Reklama

Trvale stažená předkožka

Kuba (St, 28. 11. 2018 - 21:11)

A staženou předkožku mám vždy

Tereza (Po, 26. 11. 2018 - 23:11)

syna bych obřezávat nenechala, leda kdyby to bylo vyloženě nutný. Až přijde do puberty, tak bez kůžičky nevím, jak by si honil ptáka.

Tony (Po, 26. 11. 2018 - 23:11)

On v tom není rozdíl, jestli má tu kůžičku hodně krátkou nebo je obřezaný.-----------------------------------------------Jak? S lubrikantem. V USA, kde je většina kluků obřezaných se prý ten lubrikant na honění lehce koupit jak v supermarketu nebo u pumpy. Prý tam zpravidla leží vedle mentosek.-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Mezi tím, jestli má kluk nebo dospělák tu kůžičku stále vzadu nebo je obřezaný je podstatný rozdíl. Radikálně obřezaný má nenávratně amputováno 5/7 svých nejcitlivějších sexuálních zakončení, která jsou u toho, kdo má předkožku stále vzadu všechna zachována. Kvůli tomu má na deset procent obřezaných mužů velké potíže ve svém sexuálním životě. Proto tak brojím proti obřezávání kluků z rozmaru rodičů. Ale k tomu, když (zpravidla to chtějí matky) rodiče chtějí, aby kluk nosil předkožku trvale vzadu, mám neutrální postoj.

Tony (Po, 26. 11. 2018 - 19:11)

Kdybyste tu propagovala obřízku, tak byste ode mne dostala co proto.-----------------------------------------------Nic proti tomu. Jenže to má jeden zádrhel. U takto malých chlapců to většinou takto nejde a může to být i nebezpečné, pokud mají tu kůžičku užší a vzadu se zaškrcuje.

Tereza (Po, 26. 11. 2018 - 22:11)

jistě, nakonec úzkou kůžičku můžou mít i dospělý chlapy. Nejdřív jsem ho na to postupně zvykala, kdyby bylo něco v nepořádku, poznalo by se to. Nakonec to zkontrolovala i doktorka, řekla mi, že v jeho případě to nevadí. Ale taky jí to zajímalo. Ale jednou jsem si všimla u vody a tříleťáka, napůl mu koukal žalud, pak se mu postavil než šel čůrat a jak mu stál, tak mu kůžička sjela dozadu. Takže asi to zas tak výjimečný není, ale fakt je, že u takhle starejch kluků se to vidí málo. Je zvláštní, že takhle malý klusi jsou docela citlivý, než si zvykl na staženou předkožku, tak mu vždycky stál. Což u tříletýho hošíka nevadí, ve dvanácti by to vypadalo blbě. I ten malej pindík vypadá s předkožkou vzadu daleko hezčí.

Tony (Po, 26. 11. 2018 - 22:11)

°Ale jednou jsem si všimla u vody a tříleťáka, napůl mu koukal žalud, pak se mu postavil než šel čůrat a jak mu stál, tak mu kůžička sjela dozadu.°-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------U tříleťáka to mohlo být ze dvou důvodů. Pravděpodobně měl udělanou částečnou obřízku a tak mu žalud v klidu z poloviny koukal. Nebo to tak mohl mít od přírody. Může to tak i být ale u tříleťáka je toto od přírody velice mimořádné a vzácné.---------------------------------------------------------------To, že se mu jako tříleťákovi po stažení předkožky vždycky postavil, v tom nic zvláštního nevidím. Jsem z těch, kterým šla stahovat úplně od malička a moc dobře si pamatuju, že když jsem si ji jako tříleťák stáhl, tak se mi poté také vždycky postavil. ...............................................................................Ale co jsem četl, tak před pubertou si kluk na to, mít předkožku trvale vzadu poměrně dobře zvykne. Rozhodně to mají, dle toho co sami popisovali, ti kluci, kterým se žalud natrvalo odkryl v pubertě. V pubertě je to totiž supercitlivé a ono to nenastane ze dne na den ale nastává to pomalu a postupně, že se žalud čím dál a tím více odkrývá až zůstane odkrytý natrvalo. Ten proces může trvat i rok i dva a jak to ti kluci psali, tak je takové postupné zvykání si v pubertě velmi nepříjemné.

