Reklama

záliba v nošení plínek

martinek (St, 2. 8. 2017 - 14:08)

Uz od stredni skoly se mi...Ahoj Nikol,
naprosto ti rozumím. I já mám úplně stejnou zálibu v plenkách a také hledám někoho, kdo by na tom byl stejně. :-( Budu moc rád, když mi napíšeš, společně si o tom popovídáme a poznáme se. Martin :-) email: [email protected]

caligula2807 (Út, 1. 8. 2017 - 13:08)

Uz od stredni skoly se mi...Nikol, tak napiš [email protected]

Smutna plenkark (St, 26. 7. 2017 - 09:07)

Uz od stredni skoly se mi libi nosit plenky, ale nikdo z mych pratel ani rodiny o tom zatim nevi.Kupuji si je na netu (ty silnejsi, libi se mi pocit mit toho mezi nohama vice) a kdyz mam volnou a nerusenou chvilku, uzivam si v nich, ale zatim sama s .Nyni jsem na vysoke a casu na tuto zalibu neni mnoho.Vim ze toto neni seznamka-predem se omlouvam administratorovi, ale chci to zkusit.Jsem bi a hledam holku nebo kluka, ktery by mel nebo mela stejnou zalibu v plenkach, at nejsem sama.Rada bych dostavala plenky i jako trest nebo v roli rodice a ditete.Vzrusuje mne predstava byt k tomu nucena, jsem tak trochu i subinka a sm a napriklad trocha svazovani nikdy neskodi s .Pomuzete mi prosim nebo poradite?Kontaktem, odkazem na prislusne stranky, v cestine ale klidne i zahranicni-s jazyky nemam problem s touto tematikou nebo treba i vasi zkusenosti anebo vasim pribehem, atd.Moc rada bych objevila a dovedela se vice o teto zalibe.Plenky bych brala i jako zpestreni nebo predehru k sexu, ale bojim se, ze me potencionalni partner nebo partnerka odmitnou, kdyz se jim s timto priznam.Co se tyka potreby do nich, tak pripadne jen curani.Poprosim neposilejte mi nejake urazky, nadavky, atd., protoze kazdy jsme nejaky, nikoho tim neobtezuji/nenutim k tomu a jen hledam spriznenou dusi.Nikol

Patrik (Po, 30. 3. 2020 - 20:03)

Ahoj mě je 23 a mám rád na sobě pleny.. Nechceš si povídat o plenkach atd? :)

Pavel (Po, 3. 5. 2021 - 16:05)

Taky nosím plinky tak jestli chceš můžem si popovídat

Plenkar (Út, 30. 5. 2017 - 16:05)

Uz toho nech. Jsi s tema je...Jakym jazykem hovori lid tveho kmene?
Ja predevsim nepisu tobe, ale vymenuji si zkusenosti s jinymi plenkari, protoze nikdo nevi vsechno a co ja bych za to pred X lety dal, kdyz jsem s plinami znovu zacinal. Detske mi byly male a ty pro dospele jsem nevedel kde sehnat. Az s internetem jsem zjistil kolik je dospelych plenkaru z nutnosti a kolik ze zaliby. Proto v ramci vlakna o noseni plen rad kazdemu poradim. K mym zkusenostem patri bezny, pracovni i sexualni zivot. Takze moje zkusenosti se tykaji i techto oblasti. Neco je rada,neco zkusenost a muze to nekomu pomoci, nebo ho inspirovat. Takze koho to poburuje, at to necte.

Plenkari (Po, 29. 5. 2017 - 17:05)

Ja taky preferuju...Uz toho nech. Jsi s tema je sama uz trapný,tvoje prispevky jsou porad dokola ty same o tom, jak te ženský umožňují.

