Reklama

záliba v nošení plínek

taky (Ne, 24. 9. 2017 - 19:09)

je rád nosím.

Jirka (Ne, 24. 9. 2017 - 06:09)

Uz od stredni skoly se mi...Jestli chceš (a platí to i pro Jájinu), napiš mi na adresu [email protected] a můžeme si vyměňovat zkušenosti. S jednou plenkařkou si už dopisuji a mohu zprostředkovat kontakt i na ni.

Karel (So, 16. 9. 2017 - 10:09)

Nosím plínky docela rád ,...taky se většinou při placení zeseru!

(St, 13. 9. 2017 - 17:09)

Nosím plínky docela rád , dělám do nich obě potřeby , a moc mě to vzrušuje . Už jsem se pokadil i počůral před pokladnou v penny. Zjišťuju , že to plánuju tak , aby se mi to povedlo tam kde je hodně lidí , třeba MHD a pododně.

vlado (St, 13. 9. 2017 - 14:09)

smutna plenkarka skus sa kontaktovat na cislo 0949472225

skoc si sam, al (Út, 22. 8. 2017 - 09:08)

Uchylaku skoč už do zdi s...ty centralni mozku plnyho hoven, svaze zen a ja uz nevim jake mas dalsi nicky ty hovne. Akorat podle toho, co sem na Doktorku vzdycky vyblijes se pozna, ze pan je znalec. A co je to ta paskunda? Tak ti rikaji holky? Vysvetli to, ale bude to pro tebe problem, protoze je to urcite vic, nez jedna veta a ty vic vet napsat nedokazes. Dusevni mrzaku!

generální tajem (Po, 21. 8. 2017 - 15:08)

tak hlavne tem loudilum,...Uchylaku skoč už do zdi s tou posranou plinou na ksichtu

hovno (Po, 21. 8. 2017 - 07:08)

Jo plenky jsou pro mě hodně vzrušující

Jajina (So, 19. 8. 2017 - 05:08)

Ahoj hezke tema... Je tu nekdo se zkusenosti s nosenim plen u holek? Moc me to laka a rada bych si o tom popsala a tak... Dik.

Plenkar (St, 9. 8. 2017 - 02:08)

Uz od stredni skoly se mi...tak hlavne tem loudilum, kteri vedi prakticky o plinach prd napis z nejake mailove adresy,kterou si zaridis jen pro tuhle prilezitost a kdyz uz te komunikace s nimi bude unavovat,tak je nechas byt a bez odpovedi od tebe zase vychladnou. A doufam, ze budes opatrna a dobre si to osefujes, nez s nekterym nekam spolecne vyrazis. A hlavne, aby se oni nedomluvili spolu na tobe. A jeste svazovani-to muzes delat s nekym, koho duverne a dokonale znas nekolik let, ale ne na patym rande. Jestli je to pravda, co tu pises, tak si koledujes o velky prusvih. Urcite jako prvni vec bych si s kazdym zavolal na Skype. Je to zadaco, mas ho tam i s ksichtem a muze se pri odpovedich na otazky treba sklebit, nebo kroutit jako had. A to ti dost pomuze ve vyberu. Nejen s temi sexualnimi loudily, ale treba se ozve nekdo dalsi. Ja to ale rozhodne nebudu, protoze jednak take ziju v zahranici a take jsem zaprisahly latkar a nezajimaji me ti, kteri si nasazuji a nosi jednorazovky.

Tarzan (Út, 8. 8. 2017 - 16:08)

Uz od stredni skoly se mi...Ahojky, jestli můžem na toto téma pokecat. Jsem kluk a také jsem BI. Je mi 28let. a žiju v zahraničí. Jestli chceš napiš mi na [email protected] budu se těšit aloha

martinek (St, 2. 8. 2017 - 14:08)

Uz od stredni skoly se mi...Ahoj Nikol,
naprosto ti rozumím. I já mám úplně stejnou zálibu v plenkách a také hledám někoho, kdo by na tom byl stejně. :-( Budu moc rád, když mi napíšeš, společně si o tom popovídáme a poznáme se. Martin :-) email: [email protected]

caligula2807 (Út, 1. 8. 2017 - 13:08)

Uz od stredni skoly se mi...Nikol, tak napiš [email protected]

Smutna plenkark (St, 26. 7. 2017 - 09:07)

Uz od stredni skoly se mi libi nosit plenky, ale nikdo z mych pratel ani rodiny o tom zatim nevi.Kupuji si je na netu (ty silnejsi, libi se mi pocit mit toho mezi nohama vice) a kdyz mam volnou a nerusenou chvilku, uzivam si v nich, ale zatim sama s .Nyni jsem na vysoke a casu na tuto zalibu neni mnoho.Vim ze toto neni seznamka-predem se omlouvam administratorovi, ale chci to zkusit.Jsem bi a hledam holku nebo kluka, ktery by mel nebo mela stejnou zalibu v plenkach, at nejsem sama.Rada bych dostavala plenky i jako trest nebo v roli rodice a ditete.Vzrusuje mne predstava byt k tomu nucena, jsem tak trochu i subinka a sm a napriklad trocha svazovani nikdy neskodi s .Pomuzete mi prosim nebo poradite?Kontaktem, odkazem na prislusne stranky, v cestine ale klidne i zahranicni-s jazyky nemam problem s touto tematikou nebo treba i vasi zkusenosti anebo vasim pribehem, atd.Moc rada bych objevila a dovedela se vice o teto zalibe.Plenky bych brala i jako zpestreni nebo predehru k sexu, ale bojim se, ze me potencionalni partner nebo partnerka odmitnou, kdyz se jim s timto priznam.Co se tyka potreby do nich, tak pripadne jen curani.Poprosim neposilejte mi nejake urazky, nadavky, atd., protoze kazdy jsme nejaky, nikoho tim neobtezuji/nenutim k tomu a jen hledam spriznenou dusi.Nikol

