Reklama

Bydlení v paneláku:(

ů (Po, 8. 8. 2016 - 20:08)

Nám blázen nad námi stále...Tak mlaťte smetákem do stropu a bude ti hej.

Kája (Po, 8. 8. 2016 - 15:08)

Nám blázen nad námi stále mlátí do podlahy a nevíme co dělat.

tak (Čt, 4. 8. 2016 - 16:08)

jeskyně. Tam budete mít...Tam bych poslala ty tydýty co otravují hlukem 3 poschodí, tam by mohli se všim třískat a dupat celý dny !

nebo (Čt, 4. 8. 2016 - 16:08)

jeskyně. Tam budete mít klid ze všech stran

ahoj (Čt, 4. 8. 2016 - 15:08)

vystěhovat se do...Bohužel nesnáším výšky.

rada (Čt, 4. 8. 2016 - 15:08)

je něco hrozného když se...vystěhovat se do nejvyššího patra. Nikdo nade mnou nedupe a žádný mi neháže vajgly na balkon.

no (Čt, 4. 8. 2016 - 12:08)

je něco hrozného když se takhle urvaní z práce natáhnete ale nemá to smysl, když slyšíte každý krok.A ano kdyby slyšeli tlumené kroky jenže zvuky jako když nad vámi pochoduje kobyla sem a tam půl hodiny v kuse. Co s tím ?

nazor (Čt, 4. 8. 2016 - 11:08)

Zlate koberce ted si skoro vsichni davaj nove podlahy a je jim jedno ze pod nima trpi. Melo by byt povinne v panelacich davat izolaci.

i. (Čt, 4. 8. 2016 - 10:08)

Tak si pořiď pár CD Hard...To je právě problém protože by to odnesli i lidi co bydlí vedle na patře a jsou slušný.Holt je vidět co jsou někteří zač, přijdete slušně ať si to jdou dolu sami poslechnout že se to nedá vydržet a akorát vás pošlou do....Fakt nevim co s tím, nejradši bych se přestěhovala. Celý život bydlím v paneláku, ale tohle dělaj ty umělý podlahy a bourání zdí. Dokud to nebylo neslyšeli jsme ani partu ukrajinců nad náma ani rodinu s dětmi. Sotva to majitel prodal a ti noví to zrekonstruovali mám pocit že bydlíme pod konírnou....

Heavy Metal (Čt, 4. 8. 2016 - 10:08)

Mám nad sebou starou, ale...Tak si pořiď pár CD Hard and Heavy a per to do ní, až ji z toho trefí šlak.

Přesně tak (Čt, 4. 8. 2016 - 01:08)

Bydlení v paneláku a...Mám nad sebou starou, ale čipernou bábu a ta tam nejspíš leze po skříni a pak z ní s obrovským dupotem skáče dolu, to je takovej kravál, že by to vzbudilo i mrtvýho. Fakt dupe jak stádo kobyl, nejspíš bába celej život hovno dělala, že je tak čiperná megera stará.

i. (St, 3. 8. 2016 - 21:08)

Bydlení v paneláku a...Říkám to celou dobu ačkoli mi tu někdo pod nickem soused napsal že se mnou to nebude med! Nevim tedy proč...já když bych vrtala půjdu se zeptst sousedů s děckama kdy jim asi tak spí. Nehodlam nikoho obtěžovat, logicky vím co je už slyšet a co ne. Když né slyšim hovor ale " rozumim" co povídají nade mnou tak jsem snad divná že se ozvu ?

P*P (St, 3. 8. 2016 - 20:08)

Bydlení v paneláku a problémovým nájemník nad vašim bytem to je na mašlu. Kdo nezažil neví o čem je řeč.

Tom (St, 3. 8. 2016 - 13:08)

Není nad řádně...No jo, občas ten prstík klikne kousek vedle a vznikne kouzlo nechtěného. :-)

H (St, 3. 8. 2016 - 08:08)

Já bych ti pustil o neděli...Byt prodat a koupit domek. Tak jsem to udělala já.

Nojo (St, 3. 8. 2016 - 08:08)

Oni si dokážou lézt na...Není nad řádně vydrilovaného souseda. :-)

Tom (St, 3. 8. 2016 - 07:08)

Oni si dokážou lézt na nervy i sousedi třeba v řadových domcích. Tam je to zase o drilování a zábavě, sekačkách, pálení trávy atd.

Steve (St, 3. 8. 2016 - 02:08)

Do paneláku Plovoučky, dlažby apod věci .... to se tam nehodí protože to netlumí, ba naopak vše zesiluje .... stačí bosá noha, pantofle, aby něco spadlo sebemenšího na zem .... slast ot pak od souseda poslouchat. Nejlepší je do paneláku tlumivá podlahovina - koberce, nebo max lino.

Steve (St, 3. 8. 2016 - 02:08)

Už by sis nepustil .... ba ani sekačku na zahradě - je to Zakázáno zákonem ;-)

ivan (Út, 2. 8. 2016 - 22:08)

Koukám, že s tebou to asi...Já bych ti pustil o neděli sbíječku po tvý noční v sedm ráno když někdo rekonstruuje byr. Možná bys tak blbě nežvanil!

Reklama

Přidat komentář