Reklama

revmatoidní artritida

PetraP. (Po, 23. 4. 2018 - 21:04)

Dobrý den,
mám RA asi 2 roky a našla jsem si na netu tuto zajímavou diskuzi, ze které čerpám spoustu rad a zkušeností, nejvíce mě zaujaly příspěvky zhruba v letech 2010-2012, samé super ženské, a p.Vláďa, je mi líto, že už zde nepřispívají.... moc by mě zajímalo jak se všichni mají a jak se jim po zdrav.stránce daří, diskuzi jsem přečetla jedním dechem, samozřejmě jen kvalitní příspěvky na úrovni:-))) hlouposti a reklamy nekomentuji....

x (Po, 23. 4. 2018 - 21:04)

x

Simča (So, 3. 3. 2018 - 18:03)

Vladimíre,napiš to zde do...též uzeniny nedělají kloubům dobře.

Viana (So, 3. 3. 2018 - 15:03)

Vladimíre,napiš to zde do diskuze co jíst a co ne.
Já vím,že jed na revma jsou třeba cukry.Ty vážně škodí.)))

Vladimír (Čt, 22. 2. 2018 - 07:02)

Není následku bez příčiny.

Bez vyřešení skutečné příčiny revmatoidní artritidy (RA) nepřináší aplikace kortikoidů ani léků na bolest trvalé výsledky. Příčinou vzniku RA jsou určité potraviny v naší stravě, způsobující zánětlivé poškození střev a následné autoimunitní reakce těla, které napadají a ničí naše vlastní tkáně. Konkrétně u RA jsou takto ničeny tkáně velkých kloubů. Používám testy, které určí, jaké konkrétní potraviny Vám tyto reakce v těle vyvolávají. Poradím, jak si upravit stravu, abyste si RA sami trvale odstranili, zbavili se bolestí a kortikoidy jste nepotřebovali. Kontakt 608 155 338.

Vladimír11 (Pá, 27. 1. 2017 - 08:01)

Vladimíre))
Jsem trochu...Revmatiky se bohužel stáváme sami svou vinou právě proto, že že jíme úplně vše. A pokud to nezměníme, budeme jimi dál. Je třeba si uvědomit, že skutečnou příčinou artritidy je naše špatná volba v oblasti naší výživy (obvykle z neznalosti), díky které každý den obrazně řečeno přiléváme benzín do ohně a ničíme si tím své klouby. To vše ale jde změnit, pokud pochopíme souvislosti a uděláme patřičné úpravy výživy. Více na 608 155 338.

Viana (St, 25. 1. 2017 - 15:01)

Vladimíre))
Jsem trochu skeptická ke tvému článku,protože bych ráda věděla co je u tebe zdravá výživa? I to ovoce co se prodává je postříkáno chemií,zelenina taktéž nemluvě o tom že je to všechno podtržené a dozrává to někde ve skladech a ne na sluníčku.))
Máš pravdu,že toto je možná zdravější než uzeniny nebo léky.
Pravdou je,že moje babička měla revma taky a nic jiného nepoužívala než alpu nebo krém s kafrem a dožila se 93 let a umřela na stáří.
Hodně zde hraje psychika a stresy.
Jsem revmatička již řadu let a jelikož jím úplně vše,nestrasuji se a denně cvičím,jsem v naprosté pohodě.))

Vladimír11 (St, 25. 1. 2017 - 06:01)

Jidlo artritidu nevyleci. U...Měla byste pravdu, pokud byste ten celý první rok nic nejedla a byla o hladu. Tak to asi ale nebylo, že? Navíc si dítě vytváří
poškození střev vyvolávající autoimunitní onemocnění zvané revmatoidní artritida také přenosem poškozené střevní flóry od matky, která sama měla tento problém díky nevhodné stravě. No a pokud je na začátku revmatoidní artritidy poškození střeva nevhodnou výživou, tak nestačí žádné léky tlumící příznaky v kloubech, ale musí dojit k úpravě stravy, která toto poškození střeva vyvolává. Jinými slovy, chcete-li si uzdravit artritidu v kloubech, musíte si napřed uzdravit střevo, a to se dělá výživou. Takže se pak člověk vyléčí sám, protože nikdo jiný za něj nemůže zdravěji jíst a vyléčit si poškozené střevo - ani pan doktor. No a výživový poradce, který to umí (tj. nikoliv každý), mu jen poskytne návod na patřičnou úpravu výživy, která opravdu funguje. Chápu Vaši skepsi, protože první, co Vám doktor při revmatoidní artritidě řekne je, že s tím nemůžete nic dělat, jenom musíte už navždy brát jejich chemické léky, nicméně budete to mít dál. Pokud Vám tohle vyhovuje, choďte k nim, ale rozhodně to není jediná možnost, kterou dnes máme. Navíc, kdyby to uměli doktoři vyléčit, tak už by Vás přece dávno vyléčili, když Vám to zjistili už v prvním roce, a asi byste už nemusela hledat řešení artritidy v této diskusi, protože byste to měla dávno uspokojivě vyřešené. Kdo má zájem o ověřené výživové řešení artritidy, volejte 608 155 338.

