Reklama

Chci umřít a nedaří se mi to

Venca (Po, 3. 10. 2011 - 22:10)

Luc, já nekoukala zpětně,...Musíš si najít jiný "psychiatričky", resp. spíše psychology.

Vanessa (Po, 3. 10. 2011 - 22:10)

Já to nemůžu vydržet, jedna strana říká, že tu nemám být, brečím, to už je co říct, proč to nedokážu ukončit ? Vykašlat se na všechno , Copak se dá věřit psychiatričkám, ta dnes, prostě nezájem, jen psala, bylo jí vše jedno, ano mám i terapeuta, ale čím mi pomůže dnes ? Je to vše na nás, kdo to nezvládne, tak se bude dál propadat, jak to zvládnout nevím, jsem ubrečená, chce se mi utíkat do nikam právě, to je můj sen ale půjdu spát, na víc jsem se nezmohla.

Vanessa (Po, 3. 10. 2011 - 22:10)

Luc, já nekoukala zpětně, ale mám sílu se zabít, díky za mail, snad to vydržím a napíši Ti, jsem na dně, naprosto a oficiálně na dně, vím, že když te´d spolykám tolik prášků, co je potřeba, tak jsem zítra mrtvá, uvědomuji si tu skutečnost, že tak to má být !!!!!!!!!! 99% lidí to chce a bude rádo a ten zbětek 1% jsem já, mám strach z definitivního odchodu ze života.
Já už si prostě nerozumím s lékaři, s někým ano, ale s těmi "psychiatričkami" ne, říká mi, zavolejte na pevnou, volám dnes, chtěla jsem se na něco zeptat, tak mi práskla telefonem, nebo projevuje v ordinaci takový nezájem, že i blbec by si toho všiml. Já to nechci udělat, ale nemá mě kdo zastavit, zkusím jít spát a napíši Ti na mail nebo se prosím připomeň. Díky. Lucrezia

Vanessa (Po, 3. 10. 2011 - 22:10)

Jsem tu dnes a nebutu zítra už, nikdo to nezjistí, pže mi nikdo nevěří.

Vanessa (Po, 3. 10. 2011 - 21:10)

Sbohem, já to nečetla, už nemůžu.

Lucrezia (Po, 3. 10. 2011 - 20:10)

BEZ PŘEČTENÍ ZATÍM- JE MI...Vanesso,
piš, musíš to ze sebe dostat ven, jinak Tě to zabije. Nezůstávej s tím sama, prosím...

Mmch., popletla jsem tu svou adresu, takže ještě jednou:
[email protected]

Vanessa (Po, 3. 10. 2011 - 20:10)

BEZ PŘEČTENÍ ZATÍM- JE MI ZLE, NYNÍ BYCH SE ZABILA, TAKHLE SE DOKTORKY A DOKTOŘI PŘECE NEMŮŽOU CHOVAT !!!!!!!!!!!!!!

Lucrezia (Po, 3. 10. 2011 - 12:10)

Dnes jsem byla u psychologa, po delší pauze, a moc mi to prospělo. Bohužel nám to te´d nevychází vůbec spolu mít sezení, a cítím, jak moc mi to chybí. Místo dvakrát měsíčně bych ji potřebovala dvakrát týdně. :(

Lucrezia (Po, 3. 10. 2011 - 12:10)

Lucrezia, tak já beru...Ahoj, Rivotril není AP, je to benzodiazepin, jako Neurol, Lexaurin, Oxazepam, apod..
Že tu nechceš psát podrobnosti o svých diagnozach, to chápu, taky nepíšu podrobnosti. Byla bych snadno dohledatelná.
S tou medikací, co píšeš, bych tedy rozhodně taky nebyla schopná práce, to bych asi spala pořád.
:(
Jenže co dělat, když bez ní je to ještě mnohem horší, že?

Já mám částečný úvazek a mám dost. někdy.
AD momentálně neberu. Ale když se moc zhorším, chtěla bych zkusit Venlafaxin, to už mi doktor nabízel, já zkouším vydržet bez...zatím.

můj mail napsat můžu, ale mám zkušenost, že přes mail ta korespondence rychle utichne, tady na diskuzi bývá živější, právě tím, jak tady mohou vstupovat jiné strany.
Škoda jen, že tu není možnost soukr. zpráv, to by se hodilo.

