Reklama

Bydlení v paneláku:(

Martina (Pá, 17. 6. 2016 - 13:06)

My bydlíme v bytě, teda v...Tak to bych taky nad klimatizací neváhala, ale to s ní super. Stačí vybrat dobrou já nakupovala na internetu na chytry-obchod. A jsem s ní spokojená nadmíru.

Milan (Po, 13. 6. 2016 - 13:06)

Stačí mít to správné...Holt musíš mít správný nos, po bok komu se postavit, neplést s tím komu se postavit. Je přeci známo, že ryba vždycky smrdí od hlavy. Takže jaký prezident, takový hradní kancléř. A že vrána k vráně sedá, Zeman Mynáře si hledá.

Hm, (Po, 13. 6. 2016 - 13:06)

přeji ti aby se ti brzy...proč takové fantazírování? Jsem realista,že vyhraji sportku,takové senzace mě nenapadají.Ale ano,něco mi dochází,to ale není normální.

ahoj (Po, 13. 6. 2016 - 13:06)

to stejně,ale někde...Nebyl by to sen ale realita...ani teď to neni sen...jale přání ..jednou jsem četla že si máš koupit třeba motyčku a někam si ji schovat a pak se teprve splní domeček :-)) no co pro nás by se zázrak mohl stát pa

ahoj (Po, 13. 6. 2016 - 13:06)

to stejně,ale někde...přeji ti aby se ti brzy vyplnil...akorát že bysme museli vyhrát asi sportku vid ? No zázraky se někdy dějí...proč by ne nám :-)

Mám (Po, 13. 6. 2016 - 12:06)

Já vím, ale i malý...to stejně,ale někde poblíž,kvůli zalévní a tak.Byl by to sen.

no jo (Po, 13. 6. 2016 - 12:06)

Stačí mít to správné...Jak se tam sakra dostal :-)))) já se můžu postavit jak chci a nic :-))))

Milan (Po, 13. 6. 2016 - 12:06)

Tak každý nemá na to mít...Stačí mít to správné postavení. Třeba coby hradní kancléř.

jak (Po, 13. 6. 2016 - 12:06)

je také pravda,v baráčku...Se říká bydlíme v obrovském panelovém rodinném domě :-))

ahoj (Po, 13. 6. 2016 - 12:06)

jsem to tak,že nehledě...Já vím, ale i malý domeček vyjde draho pokud bych nešla na samotu nebo nebyl zchátralý což zase stojí ... No ani nechápu kde na ty baráky za 30 mega lidi berou :-)Jsem pro byt, ale domeček na rekreaci by se hodil ;-)

To (Po, 13. 6. 2016 - 12:06)

panelák je náhodou bezva ,...je také pravda,v baráčku bych se také trošku bála,v paneláku vůbec všude jsou sousedé.

Myslela (Po, 13. 6. 2016 - 12:06)

Malá vilka vyjde na pár...jsem to tak,že nehledě celkově na peníze,tak bych velkou vilku prostě nechtěla.

a (Po, 13. 6. 2016 - 11:06)

Není nad vilku s bazénem a...Co máme jako dělat...my tu žádný cizí holky nepotřebujem.

nemáte (Po, 13. 6. 2016 - 11:06)

někdo tip na firmu z Prahy kdo dobře vyzdí jádro v paneláku a nezruinuje mě ? Kolik vás to přišlo ?Nepište že to je podle ceny obkladů atd. umakart hnije. Nejsme nároční na vybavení. Děkuji

Panelák pche! (Po, 13. 6. 2016 - 11:06)

Není nad vilku s bazénem a terasou. Holky se koupou a opalujou u mně nahoře bez. Do paneláku by nešly.

tak (Po, 13. 6. 2016 - 10:06)

panelák je náhodou bezva , sama v baráku bych se bála. Vada paneláku jsou někteří sousedi kteří si upravují byty víc než se zde hodí a my pak slyšíme i jejich chrápání...

i (Po, 13. 6. 2016 - 10:06)

Je potřeba myslet na...Malá vilka vyjde na pár miliónů :-(

Určitě (Po, 13. 6. 2016 - 10:06)

Někteří lidé jsou otroci...Je potřeba myslet na stáří,aby pak člověk nebyl otrokem.Nikdy jsem nepochopila ani lidi,co si stavějí velké vilky-nejde o peníze,i kdybych měla miliony,tak bych chtěla pouze menší vilku s malou zahrádkou.

no (Po, 13. 6. 2016 - 10:06)

Bezva diskuze o paneláku a za chvíli si tu budete vyměňovat rady jak správně okopávat brambory :-)

Jana (Po, 13. 6. 2016 - 07:06)

Mám na to stejný názor....Někteří lidé jsou otroci svých utkvělých představ o dokonalosti a pak je zahrada velká zátěž. Moje známá nemůže odjet na podzim z chalupy na Sumave, dokud neopadne posledni list ze stromu a ona ho s manzelem neshrabe. Kolikrát již bývá velká zima a celá situace je již pro pár nad sedmdesát let velkou stresovou zátěží. Ale vymluvit si to nedá, že se nic nestane, když nebude vše shrabáno. Navíc mají zahradu tak, že na ní nikdo nevidí. Problém, že musí být za každou cenu dokonale uklizena, je tak jen v jejich hlavě.

Reklama

Přidat komentář