Reklama

Holčičí čůrání,syčení - komentáře

M (Po, 29. 10. 2018 - 12:10)

Ahoj,Neres to syci to vsem me 6. lee dceri, 14. lete i zene i babicce.No tak sycite no. Ono mozna jak tlacite tak ta dírka je mensi nez u nas takze ten tlak to dle me dela.Jinak chlapum to fakt nevadi nebojte se.Berte to jako svou prednost.A radej at sycite, nez si uhnat zanet mocaku tim, ze to budu zadržovat.

Andrea (Po, 29. 10. 2018 - 11:10)

Andreo, když ti to syčí...Sabino je mi 36 let a jeste sem si nezvykla, ten zpusob s toaletakem Ti rada popisu, ale budes si myslet ze sem cune, proste nasklafam nekolik vrsten papiru prilozim si to na pysky a vycuram se normalnr pres to a neco tece okolo, uplne to ztisi to curani, jenze mas mokrou ruku i pysky, ale mi je to milejsi nez aby me bylo slyset na cely zachod, po smene se stejne umyvam takze si poradne oplachnu rozkrok, ale nekdy se i oprudim, vsak zkus a uvidis

Andrea (Po, 29. 10. 2018 - 06:10)

Taky patřím k těm holkám,...Holky Sabco a Hani, mooc dekuji za podporu, clovek se hned citi jinak kdyz vi ze to takhle ma vice holek a nestydi se za to, jasne ze to i jinym zenskym taky syci, hlavne kdyz to drzime ze v te vyrobe, ale zadne kolegyni to nesyci tak hlasite, proto se tak stydim, ja taky patrim k holkam co jim to syci od malicka. Zkusim na to tak nemyslet ale radeji se vzdycky postavim na konec fronty kdyz cekame v praci na wc, samozrejme to je neprijemne kdyz iz se hodne chce a musis vyslechnou vsechny ostatni : DDD to je hold nevyhoda pasove vyroby...

crami (Pá, 26. 10. 2018 - 17:10)

no moc ti dekuji za podporu...No vidíš, a já zase při sexu miluji piss a ani nevíš, co bych dal za krásně syčící kundičku. Tak hlavu vzhůru, jsou chlapi, co by to považovali naopak za přednost ;-)

Sabina (Pá, 26. 10. 2018 - 15:10)

Sabino diky moc za podporu,...Andreo, když ti to syčí odmalička, to jsi si na to nezvykla? Kolik je ti let, jak dlouho tak syčíš? Já jsem si musela zvykat, když to najednou začalo. Napřed to začalo tak jako ševelit, později to vždycky najednou zasyčelo. Zezačatku jsem vždycky ten proud zastavila a zkusila jsem znovu, šlo to napřed potichu a najednou to zase zasyčelo. Byl to nezvyk. Postupně ale to syčelo čím dál víc, když jsem vycházela ze základky, už jsem jinak nečůrala než s tím syčením. Musela jsem si zvyknout, že jak čůrám, tak to syčí. Syčelo ale ve škole více holek, například moje kamarádka syčela už v první třídě, když jsem začala také syčet, tak mi řekla, že už konečně čůrám jako pravá ženská. Popiš ale ten způsob s tím toaleťákem, tím to ztišíš? Chtěla bych to také vyzkoušet. Ale nijak se za své čůrání nestyď, jsi pravá ženská.

Hanka (Pá, 26. 10. 2018 - 15:10)

Sabino diky moc za podporu,...Taky patřím k těm holkám, kterým pipina syčí. Syčí mi to odmalička co si pamatuju, takže to beru jako normální. Divím se, že když chodíte společně na záchod, to to opravdu žádné jiné ženě nesyčí? Já si myslím, že je to docela běžné, že to musí určitě některé tvé kolegyni také syčet. Ber to jako normální věc a nestyď se za to.

