264 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Holčičí čůrání,syčení - komentáře

10. Září 2018 - 0:25

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Karl (anonym)
Zajímavé téma. Je asi jasné, že je to způsobené proudem moči přes pysky a její rozstřikování na vnější části pysků, čím členitější povrch tím asi větší sykot. Krom toho většina žen adívek se dneska holí, ale zajímalo by mě u těch co se třeba ještě pořád neholí a mají pysky pořádně zarostlé, jestli ten sykot pozorují také. Např. kdyby se vyčůraly tím co má dotyčná v rozkroku jako na http://imgur.com/QldpHcA
5. Leden 2016 - 18:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Karl (anonym)
anebo tady něco decentnějšího http://hothairygirls.tumblr.com/post/107296843558 Je stejně zvláštní, že ženám příroda něco takového nadělila zrovna na místě, kterým vylučují moč. Musí to být pro ně hrozná otrava a nedivím se, že se většina holí.
5. Leden 2016 - 19:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Karl (anonym)
a ještě jedna perla. Téhle https://pbs.twimg.com/media/BIvnkOlCIAAIS2Y.jpg to asi opravdu nesyčí. Je otázka jestli nějaká moč z toho vůbec vyteče :-)
5. Leden 2016 - 21:05
Obrázek uživatele Steve
Steve
Tak co, která ještě syčí jako had při čůrání :-D Asi to bude běžnější nežli opak.
6. Leden 2016 - 18:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Wilda (anonym)
Karle, já myslím, že příroda věděla co dělá, když ženy (i muže) obdařila ochlupením mezi nohama a to i na místě, kterým čůrají. Uvědom si, že holení v intimních partiích je masová záležitost posledních maximálně dvaceti let. Člověk současné podoby tu je ale tisíce let a vyvíjel se do ní desetitisíce, statisíce až miliony let. Tisíce let ženy nosily mezi nohama "bobry" ať hustší nebo řidší, kterými souložily, rodily a čůraly úplně bez problémů. Pubické ochlupení též poukazuje na to, že žena je dospělá. Taky ženy a dívky dříve nenosily kalhoty a asi ani spodky a vše bylo ukryté pod dlouhými sukněmi. Výhoda chloupků v rozkroku je za takové situace jasná, jednak brání vnějším nečistotám, aby se dostaly do poševního vchodu (něco jako řasy na oku) a žena, když s takovým ochlupení čůrá, tak jí moč neteče po rozkroku ani po zadečku, ale stéká a skapává po chloupkách. Je tedy po vykonání potřeby v intimních partiích výrazně sušší než ženy které se dnes holí. Ty musí používat toaletní papír, který nemusí být vždy po ruce např. venku a pak nedochází ke znečišťování okolí odhozenými papírky, jak jsme svědky dnes v různých zákoutích, kam ženy chodí, když nutně potřebují. Pubické ochlupení též při chůzi snižuje tření a též díky mezerám, která vznikají mezi chlupy sevřenými v rozkroku a mezi hyžděmi i lepší odvětrávání a tedy nedochází k zapařování a pokud přece jenom po vyčurání zůstanou nějaké kapky v rozkroku tak se lépe odpaří. Naopak oholené ženy mohou mít problémy se zapařováním v intimních oblastech, jsou náchylnější k různým poševním infekcím, zvlášť pokud ještě nosí tanga. A pak ty problémy pokud se vyskytnou někde, kde není několik dní možnost se oholit! Strniště v této oblastí strašlivě svědí. Ano i já jsem se jednou oholil v rozkroku a říkám - už nikdy! A jedna perla na závěr. Jako oholený jsem zjistil, že je strašně těžké si pšouknout aniž by to vydalo zvuk, kůže v oblasti půlek bez chlupů se o sebe tře a strašně snadno vibruje. S chlupama v rozkroku tento problém nemám :-). Příště neco o syčení, k tomu mám taky svou teorii.
8. Leden 2016 - 14:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Ty čůráčku! (anonym)
Tak co, která ještě syčí...Tak tebe zajímá šmírování ženských při chcaní!To děláš na těch hajzlech v MC Donaldu,proto to děláš-živíš se jako hajzldědek a ještě k tomu dáváš průchod svým zvráceným fantaziím!Třeba ti nějaká dovolí ty chcanky i slíznout než spláchne a jako bonus ti dá svoje jetý kalhotky k čuchání!
8. Leden 2016 - 16:29
Obrázek uživatele Návštěvník
kundomil (anonym)
tak třeba tahle http://voyeurhit.com/videos/voyeur-aqc01388/ by mě klidně mohla pochcat a pak bych jí pičku i celý pochcaný rozkrok i zadek vylízal
9. Leden 2016 - 1:46
Obrázek uživatele Steve
Steve
Hmm, tak to jí teda nezávidím ... mít všechno pochcaný ba i prdel ... lepší penis a hasit.
9. Leden 2016 - 1:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Player (anonym)
Tu prdel bych pak s chutí olízal.
22. Únor 2016 - 13:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Carlo (anonym)
kundomil | 9.1.2016 01:46: nádhernej ubrečenej zadeček :-) a ty čurající a zároveň počurané pysky! Ženský čurání nemá chybu!
