Reklama

Trestání kluků

D (Čt, 3. 4. 2014 - 14:04)

Spise naopak. Jakmile zacne...Vy nicmene muzete byt inklinovan k ponekud priznivejsimu pohledu na zenske pohlavi. Pro nekoho ovsem muze byt takovyto pohled prilis obtizny...

D (Čt, 3. 4. 2014 - 10:04)

Chápu-li to správně, vy...Spise naopak. Jakmile zacne clovek prilis rozebirat zenskou ulohu ve vsehomiru, svadi ho to - aspon tedy me - k procitovani relativni bidy, mizerie a nicotnosti i samotneho muzstvi a muznosti...

Jakub Martině (St, 2. 4. 2014 - 22:04)

Já si vzpomínám na jednu...no to může fungovat jen v tom případě, že nahota není pro vás běžná. U nás by to nefungovalo, celý prázdniny jsme byli u tety na chalupě. Velká zahrada s bazénem, plavky jsou tam neznámým pojmem. Se segrou a sestřenkou jsme tam rádi i dneska. Když jsem tetu nějakou lumpárnou naštval, musel jsem příští den dělat všechny domácí práce sám. Na zadek jsem od ní taky parkrát dostal, ale to bylo hned po přestupku. Na to, že je malá ženská, má slušnou ránu rukou. A jestli to segra nebo sestřenak viděly, to jí bylo fuk. Teta měla od mamky pověření, aby mně nešetřila, když jsem vyváděl.

tyvůl (St, 2. 4. 2014 - 21:04)

nejhorší věci na světě jsou: psychopati, diktátoři a filosofové. A nejhorší je kombinace všech tří v jednom.

- (St, 2. 4. 2014 - 20:04)

Faktem je, ze vetsina muzu...Chápu-li to správně, vy tedy nevěříte že by tu byl nějaký vyšší důvod ženské existence? Že plní nějakou úlohu v životě mužů a mohou jim dopomoci naplnit mužný ideál? Tím přece zpětně i jejich život získává smysl, či ne?

D (St, 2. 4. 2014 - 20:04)

Faktem je, ze vetsina muzu jsou heterosexualove. Tenhle detail bych ale osobne vztahnul spise k oblasti reprodukce.

Na druhou stranu je ale pravda, ze i sama muzna odvaha pred smrti ma vlastne instrumentalni funkci vuci zachovani rodu, a jako takova se take vyvinula.

Co bylo puvodne podpurnym prostredkem pro uspech neceho velmi fundamentalniho, ale i profanniho a bazalniho, se nekdy stava ucelem pro sebe sama. Pak je jen otazkou vkusu, jaky podobny - puvodne odvozeny - ucel pro sebe sama se komu libi nebo nelibi...

to je také prav (St, 2. 4. 2014 - 20:04)

Rodi, rodi - ale muzi je zase...Vyššího životního ideálu mužství můžeme asi dosáhnout jen my muži, to je pravda. Ale ženy nám jsou také po staletí inspirací, nemyslíte? Jsou tím, za co bojovat, jsou ty, kdo nás obdivují a milují právě za ten mužný ideál.

D (St, 2. 4. 2014 - 20:04)

Ženy a dívky nemají v...Rodi, rodi - ale muzi je zase musi predtim oplodnit spermatem, nebo aspon sperma za timto ucelem vyronit. Tim se role obou pohlavi v reprodukci vyrovnavaji.

A biologicka reprodukce lidstva sama o sobe je pouze dlouhodobou perpetuaci dalsich a dalsich generaci rychle umirajicich smrtelniku - nedovedu si predstavit priklad vetsi bezesmyslnosti a marnosti...

to je pravda (St, 2. 4. 2014 - 19:04)

i já si vážím toho, když...Ženy a dívky nemají v sobě statečnost pánů tvorstva. Již jako malá děvčata jsou slabší a náchylná k pláči a hysterickým scénám. Jsou především ztělesněním krásy a plodné síly. Proto jsou také od věků muži chráněny. Ale nemyslím, že by žily bez zjevného smyslu. Rodí světu nové chlapce - budoucí muže. To není málo, ne?

to je pravda (St, 2. 4. 2014 - 19:04)

i já si vážím toho, když...Ženy a dívky nemají v sobě statečnost pánů tvorstva. Již jako malá děvčata jsou slabší a náchylná k pláči a hysterickým scénám. Jsou především ztělesněním krásy a plodné síly. Proto jsou také od věků muži chráněny. Ale nemyslím, že by žily bez zjevného smyslu. Rodí světu nové chlapce - budoucí muže. To není málo, ne?