Andrea (Pá, 26. 10. 2018 - 11:10)

Ahoj Andreo, mám stejný...Sabino diky moc za podporu, snad si taky zvyknu a curani mi syci od skolky co si pamatuju, pracuju u pasu takze bohuzel musime chodit vsechny spolecne, radeji bych sla same, jenze v pasovce to proste nejde ze,silene se stydim, roztahovani mi nepomohlo pysky mam proste velke v kalhotkach vypadam jak bych mela vlozku na bazen ani nemuzu, v praci si na pysky prikladam toaletak a curam takhle, tem chlapum co se tu jen posmivaji, bych prala to zazit u pasovky kdyz musis se vsema a stydis se mozna by se pak nesmali, jedna holka se dokonce zhruba pred rokem u te pasovky pocurala, takze si uvedomte ze kdyby se to stalo vam a nemohli si odskocit kdy potrebujete a jeste by vam to sycelo tak ze by ste se stydeli tak by ste se asi nesmali a neni to o tom, ze chci byt dokonala jen se proste stydim...

Pindík (Pá, 26. 10. 2018 - 09:10)

Ale to zase pipiny dělají z komára velblouda. Ony by strašně rády byly dokonalé ale ono jim to moc nejde. Měl bych pro ně jeden nápad. Strčte si na kraj močové trubice píšťalku a skuste vypískat rakouskou hymnu. A můžete klidně v tom pořádat soutěž která líp!

Qa (Pá, 26. 10. 2018 - 07:10)

Ahoj Andreo, mám stejný...Nic nerostahuj a buď na to hrda co by některá za to dala a chlapům se to líbí.... chtěl bych ten zvuk slyšet šlo by to???

Lump (Pá, 26. 10. 2018 - 06:10)

Krásné ráno holky, já bych navrhoval někde udělat nějakou schůzku, kde vy byste nám ukázaly to strašlivé syčení a my jako odborníci nebo jako odborná porota bychom posoudili jak hrozné to teda je a hned by jste viděly koho to vzrušuje jako to nevzrušuje. Ale věřte tomu že všichni by měli svoje péra nahoru. Kašlete na syčení je to krásný zvuk. Tak jak šumí potok šumí řeka, některá víc některá míň tak to je tak prostě i u lidí a u vás žen. A pokud si vás potom syčení někdo prohlížel jak vypadáte? je to jenom proto, protože ten člověk je zvědavý jak ta žena vypadá a co krásného a tajemného skrývá dole. Toť za mě.

Sabina (Pá, 26. 10. 2018 - 03:10)

no moc ti dekuji za podporu...Ahoj Andreo, mám stejný problém jako ty, vím jak je to nepříjemné. Syčí ti to odmalička nebo to začalo později? Mně to začalo syčet někdy v té pubertě, když mi narostly pysky. Dříve jsem čůrala úplně potichu. Dnes jsem už čtyřicátnice, takže syčím přibližně 30 let, už jsem si trochu zvykla, dříve jsem se hrozně styděla. Můj muž říká, že moje syčení se mu líbí a myslím že ho to i vzrušuje, protože když to před ním pustím tak vidím jak dostane erekci. Všimla jsem si, že u nás v práci syčí asi skoro polovina žen, ale většinou je to takové inteligentní syčení, kdežto mně to syčí strašně. Je to takové jako chrčení, které mění zvuk s tím jak to rozstřikuje, jak se mění směr proudu tak to taky mění i hlasitost a zabarvení toho zvuku. Zkoušela jsem si různě roztahnout pysky, ale syčí pořád. Asi se s tím nedá nic dělat, už jsem si na to celkem zvykla. Moje matka, dnes již jí je sedmdesát, syčí také, i když ne tak hlasitě. Když jsem byla malá holka, divila jsem se co jí to syčí. Jak vidíš, je nás víc s tímto problémem, zkus se s tím smířit. Mohu ti poradit jedině abys zkusila si různě roztahnout pysky, jestli se to syčení aspoň ztiší.

Andrea (Čt, 25. 10. 2018 - 21:10)

Kašli na to to je opravdu...no moc ti dekuji za podporu Lumpe, jenze ja se za to fakt silene stydim, je mi jasne, ze ti chlapi co se smali vedeli ze to syci moje curani, u umyvadel na me pak divne koukali, navic pochybuju, ze by se to nekomu libilo nebo ho snad vzrusovalo kdyz to tak syci, spis mam pocit, ze to manzela odrazuje od sexu, je to uplne antisexy, ja uz vazne nevim co s tim, radeji uz nikde proste necuram a drzim az domu a pro pana M a pana ? vim ze necuram z vaginy jen proste slusne tak nazyvam svuj genital, prijde mi trapne rikat pipina nebo buchta, takze asi tak, delate si z toho srandu protoze si neumite predstavit jak je to neprijemne, kdyz uz to cloveka opravdu tlaci a stydi se dojit si na malou, ale urcite si vzpomenete jak vam bylo kdyz ste se nemeli kam vycurat, treba v buse, takze nez si z toho budete delat srandu tak si uvedomte jak je to neprijemne a jak to curani pak boli kdyz to clovek predrzi...

