Reklama

Erotická masáž pro ženy

MilanXD (Pá, 1. 3. 2013 - 15:03)

Podivej bylas nekdy na...Dokonale napsané...

p.jojo (Pá, 1. 3. 2013 - 15:03)

Vám díky za...Podivej bylas nekdy na koncerte ? Nebo videlas velmi emocionalni film ci divadlo?
A mela si z toho prozitek na nekolik hodin i kdyz nehrala nezpivala?
Pokud privadis masazi zenu k emocionalnimu prozitku tak nasavas obrovske mnozstvi pozitivni energie pokud ma k tobe duveru ze je kontaktne s tebou spojena (obejmuti, pritisknuti) tak ten jeji prozitek mas zesileny o hmatovy "dojem" kdy jako muz citis jednotlive zachvevy vzruseni a konktretni reakce.
Jak milan popisoval "techniku" tak ta je vedlejsi neni nutne se soustredovat na "specialni hmaty" ale vystacis si s uplne banalnimi dotyky. Cely vtip je v tom ze zena se uvolni postupne a muz ty banalni dotyky dela v harmonii s jejim vzrusenim nikdy ne podle sveho "planu"...
Tohle zakladni pravidlo se musi dodrzet tedy zadny predbezny "plan" masaze nemuze existovat.
Proto jsem velmi skepticky k placenym sluzbam ktere beru jako nouzovku a i podprimerne zrucny partner toho profika prekona po kratsim zacviceni.
Jenze muzi jsou z 90% lenivi a odmitaji tohle delat porad maji v hlave jen "souloz" nikoli oslavu celeho tela zeny.

blbeček (Pá, 1. 3. 2013 - 15:03)

jo a jedu na dva dni s kámoškou tak si tu užijte ty vaše rádoby slušný keci

blbeček (Pá, 1. 3. 2013 - 15:03)

Zajímavé. Já jsem se tady...hele řekl si sbohem a furt sem lezeš , to nechápu když je to tu tak hrozný, to nemáš nic na práci loudile a puberťák je taky dobrý možná to změním , tak že nechat si to udělat v luxusním salóně je v poho ale v bordelu nepřijatelný , jo bordel je pro nás blbečky a salón pro ty co nosí doma k obědu motýlka

Linda (Pá, 1. 3. 2013 - 15:03)

Přiznávám, že se erotikou...Zajímavé. Já jsem se tady do jisté míry svěřovala se svými zážitky a pocity z erotické masáže,ale dost mě to tady už nudí a unavuje,když tady jsou stále ti stejní lidé,kteří nemaji nic jiného na práci,než urážet,podezírat a ponižovat mne hrubými a vulgárními výrazy.S těmi s kterými si o eroticé masáži píšu už nějaký čas e-mailem si rozumím a na jejich vzkazy se těším. Jsou to ženy,které pochopily o co mně jde a jako všechny my ženské jsou zvědavé. I od nich se zase já dozvídám zajímavé a intimní věci z jejich partnerského života. Takže to je pro mne obohacující. Nijak mne neurážejí,nesoudí a jelikož mají v sexuální oblasti větší zkušenosti než já,v lečems mě i poradí. Je to pro mne i vzrušující čtení. Prostě mne to baví. Tady? Tady se často jen naštvu a o to asi těm "rejpalům" tady jde.

MilanXD (Pá, 1. 3. 2013 - 14:03)

rozumím Vám,víte o tom...Přiznávám, že se erotikou zabývám a píšu jeden naučný web o pomůckách a návodech. Proto jsem i já sám absolvoval erotickou masáž pro muže - ovšem v poměrně luxusním a dokonale organizovaném salónu. Byla to zajímavá zkušenost a na jejím základě jsem o tom napsal obsáhlou reportáž a taky udělal anketu. Je zajímavé, že vyhrává myšlenka, že by partnerky své partnery na takovou akci pustily a dokonce by šly i s nimi. Sice by to mohlo být zavádějící - že by tam šly kvůli kontrole dění, ale druhá otázka má menší procenta a byla formulována: "Pustila bych ho, ALE šla s ním..." Což už jasně napovídá potřebě kontroly.
Takže respondentky ankety přistoupily na pravidla, která tam jsou striktně dodržována a pochopily je.

