Reklama

Trvale stažená předkožka

pro blbce (Po, 5. 4. 2021 - 11:04)

to plácáš, on to napsal dobře, stažená kůžička je normální a není dědičná protže ji má každý, až na blbce co se jim nestáhnula, blbost je dědičná tedy tu si podědil. Ve škole jsme měli všichni staženou kůžičku, jen syn esenbáka Jarda Bendl byl blbej měl zataženou kůžičku přes celýho pinďoura, protoože se dobře učil byl to stejně blbec.
To je jako bys řekl že někomu narostou z prdele dvě nohy, no většině ano, ale stane že nějakej vůj má nohy mrňavý a zakrnělý, Používám pouze odborné výrazy, tak se neserte do toho co píšu.

Steve (Út, 6. 4. 2021 - 00:04)

Blbec a jelito jseš ty, protože to má opravdu každej jinak ... a i tato blbost se samozřejmě dědí. Vše se dědí osle, vše!

Lbyp (Pá, 16. 7. 2021 - 03:07)

Vše jo? Tak to je v prdeli. Já už jsem po starším bráchovi podědil troje tepláky, boty a zimní bundu. A ježišmarjá, teď určitě po ségře podědím kalhotky a podprsenku.

Marek (St, 19. 10. 2011 - 22:10)

Jako pochlapení? To jste si snad na vojně ukazovali ptáky? Jinak bych pochyboval, že je to dědičná dispozice. Podle mně je to docela normální, že se ti v dospívání trochu ohrne předkožka. Spíš ty, co jí maj tak dlouhou, že maj žaluda schovanýho i ve dvaceti, jsou menšina s nějakou dědičnou dispozicí.

Honza (Út, 18. 10. 2011 - 02:10)

Jenže ty, co jí maj staženou trvale to tak maj většinou od přírody. Tak třeba my to máme v rodině. Mně v pubertě vylezla asi půlka žaludu. A upřímně, příjemný mi to teda nebylo. Krátká předkožka má v tom věku taky svý nevýhody. Až na vojně jsem si jí stáhnul úplně, tam se to bralo tak trochu jako výraz pochlapení. No a náš starší kluk jí má staženou už od patnácti, takže je to dědičný. Já o tom hledal něco na internetu, jestli je to jako OK a dočet jsem se, že když dlouhá a úzká předkožka zůstane dlouho stažená, tak taky může zaškrtit žalud, takže opatrně.

Karel (Út, 18. 10. 2011 - 01:10)

Doktorka má naprostou pravdu. Travale staženou předkožku nosí hodně mužů, a má to své jasné výhody. Já osobně s tím mám jen dobrou zkušenost. Problém je, že každému sama nedrží a pak je vhodná obřízka. Smegma se pak tvoří podstatně mně a žalud se časem zvětší. Partnerka ti může dělat orál i když není právě možnost umytí. Co víc si přát.
Zajímavá diskuse je na: http://www.poradte.cz/volna-diskuze/4129-predkozka-trvale-stazena-za-zaludem.html

Jarda - 16let. (Čt, 22. 9. 2011 - 10:09)

Ahoj,
v létě jsem měl zánět předkožky, hned jsem navštívil kožní a tam dostal nějakou mast, za týden bylo po zánětu. Ale asi po měsíci se celá situace opakovala. Při tom druhém zánětu mi lékařka řekla, že asi budu na ty záněty více trpět a jako prevenci mi doporučila mít trvale staženou předkožku nebo si nechat udělat obřízku. Na operaci bych šel jen v případě největší nouze, ale zajímají mi názory na tu trvale staženou předkožku - prý to takhle má spousta kluků. Máte s tím někdo nějaké zkušenosti nebo rady? Díky

Návštěvník (So, 16. 10. 2021 - 19:10)

mam ji style pretazenou

Frantisek (Po, 26. 11. 2018 - 04:11)

Mám vytahlou kůži až za žalud bolí to a pálí při sexu nemůžeš mi pomoct?

Reklama

Přidat komentář