Reklama

Ženám známé trable při cestování-hledání WC

lucky (So, 30. 4. 2005 - 13:04)

Ahoj,jsem kluk a jsem momentalne v Anglii.Minuly tyden jsem byl na Jedne diskotece a specialita teto diskoteky je vyhnat lidi z placu ven pred budovu a pak je jednoho po druhem kontrolovat jestli neprebrali.No a to je ten problem.Jedna divka tam uz nemohla vydrzet,tak predbehla frontu a jak vse ochrance vysvetloval,primo pred vsemi zacala curat a pocurala se.Vsichni to brali pobavene,piskot a tleskot.Poradna louze a teprve pak ji vpustili dovnitr.Ja jsem si rekl,to me se stat nemuze.Neubehl ani tyden,sel jsem po jednom pivku za kamaradkou a nejak prochladl a ona nebyla doma a ja uz moc potreboval a zachody nikde,hrozna dalka pres mesto zpatky a nervozita opravdu vse jenom zhorsila.Drzel jsem to co to slo,vsude kamery,neni moznost jen tak stoupnout jako v Cechach,a kdyz jsem byl tak kylometr od bytu,citil jsem jak pres vsechno usili zacina do mych dzinu teci slaby praminek.Zkusil jsem to zastavit ale zesililo to,bylo to sileny,jediny stesti mikina a dziny s tmavim barvenym prouzkem na nohavicich.Presto trapas na zboreni sveta,velka louze podemnou a vsude spousta krasnejch holek.No a tak jsem proste utekl,doma vse hodil do pracky a dal hodinovou koupel.Nikomu bych to nepral,presto me udivilo,ze me ten pohled holek trochu vzrusoval.Fakt divny.Vase forum pomaha.Dekuji.Luk

Peter (Čt, 28. 4. 2005 - 14:04)

Máš pravdu, a vyrábajú sa už velmi nenápadné a pohodlné modely Molicare mobile.Keď sme pred štyrmi rokmi boli v grécku autobusom cesta 36 hodin, vyskúšali sme a nakoniec sme ich ani nepotrebovali. Nervozita to zvyšuje.'

Dana (Čt, 28. 4. 2005 - 13:04)

Taky si myslím, že pro lidi kteří si z dlouhé jízdy autobusem udělali již celkem velkou fobii to je řešení. Jednou za rok,když pojedou na dovolenou si může vzít nějakou inkontinenční plenu. Určitě bude v klidu a ani se jí nakonec nebude chtít čůrat, protože bude vědět, že když se něco stane tak o tom nikdo neví a pak to někde na WC vyhodí.'

dědek (Čt, 28. 4. 2005 - 13:04)

Milá Barčo,ať to Alf myslel vážně nebo ne, je jisté, že neznáš vůdec mapu. Je hodně holek, které mají sklony k těmto havárkám a co si nechali poradit. Na takové akce vklidu natáhnou pamprsku a pak se nemusí brutálně stresovat z nějakých nepříjemností. Ono to není nic moc z jinak pěkné akce si hlavně pamatovat (pokud možno do konce života), že si nadělaly do gatí. Takto v pohodě vyřeší s touto dnes již nenápadnou pomůckou situaci, která, když na ni přijde je tak na mašlu a s úsměvem jedou dál.'

barča (Čt, 28. 4. 2005 - 10:04)

hele Alfe dělej si srandu z někoho jinýho a ne z lidí kteří se kvůli tomu trápí seš blbec a chdák a takový rady si strč někam'

alf (Út, 26. 4. 2005 - 18:04)

heleď ať si tvá holka pro jistotu pořídí pemprsky, tím nic nepokazí.'

vráťa (Po, 25. 4. 2005 - 11:04)

jsem docela překvapen kolika lidem se to už stalo, když tady tak čtu ty příspěvky, moje přítelkyně má tak trošku problém s cestou autobusem, protože se jí už dvakrát stala nehoda, prostě to neudržela a počůrala se, je zvláštní, že když jede někam vlakem, či autem, tak nemá problém, ale jak sedne do autobusu tak znervozní a prostě jí to nutí i když se jí nechce takže třeba cesta autobusem k moři je u nás absolutně vyloučená,dá se to nějak odnaučit, nebo vyléčít??? poradí někdo kdo má podobné zkušenosti?'

