa mna keď to niekomu ide aj tak - aj tak - musí mat predkozku dlhsiu a to za žaluďom musí byt užšie, čo skrti potom, keď je zalud von... predkozku 50:50 som mal asi, keď som mal asi 9-10 rokov, ale teraz už nemám ani čo natiahnuť na neho - takze si neviem “vybrať”

tho (Pá, 2. 11. 2018 - 20:11)

Někomu to drží dobře tak i tak. Ale u mě by to nešlo. Takže jsem si musel vybrat jestli to mít pořád tak nebo tak, a ne něco mezi tím. Když jsem s tím začal tak mi to občas vadilo, ale dneska vím že to bylo lepší než to střídat. Ten pocit když se mi žalud zčásti zakryje a kuzicka tam tam volně jezdí mi přijde hrozně divnej

Tony (Po, 29. 10. 2018 - 11:10)

Nosit to jen občas je...Mně to drží dobře v obou polohách, a nejsem sám. Před 4 lety tu psal mladý Jakub, že to tak má také. Že ji v naprosté většině nosí za, ale při tělocviku, hraní fotbalu i jiném sportu, jízdě na kole nebo když má nějaké hrubé spodní prádlo, že si pak žaluda do "domečku" schová.

tho (Po, 29. 10. 2018 - 11:10)

Nosit to jen občas je divný. To je jako že nevíš jak to teda vlastně chceš. A to pak nedrží tak ani tak.

Tony (Pá, 26. 10. 2018 - 21:10)

stažená předkožka je...Pokrytecký evangelikále Joe. A koho si myslíš, že tu tvé nesmysly oslní.EVANGELIKÁL 626.10.2018 20:57Evangelikále, tvé pokrytectví je naprosto nebetyčné. Aspoň jsi přiznal, proč jsi pro plošnou obřízku. Věříš tomu, kvůli čemu američtí evangelikálové plošnou novorozeneckou obřízku zavedli. Totiž tomu, že radikální obřízka znemožní masturbaci. To se ukázalo jako naprostý nesmysl, jenže mezitím mnozí američtí evangelikálové propadli bezbožnému cirkumfetišistickému modlářství. Kdyby othodoxní rabanitští židé věděli, jaké utrpení pro novorozence ta forma periah přináší tak by ji 140 po Kristu nikdy nezavedli. Dnešní orthodoxní židé se však drží zhoubné tradice a mnozí pokrytečtí američtí evangelikálové je v pokrytectví vesele následují.Už jsem tu psal, proč občas nosím z hygienických důvodů trvale staženou předkožku. Nejen že se tu projevuješ jako cirkumfetišista z důvodu náboženského pokrytectví ale schvalováním ohavného cirkumfetišistického obřadu na Filipínách ses tu ke všemu ještě projevil jako cirkumfetišista úchylný.U tebe je ke všemu ještě nejhorší to, že se navážíš do těžce nemocného člověka, kterému musejí kvůli velkým bolestem píchat dolzin a na tom vůbec nic nezmění ta skutečnost, že jsem si ten stav zavinil sám.PS: evangelikála Joa znám několik let předtím, než jsem se touto problematikou začal do hloubky zajímat už z dnes zaniklých a smazaných Křestanských diskuzí. Jenom jsem netušil, že se projeví jako těžce agresivní cirkumfetišista.

trvale (Pá, 26. 10. 2018 - 20:10)

stažená předkožka je velmi riziková, někomu nevadí, ale pro většinu mužů je velmi problematická, v nejhorších případech je následek rychlé odumření konce penisu. Japonská pseudoobřízka je špatný zákrok, jelikož užší prstenec tu zůstává a je trvale vzadu, takže omezuje krevní oběh. Díky natažení to u většiny mužů nevadí, ale bezproblémový tento zákrok není, na rozdíl od skutečné obřízky.Operace Tuli, obřízka, je skutečnou obřízkou. Ponechání předkožky, pouze její rozříznutí a odkrytí žaludu, to provádí Masajové. Ti ovšem nejsou křesťané, na rozdíl od Filipínců, kteří jsou ve víře velmi horliví a upřímní. Též koptští křesťané a patrně i v Habeši je obřízka součástí víry, tak jako je i u židů. U té operace tuli je hezké, že tam je zřejmé, že chlapci z toho mají spíše zábavu, trošku se někteří bojí, ale především se na to těší a užívají i to, jak jim to dělají ty mladé sestřičky, studentky vyšší zdravotní školy.Na zákrok tam chodí dobrovolně, nikdo nikoho nenutí. Není to jak v islámu, kde se hochů neptají.

