Reklama

Masturbace v 10 letech-je to normální??

Kuba Novák (Pá, 3. 10. 2014 - 23:10)

Můj strejda hranol je vážně zvíře,někdy za mnou přijde do postele a šahá mi na pindoura..mám ho nahlasit?

Tátá007 (Pá, 3. 10. 2014 - 23:10)

Muj syn Dominik neustále honí candát jedeme v autě a on začne je to normální?

Anonym (Pá, 3. 10. 2014 - 23:10)

Kámarád Sebi si honí na náměstí je to normální?

Tak co? (Čt, 2. 10. 2014 - 19:10)

Prvně bych rád vysvětlil...Jak je na tom ségra teď, po dvou letech? Ještě si honí čurynu? nebo si už zašoustala? Na péčko taky ještě kouká?

Josef (Čt, 2. 10. 2014 - 14:10)

naprosto s Janou...Jo, jo. Já taky souhlasím. Za mého dětství jsme si normálně hráli na doktory, ale je pravda, že jsme o tom nikomu neříkali. A asi i kdyby se o tom dospělí dozvěděli, asi by nás nechali na pokoji. Tehdy to prostě patřilo k dětství a ze všech nás vyrostli normální lidé. Kdyby nás seřezali, případně nechali umístit kamsi na detenci, tak z toho máme doživotní trauma. Ale dnes je jiná doba, dnes se asi za hraní na doktory trestá. Ale dnešní děti si asi spolu nehrají ani na doktory, ale vůbec nijak. Pouze sedí u PC. Taky by mne zajímalo, jak se dnešní mladí lidé seznamují. Kdybych byl v dnešní době mladý, měl bych strach, že když se budu chtít seznámit s nějakou ženou, že budu obviněn ze sexuálního harašení. Dnešní doba mi i přes všechen materiální blahobyt ( nebo právě proto ) připadá smutná a osamělá. Jsem rád, že v dnešní době nejsem dítětem ani mladým člověkem.

jouda (Čt, 2. 10. 2014 - 13:10)

naprosto s Janou...Vy toho naděláte. Vždyť jsme byli také děti.

Naděžda (Čt, 2. 10. 2014 - 13:10)

toho synovce okamžitě...naprosto s Janou souhlasím!Stát se tohle v naší rodině-tak toho spratka seřežu,že si tejden nesedne.Tento jedinec-by měl být pod trvalým dohledem lékařů s předepsanou medikací.Co z něj dobudoucna vyroste?!?S klukem okamžitě vyhledejte odbornou pomoc,popř.dlouhodobější hospitalizaci.Souhlasila bych i s dočasným umístěním v nějakém detenčním ústavu.

Já První (Čt, 2. 10. 2014 - 11:10)

Já jsem poprvé masturboval ve 12 letech, poté, co se přede mnou vymočila spolužačka. Do dnes to mám před očima.

Jano (Čt, 2. 10. 2014 - 03:10)

toho synovce okamžitě...Proč by ho měla vodit na psychinu?

Jana (Čt, 2. 10. 2014 - 00:10)

Já mám osmiletou dceru a...toho synovce okamžitě odvezte na psychiatrii-nejlépe do Prahy-Bohnice-oddělení č.5 Dr.Mundy
na chlapce se podívá,řádně jej vyšetří-a vy budete mít klid

pomoc (Čt, 2. 10. 2014 - 00:10)

skus o tom se sestrou promluvit ale mudi na ni mluvit vazne

Aspoň (St, 1. 10. 2014 - 00:10)

je jistota, že ze synovce nevyroste buzna.

Sexuální projev (Út, 30. 9. 2014 - 21:09)

Já mám osmiletou dceru a stává se že když nemá co na práci tak si strká ruku pod tepláky a hraje si. Mladší šestiletá dcera to od ni odkoukala a taky má často ruku mezi nohama. Nedávno u nás byl na pár dnů na návštěvě jedenáctiletý synovec a byl z toho dost nesvůj protože holky to dělaly i před ním. Netrvalo dlouho a nachytala jsem je v pokoji jak jsou všichni tři nazí a koukají na sebe. Mladší dcera se potom prořekla že si od něj nechaly šahat mezi nohy a že oběma holkám synovec lízal pipiny když ležely v posteli.

Dodo (Út, 16. 2. 2021 - 10:02)

To už ano supeeer si užili

luky (St, 10. 9. 2014 - 22:09)

Ja bych to brala ;)Skype - origintron65 ;)

Muky (Pá, 15. 8. 2014 - 02:08)

Ahoj, je to blbe sem psat,...Ja bych to brala ;)

Muky (Pá, 15. 8. 2014 - 02:08)

Ahoj, je to blbe sem psat,...Ja bych to brala ;)

luky (St, 13. 8. 2014 - 23:08)

Ahoj, je to blbe sem psat, ale nebydli nejaka holka ve stredoceskym? Nejlepe pribram dobris na vztah? Myslim ten sex. Vztah .... je mi 14

Mirek (Po, 11. 8. 2014 - 12:08)

Masturbuju večer i ráno...To ti určitě budeme věřit.V 9 letech klukům sperma rozhodně nestříká.Nejdříve v 11 letech se objevuje taková ta jalová tekutina,ale se spermatem to nemá nic společného.

Jan (Ne, 10. 8. 2014 - 23:08)

Masturbuju večer i ráno kdykoliv nejsou rodiče doma tak masturbuju a už mi vystříklo sperma a ještě něco je mi 9 roků.

Reklama

Přidat komentář