Reklama

Holčičí čůrání,syčení - komentáře

Robroy (Po, 8. 10. 2018 - 16:10)

Robroji a měly ty holky...Honzo, většinou měly chlupaté a rozpětí bylo veliké. Ale většinou již to byly ženy, takže od 20 a více. nevytřely se jenom ty 3, se kterýma sem dělal tu soutěž. Na wc se utíraly všechny. :-)

Honza (Po, 8. 10. 2018 - 12:10)

Já miluju syčení holek. To...Robroji a měly ty holky vyholené nebo chlupaté kundy? A kolik jim bylo let? A hlavně nechápu, že si je po tom čůrání nevytřely.

Robroy (So, 6. 10. 2018 - 14:10)

Holky, co syčíte,...Já miluju syčení holek. To je skvělej zvuk a ty proudy taky. za mlada sem byl dcoela odvážnej a chodil poslouchat na dámské záchody. naštestí mě nikdy nechytly, ale někdy to syčení a proudy byly tak silný, že sem ho měl jako kládu. Kdyby holky nesyčely, nebylo by to ono. Jednou sme s 3 holkama udělali soutěž v syčení, ale všechny seděly na záchodě, prý jim to takhle syčelo nejvíc a měly pravdu. Ani se neutíraly. :-)

A... (So, 29. 9. 2018 - 10:09)

devcata, mylite se - i my to...A kde prosímtě posloucháš ty naše doprovodné zvuky?

charlie paratko (So, 29. 9. 2018 - 00:09)

Aleno,
buď ráda, že máš...devcata, mylite se - i my to nemame tak uplne jednoduche...kdyz chciju do predkozky, nekdy to taky syci, podle toho, jak silny je proud...a ta slepena narasena predkozka se v tom proudu rozkmita,jako vase kundi pysky...potom curackem zatrepu, aby vysly posledni kapky z hadice a caka to taky vsude....kdyz chciju s vystrcenym zaludem, tak to nesyci, ale nekdy to taky strika, jak si chce...jindy je dirka na zaludu slepena mazivem pri vzruseni a pak to strika i dvojproudem a ukapava po hlavicce zaluda....nakonec musim zbytek vymackat a vyzdimat z cele hadice i tlakem na koren curacka pod pytlem....To jen, abyste si nemyslely, ze to mame jednodussi.... :-) Ten vas kundi zvuk - syceni ja osobne zboznuju a jak to vidim a slysim, tak okamzite toporim! Curate uzasne nadherne - hlavne vy pyskate!

Věra (Út, 11. 9. 2018 - 00:09)

Holky, co syčíte, nepřipadá vám že to syčení je dědičné? My jsme tři sestry a všem nám začala ta pipina někdy v té pubertě syčet. Nejvíc ale syčí naší mamce. Jak je to ve vašich rodinách, syčí i vaše sestry, matky, babičky atd. Zajímalo by mně, jestli je více holek a žen kterým to syčí nebo těch kterým to nevydává žádné zvuky.

Petruna (St, 5. 9. 2018 - 18:09)

Holky přidávám se do syč-party. Mi to taky tak hrozně syčí, že to přesyči i ty vrzající dveře na wc, zkusím taky radu Gabky

Kaja.D (Út, 4. 9. 2018 - 13:09)

Mě tedy syčí hodně a neřeším to. Ale možná zkusim radu od Gabky

Syčák (Út, 4. 9. 2018 - 12:09)

je to hezké že kunda při chcaní syčí, to už by muselo být všechno jinak, ne syčte dál holky. Daleko horší by bylo kdyby kunda vrzala jako nenamazaný dveře.

Majdalenka (Po, 3. 9. 2018 - 21:09)

Ahojte mi to taky hodně syčí, až mi to je někdy nepříjemné na wc, vypadá to jako se roztrhnul vodovod, zkoušela jsem popotáhnou klitoris nahoru, ale je to ještě horší. Navíc mi to leje jako kropička.

Karel (Po, 3. 9. 2018 - 11:09)

Moje chcalenka syčí jen...Gábi, a to chčiješ v dřepu nebo ve stoje, když si popotahuješ ten poštěváček?

Ale (Čt, 30. 8. 2018 - 22:08)

Neni to zrovna dvakrat sexy takhle syčet

Gabka (Čt, 30. 8. 2018 - 15:08)

Moje chcalenka syčí jen když ji nechám volně téct.Při chcaní si prstem potáhnu za kapuci poštěváčku a pipinka čůrá rázem potichu.Mám to vychtané a už to tak praktikuji od puberty to je deset let a funguje to skvěle.

pitrx (Pá, 8. 11. 2019 - 20:11)

Jeee, chcalenka, to je hezké. A zkoušela jsi chcalokapí výústek do meziornálni mezírky?

Karel (Čt, 23. 8. 2018 - 14:08)

Já mám pipinu jako sprchu...Beato, moje sestřenice, když může, tak čůrá tak, že si stáhne kalhotky a dřepne si na zem. Široce roztáhne nohy a oběma rukama uchopí stydké pysky. Potom začne močit. A protože si ty pysky drží tak čůrá pevným proudem před sebe. Nesyčí ji to, ani si nepočůrá stehna a pysky. Tak to zkus také tak.

Veronika (St, 22. 8. 2018 - 21:08)

Já mám pipinu jako sprchu...A co udělá čurokap s tím syčením. Taky to aspoň utlumí?

Beata (St, 22. 8. 2018 - 08:08)

Já mám pipinu jako sprchu stříká a syčí.Když jsem byla na gyndě na preventivce tak jsem se doktorky na to rozstříkování a syčení zeptala. Při prohlídce moji pipiny mi říkala že mám trošku utopenou močovou tzrubici a tím proud moči zachtává o okraj vaginy a moč rozstřikuje.Doporučila mi čurokap a tak jsem to zkusila nejprve ve sprše a pak když mi to šlo tak už ho používám i v přírodě je to paráda nic mi už neteče po zadku a stehnech.Je to o tom na to přijít jak ho nasadit.

helan (Út, 14. 8. 2018 - 21:08)

mně syčel pták taky,kdzž jsem byl malej.

No (Út, 14. 8. 2018 - 21:08)

Zažila jsem syčeni i u chlapa ,kdyz pořádně nestahl předkožku je to méně častý jev.

helan (Čt, 9. 8. 2018 - 15:08)

Majdo,ta pička víc vzadu,je pastva pro mužeJeště když ji zdobí trochu větší poštěváček.Je to pro muže pokoukáníčko.Když se k tomu přidá i vodopád.

Reklama

Přidat komentář