Reklama

záliba v nošení plínek

Celá doktorka (Pá, 3. 8. 2018 - 20:08)

že tu nejsou úchyláci...Je ráj úchylu a psychopatů. Doporučuji projet diskuzi plenky v nemocnici. Hlavně její začátek. Myslel jsem, že už jsem tu objevil všechny hardcore diskuze, ale tahle mě rozsekala.

No a pak (Pá, 3. 8. 2018 - 20:08)

že tu nejsou úchyláci ujetí na plínky....

No a pak (Pá, 3. 8. 2018 - 20:08)

že tu nejsou úchyláci ujetí na plínky....

AHOJ (Pá, 3. 8. 2018 - 19:08)

Promin mi to Ivanko, ale...Ty jsi prase na terase,ty Veleprase!

A (Čt, 2. 8. 2018 - 21:08)

Dneska jsem se byl projít po...Pak tě tvoje sestra z toho krásného snu probudila co?

Miminko (Čt, 2. 8. 2018 - 06:08)

Dneska jsem se byl projít po městě jen tak v bodíčku a plenkách a a dudal dudlik lidi co jsem potkal se smáli a klepali na hlavu nechali proč když je takové horko miminka přece nosí bodíčka a mě bylo fajn užil jsem si to a dokonce jsem se i pokakal

vlado (St, 18. 7. 2018 - 17:07)

ocurat plenky ale ne okakat fuj to sa neda nuchat.

Zz (So, 14. 7. 2018 - 08:07)

Promin mi to Ivanko, ale...Tak sa mi zdá,že namiesto mozgu máš pošťané plienky.A ešte k tým tvojim ženám.Nemal si žiadnu,lebo ani jedna by nechcela takého chuja,ako si ty a ktorý si honí do pošťaných a osraných plienok.

Miki v plenkach (So, 14. 7. 2018 - 07:07)

Nějak nechápu, jak to...Promin mi to Ivanko, ale nejsi nahodou blondyna? Tady jde totiz o ten problem, ze kdyz nastanne u nekoho ten problem, ze musi znovu dostavat pliny-nezavisle na jeho veku. Jestli je te osobe 5, 15, 25, 30, 50 let. Tak musi byt nad ni nejaka autorita, ktera ohlida jeji noseni plinek. Neni totiz mozne pliny vysait po jedne suche noci. To se obvykle ceka cely tyden a pokud pocuranek, nebo pocuranda ma rano suche pliny, tak uz je dal nedostava. Jinak ja osobne jsem pro 14 dni trvajici nepocurani, pro odlozeni plinek. ja jsem zil s jednou Ivankou, ktera mela potize a pri navratu z nakupu uz spechala na wc. Ale nasadil jsem ji pliny a gumove kalhotky a byl klid. Ac to byla uznavana a vazena pani, tak za domovnimi dvermi se z ni stala mala holcicka, ktera plinky musela dostavat. A vubec proti nim neprotestovala. Zjistila totiz,ze se muze v pripade nouze pripocurat, nebo primo pocurat do plen a nikdo nic nevi. Takze od te doby ji pliny zacaly bavit a ja pral kazde 2 dny plnou pracku svetleho. Ne rozhodne toho nelituju, jen je zajimave kdyz si clovek v dospelem veku znovu zkusi jake je to, kdyz ma na sobe pliny. Ja to vim, protoze je mam denne na sobe, ale pro lidi, kteri jim uz peknou radku let odrostli, je to velke prekvapeni a upozornuji, ze prijemne.

Miki v plenkach (So, 14. 7. 2018 - 07:07)

Nějak nechápu, jak to...Promin mi to Ivanko, ale nejsi nahodou blondyna? Tady jde totiz o ten problem, ze kdyz nastanne u nekoho ten problem, ze musi znovu dostavat pliny-nezavisle na jeho veku. Jestli je te osobe 5, 15, 25, 30, 50 let. Tak musi byt nad ni nejaka autorita, ktera ohlida jeji noseni plinek. Neni totiz mozne pliny vysait po jedne suche noci. To se obvykle ceka cely tyden a pokud pocuranek, nebo pocuranda ma rano suche pliny, tak uz je dal nedostava. Jinak ja osobne jsem pro 14 dni trvajici nepocurani, pro odlozeni plinek. ja jsem zil s jednou Ivankou, ktera mela potize a pri navratu z nakupu uz spechala na wc. Ale nasadil jsem ji pliny a gumove kalhotky a byl klid. Ac to byla uznavana a vazena pani, tak za domovnimi dvermi se z ni stala mala holcicka, ktera plinky musela dostavat. A vubec proti nim neprotestovala. Zjistila totiz,ze se muze v pripade nouze pripocurat, nebo primo pocurat do plen a nikdo nic nevi. Takze od te doby ji pliny zacaly bavit a ja pral kazde 2 dny plnou pracku svetleho. Ne rozhodne toho nelituju, jen je zajimave kdyz si clovek v dospelem veku znovu zkusi jake je to, kdyz ma na sobe pliny. Ja to vim, protoze je mam denne na sobe, ale pro lidi, kteri jim uz peknou radku let odrostli, je to velke prekvapeni a upozornuji, ze prijemne.

Ivana (Pá, 13. 7. 2018 - 20:07)

Ahoj někdo se zkušenostmi s...Nějak nechápu, jak to souvisí s disciplínou. Můžeš to trochu víc vysvětlit?

To (St, 11. 7. 2018 - 13:07)

Ahoj někdo se zkušenostmi s...je jednoduchy. Narazis plinu a kdyz se pocuras tak ji vymenis.

Eva (St, 11. 7. 2018 - 13:07)

Ahoj někdo se zkušenostmi s plenkama? Myslím u holek. Nošení disciplína a tak? Mě to docela láká. Díky.

Pavel (Po, 3. 5. 2021 - 15:05)

Ahoj nosím plinky rád bych tě poznal

AHOJ (St, 11. 7. 2018 - 10:07)

Pa buzno

Miki v plenkach (St, 11. 7. 2018 - 08:07)

Napis na email rad taky nosim...Ahoj,
urcite se Ti ozvu. Tady mezi temi dacany kteri vedi kulovy nema cenu se prezentovat. Zatim cu Miki

Anonym (St, 11. 7. 2018 - 07:07)

ahojráda nosím plenky a...Napis na email rad taky nosim plenky [email protected]

Zapiš (Út, 26. 6. 2018 - 11:06)

je mi 66 let a strašně rád...se raději na školu třetího věku, když jsi to v prvních dvou nezvládl

plínkař (Út, 26. 6. 2018 - 10:06)

je mi 66 let a strašně rád nosím pleny trvale a všude i když nemusím. je to moc pěkné přesto igelitové kalhotky. rád si budu dopisovat s někým a vyměňovat klidně fotky. [email protected]

petr (Út, 17. 4. 2018 - 12:04)

Líbí se mi nosit plenky a počuravat se v nich,hledam někoho podobného sms na 605029116 Vysočina

Reklama

Přidat komentář