Tony (Pá, 26. 10. 2018 - 18:10)

To je jen móda a móda nezná hranic. Já tu jenom píšu co o tom vím.Toto vlákno jsem nezaložil.Navíc v Japonsku je to povinné. Kdyby se tam o někom rozkřiklo, že někdo jako dospělý muž nosí předkožku na žaludu, tak by takový byl na hodně dlouho společensky znemožněn. Proto Japonci, protože to někomu za žaludem nedrží vynalezli takový druh obřízky, při které se natrvalo odkryje žalud ale celá famózně citlivá předkožka zůstane zachována. Poslední dobou ta japonská obřízka proniká do Evropy.Navíc jsem zjistil, že filipínská obřízka tuli také vůbec není amputací předkožky. Po zákroku tuli se také nejedná o žádnou amputaci předkožky, pouze se při tom zákroku natrvalo odkryje žalud, ale celá tkáň zůstane zachována.Japonská a filipínská obřízka jsou ale co do způsobu provedení naprosto odlišné.Kdyby to tak naši plastičtí chirurgové uměli. Poptávka po japonské obřízce by v ČR určitě byla.

Steve (Pá, 26. 10. 2018 - 17:10)

My jsme ale v ČR ... Tak nevím proč nám sem cpeš cizí zvyklosti a mentalitu.

Tony (Pá, 26. 10. 2018 - 14:10)

Proč tady propaguješ...Jak píšou na německém internetu zastánci skinbakingu - nošení trvalé stažené předkožky, kteří obřízku zásadně odmítají, že mají TO NEJLEPŠÍ Z OBOU SVĚTŮ - trvale odkrytý žalud jako při obřízce a přitom plně zachovalou famózně citlivou předkožku a jako bonus ještě možnost volby.

Tony (Pá, 26. 10. 2018 - 13:10)

Proč tady propaguješ...To dělá každý agresivní cirkumfetišista. Stejně si mylím, že celý Roman není nic jiného než další prolhaný fejk úchylného mistra Zkoumala.V žádném případě nemůže být lepší nezvratné vodpižlání 5/7 nejcitlivějších erotogenních zakončení mužského těla.

luci (Pá, 26. 10. 2018 - 12:10)

jo super ale vlastni...Proč tady propaguješ těsnou obřízku někomu , kdo ji nepotřebuje . On má možnost volby , obřezaní nikoliv. Ať už mají obřízku volnou , nebo těsnou .

roman (Pá, 26. 10. 2018 - 12:10)

Začalo mi to držet za...jo super ale vlastni zkušenoat je že uplna obřizka je o moc lepši

tho (Čt, 25. 10. 2018 - 17:10)

Začalo mi to držet za žaludem a musím říct že je to skvělý

Steve (Čt, 18. 10. 2018 - 18:10)

Jaký propagandě ... ? :-) Já teda o žádné nevím. Pokud někde opravdu JE, tak jsou dotyční promiň mi to BLBCI. To je jako naletět šmejdovi.

Tony (Čt, 18. 10. 2018 - 17:10)

Proč na to takoví chodí...Protože naletěli stupidní propagandě.

Steve (Čt, 18. 10. 2018 - 14:10)

Proč na to takoví chodí když mají předtím skvělý bezproblémový sexuální život? To logiku přeci vůbec nemá ... Takoví tam nemají vůbec co dělat a tahají z pojišt'ovny neoprávněně peníze na zákrok kterej není pro ně. Nemocní potřebují lékaře, nikoliv zdraví.

Tony (St, 17. 10. 2018 - 18:10)

Já se vztekám jen nad...Ty nechceš slyšet jinou pravdu. Já slyším (čtu) pravdu od těch, kteří mají kvůli vodpižlání předkožky poničený sexuální život denodenně.

Steve (St, 17. 10. 2018 - 15:10)

Já se vztekám jen nad tebou, jak jsi neskutečně zabedněný a nevěřícný. Sám jsi tím neprošel a druhému kdo tím prošel nevěříš a meleš si svou písničku, která se ti hodí zrovna do krámu. To je opravdu do nebe volající. Tvá osvěta tudíž není, ba ani nemůže být objektivní když nechceš slyšet i jinou pravdu. Zamysli se nad tím! Je nás víc co ti říkáme stejný názor, ovšem ten slyšet nechceš a zásdně jej automaticky odmítáš. (ani nevíš vlastně proč)

Tony (Po, 15. 10. 2018 - 22:10)

Mě je ale nějakej tvůj...On to neříká mě osobně. On to tak veřejně publikuje.S obřízkou jsme ale na tomto vláknu off topic. Tu je jiné téma.

Tony (Po, 15. 10. 2018 - 22:10)

Mě je ale nějakej tvůj...Každý, kdo trpí tím SYNDROMEM POPŘENÍ ZTRÁTY se takhle čertí. Steve, to jak reaguješ je typický projev toho syndromu.

Reklama

Přidat komentář