26. Květen 2017 - 1:01
Obrázek uživatele Návštěvník
(!) (anonym)
Já jsem jim nabízela ať si koupí náustek od trubky a budou to mít bez problémů. Moje známá to vyzkoušela a když starej nikde nehrál na muzice nebo pohřbu tak mu ho brala a byla velice spokojená. Jednou přiběhla celá uřícená, že ho znovu použila a co čert nechtěl starej přilít domu pro trombón, že musí jít hrát na pohřeb a známá neměla ani čas ho vopláchnout. Tak byla celá vystrašená co řekne až se vrátí. Ale dobře to dopadlo. Jenom si ten starej celý večer volizoval fousy a kroutil hlavou! Doporučuje pro mladá děvčata náustek od trumpety a ty co už rodily tak od trombónu.Rostáhnete pysky dvouma prstama a přiložíte náustek a samy poznáte, že je po problémech. Žádné syčení žádné rostřikování a kam namíříte tam to stříká a potichu!
26. Květen 2017 - 9:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzana (anonym)
Já si myslím že je to normální že nám ta naše lasturka syčí je to i jako takové sexy zvuky.Když se jdu sprchovat a spustím splav z pindy a můj muž je v koupelně tak se mu okamžitě postaví.
5. Únor 2018 - 6:37
Obrázek uživatele Steve
Steve
Jj, syčí to snad každý :-D a hada máme zase my. Tak to má být.
8. Únor 2018 - 21:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Tereza (anonym)
Mi pipina syčí od té doby co jsem dospěla v ženu, pysky se mi zvětšily a proud moči který se řine z močové dírky tak se o okraje dírky rozstřikuje a to dělá to syčení.Malé pysky když jsou v normě tak to proudu moči nevadí. Ty větší pak proud moči rozstřikujou po celé pipině s tí má problém moje sestra vyřešila to papírovým " čurokapem".
27. Únor 2018 - 7:07
Obrázek uživatele Návštěvník
třicítka (anonym)
Karle, já myslím, že...Wildo, pleteš se. V těch videích, co na ně koukáte to dělají asi jinak nebo nevím. S chloupkama i bez nich mi to při čůrání neteče tak, jak píšeš. Není pravda, že by při oholené to stékalo po kůži všude ani při neoholené že by to kapalo po chloupkách! To fakt ne. Maximálně ke konci ta kapička-to vy ale taky máte ne? Vy to vyklepete a my to holt musíme utřít papírem...
27. Únor 2018 - 19:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Beáta (anonym)
Já mám pipinu zarostlou ale když jdu čurat tak si prsty roztáhnu malé pysky a proud jde tam kam chci přitlačím tam vedle dírky prsty tak aby to co nejmíň syčelo jde to tím zmírnit ten zvuk syčení.
28. Březen 2018 - 7:29
Obrázek uživatele Návštěvník
??? (anonym)
Já myslel, že stále prohlašujete jaké jste dokonalé stvoření a přitom si chčijete na stehna a občas i do bot?
28. Březen 2018 - 9:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Dita (anonym)
Moje pipina taky hodně hlasitě syčí. Když jsem byla malá holka, sykot nebyl tak hlasitý. Zvuk se změnil až od puberty když mi narostly pysky a klitoris. Dnes je mi už 53, takže už skoro 40 let mi vůbec nejde vyčůrat se bez toho syčení, zkoušela jsem všechno možné. Dokonce i u doktora když se mám vyčůrat do šampusky, snažím se jen slabě trochu učůrnout, ale vždycky to i tak dost zasyčí. Dříve mě stříkal celkem rovný proud, po porodu ale mi pipina začala rozstřikovat, gynekolog tenkrát říkal, že se to za čas samo upraví. Trochu se to rozstřikování zlepšilo, ale stříká to pořád , mám od té dby takový široký proud, který mění směr, musím spíš přitlačit, tím je proud trochu rovnější, ale tím to také víc syčí. Už na střední škole jsem si ale všimla, že pipina syčela nejmíň polovině holek. Můj muž ale to syčení rád poslouchá, vidím, že když se jdem na výletě za autem vyčůrat, tak jak spustím můj vodotrysk, tak manželovi okamžitě ten jeho se postaví a obnaží se mu žalud. Pro Terezu: Té tvojí sestře ten čurokap ztišil i to syčení?
1. Duben 2018 - 3:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Alena (anonym)
Když jsem jako malá holka chodila z mamkou čůrat v přírodě tak jsem se divila jak jí to syčí mi to nedělalo ale když jsem přešla pubertou tak to mi taky fifa začala syčet a syčí dodnes to mi je dvacetjedna .Jde to trošku zmírnit tím když si ji přitáhnu prsty nahoru ale nic moc to není.Hold mám fifinu syčivku.
