Reklama

Erotická masáž pro ženy

Olda (Čt, 29. 5. 2014 - 01:05)

Jinak mi prijde celkem vtipny, ze ve vlakne, kde zensky shanej tajne frajera, kterej jim vyhoni frndu si nekdo dovoli mentorovat chlapa, kterej ma zajem o totez. Kdyz teda pominu, ze pro nas je odstriknuti rukou casto spise biologicka nutnost, na rozdil od zenskejch.

Olda (Út, 27. 5. 2014 - 21:05)

Ze by bleda zavist?

:-) (Út, 27. 5. 2014 - 20:05)

Koukam, ze zase jedna vec,...A ta vaše doma se vrátí od mladšího nabiječe a je spokojená rodinka:-D

Olda (Út, 27. 5. 2014 - 19:05)

Koukam, ze zase jedna vec, kde to maj chlapi daleko lepsi. Proste cestou z prace zajdem do nejakeho masazniho salonu, ktery eroticke masaze provozuje. Na webu vyberem sympatickou, mladou maserku, vetsi kozy vitany, masaz celym telem, kozama, na zaver luxusni vyhoneni (pripadne zakonceni mezi prsa) od virtuozni slecny, co v tom ma obdivuhodnou praxi, a cestou domu se zastavime v hospudce na zahradce na vychlazenou plznicku. Domu prijdem s vynikajici naladou, kytickou, ahoj milacku, proste vsichni jsou spokojeni. :-)

Iveta (Po, 26. 5. 2014 - 11:05)

Bavilo by mi udělat erotickou masáž ženě.

Martina (Po, 26. 5. 2014 - 08:05)

ty pozor na podvodníčky. Nemá svůj prostor. Milý je každý co chce od tebe prašule. Já mám svůj prostor masáže dělám ale ne erotické. Beru 600 za celkovou masáž to je tak 70 minut. Jednou jsem si zkusila tantru. Nebylo mi při tom příjemně.

klasiki (Po, 26. 5. 2014 - 06:05)

https://www.facebook.com/klasiki.eu

Valerie (Po, 26. 5. 2014 - 03:05)

Našla jsem pár takových...Ja obcas chodim k jednemu panovi, ktery dela i astrologa. Zprvu jsem o nem doslechla prave skrze ty eroticke masaze a na muj vkus je hodne prijemny, zkuseny, ale zatim nemel svuj vlastni prostor, protoze jezdil vsude po republice. Za hodinu chtel jenom tisicovku. Nejvice se ale zdrzuje v Praze, odkud take je. Staci mu napsat na email - [email protected] a to co bych davala navic nekde jinde, tak u nej bych to maximalne vyhodila na hotel. Ja nastesti sve soukromi doma mam. Ale jak rikam, pan je mily, pozorny a predchazim si ho jenom kvuli tomu, ze nemusim nekde cekat fronty a nikdo nemusi vedet kvuli cemu prisel na navstevu, kdezto vstup do erot. salonu uz vetsine kllem jdoucich neda pokoj.

vikoušek (St, 16. 4. 2014 - 22:04)

Nevíte třeba nějaké Řady jak Si podobnou masaz udělat doma třeba jen nějaké cviky nebo tak

Erotická masáž (Út, 14. 5. 2013 - 08:05)

je pro ty svobodné,nebo pro toho,komu to doma z nějakého důvodu po sex.stránce neklape.Jinak si myslím,že by to většině partnerům vadilo.

G (Po, 13. 5. 2013 - 18:05)

Myslím, že většina žen...a kde se ten salon přesně nachází, prosím? na webu toho moc nemají

Martina (Pá, 10. 5. 2013 - 18:05)

Myslím, že většina žen nehledá maséra, ale gigola. Já chodím na ero masáže již déle než dva roky a jsem absolutně spokojená. Manžel mi to platí a je rád, že se uspokojím takhle, když on pro své pracovní vytížení, věk a nedobrý zdravotní stav nemůže. Jde jen a jen o masáž. Celého těla, včetně pohlaví. Jsem ráda, že ve svých 48 letech zažívám krásné orgasmy. A nikdo mi nemusí nic vyčítat. Jezdím sem: www.andelskapece.wbs.cz Myslím, že asi už nabízejí i masáž kdy pár masíruje ženu, ale to pro mě neni, nedokážu si představit, že by se mě dotýkala žena na pohlaví. Na to jsem asi už příliš stará...

to Michaela (Pá, 28. 2. 2014 - 09:02)

platí jen pro ženy?

Michaela (St, 26. 2. 2014 - 22:02)

Já osobně to chci od...Pokud nevadí masérka, pište na [email protected]

Michaela (St, 26. 2. 2014 - 22:02)

Nemůžete mi někdo...Pokud dámám nevadí senzuální masérka v Brně, ozvěte se, pošlu kontakt.

p.jojo (St, 19. 2. 2014 - 00:02)

No nic se tady nezměnilo....Uz sem to tu psal. V okamziku kdyz se objevi relama na "kseft" pak diskuze jde do haje.
Proto je lepsi tohle nedelat.

FABI (Út, 18. 2. 2014 - 23:02)

Tak to by mě taky zajímalo,...Mohu doporučit maséra, je to pohodář, sympaťák a umí. Napište na [email protected] a požádejte o masáž.

Linda (Po, 10. 2. 2014 - 15:02)

Vidim ze se to tady promenilo...No nic se tady nezměnilo. Když tady chci někomu dát zajímavý kontakt, tak si vysloužím jen ubohé urážky. Asi to skutečně nemá cenu!

p.jojo (Po, 10. 2. 2014 - 07:02)

Vidim ze se to tady promenilo na reklamku pro zoufale osahavace a zkrachovale masery :-)

Linda (So, 8. 2. 2014 - 19:02)

proč,co ti udělal tak...A co potřebuješ? Davida z Hradce Králové neznám. Chodím na erotickou masáž do Hradce Králové už víc jak rok k jinému masérovi a jsem moc spokojená(a nemusím kvůli tomu jezdit do Prahy!) Koukni na www.muskulus.webnode.cz

Reklama

Přidat komentář