Reklama

Ženám známé trable při cestování-hledání WC

marie (Ne, 12. 6. 2005 - 15:06)

může mi ještě nekdo porad jak poznám svojí velikost plen'

Axl (Pá, 10. 6. 2005 - 15:06)

Někde v autobuse, budiž, to nad lze pochopit..ale některé ty příspěvky...to opravdu ne!'

lenka r. (Pá, 10. 6. 2005 - 11:06)

...já bych chtěla vidět všechny posměváčky až by se jim to stalo s plnýma kalhotama, já si taky myslela, že se mi to nemůže stát a stalo se.'

lenka r. (Pá, 10. 6. 2005 - 11:06)

...já bych chtěla vidět všechny posměváčky až by se jim to stalo s plnýma kalhotama, já si taky myslela, že se mi to nemůže stát a stalo se.'

Axl (Pá, 10. 6. 2005 - 10:06)

nestane:-)

marie (Čt, 9. 6. 2005 - 16:06)

počkej až se to stane tobě'

Axl (Čt, 9. 6. 2005 - 15:06)

Tak, tak....

Zoran79 (Čt, 9. 6. 2005 - 14:06)

vy jste teda čuňata, tohle dělají jen malé děti, styďte se fůůůůůůj'

666 (St, 8. 6. 2005 - 13:06)

mojí holce se stalo na dovolené u moře že se posrala a to pořádně doala si ve městě zmrzlinu a asi z ní chytla průjem no a než jsme přišli do hotelu byla podělaná, ale nesla to vcelku statečně sice brečela, ale už večer jsem se tomu jen zasmáli, není to žádný konec světa přece'

Peter (St, 8. 6. 2005 - 11:06)

v lekárni sa to predáva na kusy'

marie (Út, 7. 6. 2005 - 17:06)

jedu príští tyden na dovolenou do chorvatska a mám strach z to ho co dobře zná te a proto scháním pár jednorázovích kalhotek pro jistotu,nevíte o nějakých, nechci celí balík'

eman (Po, 6. 6. 2005 - 16:06)

lenko nic si z toho nedělej to se jak tady čteš může stát každýmu, buď ráda, že Ti vůbec někdo otevřel, já tak jednou přijel ke kamarádovy a on nebyl doma a mě se chtělo strašně čůrat, nakonec jsem to pustil do kalhot a šel jsem domů raději lesem pěšky bylo to do sousední vesnice a na okraji naší vesnice jsem počkal až se setmí aby mě nikdo neviděl, prostě stát se může každému.'

lenka r. (Po, 6. 6. 2005 - 12:06)

Ahoj všišchni já se taky podělala, už je to dost dlouho, ale bylo to řádnej trapas,stalo se mi něco podobnýho co už tady jedna holka psala, jela jsem ke kamarádce na víkend a už cestou v autobuse se mi moc chtělo na velkou, tak jsem se modlila ať je tam ten autobus co nejdřív, přijela jsem na místo a mazala ke kamarádce asi 200 metrů a měla jsem co dělat, abych se nepo.... tak už jsem byla u domu kdy kamarádka bydlí a myslela si že mám vyhráno, leč opak byl pravdou, zvonila jsem u dveří, ale nikdo neotvíral, jenže to už jsem s hrůzou cítila že kakám a nejde to zastavit, po zádech mi přeběhl mráz a já cítila jak se mi to valí kalhot a je to k mému překvapení příjemně teplé a uvolňující, byla jsem úplně mimo z toho co se mi stalo a najednou se otevřeli dveře a v nich stál kamarádčin táta..... stála jsem tam a civěla na něj když mi řekl že má kamarádka přijede až za dvě hodiny a já nevěděla co mám dělat nakonec jsem šla s pravdou ven že jsem měla nehodu a že mám plný kalhoty, ukázal mi koupelnu kdy jsem se umyla, ale na ten trapas nikdy nezapomenu.'