simxxx (Pá, 22. 4. 2005 - 11:04)

Ahoj ahoj no teda jak tak čtu nestčím valit oči dobrý fakt že jo, bez ostychu a bez zábran tady každej popisuje své "nehody" a myslím si že po přečtení někoho kdo se trápí tím že se to zrovna jemu stalo se mu určitě uleví, protože pochopí že v tom není sám a že se to denně stává spoustě lidí, a není se čemu divit při dnešním stylu života, člověk je ve stresu pořád spěchá a nemá ani čas si vodskočit a taky na rychlovku do sebe něco nahází a pak je z toho sr... ehm průjem, já sama jsem se teda jenom počůrala a to ještě pod vlivem.. no prostě jsem byla opilá, ale znám jednu holku který se to stalo ve městě utíkala na veřejný záchodky, ale už bylo zavříno a bylo uděláno v kalhotách já ji potkala když už byla skoro doma, vypadala jako hromádky neštěstí, celá ubrečená a na zadku a stehnech obrovskou hnědou skvrnu, no jak vystřižený ze špatnýho filmu, bylo mi jí líto ale pomoct jsem ji stejně nijak nemohla, týden z toho byla celá špatná, ale nakonec se s tím musela smířit ,že ji potkal takovej trapas.'

Verča (Čt, 21. 4. 2005 - 17:04)

Barčo s tím machrováním jsi trefila hřebík na hlavičku. Netvrdila bych, že se to stalo zrovna každému, ale nepochybně se to povedlo spoustě lidí, a bezesporu budou mezi nimi i ti co se hrozně diví, pohoršují a urputně tvrdí, že jim se to nestalo a stát nemůže. Blbost, stát se to někdy může každému. I ten kdo trpívá spíše zácpou nemá nikde dané, že ho jednou nepřepadne průjem a nebude to mít v gatích.Jinak s tím zamaskováním by to bylo pěkné, jenže sama víš, že pokud je to tuhé, tak se to většinou nechá udržet. Pokadíš se zpravidla v případě, kdy Tě chytne průjem. Pak toho sice nemusí být ani velké množství, ale je to hodně řídké až vodovaté, a steká to po nohách třeba až do bot, jak tu některé pisatelky uvedly. A nebo v případě, kdy jsou hodně plná a natlakovaná střeva, jako se to stalo mě. V takovém případě to sice nemusí být vysloveně průjmovitá stolice, ale stejně je to nařídlé a je toho hodně, takže se to hrozně rozmaže a stejně to pomalu a neúprosně sjíždí dolů po nohách. Tak či onak, v obou případech to nejde utajit ani náhodou a pokud se to stane na veřejnosti, tak je trapas jak hrom.A pokud jde o Tvé nehody, tak nebuď tak spartánsky stručná a pokud Ti to nevadí, tak to trochu popiš a obohať naši sbírku malérů o další případy :-). Tady se stydět nemusíš, zažily jsme to každá, ať už počurání, pokakání a nebo oboje najednou. Jistě, může sem zabloudit nějaký úchylák, co hltá popis toho, jak se nějaká dívka či žena pokadila a slintá při představě, jak se jí to rozmazávalo po zadku a nebo i po genitáliích. Co na tom, takový člověk je pro mne spíše chudák a ať si počte. Já se z toho nezblázním. Mnohem důležitější je to, že tyhle popisované maléry mohou pomoci holkám co mají tenhle ponižující zážitek čerstvý, mají trauma z toho co se jim stalo, a nevědí komu se svěřit, či s kým si o tom pohovořit. Takovým mnohdy pomůže už fakt, že v tom zdaleka nejsou samy, jak to nedávno psala třeba Romana, ale že už se to stalo spoustě dalších a to ve všech možných i nemožných situacích.'