Plenkar (Ne, 28. 5. 2017 - 19:05)

Trochu mě mrzí že je tu...Ja taky preferuju latkovky/spise detske osusky/,jednak zachyti hodne vlhkosti,kdyz je potreba a proto je prokladam igelitovyma plinama,aby se promcila jedna dukladne a pak to prosakovalo do druhe.Na noc si nekdy davam i 3.Bambusove plenky znam,ale zdaji se mi prilis jemne a hlavne jsem je nevidel v te osuskove velikosti 90x95cm.Gumove kalhotky si objednavam z Dry life.co.uk, tedy spise z Incontinence shop.co.uk ty hodne vysoke.Sice nekdy pri ohnuti mi trochu vykukuji z kalhot v pase,ale me to az tak nevadi.Maji krokovou hloubku 98 cm,takze se pod ne dokonale schovaji dlouhe i na siroko slozene pliny. Jen gumicky,hlavne v pase maji slabsi.Ale jsou hezky mekke,docela pruhledne,vubec nesusti a dlouho vydrzi,nez zacnou tvrdnout. Mam je na sobe i ted a je mi v nich moc hezky. Na noc si davam natahovaci-maji svarene bocni svy,aby nahodou pri lezeni na boku nic neprosaklo, ikdyz mam velke a silne igelitove prosteradlo, na nem normalni a jeste velkou frote osusku. Pres den si nekdy necham ten nocni zabal, nebo si nasadim nove pliny,taky prolozene igelitem a gumove kalhotky, ale zapinaci na bocich/jednak se v nich lepe meni pleny,kdyz si je musim menit nekde vestoje a u doktora na prohlidce,/ Tuhle me prohlizela doktorka a prohmatavala mi bricho,tak ja si rozepinal gumove kalhotky na leve strane a ona rozepinala na prave. Zapnout jsem si je uz musel sam.
Jinak co tyce zen,tek jsem pohorel jen u jedne.Jinak to vetsinou o me vedely uz predem a nektere to zajimalo jak to delam a vsechno okolo. No a ty co to nevedely,tak jsem jim to o sobe co nejdrive rekl a problem nebyl. Ani za muj prvni i druhy rozvod plenky nezavinily. A vim ze si je vsechny tajne vyzkousely a nekolik z nich je chtelo objednat,aby byly jen jejich a davaly si je kdyz mely sve dny, na cestovani. Jinak plenkove hratky, hlavne svlekaci,ale i oblekaci byly moc pekna eroticka predehra.

Jazy (Ne, 28. 5. 2017 - 15:05)

Latkove plienky predavaju vo...Trochu mě mrzí že je tu poslední příspěvek z roku 2016. Je nás dost kterým dělá radost nosit plínky. Osobně mám nejraději klasické látkové. V současné době vedou bambusové. Zajímá mě reakce žen na muže v plenkách. Sám jsem se téměř nesetkal s naprostým odmítnutím, ale také bohužel ne s nějakým nadšením. Většinou se jednalo o toleranci s trochou zvědavosti. Jako zpestření života to moc nebraly.

Celá doktorka (Pá, 3. 8. 2018 - 20:08)

že tu nejsou úchyláci...Je ráj úchylu a psychopatů. Doporučuji projet diskuzi plenky v nemocnici. Hlavně její začátek. Myslel jsem, že už jsem tu objevil všechny hardcore diskuze, ale tahle mě rozsekala.

No a pak (Pá, 3. 8. 2018 - 20:08)

že tu nejsou úchyláci ujetí na plínky....

No a pak (Pá, 3. 8. 2018 - 20:08)

že tu nejsou úchyláci ujetí na plínky....

AHOJ (Pá, 3. 8. 2018 - 19:08)

Promin mi to Ivanko, ale...Ty jsi prase na terase,ty Veleprase!

A (Čt, 2. 8. 2018 - 21:08)

Dneska jsem se byl projít po...Pak tě tvoje sestra z toho krásného snu probudila co?

Miminko (Čt, 2. 8. 2018 - 06:08)

Dneska jsem se byl projít po městě jen tak v bodíčku a plenkách a a dudal dudlik lidi co jsem potkal se smáli a klepali na hlavu nechali proč když je takové horko miminka přece nosí bodíčka a mě bylo fajn užil jsem si to a dokonce jsem se i pokakal

vlado (St, 18. 7. 2018 - 17:07)

ocurat plenky ale ne okakat fuj to sa neda nuchat.

