Reklama

revmatoidní artritida

Miki (Po, 8. 10. 2018 - 16:10)

Dobrý den,jestli máte někdo zájem o biologickou léčbu v Brně, podívejte se na stránky www.biolecbabrno.czMiki

Naďa (Ne, 7. 10. 2018 - 09:10)

Dobrý den, nerozumím výsledku testu konkrétně hodnoty Anti-CCP IgG 271.9 arb.j.a Revmat.faktor S 4,8kU/l.Děkuji za odpověď.

pro P (Ne, 16. 9. 2018 - 21:09)

Pokud máte otok, tělu, kloubu pomůžete, když přidáte další obklad s igelitem aby nevyschl.Tělo ví co potřebuje, dělá vše, aby se uzdravilo.Nepůsobit proti, vytažením vody!

P. (So, 15. 9. 2018 - 22:09)

Prosim o radu, za jak asi dlouho opadne otok kloubu? Je mozne, ze trva tyden i dele?

A.S. (Pá, 15. 9. 2017 - 20:09)

Ty 14 denní pusty dlouhe nejsou, protože během hladovky se musí dobře očistit streva od vykalu a to trva zvlaste během prvních hladovek minimalne tyden -12 dni a az potom dochazi k odchodu skodlivin přes streva.Jinak odchod kyseliny mocove a vodniho kamene muzeme sledovat pokud si v prubehu hladovky odebíráme moc a tu pak nechame odstavit a pak se na ni podivame po 3-5 týdnech a uvidíme , co se vysráželo, budete asi prekvapeni.Jinak , to co mame v moci, mame take v krvi a pak pochopime , co nam zanasi klouby a nebudeme se tomu divit.Nepotrebujete k pochopeni studovat medicínu a bude vam jasna příčina nemoci.
Jinak během hladovky nejim nic, jen piju mekkou vodu s citronovou stavou nebo caj.Nesmi probihat traveni aby se efekt dostavil.Takze se telo a všechny jeho casti proplachuji vodou, neboli redenou krvi.Vzhledem k tomu, ze se do krve uvolnuje velke množství skodlivin je to provazeno unavou, kterou zmirnime kazdodennim provadenim klystyru.
Mne trvalo dva roky, nez jsem se rozhodl pro hladovky, když pak jsem videl ten efekt, tak jsem si rikal, proc jsem byl tak hloupy.

Viana (St, 13. 9. 2017 - 20:09)

Tak to s tebou souhlasím,že půst tělu prospívá i když ten tvůj se mi zdá hodně dlouhý.To co píšeš má logiku,ale stejně nevěřím,že by ses revm. artritidy docela zbavil. Strava je zde hodně důležitá,hlavně hodně zeleniny,ovoce,ryb a tekutin.Smažená jídla a pečivo za nic nestojí,to je jasné.
Napiš co jíš během toho tvého půstu. Dej nám nějakou dobrou radu,opravdu to potřebujem.Měj se...))

A.S. (Ne, 10. 9. 2017 - 19:09)

Ještě bych doplnil příspěvek ohledne stravy.Delal jsem pokusy v této oblasti a zjistil jsem, ze kloubum skodi hlavne pecena a smazena jidla.Nejim pecivo hlavne ne o vanocich, bagety, pizzy, obalovane rizky, kolace, dale oplatky , susenky knedliky.Pokud se clovek takto stravuje nepotrebuje chodit k lékařům ani leky.Zdravotnictvi by na tom nevydělalo, nic to nestoji.Klouby se neopotrebuji ani velkou zatezi, o které jsem psal v prvním prispevku.Lekari odrazuji lidi před hladovkou, doporucuji se presvedcit zda mají pravdu.

A.S. (Ne, 10. 9. 2017 - 16:09)

Ve veku Jany jsem mel dnu i se zachvaty.Nemohl jsem přes pul roku ohnout koleno a občas mne bolel loket.Mel jsem zatvrdle ramano, nemohl jsem vůbec zvednout ruku.Dva roky jsem chodil po doktorech absolvoval jini doporucovane procedury.Byl jsem vzornym pacientem, marne.Toho vseho jsem se zbavil.Takze vim, o cem pisu.Zacal jsem provádět hladovky.Delam je uz přes 20 let a klouby mam v perfektnim stavu a dny jsem se take zbavil.Tento postup vam asi zadny doktor nedoporuci, neucil se o tom, co muze problémy odstranit.Me hladovky trvaji většinou 14 dni a i dele třeba mesic.Behem této procedury se vyplavi z tela obrovske množství kyseliny mocove i s krystali, které zpusobuji bolest.Nechal jsem si delat rozbory krve v prubehu hladovek a potvrzuji to, co jsem uvedl.Hodnoty kyseliny mocove byly přes 800 a zadny zachvat dny se nekonal.Drive mi k zanetu stacily hodnoty kolem 520.Jeste se domnivate, ze nevim o cem pisu.