Tereza (Po, 26. 11. 2018 - 23:11)

není to tak, že tu dlouhou předkožku mají z kluci z toho, že si hodně honí ptáka? Když jsem byla v pubertě, tak jsem se mockrát setkala s tím, že si ho přede mnou nebo i před dalšíma holkama nějakej kluk vyhonil Někdy bylo i víc kluků a honily je společně my holky jsme na to koukaly. Některý kluci si ho honily, že ho měl celýho v předkožce a pak si kůžičku stáh dozadu, ale třeba ne úplně, jen ze dvou třetin. Jinej zas měl kůžičku zcela vzadu a natakoval si ji přes okraj maximálně do půlky žaludu. Mně bylo blbý se na to někoho zeptat. Když si ho honíte, máte ho většinou v tý předkožce, nebo naopak žalud venku a jen přes okraj do půkdy žaludu? Mně by zajímalo, jestli si dospělý chlapy honí ptáka stejně jak ty kluci v pubertě?
Já třeba když si to dělám sama, tak si nikdy nic do sebe nestrkám, jen se hladím z vnějšku, kolem klitorisu, ale i malý pysky. Docela ráda mám i sprchu, je to skvělá relaxace. Ráda se koukám na nahý chlapy, samozřejmě s obnaženým žaludem, ale nemusí mu nutně stát. Mám ráda plážový fotky.

Tony (Po, 26. 11. 2018 - 23:11)

Četnost honění na délky předkožky vliv nemá. Každý si ho honí jinak. Kluci nebo muži s krátkou předkožkou si ji přes žalud přetahovat nemůžou, nebo jen částečně, jak jste to u některých viděla. Já si ji rychle přetahoval sem a tam přes celý žalud, jak jsem to viděl u jednoho staršího kluka. Jenže zpočátku jsem vůbec nevěděl, k čemu je to dobré, pouze jsem se o něm opičil. Až teprve ve dvanácti letech jsem zjistil, že to rychlé přetahování kůžičky sem a tam vyvolá velice slastný zážitek. Jak jsem to zjistil, tak jsem to pak musel mít alespoň třikrát denně.

Tereza (Út, 27. 11. 2018 - 18:11)

teď už si ho přede mnou kluci nehoní, ale na nuda někdy pánové koukají mezi nohy a myslí, že nejsou vidět, když si ho honí pod vodou. Vůbec to nejsou mladý kluci, ale chlapy přes 50. Zas chápu, že oni to mají těžší. Já se u vody klidně namasíruju, tak vidět to není. Leda ji mám pak trochu naběhlou. Což asi některý chlapíky vzruší a u nich to honění přehlídnout nejde. Jenže detail, jak to dělají, to vidět není. Často vylezou a mají žalud celej červenej. Já se na ně nezlobím, že se jim líbim. Na pláži není důvod se jich bát, že by si chtěly dovolovat. Víckrát jsem i viděla, jak na pláži i šukali, lidi přitom kolem, ne moc, ale nebylo to stranou od lidí, jen bylo míň osazenstva. Spíš mi vadí, dkyž je někdo dotěrnej, leze mi na deku, nebo dělá oplzlý návrhy. Když se jen kouká a honí, aby to nebylo vidět, tak to mi nevadí. Lepší je nejít tam sama, myslím s někým dospělým. Když jsem s kamarádkou, tak se trošku drží spátky. Vyhoní si péro taky, to jo, ale neleze mi nikdo na deku atd. Vy byste mi jako doprovod nevadil, ale docela bych ráda, abyste si tu kůžičku na pláži stáh, jestli chápu, tak ji staženou nemáte. Nakonec pro vás by to bylo taky lepší, kdyby se vám náhodou postavil tak by vás braly, že ste v páru se mnou a nikdo by to neřešil. Já bych to taky tolerovala.

Tereza (Po, 26. 11. 2018 - 19:11)

já si jako holka myslela, že kůžičku přes žalud mají malý kluci a dospělý chlapy ji mají vzadu, tak to má táta i děda. Pak jsem zjistila, že některý dospělý mají kůžičku na čuráku jak malý kluci. Což mi přijde docela fuj. Jinak mě se to líbí, když má kůžičku staženou i malej kluk. Mám syna, je mu 5 let a od 4 let má trvale kůžičku staženou. Zvykala jsem ho na to už od 3 let, byla trochu potíž, že po stažení dozadu mu stál, ale časem to přešlo. Když se s tím začne takhle brzo, tak by kůžička se měla přizpůsobit a nedělat vzadu límeček. Takhle by to měly mít všichni kluci a chlapy, nechápu, že se někomu líbí ty choboty.