barča (St, 20. 4. 2005 - 23:04)

heleďte pokud je to tuhý tak to ještě jde i zamaskovat a utajit, ale jak je to řídký a teče to po nohou a prosakuje přes kalhoty, tak to už je vše marné a řádný trapas a ostuda je na světě, není to nic příjemnýho mě už se to stalo a dvakrát nadšená jsem z toho nebyla, navíc ten puch byl napadnutí, a osobně si myslím, že už se to stalo každýmu, jen někteří to prostě nepřiznají a dělají jen machry že jim se to stát nemůže'

Maří (Út, 19. 4. 2005 - 13:04)

Čauky všichni, tak jsem se dočetla ke konci tohoto fóra, aniž bych to měla v plánu, prostě mě jen zaujalo téma a proč??? neboť mám taky nějakou tu nehodu za sebou, zaujalo mě kolik lidí tady o tom píše, mě se teda o tom nikdy moc někomu chválit nechtělo, že jsem to nestihla na WC a nadělala si do kalhot, ale vidím, že ostych není na místě, prostě je to lidské a holt stane se i v lepší rodině jak se říká:-)))))Mě osobně se stalo oboje jednou jsem se počůrala a jednou se pokakala, nic z toho nebyl zrovna příjemný zážitek, navíc jsem ještě vcelku stydlivka, takže když jsem se v prvním ročníku na střední škole počůrala cestou autobusem z veletrhu, tak to bylo dost ponižující pro 16 letou puberťačku, ale stalo se spolužáci se mi posmívali do konce střední školy a já měla pak z každé cesty autobusem hrůzu, aby se mokrá nehoda neopakovala, díky bohu už se neopakovala. Pokakání bylo ještě horší, stalo se mi totiž nedávno a byl to dost nepříjemný zážitek, jela jsem navštívit nemocnou kamarádku, jela jsem rovnou z práce bydlí na opačné straně města než já, a už po cestě k ní jsem pociťovala nepříjemný tlak v bříšku, chtělo se mi na velkou a docela rychle se to stupňovalo, když jsem byla na místě brala jsem schody po dvou a ze všech sila to držela jak moc už to bylo akutní, kamaradka má WC hned za dveřma v bytu v předsíni, takže už jsem se tam viděla, jenže neotvírala zvonila jsem jako o život a nic, kroutila jsem se jako paragraf a do očí se mi drali slzy protože jsem tušila co se stane pokud mi nepříjde během minuty otevřít, otevřeli se dveře od vedlejšího bytu a stará paní mi řekla že kamarádka odjela sanitkou do nemocnice chytl ji žlučník, panebože co teď, nezbylo mi nic jiného než požádat starou ženu zda mě pustí na WC, jenže ta nechtěla ani slyšet, prý koho nezná toho do bytu nepusí, taky už nebyla potřeba, protože jsem cítila jak se mi neuvěřitelnou rychlostí plní kalhoty, prostě jsem tam stála a posrala jsem se do gatí, fakt hrůza, rozbrečela jsem se, jenže mi nezbylo nic jinýho než se vydat zpět domů s tou smradlavou hromadou v kalhotách, nevěděla jsem jak jít abych si to všude nerozmázla, což se stejně nepodařilo a po cestě asi 2km pěšo jsem to měla snad všude, do MHD jsem se neodvážila, jelikož jsem fakt dost smrděla, na ulici jsem sem tam cítila takové ty zvědavé pohledy, ale nedalo se nic dělat posraná, neposraná musela jsem se dostat domů a pořádně se osprchovat, toť vše tak vám přeji ať se to stává pokud možno co nejméně.MAŘÍ.'