[email protected]

koblih (Po, 3. 10. 2011 - 12:10)

Je mi smutno z toho co tady čtu.Držím Vám všem palce a prosím,nenechte si vzít naději!!!Cíl je určitě nedaleko,ale člověk většinou musí obejít půl světa,než pozná,že řešení je za rohem.Za velikou,velikánskou a tlustou zdí. :-)

Vanessa (Po, 3. 10. 2011 - 10:10)

Jen poznámku, bohužel za...Ahoj Jíťo, jsi hodná žena a mile píšeš, toho si tu určitě my na dně ceníme, že nemáme rádi/rády, když by si tu z nás dělal někdo legraci.
Jinak já taky nejsem na alternativní medicínu a ktrátce jsem s ní byla seznámena, ale cítila jsem, že věřím raději prášku.

Vanessa (Po, 3. 10. 2011 - 10:10)

Lucrezie :
Jenze to je prave...Deborah, jak čtu dál, tak toho máme hrozně moc společného, ten náš pocit, když jsem někde a vyjdu ven a vše je jak bylo. Tvůj popis Opavy zcela sdílím, i když jsem byla jinde, když jsem se vrátila do reálu bylo během 2 dnů vše jako dříve. A máš pravdu, když není možná změna života, tak léčebna nemá smysl, zvláště když ani tam nezapadáš a trpíš.

Vanessa (Po, 3. 10. 2011 - 09:10)

V tomhle to mam stejne...Deborah, to jsem nevěděla, že ta osoba, která si vzala život, byl někdo odsuď virtuální, tak Ty taky nikoho nemáš, u mě je to realita a jsem s tím smířena, tedy ne tak úplně, pže ve vše lékařích obecně hledám mámu a tátu. Nepoznala jsem tu lásku od rodičů ani jednoho. Já když si teď vezmu život, tak tipuji, že to někdo vůbec zjistí minimálně za 10 dní, jestli vůbec. Je to tak no, jenže můj strach ze smrti, že už to nejde vrátit, je silnější. Já byla v tolika léčebnách a odešla jsem vždy na tom hůře, než jsem přišla, pak děsivé sny, sestry zacházely s námi jak s dobytkem, s někým se i praly, nebyla možnost cokoliv říct, jen jít pryč, takže vždy revers.

Vanessa (Po, 3. 10. 2011 - 09:10)

Nikdy nevis co ten druhy...Lucrezia, tak já beru Sertralin, Trittico, Tiapridal, Neurol, občas Zolpinox.
Jak jsi psala, žes měla Rivotril, já kdysi taky, tak není to antipsychotikum ? Já prý psychózu nemám, ale dle psychol. testů mám náznaky toho chování.Mám ještě další diagnózy, které tu nechci psát, přece jen server doktorka není tak anonymní. Kdybys dala mail, tak napíši více.
Máš pravdu, že když je člověk opravdu na dně, tak nepomůže ani více peněz ani barák, ani práce, toho všeho by se člověk rád vzdal, pro záchranu své osobnosti.

Jita (Po, 3. 10. 2011 - 09:10)

Vira v nadeji je jito stejny...
Jen poznámku, bohužel za chvíli musím do práce. Bože ty "musy" mne utrápí.
Deborah,milá, já nemyslela víru v naději, myslela jsem naději, o které zatím nevíš, ale máš snad ještě šanci, o které také nevíš. Jsi ještě mladá!
Promiň, zní to primitivně, vím, ale jsem ve spěchu. S láskou Jita

anonym2 (Po, 3. 10. 2011 - 08:10)

Máš pravdu, důležitá je praktická zkušenost. Já ji nemám, ale chystám se na to.

Jita (Po, 3. 10. 2011 - 07:10)

Lucrezie :
Jenze to je prave...Rozumím ti, Deborah. Můj "příběh" je jiný a má "léčba" byla jen několik sezení s psycholožkou. Jistě by byla dobrá pro
jiného člověka, je nastavená na průměr, pro mne ne. (Tím nechci říci, že jsem nadprůměná, to proboha ne, jen jsem "jiná".)A psycholožka si to brzy uvědomovala. Tak jsem "odešla s prázdnou"... A i proto rozumím Tobě, která
jsi to měla ve "větším" a přesto to nemělo účinku.
To, že jsi zašla příliš daleko, jak píšeš,
chápu, jak to myslíš. Ale to "daleko" je jen v tvé mysli a tak snad je ještě naděje... Jita

anonym2 (Po, 3. 10. 2011 - 06:10)

Pokud přirovnáš ty deprese ke chřipce, tak ta chůze jsou vitamíny a paralen. Realita by se měla změnit s tím jak si posílíš svoji psychiku.

Deborah (Po, 3. 10. 2011 - 05:10)

Deborah, dobrá terapie je...Jenze to je terapie pouze na dany pocet uslych km.
Po nich je zase jen stejna realita

anonym2 (Po, 3. 10. 2011 - 04:10)

Deborah, dobrá terapie je jít pěšky nepřetržitě třeba 200km a více.

Reklama

Přidat komentář