Samo (Út, 27. 11. 2018 - 11:11)

ja som od mala čo pamätám mal časť žaluďa von aj v klude a nevnímam nejaké erekcie alebo extra nepríjemne pocity ... ten kúsok žaluďa von mi nevadil, ale keď mi stiahli predkozku do plaviek alebo do slipov uplne, toto bolo take menej prijemne, ale to len spočiatku ... jedine, čo som neznášal bolo po kúpaní mat zalud cely von v pyzame, ako sa tá volna latka suchala o zalud a toto dráždilo veľmi a bolo fest nepríjemne ... neskôr som sa už sám naučil nechávať ju celu vzadu a teraz mi je to práve naopak skôr prijemne :-)

Tereza (Út, 27. 11. 2018 - 18:11)

určitě to tak je moc hezčí, už jsem psala, že nevím, proč to tak nemají všichni chlapy a kluci. Jak děláte to honění, jen přes okraj nebo natahujete kůžičku na celý žalud?

Návštěvník (Pá, 7. 12. 2018 - 00:12)

Mě to přišlo takový zvláštní když jsem to u nekoho videl, ale u sebe jsem si to moc nedokázal predstavit že bych to tak někdy měl, myslel jsem že to musí dost vadit a že bych se za to pred ostatními styděl.
A když jsem pak s tím začal tak to přesně tak bylo. A přišlo mi že bez tý kůžičky to najednou vypadá dost divně a zpočátku se za to dost styděl. Tehdy jsem si říkal že to pak zas vrátím protože jesm na tom neviděl nic dobrého. Ale vydržel jsem a pak už jsem to přestal vnímat i řešit a zvykl si že můj penis teď prostě vypadá takhle. po čase se mi pak jednou predkozka natáhla na žalud a když jsem pak viděl jak to vypadá tak jsem najednou nechápal jak jsem to dřív moh takhle mít, přišlo mi že se zakrytym žaludem to fakt nevypadá tak dobře

fefe (Čt, 6. 12. 2018 - 23:12)

Každý to dělá jinak. Dřív jsem u toho nestahoval a měl i v erekci žalud zakryty, stažený to nedrželo. To mi vyhovovalo víc protože žalud byl příliš citlivý.Později jsem začal více stahovat a nepřišlo mi to tak dobrý, ale zas jsem diky tomu přišel na to že mi může držet pořád stažená a začal jsem si na to zvykat. A honim už jinak, prostě tu kůžičku na žalud vubec nedávám a je to mnohem lepší

Samo (Út, 27. 11. 2018 - 21:11)

Ja mam vkuse cely zalud von, nemám na neho čo natiahnuť, takze lubrigant používam no a keď nie je po ruke, tak sliny alebo sa snažím s tou kožou čo zostala trosku hýbať a tak, ale gro drazdenia je zalud :-)

Tereza (Út, 27. 11. 2018 - 22:11)

některý si ho honily že si kůži přetahovaly jen přes okraj žaludu, vystříkaly se pak stejně jako ty, co ho honily opačne, že celej žalud v kůži. Určitě na nuda ráda vidím takový, co mají žalud pěkně venku, já to miluju.

Že sem tak zvědavá, od kdy při honění dojde u kluků k tomu, že stříká semeno? Já abych věděla, až bude syn starší.

Bobrik (So, 8. 12. 2018 - 07:12)

Synovi dej pokoj až to přijde pozná to sám.

Tony (Po, 26. 11. 2018 - 19:11)

* nechápu, že se někomu líbí ty choboty.*------------------------------------------------
Dospělí muži, i když mají žalud v klidu zakrytý, tak mají ve předu přečnívající chobot, typický pro malé chlapce, naprosto vyjímečně. V pubertě se totiž ta kůžička v drtivé většině zkrátí. Tak u 15% kluků se v pubertě ta kůžička zkrátí natolik, že se jim žalud natrvalo odkryje. To, že se to tak u některých stává, bývá dědičné. Dle všeho to tak bylo u vašeho táty i dědy a je velká pravděpodobnost, že by k tomu došlo v pubertě i u vašeho syna, protože to bývá dědičné i z matčiny strany.

Tony (Po, 26. 11. 2018 - 13:11)

Napsal jsem, abys se vrátil do školy a admin mi to smazal, takže jinými slovy:

Prosím, popsat situaci důkladněji a srozumitelněji.

tomny (St, 7. 11. 2018 - 06:11)

Já ji mám právě dlouhou, i v erekci pokrývá celý žalud, Jakub psal to samé. Ani jako malý kluk jsem neměl problém ji mít za, držela tam dobře..

Reklama

Přidat komentář