Viana (Ne, 10. 9. 2017 - 15:09)

Milý A.S. nade mnou.
Co to tu povídáte,že když sportujete a jíte zdravě nedostanete onemocnění kloubů?
Tak mě je 55let,nemocná s revm. artritidou jsem aspoň 20 let a to jím si myslím docela zdravě a v minulosti jsem od pěti let sportovala sport. gymnastiku.
vy vůbec nevíte z čeho toto onemocnění je.je to selhání imunitníhi systému a proč se tak děje nevědí ani lékaři.Takže vy asi taky ne.
Je pravda,že životospráva zde hraje určitou roli,ale určitě ne že by se někdo jídlem vyléčil.

A.S. (Čt, 7. 9. 2017 - 21:09)

Je mi lito lidi , kteří spolehaji na pomoc lekaru.Lide se mohou těchto problemu sami zbavit.Bohuzel se při studuju mediciny lekari neuci jak se lze zbavit nemoci,co jist a nejist a co pit a co ne, ale jak příznaky mirnit.Jsem presne o 30 let starsi nez vy a klouby mam v perfektnim stavu prestoze byly a porad jsou hodne zatezovany sportem.Jako mladsi jsem delal drepy a podrepy az s 200 kg na zadech, nyní delam drepy s 40-80 kg.
Klouby je třeba nezanášet nevhodnou stravou a nevhodnym pitim. Ocistit je od těchto usazenin, jinak muze dojit k vydreni chrupavek.Domnivate se , ze jite zdrave, ale pokud dochazi ke zhorsovani stavu tak konzumujete stravu nevhodnou.Nekde je chyba a na tu by měli byt schopni odhalit lekari a poradit, kdyby se o tom ucili.Moje manželka take pracuje ve zdravotnictvi, ale pokud se vyskytne problem postupuje podle mych rad.Dosud jsem se do diskuse nezapojil, je to muj první příspěvek.Nezjistoval jsen
m na jaky příspěvek jste reagovala.

Jana (So, 2. 9. 2017 - 12:09)

Pokud je pro Vás, která se... Teda tak to čumím ,jak se jde zdravým jídlem vyléčit. Pracuji ve zdravotnictví,ale tohle jsem vážně ještě neviděla,aby někdo léčil jídlem, a uzdravil tím rakoviny a autoimunitní onemocnění. Mažete lidem okolo úst med,ale jednoho dne dojde i na Vás,a sám poznáte jak chutná Vaše vlastní medicína. Vyděláváte na nemocných lidech,je to ohavné,valite jim bludy do hlavy,jako nějaká sekta!!! Sama mám RA,a dávno před nemoci jsem si už vařila zdravě bez eček, konzervantů a podobného svinstva, vše zdravé jídlo a co z toho mám? Aktivní a zhoršující se onemocnění v 37.letech. Je mi z vás špatně!!!! Dávat naději lhaním,že někoho uzdravite a přitom jenom jeho nemoc zhoršite a víc jim zdravotně ublížite!!! Hlavně že vy si namastite kapsu!!

Bylina (Čt, 6. 7. 2017 - 19:07)

Ahoj. Mam od unora revmatickou polymyalgii. Nez to odhalili, tak jsem si opravdu uzila :( nyni jsem jen na antirevmaticich od bolesti, ale nezabira to. Uz jsem vyzkousela snad vsechny. Protoze vim, ze nic nez kortiko dr nenabidnou, tak se ptam-co pomohlo vam? Alternat.medicina, byliny... poradte :)
(Rady chci jen od nemocnych!!) Dekuji

Sára pro já (Ne, 21. 5. 2017 - 19:05)

Máš naprostou pravdu. Já jsem nemocná asi 15 let a fakt jsem si vytrpěla své,však ty víš o čem mluvím a opravdu není to z jídla.Je teda fakt,,že nám revmatikům moc neprospívá bílý cukr,ale to je jenom tak nějak jako dodatek.Jinak samo sebou hodně ovoce a zeleniny,ale to je zdravé pro všechny.))
Taky bych chtěla aby tady ten podvodník měl revma nějakou tu dobu,aby si prošel tím co my a neokrádal nemocné lidi. Měj se S.