Andrea (Ne, 5. 6. 2005 - 18:06)

AndreaTak vidím, že nejsem sama, komu se to přihodilo. Proto jsem se rozhodla, že přispěji též svými zážitky:Jako malá jsem se jednou počůrala v autobuse, který stál na parkovišti na horách a já si uvnitř hrála a styděla jsem se jít za řidičem, aby mě pustil ven. Držela jsem to dlouho, až už to nešlo a já to pustila do punčocháčů a oteplovaček.V devíti letech se mi jednou zdál tak živý sen, že jsem na záchodě a v klidu jsem začala čůrat. Ráno jsem pak byla šokovaná, když jsem se probudila počůraná.Asi před dvěma lety jsem šla od zubaře a najednou mě rozbolelo břicho, asi trémou ze zubaře, ikdyž nechápu, že se to projevilo až když už bylo po zákroku u zubaře. Snažila jsem se to potlačovat, pokaždé to na chvíli povolilo, ale každé další ozývání bylo horší. Posledních 100 metrů k baráku jsem už běžela s klíči připravenými v ruce. Sotva jsem vběhla do bytu, myslela jsem si, že mám vyhráno! Stihla jsem však jen zavřít dveře a v tu ránu jsem měla plné kalhotky. Nestihla jsem vůbec zareagovat.Poslední příhoda se mi stala asi před měsícem, kdy jsem si myslela, že po dvou pivech stihnu dojít z hospody domů bez úhony. Cestou jsem ale potkala kamarádku, na chvíli jsem se zapovídala a pak už jsem tušila, že budu mít co dělat, abych to stihla na poslední chvíli. Protože jsem měla plné ruce, nestihla jsem si připravit klíče do ruky. Došla jsem k bytu a začala hledat klíč v kabelce. V tu chvíli jsem ale ucítila, jak se to spustilo. Přeci jen se mi asi po 5 sekundách proud moči zastavit, ale to už byly kalhoty mokré a měla jsem to i v ponožkách a botech. Naštěstí jen trochu. Doma jsem si před rodiči zakryla rozkrok taškou a rychle do koupelny. Pak jsem se umyla a mokré věci nechala uschnout a až pak jsem je dala do prádla. Naštěstí si nikdo ničeho nevšiml.Zajímavé je, že dokážu být v pohodě a svěrače držet, ale čím více se přibližuji cíli cesty nebo domova, začne se mi chtít čím dál víc a to pak jdu kolikrát na poslední chvíli. Také se mi většinou začíná chtít, když opouštím např. práci nebo vůbec budovu, kde jsem delší dobu. Pro jistotu proto vždy chodím na WC vždy těsně před odchodem z budovy, ikdyž vím, že mě čeká třeba jen 30 minut dlouhá jízda domů a zatím mi to vychází. S kamarády v autě též není problém zastavit, kdybych ale měla jet autobusem na delší trasu (třeba i jen dvě hodiny), bojím se, že bych to nevydržela. Mimochodem, když teď o tom píšu, zrovna se mi začíná chtít. Raději si jdu odskočit :-)'

Roman (Ne, 5. 6. 2005 - 18:06)

Čtu si zde na fóru a divím se, kolik žen tato nepříjemná událost potkala. Podobná katastrofa se mi naštěstí nepřihodila v plné míře, ikdyž z ní mám strach.Občas se mi stane, že jdu po vyčůrání např. k televizi a chci si sednout, když cítím, jak si lehce učůrnu. Je to vždy jen pár kapek, ale i tak je to nepříjemné.V noci mě někdy pronásledují sny, že se mi hrozně chce, ale není kde se vyčůrat až to pak pustím do kalhot. Naštěstí je to jen sen.Jednou jsem byl v jednom nočním baru a kupodivu jsem záviděl ženám! Fronta na WC byla totiž u mužů asi 10 metrů, naštěstí jsem nešel na poslední chvíli, i tak jsem ale uvažoval jít na dámský. Párkrát, protože byl o hodně blíž než pánský, mě zachránil. Nakonec jsem se dostal k mušli, ale v blízkosti ostatních mužů si nemohu ulevit, ikdyž se mi hrozně chce. V tomhle máte, ženy, výhodu, že máte vlastní kabinku. Nakonec se mi po nějaké době povedlo přeci jen to ze sebe dostat, ale bylo to težké.Nedávno jsem jel autem ještě s dvěmi dívkami a řidičem. Chtělo se nám všem až na řidiče strašně čůrat a trvalo snad "hodiny" než se objevila pumpa, kde bylo i WC. Dámy vlétly dovnitř a já si štastně ulevil venku. Naštěstí to dobře dopadlo, ale bylo to na poslední chvíli.Jinak bych měl pro vás, dámy, tip: Noste v kabelce kelímky od jogurtů. Pak se můžete v klidu vyčůrat. Stačí najít klidné místo a poněkud uvolnit oděv. V létě třeba jen vyhrnout sukni. A jste-li s mužem, rád vám bude krýt záda.'