Lucka (Po, 18. 4. 2005 - 18:04)

To na tom byla tchýně ještě dobře. Moje kamarádka se talhle počůrala přímo ve frontě v Intersparu. Bylo to krátce před vánoci, všude fronty a ona si myslela, že to zvládne. Když už šlo do tuhého, nechtělo se jí vzdát skoro vystátou frontu a jak přiznala, dokonce se smířila s tím, že kdyby to snad nevydržela domů, odskočí si vedle auta. Jenže pak se na kase něco zkomplikovalo a ona začala učůrávat, takže platila už připočůraná a než došla k autu, bylo vymalováno. Hrozně se prý styděla, ale když mi to vyprávěla, už se tomu smála.'

minda (Út, 12. 4. 2005 - 21:04)

chudák tchýně, to je tak když někdo dělá hrdinu že to vydrží, já taky jenou hrála hrdinku že to vydržím a na konec jsem se durch počůrala před známejma do kalhot a ještě ke všemu v jejich novým autíčku, no trapas jako hrom, prostě když musíš tak musíš a nic tomu nezabrání'

Petr (Út, 12. 4. 2005 - 10:04)

Když čtu tuto diskuzi nemůžu nepřihodit jednu příhodu, které jsem byl svědkem. Nešlo o mně, ale o tchýni. Pomáhali jsme s manželkou tchýni s velkým nákupem takže jsme strávili snad 3 hodiny v jednom marketu. Už když jsme nasedali do auta tchýně naznačovala ať už rychle jedem, že se jí začíná chtít čurat. Manželka jí říkala, že počkáme ať si klidně odskočí ještě tam. Nechtěla, že už jsme v autě, že to vydrží. Když jsme dojeli k paneláku vypadala ještě OK. Jak jsme se ale blížili k bytu, byla čím dál víc nervózní. A pak to přišlo měli jsme spoustu tašek s nákupy a najednou jsme nikdo nevěděli kde jsou klíče od bytu ! Začali jsme s manželkou prohledávat tašky a kabelky a vůbec co se dalo. To už tchýně stála nohy u sebe ruku v rozkroku a úpěnlivě nás prosila ať už to najdem, že už ucvrnkává. No klíče furt nikde. Pak si manželka vzpoměla, že když jsme odjížděli, že je asi dala do kastlíku v autě ani nečekala na výtah a po schodech se rozběhla k autu. To už tchýně kapitulovala a se slovy omluv mě, ale už mě praská močák si čůrala do kalhot. Trvalo to snad věčnost a objevila se pod ní pěkná loužička. Když dočurala jen naštvaně odsekla kdeje ta můra s těma klíčema? Nemusí mě takhle vidět i sousedi ! Pak konečně manželka dorazila a v ruce cinkala s klíči. Tchýně ji pěkně sjela, že kvůli její děravé hlavě se durch počurala a vypadala pěkně naštvaně. Manželka bleskurychle zlikvidovala loužičku před vchodovými dveřmi a tchýně obsadila koupelnu, kde se dala do pořádku. Muselo jí být asi dost trapně. Když už ale byla osprchovaná a v suchém sklidnila se a celou příhodu vzala s humorem a nakonec se tomu i smála, vždyť taky jak jinak, jsme jen lidi a toto se může stát skutečně každému.'

shakira (Po, 11. 4. 2005 - 16:04)

Ahoj lidi, jsem ráda že nejsem sama komu se to podařilo se v dospělosti počůrat do kalhot, byl to největší trapas mého života, počůrala jsem se v autě jednoho kluka po kterém jsem dlouho toužila, měli jsme první schůzku a on mě vezl domů, jenže mě se chtělo moc čůrat a styděla jsem se mu to říct, když uřž jsem mu řekla ať mi zastaví, že musím čůrat bylo pozdě, čůrala jsem si do kalhot, ale on to vzal sportovně, sice se známosti nebylo nic, ale aspoň jsem se nepokadila, to je mnohem horší, jak tak čtu, mějte se všichni fajn a co nejméně počůrání a pokakání:-)'

ali bali (Pá, 8. 4. 2005 - 14:04)

Čau všichni, teda musím vám říct, že je to vcelku síla některé příspěvky, co se může všechno přihodit, ale někdy to prostě ujede, mě se tohle stalo asi v 18 na jedný pařbě, opila jsem se uplně na mol, protože mě nechal jeden kluk a ráno mě po probuzení čekalo nemilé překvapení, v noci jsem asi dostala průjem, jenže jsem nebyla při smyslech a tak jsem se pokakala, ještě dodnes si ze mě dělají lidi co tam byli srandu, ale co už tohle člověk nevrátí, taky to nebylo moc příjemný, jela jsem tak pokakaná na kole domů 8km.'

fotr (Út, 5. 4. 2005 - 15:04)

Přátelé, pampers zůstanou suché i když se poserete!!!!!'

míra (Út, 5. 4. 2005 - 14:04)

holky nic si z těch svejch nehod nedělejte, holt stane se, mě se ještě nestalo, ale mé přítelkyni ano, nestihla to na wc na plese a byla potopa, takže jsme šli neplánovaně domů o něco dříve, no ale svět se přece nezboří.'

