Reklama

Chci umřít a nedaří se mi to

Dolina (Ne, 2. 10. 2011 - 06:10)

a c oti co tu po sebevrazích zůstanou?Tu bolest jakou jim zasadí do srdce,jakým právem?

Lucrezia (So, 1. 10. 2011 - 22:10)

Víš, co, Deborah, to se......v jejím přijetí.

Lucrezia (So, 1. 10. 2011 - 22:10)

Asi je to fakt jen pud...Víš, co, Deborah, to se selským rozumem ani vysvětlit nedá.
Deprese vůbec není pochopitelná roumem.
Ta se nedá vymluvit, vyargumentovat, apelovat na rozum.

Ta prostě je.

Třeba naše cesta spočívá v jejím přijení.

Lucrezia (So, 1. 10. 2011 - 22:10)

Sebevražda je berlička pro... htěla bych vidět toho "slabocha", co překoná ten nejsilnější přírodní pud, pud sebezáchovy.
Není to nic k oslavě a hrdinství, ale není to taky nic k odsouzení.
Cítím z toho hlavně lítost nad tím,
Jjak silnou bolest musel někdo prožívat, že to udělal.

Holina (So, 1. 10. 2011 - 22:10)

Sebevražda je berlička pro slabochy.

Deborah (So, 1. 10. 2011 - 22:10)

protoze za sebou nic nenecham.ale za Tebe jsem Lucrezie rada,ze muzes premyslet opacne,to drzi nad vodou

Deborah (So, 1. 10. 2011 - 22:10)

Deborah...proč to nejde se...Asi je to fakt jen pud sebezachovy a hlavne zbabelost,jinak si to ani selskym rozumem neumim vysvetlit

Deborah (So, 1. 10. 2011 - 22:10)

Granvine, mně taky některé...To jsem psala ja o tech antidepresivech.nejakou zahadou tam zustal granvinuv nick

Lucrezia (So, 1. 10. 2011 - 22:10)

Vis Lucrezie jenze kdyz nemas...Deborah...proč to nejde se zabít? Protože tu víru v sobě máš. A teď fakt nemyslím pánbíčka. spíše víru v život a v to, že je naděje. Kdyb Ti na ničem nezáleželo, neměla bys pud sebezáchovy. Pustila by ses rychle a ráda.
To, že tu ještě jsi, znamená, že nějaká část Tebe tu být chce.

Možná by bylo dobré naslouchat té části, co nám chce sdělit.

Nikdy nevíme, co tu bude zítra (já to tedy vědět ani nechci), ale možná je v tom jakási naděje a zvědavost, pro kterou se nám nedaří pryč z tohoto světa.

V poslední době začínám trochu vnímat, jak moc bych některým lidem chyběla. Ale stejně ta myšlenka na smrt je velmi lákavá a silná, a nechávám si ji v záloze.

Lucrezia (So, 1. 10. 2011 - 22:10)

Antidepresiva jsou na nic,me...Granvine, mně taky některé nezabraly, ale to neznamená, že nezaberou nikomu.

Já zkoušela bylinky, zdravou váživu, a pak alternativ ní ,léčbu, různé terapie, homeopatika, bachovky, i léčitele a hypnozu.
Prdlačky je to všechno. úplné nic pro tu velkou sílu deprese.
Tobě zabralo tedy co?

Deborah (So, 1. 10. 2011 - 21:10)

Deborah, nic by se...Vis Lucrezie jenze kdyz nemas silu ani zadnou viru proste nic jen bahno ve vsech smerech pak prave nechapu proc to nejde

Granvin (So, 1. 10. 2011 - 21:10)

Pokud máte potíže, tak...Antidepresiva jsou na nic,me nezabraly vubec.stejne je to o tom co clovek proziva a co ma kolem sebe.nekdo to zvlada,nekdo ne

Lucrezia (So, 1. 10. 2011 - 21:10)

nechapu proc uz to jednoduse...Deborah, nic by se nevyřešilo. kdyby to bylo tak jednoduché, tak jsme všichni dávno mrtví.
To je to hrozné. Ono to nejde, člověk nemá sílu,a o to hře, když má ještě nějakou víru, proti té jít, to je fakt očistec.

Lucrezia (So, 1. 10. 2011 - 21:10)

Ještě k Sáře-
mám kamarádky i sestru. O svých těžkých stavech mluvím ale jen s terapeutem. Je jediný, koho to citově nezasáhne tak, že by se trápil, a přitom je schopen stát při mě.

Granvine, co se týče alternativních metod, věz, že ty jsem vyzkoušela jako rvní. Byly to vyhozené peníze. promiň, ale tudy pro mě cesta nevede. Tohle je jen na mě, žádné přípravky a doplňky stravy nechci vidět.

Lucrezia (So, 1. 10. 2011 - 21:10)

Lucrezia,
nevzdavej to...Saro, jsi hodná, ale já jsem na tom aktuálně docela dobře. Zvládám.Měla bych i důvod ke štěstí.
Jen pod tím vším sedí pořád to černo. Můžu žít teď a tady, nesmím myslet na budoucnost, to mě sráží. Protože nic světlého před sebou nevidím.
Kvůli dětem zůstávat je hezké, ale co mají děti z depresivní matky.

Ale jak říkám< aktuálně je mi dobře. Píšu jen o té dlouhodobé záležitosti, co se se mnou táhne tolik let.
Dostala jsem se z toho nyní bez AD, ale občas beru nějaký ten Neurol, když je to moc těžké.

Granvin (So, 1. 10. 2011 - 21:10)

Pokud máte potíže, tak napište na email, buď najdeme cestu společně nebo doporučím kontakty na lidi, kteří by mohli pomoci. Určitě bych svou situaci neponechával jen v péči antidepresiv, není to řešení vašich potíží a i vy máte právo na to být šťastní.

Sara (So, 1. 10. 2011 - 20:10)

Jsem dlohodobě ve středně...Lucrezia,
nevzdavej to !!!!
Verim Ti. Zvladnes to. Deti jsou dar. Nesmi se opustit. Mas kamaradku? sestru? mas si s kym popovidat?
Muzu Ti nejak pomoci? Napis!

Deborah (So, 1. 10. 2011 - 20:10)

nechapu proc uz to jednoduse nezkoncuju taky.vsechno by se vyresilo

Deborah (So, 1. 10. 2011 - 20:10)

Ikdyz samota zabiji vsechno.ale slovy toho kdo uz tu neni rikal bojim se smrti,bojim,ale zivota vic.to bych podepsala.o to vic

Deborah (So, 1. 10. 2011 - 20:10)

realitu.zkratka to vubec nedavam.ale jestli tobe lekari pomahaji,drz se toho a nemysli,ze je otravujes.oni tu jsou pro tebe.

Reklama

Přidat komentář