Reklama

Erotická masáž pro ženy

Zdenek Glass (Ne, 22. 3. 2015 - 17:03)

Ahoj!
Ráda bych...Jsem profesionální maser se zkušenostmi s tantrickou masáží. Jsem 185 cm vysoký,sympatický muž středního věku,příjemného vzhledu.Diskrétnost a pečlivý přístup k tělu Vám mohu nabídnout. Bližší info v případě vašeho zájmů rád zodpovím. S pozdravem
Zdenek G email :. zdenekglas@seznam

Pomýlil jsem si (Ne, 11. 1. 2015 - 23:01)

Jestli sem chodí ten člověk, co mi včera tak zákeřně přejel černou slepici zrovna ve chvíli, kdy pokojně přecházela silnici, tak má nyní skvělou šanci poslat omluvný dopis a uhradit vzniklou škodu.

jj (So, 10. 1. 2015 - 17:01)

di se léčit ty...To není osahávání, to je masáž.

dej si hadr na (So, 10. 1. 2015 - 16:01)

di se léčit ty debile......nikdo ti nebude za osahávání platit.....

maser (So, 10. 1. 2015 - 09:01)

rád masíruji ženy a dá se domluvit i erotická masáž. Jen nechápu proč se některé ženy chlubí že nemusí nic platit, je to o domluvě ale aby někdo koho neznám chtěl masáž a hned se ptal jestli to bude zadarmo, mně odrazuje, i když to nedělám za peníze. Intimní masáž je o lidské blízkosti o dvou lidech, kde si žena užívá to co s u manžela nedostává.

Rob (Pá, 9. 1. 2015 - 12:01)

Lada - dobře ty...užívej

Lada (Čt, 8. 1. 2015 - 23:01)

Mě můj manžel dokáže udělat takovou krásnou masáž že nemusím nikam chodit a nic nikde neplatím.Je to přes klitoris a přála bych vám to zažít.Žijeme jen jednou.

Rob (Út, 6. 1. 2015 - 11:01)

Chlíve - nevím , jestli jsi žena či muž, ale to je vedlejší...jsou na světě ženy, které mají např.problém s orgasmem a kvůli toho problémy ve vztazích, s psychikou atd.já s nimi nesouložím, pouze masáž, je to dobrovolné...stejně tak, jak se s tím kdo popere, zda to nevěra je či není...pro někoho je to nepředstavitelné, někdo to má třeba takto rád...nesouhlasím s tvým názorem, ale respektuji ho, je to tvůj názor.užívej, jak nejlépe umíš, žijem jen jednou :) ... Rob

Chlív (Po, 5. 1. 2015 - 16:01)

Rob - primitvní úchyle...

Rob (Po, 5. 1. 2015 - 15:01)

erotická masáž pro ženy je nádherná věc...provozuji toto pro pár mých "vyvolených" klientek v Praze 10! Stane se, že žena nedocílí orgasmu, v tom případě nic neplatí, z 95% je to za hodinu 3-6orgasmů a cena 500Kč/hod. nejraději mám masáž od mé osobní masérky a když si pak prohodíme role, je to naprostý relax a pro ten se vyplatí žít...dámy, kdo chcete, pisněte na [email protected] Přeju pohodu a úsměv na rtu v tom 2015 :)

p.jojo (Po, 3. 6. 2013 - 15:06)

Masér ke kterému chodím,...Tahle reakce je docela lidsky pravdiva. Pokud by to byl "maser" tak by napsal kolik vybornych a spokojenych zakaznic ma :-)

Linda (Po, 3. 6. 2013 - 15:06)

Placas nesmysly, tam jde o...Masér ke kterému chodím, dělá masáže(klasické!) už 11 let. Má tam na zdi plno osvědčení a certifikátu. Myslím že ta masáž je naprosto profesionální. Tu erotickou dělá někdy od loňského srpna. Moc žen mu asi na to nechodí(říkal pár) Já to chápu, je to hodně intimní. Já jsem se rozmýšlela 14 dní,ale není to žádné "rychlo šmudlání," ani souložení!

p.jojo (Po, 3. 6. 2013 - 11:06)

byznys s pedofilními...Kde to ctes?
Pokud povedes diskuzi takhle pak z toho bude komedie. :-)
Ja pochopil ze dospela zena se dohodla se svym maserem ze ji udela navic erotickou masaz zadne deti tam nevnimam.
Podivej ja eroticke masaze znam z jineho uhlu. Umim masirovat coz kamaradky obcas vyuziji a pri te prilezitosti je samozrejme "svadim dotykem" je to jen hra. Protoze vetsina muzu jsou v tomhle polena a hodne zen miluje dotykovou hru obcas se nektera kamaradka chyti a povoli me vic nez je v masazi obvykle. Zrejme nechapes o co bezi ty zeny se casto stanou "nadrzene" uz z pouhe dotykove hry trebas s jejimi zady nebo nohama aniz bych se dotkl erotogenich zon. Nejde tam o zadnou lasku nebo city jde tam o fyzicke pozitkarstvi s clovekem ke kteremu maji duveru.¨
A tenhle rozmer mnoha zenam chybi protoze doma maji sice odpovedneho krasneho charizmatickeho muze ktereho miluji ale proste to neumi naplnit fyzicke potreby ohledne dotyku zeny.

a co tahle (Po, 3. 6. 2013 - 10:06)

byznys s pedofilními neuspokojenci. Těm by se daly taky dodávat malé děti v rámci masáže, poptávka je, tak nabídka určitě taky, dle tvé teorie

p.jojo (Po, 3. 6. 2013 - 10:06)

ale je to...Placas nesmysly, tam jde o "sluzby" nikoli o masera a jeho potreby.
Ten maser podle lindy jen rozsiril sluzby o neco navic o co byla poptavka a stejne jako masaz tak i tohle musis zenska zaplatit.
Z meho pohledu je to sice spatne ale to je vec nabidky a poptavky.
Jen dodam ze statisticky erotickou masaz nedokaze vic jak 90% muzu a plete si ji s "rychlo šudlaáním" nebo jsou lini to delat a zajima je jen soulozeni ...

JoJo (Ne, 2. 6. 2013 - 15:06)

No nevim co je...Opět jsem si ho musel nahonit.Dejte pokoj už s tím šukáním

Linda (Ne, 2. 6. 2013 - 12:06)

Aha. Další blbeček. Vůbec mě nevadí, že za masáž platím. Zaprvé to stojí za to a za druhé to platí manžel!

utrápená lindo (Ne, 2. 6. 2013 - 11:06)

Já jsem přesně taková...ale je to pošušňáníčko,co? Škoda, že musíš platit ty jemu a ne on tobě

Linda (Ne, 2. 6. 2013 - 11:06)

Petro souhlasim ale je tu...Já jsem přesně taková žena a trápím se s tím už dlouhých 15 let. Takže tohle je moje řešení. Nechtěla jsem být manželovi nevěrná a hledat si milence, tak chodím na erotické masáže.

Linda (So, 1. 6. 2013 - 14:06)

Lindo nikdo ti tvuj nazor...Na různých diskuzích i tady na doktorce jsem viděla mnoho odkazů na webové stránky služeb, kde byli diskutující spokojeni a předali to dál. Nikdo tam nikoho neobviňoval z toho, že to je reklama, nebo že si dokonce dotyčný dělá reklamu sám sobě. Jakmile tady ale napíšu něco já, hned jsem z takovéhoto jednání obviňována.

Reklama

Přidat komentář