(So, 20. 5. 2017 - 13:05)

Milý Vladimíre tak to bys...Sáro, souhlasím. Napsala jsi to stručně a jasně!
Přeju ti žádné bolesti a všem ostatním totéž.

(So, 20. 5. 2017 - 13:05)

Pochybuju o tom, že Vladimír je tvé pravé jméno, tak je dost jedno, jaký nick tady použiju. Můžu se klidně pojmenovat třeba Jiřka, jestli je to pro tebe tak důležité. Když jsi tak dobrý, proč se prezentuješ na diskuzích??? Proč nemáš vlastní webovky - stojí to prachy, co? Nezávidím ti nic, nemám proč. Jen je mi líto ostatních nemocných, kteří takovým jako ty důvěřují a platí za to!!! Co jsi vystudova? Jsi lékař? Nebo terapeut čínské medicíny - myslím vystudovaný! Ani jedno, co? Taky si umím přečíst články na internetu a pak dělat chytrou... Nemám to ale za potřebí. A jelikož dělám i do čínské medicíny a alternativy tedy používám, nikdy bych nikomu netvrdila, že lze stravou měnit imunitní systém. Je to blbost do nebe volající. Nejsi nemocný, nikdy jsi takhle nemocný nebyl. A placebo, s kterým jakože ti tví vyléčení uzdravili, funguje na spoustu důvěřivců. Neotravuj tady!!! Založ si vlastní stránku, kam si piš, co se ti zlíbí, ale tady nám nelži a neoblbuj nemocné! To vrcholí s výsměchem. Všichni jsme podle tebe dobrovolně nemocní, protože se špatně stravujeme? KRAVINA¨!!! A obhajuj se tady jak chceš, jsi jenom lhář, co vydělává na neštěstí druhých. Až něco vystuduješ ohledně zdravotnictví, pak teprve můžeš radit, ale ne po internetu. Takhle se neuzdraví VŮBEC ŽÁDNÝ ČLOVĚK!!!!!
Jo, nikdy jsem tě neviděla, ale ty mě ani nikoho dalšího z diskuze taky ne. Obrázek mi ovšem stačí, nepřesvědčíš mě o opaku. Nikomu žádnou nemoc nepřeju, ale tobě aspoň na půl roku, ať zjistíš, o čem je tady řeč. Mohl bys měnit stravovací návyky jak chceš, bylo by ti to houby platné. Tak se nerouhej, ať se ti to nestane! To by se ti teprve rozsvítilo! A dal bys nám tady za pravdu. Zajímavé, že se tady nikdy nikdo - kromě tobě podobných - nesvěřil, jak se stravou vyléčil. A když se objeví, jsi to opět ty, nebo tví známí, co tady napíšou, jak jsou vyléčení díky tvým radám.... Není ti trapně?????

Sára (Po, 15. 5. 2017 - 14:05)

Milý Vladimíre tak to bys byl první člověk na zemi,který by uměl vyléčit revma. To bys byl adept na nominaci!!!!
A to pak teprve bude honorář.

Vladimír Prokeš (Po, 15. 5. 2017 - 09:05)

Vladimíre, promiň, ale co...Zavolejte mi a já Vám to, proč trpíte RA 12 let velmi rád vysvětlím. A zesměšňovat někoho, místo abyste si zjistila informace, také není řešení. Skutečná příčina RA byla odhalena až v posledních letech (mimochodem není to maso, jak se tradovalo) a já samozřejmě nejsem autorem tohoto objevu, jak mi tu ironicky předhazujete. Jenom nejsem ignorant a průběžně leduji vývoj ve světě včetně odborných publikací v této oblasti, protože po osobních špatných zkušenostech s lékaři už jim nevěřím. A také jak bych jim mohl věřit, když někoho nechají s RA trpět 12 let, přestože již existují studiemi a reálnými případy potvrzené zkušenosti, že lidé se mohou vyléčit úpravou své výživy. Až Vám vysvětlím, co Vám celé roky tajili, nebudete se stačit divit. V případě zájmu volejte 608 155 338