Helena (Út, 24. 1. 2017 - 14:01)

Jidlo artritidu nevyleci. U mne prvni priznaky artritidy v jednom roce. Stravou to fakt teda nebude. Jidlem dokazi artritidu vylecit pouze vyzivovi poradci :-))

Vladimír11 (St, 28. 12. 2016 - 20:12)

vegetarianska strava + ryby...Jsem rád, že se shodneme na tom, že příčinou revmatické artritidy je nevhodná výživa. Bohužel řešení není až tak jednoduché, jak píšete (to už by byli všichni dávno vyléčeni),
protože vegetariánství ani vynechání uzenin neodstraní hlavní příčinu autoimunitních onemocnění, kterou jsou jiné potraviny vytvářející v těle chronické záněty a autoimunitní reakci napadající vlastní tkáně. Rychlo-soli v uzeninách jsou na klouby
škodlivé, ale jsou mnohem více škodlivé potraviny, které vegetariáni denně jedí, a proto jsou často nejvíce nemocní lidé, které vídám ve své poradně.

Lenka (St, 28. 12. 2016 - 18:12)

vegetarianska strava + ryby ci omega 3 mastne kyseliny velmi casto RA odstrani.

Lenka (St, 28. 12. 2016 - 18:12)

Shrnuto - lidé s revmatoidní artritidou jedi často uzeniny a malo ovoce a zeleninu.

Vladimír11 (St, 28. 12. 2016 - 18:12)

Jako u většiny chronických autoimunitních onemocnění je třeba hlavní příčinu revmatoidní artritidy (neboli její spouštěč) hledat v naší výživě. Položili jste si někdy otázku, co tuto nemoc způsobuje? Čím si ji sami nechtěně vyvoláváme? Proč kortikoidy a jiné tabletky na trvalé uzdravení nestačí? Na základě konkrétních zkušeností můžeme s nadsázkou říci, že revmatoidní artritida má tři příčiny - snídani, oběd a večeři. Toto onemocnění je totiž způsobeno naší výživou a to současně kombinací dvou jevů:
1) Nadměrnou konzumací potravin, které vyvolávají v těle chronické záněty a tím abnormální reakci našeho imunitního systému, který pak napadá a ničí naše vlastní tkáně (u artritidy konkrétně v kloubech). Lékaři na to předepisují léky tlumící reakci imunitního systému (kortikoidy), což neřeší příčinu, ale jen tlumí symptomy a artritida se dále zhoršuje, protože její příčina (strava vyvolávající záněty) zůstala nezměněna.
2) Naopak nízkou konzumací určitých minerálů, vitamínů a zdravých tuků v naší stravě, které tvorbu zánětů v těle potlačují (podrobněji můj předcházející příspěvek v diskusi).
Ve své výživové poradně používám přístroj, který změří jakých, protizánětlivých minerálů i vitamínů máte v těle nedostatek. Především vám ale poradím, jak si přestanete svou výživou škodit a naopak se její úpravou (léčebný výživový protokol) revmatoidní artritidy sami během 6 měsíců trvale zbavíte. Kontakt 608 155 338.

Katka (St, 21. 12. 2016 - 09:12)

Hezký den Všem, chtěla jsem se zeptat zda se někomu v dávce 1tbl. Plaquinyulu a 1tbl. Predniconu ulevilo od zánětu?Děkuji za odpověď Katka

Jana (Čt, 3. 11. 2016 - 13:11)

Jitko,tak jo začínám to co jsi poradila o tom zázvoru. Nepíšeš ale kdy to užívat. Jestli na lačno,což by mi mohlo být blbě,nebo tak přes den to stačí?))
Za půl roku se ozvu a pak napíšu jaý to mělo účinek na mě.