D (Út, 1. 4. 2014 - 18:04)

Asgari a Marhoni, mladi jinosi, celili casne smrti na popravisti pevne a dustojne. Projevili se takto muzne, pametlivi tradic svych otcu, spise nez matek. A prave onen jejich obdivuhodny postoj v poslednich chvilich jejich zivota je cini vyznamnymi.

Ano, (Ne, 30. 3. 2014 - 19:03)

Nejvyssi trest, ktery lze...i já si vážím toho, když chlapec nebo muž dokáže podstupovat velké utrpení s příkladnou statečností. U dívek a žen se něco takového vyskytuje opravdu jen velmi výjimečně, pokud vůbec.

Právě onen typický chlapský stoicismus při podstupování utrpení nebo násilné smrti je asi tou nejvznešenější věcí v celém vesmíru.

Zatímco chlapec či muž žije proto, aby zemřel, dívka či žena žije jen tak, bez jakéhokoli zjevného smyslu či poslání.

D (Ne, 30. 3. 2014 - 17:03)

Nejvyssi trest, ktery lze mladym chlapcum udelit, je trest smrti zostreny predchozimi telesnymi tresty.

Presne toto museli podstoupit Mahmoud Asgari a Ayaz Marhoni, kteri byli odsouzeni kazdy ke 228 ranam a obeseni.

Na sibenici se chovali mimoradne muzne a dustojne, vubec nebedovali a neprosili o milost. Stali se tak dokladem toho, jak samci druhu Homo sapiens nekdy dokazi projevit pevnost a vyrovnanost i v te nejtezsi situaci.

Mimoradne vzacnou a kvalitni fotodokumentaci ze zminene popravy lze nalezt zde:

http://tinyurl.com/pcbj3pt

je to přesně op (Ne, 30. 3. 2014 - 14:03)

hele vžit tohle není...Dnešní doba je posedlá představou, že člověk kterému je 13 let je snad už dospělý a zodpovědný. Není to tak. Ani my jsme takoví nebyli, nemám natolik selektivní pamět, abych si to nepamatoval. A naše dnešní děti také nejsou ve 13 letech rozumné a zodpovědné. Každý učitel vám řekne, že v tomot věku puberta teprve začíná a kolem 15 roku vrcholí. Takže chovat se k nim jako k malým je možná menší zlo, než chovat se k nim jako k dospělým. Když v tomto období nasadíte liberální přístup a oni zvlčí, už se vám to nikdy nemusí podařit napravit. Zato když jim dáte najevo, že na dospělost si ještě chvíli počkají a musí napřed prokázat svou zodpovědnost reálnými ČINY (a ne jen tím, že mají v občanku, nebo že jim na těle rostou chlupy, nebo že jsou vysocí tolik a tolik centimetrů), mohou tím dospět snáz. A jestliže se někdo zodpovědně chová už v těch 13, tak OK, pak asi taky není důvod ho trestat. Mluvíme tu o trestání těch, kdo se tak nechovají (a to je většina).

salát (Út, 25. 3. 2014 - 19:03)

hele vžit tohle není normální!tělesnými tresty ničeho nedosáhnete jakmile dorostou do tohoto věku stačí jim to rázně vysvětlit.........jako kdybyste mluvili k dospělému člověku ve 13 letech vás jak už jsem zde slyšel jen vždy pošlou do prdele:((
11-18 leté děti nejsou jen malé děti ktérým to malé lupnutí jen prospěje jsou to už chytří a skoro dospělí lidé a když se k nim budete chovat jako k malím dětem nikdy vás respektovat nebudou.........