Zz (So, 14. 7. 2018 - 08:07)

Promin mi to Ivanko, ale...Tak sa mi zdá,že namiesto mozgu máš pošťané plienky.A ešte k tým tvojim ženám.Nemal si žiadnu,lebo ani jedna by nechcela takého chuja,ako si ty a ktorý si honí do pošťaných a osraných plienok.

Miki v plenkach (So, 14. 7. 2018 - 07:07)

Nějak nechápu, jak to...Promin mi to Ivanko, ale nejsi nahodou blondyna? Tady jde totiz o ten problem, ze kdyz nastanne u nekoho ten problem, ze musi znovu dostavat pliny-nezavisle na jeho veku. Jestli je te osobe 5, 15, 25, 30, 50 let. Tak musi byt nad ni nejaka autorita, ktera ohlida jeji noseni plinek. Neni totiz mozne pliny vysait po jedne suche noci. To se obvykle ceka cely tyden a pokud pocuranek, nebo pocuranda ma rano suche pliny, tak uz je dal nedostava. Jinak ja osobne jsem pro 14 dni trvajici nepocurani, pro odlozeni plinek. ja jsem zil s jednou Ivankou, ktera mela potize a pri navratu z nakupu uz spechala na wc. Ale nasadil jsem ji pliny a gumove kalhotky a byl klid. Ac to byla uznavana a vazena pani, tak za domovnimi dvermi se z ni stala mala holcicka, ktera plinky musela dostavat. A vubec proti nim neprotestovala. Zjistila totiz,ze se muze v pripade nouze pripocurat, nebo primo pocurat do plen a nikdo nic nevi. Takze od te doby ji pliny zacaly bavit a ja pral kazde 2 dny plnou pracku svetleho. Ne rozhodne toho nelituju, jen je zajimave kdyz si clovek v dospelem veku znovu zkusi jake je to, kdyz ma na sobe pliny. Ja to vim, protoze je mam denne na sobe, ale pro lidi, kteri jim uz peknou radku let odrostli, je to velke prekvapeni a upozornuji, ze prijemne.

Miki v plenkach (So, 14. 7. 2018 - 07:07)

Nějak nechápu, jak to...Promin mi to Ivanko, ale nejsi nahodou blondyna? Tady jde totiz o ten problem, ze kdyz nastanne u nekoho ten problem, ze musi znovu dostavat pliny-nezavisle na jeho veku. Jestli je te osobe 5, 15, 25, 30, 50 let. Tak musi byt nad ni nejaka autorita, ktera ohlida jeji noseni plinek. Neni totiz mozne pliny vysait po jedne suche noci. To se obvykle ceka cely tyden a pokud pocuranek, nebo pocuranda ma rano suche pliny, tak uz je dal nedostava. Jinak ja osobne jsem pro 14 dni trvajici nepocurani, pro odlozeni plinek. ja jsem zil s jednou Ivankou, ktera mela potize a pri navratu z nakupu uz spechala na wc. Ale nasadil jsem ji pliny a gumove kalhotky a byl klid. Ac to byla uznavana a vazena pani, tak za domovnimi dvermi se z ni stala mala holcicka, ktera plinky musela dostavat. A vubec proti nim neprotestovala. Zjistila totiz,ze se muze v pripade nouze pripocurat, nebo primo pocurat do plen a nikdo nic nevi. Takze od te doby ji pliny zacaly bavit a ja pral kazde 2 dny plnou pracku svetleho. Ne rozhodne toho nelituju, jen je zajimave kdyz si clovek v dospelem veku znovu zkusi jake je to, kdyz ma na sobe pliny. Ja to vim, protoze je mam denne na sobe, ale pro lidi, kteri jim uz peknou radku let odrostli, je to velke prekvapeni a upozornuji, ze prijemne.

Ivana (Pá, 13. 7. 2018 - 20:07)

Ahoj někdo se zkušenostmi s...Nějak nechápu, jak to souvisí s disciplínou. Můžeš to trochu víc vysvětlit?

Reklama

Přidat komentář