Š. (Út, 1. 11. 2016 - 15:11)

Souhlas s Vladimírem.Už mi táhne na 70 a nemám absolutně žádné problémy s klouby, přestože jsem jako bývalý atlet klouby hodně zatěžoval.Podřepy až s 200kg na zádech.Řídím se tím, že pokud něco bolí, tak tam je něco, co je třeba odstranit.Takže není třeba dávat nic do těla, ale odstranit to, co tam překáží.A to něco jsou krystalky kyseliny močové které jsou ostré a způsobují bolest a postupně vydřou chrupavky.Významnou roli také hraje také vodní kámen, který jako zanáší potrubí, tak také naše klouby , tkáně, cévy.

Vladimír11 (Ne, 30. 10. 2016 - 10:10)

Existuje příčinná souvislost mezi naší výživou a konkrétními nemocemi. Revmatoidní artritida je způsobena zhoršeným metabolismem vápníku v našem těle, protože v dnešní průmyslově zpracované stravě chybí důležité vitamíny a minerály, které tento metabolismus řídí. Bez nich se vápník dodaný ve stravě (kde je ho mimochodem nadbytek) ani v potravinových doplňcích neváže v kostech a kloubech, kde být má (příčina osteoporózy a artritidy), a naopak se ukládá v měkkých tkáních a cévách, kde být nemá (příčina aterosklerózy). To pak způsobuje infarkty a mrtvice (nejčastější příčina úmrtí populace). Často slýchané rady doporučující při osteoporóze nebo artritidě více vápníku + vitamín D (mléčné výrobky a doplňky s vápníkem) tudíž celou situaci paradoxně ještě více zhoršují. Zjednodušeně řečeno, čím více vápníku, tím více artritidy a infarktů. To, že artritida není způsobena věkem ani nedostatkem vápníku ve stravě, jak tvrdí lékaři, dokazují například populace Japonců nebo Thajců, kteří díky vhodnější stravě artritidu ani ve vyšším věku prakticky neznají a tak nepotřebují kloubní náhrady. Když se ale někteří z nich přestěhovali do USA nebo Evropy a přešli na zdejší stravu, trpí na artritidu a infarkty stejně jako my. Jako výživový poradce používám přístroj, který změří jaké minerály a vitamíny Vám v těle chybí. Poradím, jak je ve výživě doplnit, abyste se revmatické artritidy trvale zbavili a současně snížili i riziko infarktu. Kontakt a dotazy na 608 155 338.

Jitka (Po, 3. 10. 2016 - 13:10)

Dobrý den, mé kamarádce doporučila nějaká léčitelka na revmatoidní artritidu každé ráno sníst kolečko zázvoru, stroužek česneku a zapít to vlažnou vodou s citronem. Po půl roce nemá žádné problémy a již se necítí unavená, naopak překypuje energií. Zkuste to. Nemůžete si tím ublížit, pokud vám teda nevadí čensek na žlučník. Kdzžtak dejte vědět, jestli to na vás taky působí. Kamarádka je jak vyměněná.

vladimir (Po, 3. 10. 2016 - 13:10)

Díky za odpověď Zdenko....na ochranu žaludeční stěny je glutamin (vyživuje a obnovuje střevni stěnu) dale pak rezistentni škrob( potrava zdravích bakterii ty pak vytvari kysele prostredi nevhodne pro ty zle bakterie.. a samozrejme zaradte probiotika hlavne kysane zeli..domaci ..kupovane nema zadna probiotika... prectete si na netu neco o kysanem zeli,glutaminu a rezistentnim škrobu at vite že nekecam :-)..pronejmensim zajimave cteni.... a dale si najdete neco o boru nedostatek boru je jedna z hlavnich neli hlavni pricina revmatoidnich chorob....ve svete se leči RA borem...taky zajimave cteni :-) no a samozrejme zdrava strava je zaklad..vhodna je paleo,gaps,scd.. ..hezky den. ps..mam 10 let bechtereva bez priznaku :-)

Antonie (Út, 27. 9. 2016 - 11:09)

pomuze vam MMS OD JIMA HUMBLA DISKUZE U PRAMENE

Reklama

Přidat komentář