4. Duben 2018 - 8:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivana (anonym)
Aleno, buď ráda, že máš jen syčivku a ne také rozstřikovačku, jako já. Pipina mi syčí od mala co pamatuju, ale v pubertě mi to začalo postupně rozstřikovat, mám s tím problém hlavně někde v přírodě, nebo na veřejném WC, kde čůrám v podřepu. Že mám počůraný celý zadek a často i nohy, to nijak nevyřeším. Ten čurokap mi taky nepomohl, nepodaří se mi ho tak přiložit, aby to nevystřikovalo mezi čurokapem a pyskama. Máme s tím my holky problém, jak závidím chlapům ten jejich civilizovaný proud, který můžou nasměrovat kam chtějí, ať už čůrají přes předkožku, nebo jim žalud vyčnívá. A bez syčení!
5. Duben 2018 - 2:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Marcela (anonym)
Od malička čůrám bez jakéhokoliv syčení. Mojí sestře o dva roky starší, začala pipina syčet někdy ve 12 nabo 13 letech. Pamatuji se, když jsme byly se sestrou malé holky a obě jsme čůraly bez syčení, jak nám bylo divné, co to mamce syčí. Jednou jsem se jí dokonce zeptala a ona mi řekla, že dospělým syčí pipina, že až budem velké, asi taky budeme syčet. Když to sestře začalo syčet, docela jsem se samozřejmostí čekala, že pipina mi taky začne někdy v té pubertě syčet. Zatím ale čůrám úplně potichu, pipina nevydává žádný zvuk, a už je mi 23 let. Když bylo sestře 23 tak už 10 let syčela. Jak tady někdo psal, že je to tím, jestli je žena dole vyholená, tak myslí že to nemá vliv, protože já jsem vyholená a nesyčím, sestra je také vyholená a syčí a mamka se dole vůbec neholí a také syčí.
5. Duben 2018 - 2:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Pro Ivanu (anonym)
Ivanko! Mi taky ta moje lastura rozstřikuje po stehnech,ale vyřešila jsem to tím čurokapem.Musíš být trpělivá.Já to dělám tak .Roztáhnu velké i malé pysky prsty do stran a čurokap natlačím tak abych měla čurací dírku uprostřed čurokapu a mělo by ti to fungovat mi to tak jde. Ze začátku jsem si to nasazovala ten čurokap i treninkově a manžel mi to kontroloval jestli je tam jak má být,zkus to tak taky ať se ti na to někdo podívá nejlíp ve sprše a hned to můžeš vyzkoušet. Hodně štěstí. A napiš jak to jde.Zdena
5. Duben 2018 - 8:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivana (anonym)
Pro Zdenu: Čurokap se mi neosvědčil, navíc je nepraktické nosit s sebou takové čůrací pomůcky, co potom udělat s tím použitým a podobně. Ale ještě to někdy zkusím. Ty to používáš i doma? Tobě ten čurokap utlumí i syčení pipiny?
5. Duben 2018 - 17:29
Obrázek uživatele Návštěvník
M (anonym)
Chlapum to občas taky syčí. Nicméně dle mě je to, není pipča jako pipča, záleží asi na velikostí pysků, jinak si to neumim představit.
7. Duben 2018 - 6:50
Obrázek uživatele Návštěvník
S (anonym)
Silnější proud bude vzdycky vice syčet konec záhady
8. Duben 2018 - 1:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivana (anonym)
Pro Zdenu: Zdeňko, tak jsem vyzkoušela znovu ten čurokap. Když jsem si ho nasadila úplně dovnitř, aby velké i malé pysky byly navrch, tak to jakžtakž jde, ale nemohu to pustit plným proudem, musím to jen slabě upouštět. Ten běžný zvuk ženského syčení při čůrání se ale změnil, možná i zesílil, nějak to o ty stěny toho čurokapu jako rezonuje. Někdy ten čurokap použiju, ale doma určitě budu čůrat jako dřív. Díky Zdeňko za radu.
8. Duben 2018 - 3:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Pro M (anonym)
A kde jsi k tomu přišla? Jsem muž a za celý život jsem neslyšel muže, že by mu pinďour syčel? A za celý život jsem se sešel s moře muži na záchodě u jedné stěny. To si jenom vymejšlíš aby jsi to taky na muže hodila a nebylo to jenom na vás?
8. Duben 2018 - 9:59
Obrázek uživatele Návštěvník
G. (anonym)
Přítel jednou pustil slabší proud a hle syčel taky mě to překvapilo
8. Duben 2018 - 23:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Wilda (anonym)
Wildo, pleteš se. V těch...třicítko, určítě to neplatí pro všechny ženský, ale myslím, že chloupky musí hlavně zakrývat tu část dámského přirození kudy se proud dostává ven, tak aby z nich jakoby vytékal. Zdaleka ne každá to tak má. U oholených zase záleží na antomii, jestli má výraznou hráz nebo ne anebo jestli má vyvinuté malé pysly, které roztékání brání. Takže souhlas, že to má každá trochu jinak.
12. Duben 2018 - 0:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Irena (anonym)
Mně pipina syčí když zatlačím, když to nechám volně téct, tak je to potichu, ale déle to trvá. Takže si mohu vybrat, buď rychle se syčením, nebo pomalu bez syčení.
12. Duben 2018 - 2:32

Stránky

Přidat komentář