jindřiška (Pá, 3. 6. 2005 - 22:06)

já vím máš pravdu, když se pokakáš tak už s tím prostě nejde nic udělat, ale i tak je to hrozná představa, už jen proto ponížení a taky proto že se člověk zaneřádí a taky ten smrad to je děs, jo jo mám zlozvyk odkládat kakání co nejdýl, hrozně nerada chodím kakat na záchodky kde to neznám, ale zatím to zvládám, jinak vím jaký je to pocit si to pustit do kalhot, tohle se mi už stalo sice dávno, někdy na základce v 5 třídě na pionýrským táboře a ten pocit si pamatuji dodnes, nic příjemného, fuj:-('

Lucka (Pá, 3. 6. 2005 - 19:06)

Jindřiško, a proč sis, proboha, v kempu či blízkém neodskočila kamkoli??? Já pochopím, že ve městě nebo autobuse třeba je to někdy probléma, le v přírodě? Lidi, kteří se počurají v místěch, kde se tá odskočit, tak trochu nechápu...'

Verča (Pá, 3. 6. 2005 - 09:06)

No, že si nedovedeš představit, že by jsi se pokadila to Ti věřím. To nedovede asi nikdo, jenže když se Ti to pak někde začne valit do gatěk, tak už si to představit dovedeš. A že nevíš co by jsi dělala. Jindřiško, to co my ostatní co jsme už byly pokakané. Musela by jsi někam, kde by ses mohla vysvléci a vykoupat či osprchovat. Počurání je výhoda, je to sice nepříjemné, ale je to jen mokré a uschne to, ale to kadění se víc a víc rozmazává a když jsi v tom déle, tak riskuješ opruzení. Jinak podle toho co píšeš o tom občasném stíhání na velkou a jestli to bývá opravdu v posledních vteřinách, tak se spíš připravuj na to, že dříve či později pokakaná budeš. Asi před dvěma měsíci tu psala tuším Radka, jak jednou narazila na zavřený záchod, který ji už párkrát zachránil v posledních chvílích, a než mohla něco udělat, tak cítila jak se jím to všechno valí do džínů. A v takovou chvíli neuděláš už vůbec nic, prostě se pokadíš.'

Peter (Pá, 3. 6. 2005 - 07:06)

Ja chápem, že sa mi to lahko hovorí, ale myslím, že keď by som to nevedel vydržať, asi by som sa predbehol a vysvetlil to ostatným ale zasa je pravda že s kempingu kde sa čaká na WC by som odišiel aj pred tým než by k niečomu takému prišlo.'

jindřiška (Čt, 2. 6. 2005 - 22:06)

no jo, ale já jsem zrovna přišla z výšlapu a držela jsem tu už pěknou dobu a prostě už nevydržela, no teda, ještě že to bylo jen čůrání, nedovedu si představit, že bych se tam měla pokadit, to by se Ti blbečci smíchy potrhali a já bych měla z ostudy kabát a nevím co bych dělala a přiznám se že někdy to stíhám na velkou taky vyloženě v poslední vteřince, ale nehodu s kákáním jsem ještě neměla.'

Reklama

Přidat komentář