Gabča (Po, 4. 4. 2005 - 21:04)

Ahoj holky a kluci, tak jsem si přečetla tohle forum a místy jsem se musela i smát, ale nebojte nejsem škodolibá, je to asi týden, co jsem se taky strašlivě pokakala ve svých 29 letech, že jsem tomu nemohla ani uvěřit, že se něco takového může dospělému člověku stát a příčina?? zalomený klíč v zámku,m než mi sousedka otevřela tak jsem si to naděla do kalhot jako malá holka, bylo mi šíleně trapně se přiznat co se mi stalo, ale nic jinýho mi nezbývalo, šla jsem rovnou do koupelny, pak jsem volala manželovi aby sehnal zámečníka a mezitím se mi sušili veči na topení a sousedka mi uvařila kávu a snažila se mě rozveselit od mé trpané příhody, povídal, že její patnáctiletá dcera před nedávnem taky přijela domů s plnýma kalhotama, zasek se s ní výtah a chudinka se tam strachy pokakala, no prostě stát se může každýmu no ne??? :-)'

Romana (Pá, 1. 4. 2005 - 13:04)

Proboha nemluvte mi o zaseknutém zipu. Není to tak dlouho co mi připravil fakt hustý zážitek. Ditko můžu říct, že ti ten tvůj malér docela závidím. Normálně jsi se pomočila do džín, ale přitom jsi byla vlastně úplně v pohodě, protože si byla doma a o nic nešlo. Věděla si, že Tě nikdo neuvidí, a že jen co se zbavíš toho zipu, tak hupneš do vany a dáš se do pořádku. To já dopadla o moc hůř. Mě jeden přiblblý zip takhle vypekl kus od chalupy, když jsem se vracela s kamarádkou z lyží. A aby to bylo opravdu horší, tak já se nepomočila nýbrž pokálela, ale fakt hnusně. Bylo to mazlavý, z většiny řidký a šlo toho ze mě docela hodně. Jak to tu trefně napsaly už některé holky přede mnou, měla jsem toho "voňavého" nadělení plné kalhoty. Nejhorší bylo, že já musela v tomhle stavu dojet na lyžích ten zbývající kus cesty. Všude se mi to děsně rozmatlalo. Byla to fakt síla. Propadala jsem se hanbou.Tahle diskuse mi moc pomohla. Když jsem zkoušela hledat na internetu, tak jsem myslela, že nejdu maximálně nějaké úchylácké chlapské stránky a ono ne. Normální debata holek co to nevydržely, když potřebovaly hrozně moc na záchod. Nikdy bych nevěřila kolik se nás pomočilo nebo pokálelo do kalhotek, popřípadě oboje. Chtěla bych poděkovat zakladatelce diskuse za tenhle nápad, ale i těm pisatelkám, které se nebály detailně vylíčit, jak se kolikrát opravdu fest zaneřádily a co při tom prožívaly. Nejsem škodolibá, ale moc úlevně se mi četlo o tom, jak i jiné holky skončily s výkalama rozmazanýma po zadku, v rozkroku, po stehnech a ledaskde jinde. Hned si připadám o hodně méně jako nějaká exotka co se neumí ovládnout a udržet to. Ono to někdy asi opravdu nejde. A nebojte se, nezůstanu této diskusi dlužníkem. Až si to nějak srovnám v lebeni, tak sem také napíši trochu víc o tom co se mi stalo a co jsem při tom zažila, protože mne dost trápí jedna otázka, ale to až jindy.'

Reklama

Přidat komentář