Patrik (Po, 30. 3. 2020 - 20:03)

Ahoj mě je 23 a mám rád na sobě pleny.. Nechceš si povídat o plenkach atd? :)

Pavel (Po, 3. 5. 2021 - 16:05)

Taky nosím plinky tak jestli chceš můžem si popovídat

Plenkar (Út, 30. 5. 2017 - 16:05)

Uz toho nech. Jsi s tema je...Jakym jazykem hovori lid tveho kmene?
Ja predevsim nepisu tobe, ale vymenuji si zkusenosti s jinymi plenkari, protoze nikdo nevi vsechno a co ja bych za to pred X lety dal, kdyz jsem s plinami znovu zacinal. Detske mi byly male a ty pro dospele jsem nevedel kde sehnat. Az s internetem jsem zjistil kolik je dospelych plenkaru z nutnosti a kolik ze zaliby. Proto v ramci vlakna o noseni plen rad kazdemu poradim. K mym zkusenostem patri bezny, pracovni i sexualni zivot. Takze moje zkusenosti se tykaji i techto oblasti. Neco je rada,neco zkusenost a muze to nekomu pomoci, nebo ho inspirovat. Takze koho to poburuje, at to necte.

Plenkari (Po, 29. 5. 2017 - 17:05)

Ja taky preferuju...Uz toho nech. Jsi s tema je sama uz trapný,tvoje prispevky jsou porad dokola ty same o tom, jak te ženský umožňují.

Plenkar (Ne, 28. 5. 2017 - 19:05)

Trochu mě mrzí že je tu...Ja taky preferuju latkovky/spise detske osusky/,jednak zachyti hodne vlhkosti,kdyz je potreba a proto je prokladam igelitovyma plinama,aby se promcila jedna dukladne a pak to prosakovalo do druhe.Na noc si nekdy davam i 3.Bambusove plenky znam,ale zdaji se mi prilis jemne a hlavne jsem je nevidel v te osuskove velikosti 90x95cm.Gumove kalhotky si objednavam z Dry life.co.uk, tedy spise z Incontinence shop.co.uk ty hodne vysoke.Sice nekdy pri ohnuti mi trochu vykukuji z kalhot v pase,ale me to az tak nevadi.Maji krokovou hloubku 98 cm,takze se pod ne dokonale schovaji dlouhe i na siroko slozene pliny. Jen gumicky,hlavne v pase maji slabsi.Ale jsou hezky mekke,docela pruhledne,vubec nesusti a dlouho vydrzi,nez zacnou tvrdnout. Mam je na sobe i ted a je mi v nich moc hezky. Na noc si davam natahovaci-maji svarene bocni svy,aby nahodou pri lezeni na boku nic neprosaklo, ikdyz mam velke a silne igelitove prosteradlo, na nem normalni a jeste velkou frote osusku. Pres den si nekdy necham ten nocni zabal, nebo si nasadim nove pliny,taky prolozene igelitem a gumove kalhotky, ale zapinaci na bocich/jednak se v nich lepe meni pleny,kdyz si je musim menit nekde vestoje a u doktora na prohlidce,/ Tuhle me prohlizela doktorka a prohmatavala mi bricho,tak ja si rozepinal gumove kalhotky na leve strane a ona rozepinala na prave. Zapnout jsem si je uz musel sam.
Jinak co tyce zen,tek jsem pohorel jen u jedne.Jinak to vetsinou o me vedely uz predem a nektere to zajimalo jak to delam a vsechno okolo. No a ty co to nevedely,tak jsem jim to o sobe co nejdrive rekl a problem nebyl. Ani za muj prvni i druhy rozvod plenky nezavinily. A vim ze si je vsechny tajne vyzkousely a nekolik z nich je chtelo objednat,aby byly jen jejich a davaly si je kdyz mely sve dny, na cestovani. Jinak plenkove hratky, hlavne svlekaci,ale i oblekaci byly moc pekna eroticka predehra.

Jazy (Ne, 28. 5. 2017 - 15:05)

Latkove plienky predavaju vo...Trochu mě mrzí že je tu poslední příspěvek z roku 2016. Je nás dost kterým dělá radost nosit plínky. Osobně mám nejraději klasické látkové. V současné době vedou bambusové. Zajímá mě reakce žen na muže v plenkách. Sám jsem se téměř nesetkal s naprostým odmítnutím, ale také bohužel ne s nějakým nadšením. Většinou se jednalo o toleranci s trochou zvědavosti. Jako zpestření života to moc nebraly.

Reklama

Přidat komentář