? (Čt, 25. 10. 2018 - 15:10)

To je pravda, třeba zatím viděl pindu akorát namalovanou křídou na vratech nebo na zdi.

Piník (Čt, 25. 10. 2018 - 15:10)

Možné to je, že ještě žádnou neviděl a samozřejmě neměl ani možnost si jí prostudovat. Ona každá žena není na to se nechat hned detailně probádat. Ale není všem dnům konec a třeba se nějaká najde, která mu jí podstrčí pod nos a nechá ho studovat. Třeba to některé dokonce bude dělat dobře? Spíš to bude asi nějaká starší a zkušená žena.

Karel (Čt, 25. 10. 2018 - 12:10)

Ty čúraš z vagíny?To si...No snad i chlap ví, že ženská nečůrá z vaginy. leda by byl panic a ke všemu nahou ženskou ani nikdy neviděl.

? (Čt, 25. 10. 2018 - 08:10)

Sem rada, ze sem tuhle...Ty čúraš z vagíny?To si potom jediná žena na svete,ktorá čúra z vagíny.Si rarita.Alebo pod ženským menom píše chlap.

M (Čt, 25. 10. 2018 - 08:10)

Tohle milujy poslední příspěvek mě dostal. Jako to máš mindrák, že chceš být jako chlap?

Pindík (Čt, 25. 10. 2018 - 07:10)

Holky, už to tady bylo několikrát. Kupte si v hudebninách náustek k trumpetě podle velikosti vaši pipiny. Od jazz trubky až po bombardón. Stačí rozhrnout dvěma prsty pipinu, přiložit náustek přitisknout a můžete již pysky pustit a krásně potichu vám to teče a přesně tam kam namíříte a už si nikdy nepočůráte stehna a když si dáte pozor tak ani do bot! Ušijte si na něj pytlíček do kabelky a jenom po použití pod vodovodem opláchnete, šoupnete to do pytlíčku a do kabelky a je připravenej kdykoliv zasáhnout. Jenom se netyďte si vybrat správnou velikost. Až to vyzkoušíte tak poznáte jak vaše problémy byla vlastně banalita. Nestyďte se za to a poraďte to i kamarádkám. Je to krásně zpracované, nemusíte se bát, že by jste se někde škrábli a budete mít po problému!

Lump (Čt, 25. 10. 2018 - 07:10)

Kašli na to to je opravdu drobnost že ti to nějak moc syčí. Ber to tak, ten sykot je v podstatě ozdoba, chlapi kteří se smáli tak určitě věděli co to je, určitě by se každý z nich chtěl podívat jak ten proud teče ze tvé Štěrbiny. Je potřeba se na to dívat s nadhledem. A užívej si to dokud ti to tak krásně syčí, protože určitě ženy ti to závidí taky když se smějí.

Andrea (Čt, 25. 10. 2018 - 06:10)

Sem rada, ze sem tuhle stranku nasla, mam hrozne problemy s tim ze mi pri curani silene syci vagina, je to fakt ostuda, uplne mi to nici zivot, stydim se curat na zachode, pred dalsima zenskyma, kdyz sou spolecne toalety s chlapama, treba benzinky tak se proste nevymocim vubec z toho jak se stydim, zhorsilo se to asi pred rokem, kdyz se mi na benzince, kde byla jen zidka mezi ppanskym a damskym zachodem, se dva chlapi vedle rozesmali se slovy to snad praskly trubky, silene sem se stydela, ale smaly se mi uz holky ve skole, stydela sem uz tehdy, skoro sem pak ve skole necurala a radeji drzela, manzel me uklidnuje ze to nic neni a ze bych mela slyset jak to syci chlapum u pisoaru kdyz nemuzou dlouho jit, ale ja se proste stydim a radeji drzim moc, poradte mam uz uplne vytahany mechyr a sem zoufala.

Reklama

Přidat komentář