Salát (So, 15. 3. 2014 - 09:03)

Váš otec byl sadistický...Přesně!!ve 13 letech ??!!to není normální:((

magda (Po, 10. 3. 2014 - 02:03)

TO ja mymu synovi za trest dam plinu a to je mu 13 let nosi je jen v gumovejch kalhotkach doma i za kazdou spatnou znamku ve skole tak ma doma pripravene uz pliny.a co jeste k tomu je pomocuje do postele kazdou noc a o vikendu ma i pleny celodene pro jistotu a nikdy dostane i puncochace..on mne rika ze uz s plen vyrostl a ja rikam az jse nebudes pocuravat do postele a nebudes zlobit tak plinky dostavat nebudes ze jse ti kamarad smeje je tvuj problem.ale jednou mne kamarad poprosil jestli ho take nemohu prebalit do te plenky ja na nej proc pak chces tu plinu take zlobis?a on nezlobim jen jsi to chci take vyskouset jake toje ted kdyz jsem vetsi.tak jse vslekni do naha jen kalhoty a trenky dam ti plinu a gum.kalhotky.a to je vse a cekam odpoved na toto tema.

Tak určitě (Ne, 5. 5. 2013 - 16:05)

Nedavno mi říkal sousedk...To je takovej typickej příběh ze života, co?

sdsss (So, 4. 5. 2013 - 17:05)

Nedavno mi říkal sousedk který má 13letého kluka že mu dal takový výprask že už si k němu kluk nic nedovolí přišel za nim do pokoje řekl mu at se slvléknw donaha kluk prje odmlouvaj a svekl se jen do boxerek otec mu je prej stáhnul dal mu 40 ran vařečkou na holou poté musel 30 min klečet na struhadle a na konec musel si ho 20 krát po sobě vyhonit ..... poté byl hotovwej a tak mu otec dal etšě 3 krát mega rány do koulí prej bolest hrozná

Martina (Po, 3. 2. 2014 - 02:02)

Já si vzpomínám na jednu příhodu z dětství, kdy rodiče tak napůl použili na mého brášku a jeho kamarády nahotu jako trest. Nebo aspoň mi to tak připadalo. Bylo nám oběma asi tak 11-12 let a brácha hrozně zlobil, byl takové to rozlítané dítě. V létě u nás na chatě blbnul vždycky se dvěma kamarády a dělal nám holkám různé naschvály. My jsme se vždycky vztekaly, ale moc jsme toho s kluky nesvedly. Jednou se ale kluci při nějaké své zábavě tak zamazali, že rodiče trvali na tom, že se musí okamžitě na místě umýt. Tak kluci museli do naha a pod studenou sprchu (zahradní stříkačku, na chatě nebyla tehdy tekoucí teplá voda). Nám holkám se sice řeklo, abychom na ně nekoukaly, ale my jsme stejně koukaly a smály se jim. A myslím, že rodiče to věděli a nechali nás, aby tím kluky trochu vytrestali za to jejich raubířství. A fakt už to najednou nebyli takoví páni tvorstva, jako dřív. Pištěli jak malé holky, hanbou nevěděli kam s rukama, jestli zadek nebo předek, a hlavně se styděli, že jsou před námi mytí jak malí špunti (nám holkám se už v té době nestávalo, že bychom se tak zaprasily). A potom ještě zůstali chvíli nahatí, než jim uschlo oblečení, a světe div se, to už najednou nikde nelítali! S holým zadkem přede všema se jim asi už tolik nechtělo. A i později už si přece jen trochu dali pozor...a hlavně z toho vyrostli. Takže nahota jako trest může mít smysl, ale nesmí to být nic extrémně traumatizujícího. Jinak naši nás nikdy nebili. Leda kluci občas dostali plesknuto přes zadek, ale žádné dlouhé výprasky řemenem, nebo tak nějak, to fakt ne. Ale tohle mi připadalo jako přiměřený trest a brácha je dnes dospělý a úspěšný, takže ho to určitě nijak moc psychicky nepoznamenalo. Tak asi tak nějak k tématu.

Reklama

Přidat komentář