Vladimír Prokeš (Po, 15. 5. 2017 - 09:05)

POZOR NA VLADIMÍRA A JEMU...Pokud je pro Vás, která se tu ani nemáte odvahu podepsat nickem, podfukář někdo, koho osobně a ani jeho služby vůbec neznáte (to jste nějak zapomněla napsat) a kdo sice sám sklerodermii ani RA nemá, ale má řadu vyléčených klientů z těchto pro lékaře nevyléčitelných nemocí, díky tomu, že jim dokáže v podstatě při jediné návštěvě vysvětlit, jak si tyto své nemoci dnes a denně sami způsobují svou výživou a co je třeba ve výživě změnit, aby opět byli zdraví, tak klobouk dolů před Vaší lidskou závistí. To mi opravdu tak závidíte? Není co, je to náročná práce vyžadující neustále studium zahraničních lékařských i výživových zdrojů včetně mnoha času a energie věnovaného klientům za tomu odpovídající honorář. Ale k věci, když Vám tolik vadí honorář za mé služby, nabízím speciálně Vám osobně možnost je poznat a posoudit jejich kvalitu zdarma. Co vy na to? Najdete v sobě odvahu přijet do mé poradny? Teprve po skutečném vyzkoušení mých služeb totiž máte právo o mně šířit nějaká hodnocení. Dnes totiž lidi na webu balamutíte tím, že se tváříte, že moje služby znáte, což je lež. Všechno jsou jen Vaše výlevy reagující bůhvíproč tak nenávistně na mé příspěvky do diskusí. Jsem výživový terapeut a je logické, že se zabývám tím, jak se lidé vyléčí z více nemocí než jen z jedné. Už i přední český internista MUDr. Štěpán Svačina v tisku napsal, že 75% všech chronických degenerativních onemocnění je způsobeno nevhodnou výživou. Na západě od našich hranic už je to publikováno řadu let a jsou k dispozici ověřené výživové postupy, které jsou často mnohem účinnější než operace, chemické léky atd. Bohužel běžní lékaři s tím nepracují a tak neumí lidem v těchto věcech poradit. Pokud by to dělali a uměli, nikdo by mé služby přece nepotřeboval, protože všichni by byli zdraví. No a já lidem tyto informace poskytuji vzhledem k jejich individuálním problémům na míru, aby rozuměli tomu, co se v jejich těle děje a proč. Tedy nikoho neléčím, ale poskytuji jim informace o tom, jak a čím se mohou vyléčit sami. Něco podobného dělá například výživová terapeutka Margit Slimáková, jejíž honoráře jsou mimochodem vyšší než moje a mnoho dalších nutričních terapeutů kolegů po celém světě. To jsme podle Vás všichni podfukáři? Většinou ke mně chodí na doporučení lidé, kteří samozřejmě nejprve k lékařům šli, ale ani po několika letech lékařské péče se neuzdravili a tak chtějí vyzkoušet to, co lékaři nedělají a to je hledání příčin jejich přetrvávajících zdravotních problémů ve výživě. Nikoho k ničemu nenutím a každému předem po telefonu vysvětlím, jak to u mne probíhá, takže ví, do čeho jde a přijde jenom ten, kdo o to má zájem. U nemocí, na které ověřené postupy nemám, to lidem řeknu hned v telefonu. Kdo chce se mnou konzultovat své zdravotní potíže po telefonu, může na 608 155 338.

Evík (Pá, 12. 5. 2017 - 20:05)

co takhle zkusit Akupunkturu?? já zkusila a nelituji... dále beru prášky , ale je to o moc lepší!!!

Viana (So, 6. 5. 2017 - 20:05)

Ještě k té artritidě.Co prý je nejhorší pro revmatiky je bílý cukr.Mám to na sobě oskoušené,mívám po něm větší bolesti,ale když já moc ráda sladké.Maso nevadí,revmatici by měli hodně pít a to klidně vlažnou převařenou vodu,ta odbourává kys. močovou.Jíst hodně třešní,jahod a celeru.Tam je spousta purinů a ty nám pomáhají.))

Reklama

Přidat komentář