A tak mě napadlo, že napíšu další reportáž - tentokrát z dámské erotické masáže a pokusím se to objektivně přiblížit a rozebrat i rizika, která se tady skloňují - byť způsobem, který nenasvědčuje pohodové konverzaci, ale spíše pubertální hádce s řadou obsesí. Bohužel je to na Doktorce obvyklé a je nutno s tím počítat.

blbeček (Pá, 1. 3. 2013 - 13:03)

je je to jasný ,prožíváte intimní chvíle s cizím chlapem a máte sním orgasmus , fajn ,ale potom nechápu že žena nadává že jsem byl v bordelu když kolikrát se ani neudělám a taky jsou to profesionálky

(Pá, 1. 3. 2013 - 13:03)

ale kdo se nelíbí...je ošklivý a plešatý ......nikdo mu za osahávačku prachy nedá ....a ještě neumí česky

MilanXD (Pá, 1. 3. 2013 - 13:03)

Nevím kdo mi odpověděl, ale samozřejmě nejsem mladý kluk a pohlížím na erotiku už jiným způsobem. Jako kameraman jsem s ním sblížil a dozvěděl se i více o jeho harmonickém vztahu s jednou ženou a dokonce jsem měl možnost hovořit i s ní. POkud se v některých reklamách objevuje slovo Tantra, tak v jeho případě je to myslím na místě zcela určitě.
Bude to pro něj určitý druh fetiše, kdy se mu daří dostávat ženy do stavu velké blaženosti a troufám si tvrdit, že do větší než z klasického sexu. To může být mnohem větší odměnou, než nějaký zářez na macho pažbě.
Tím, že jsem ho poznal osobně a mohl vše detailně sledovat mám k této aktivitě už úplně jiný vztah. Takže bych neměl problém k němu partnerku pustit. Na druhou stranu uznávám, že kdyby nedošlo k tomuto seznámení, byly by mi erotické masáže partnerky úplně cizím mužem veskrze protivné a považoval bych je za svoje selhání.

(Pá, 1. 3. 2013 - 13:03)

tak mě přijde komický , když někdo nic neumí ani psát a tak vymyslí , že se bude obohacovat tím, že bude osahávat ženy, přitom je to starý nepřitažlivý pán.

to je jakobych já chtěla pracovat ve výzkumáku Akademie věd.....ha ha....stejná utopie......

(Pá, 1. 3. 2013 - 12:03)

píše se sbohem primitive......proto nemůžeš sehnat kšefty , nic neumíš a musíš shánět osahávání žen.

Kdybys byl chytrej , věděl bys že ženy za osahávačku neplatí , ale ty neumíš ani psát česky......

Linda (Pá, 1. 3. 2013 - 12:03)

aha tak proto si na doktorce...Jste ubožáci. Že jsem sem zase lezla. Chtěla jsem se jen juknout,a zase jsem se nechlala unést. Zbohem!

(Pá, 1. 3. 2013 - 12:03)

No vidím,že jsou tady i...nelži lindo stránky jsi uváděla už na začátku a uvádíš je na mnoha webech pod nickem Linda......máš smůlu.

Když jsou tak skvělý, běž si užívat masáže a neotravuj lidi tady.....jen hledáš kšefty , zjevně nikdo nemá zájem o tvoje služby

blbeček (Pá, 1. 3. 2013 - 12:03)

Hnusák jsi ty a ještě...aha tak proto si na doktorce ? a emailu ne
trochu se do toho zaplétáš masére lindo

Linda (Pá, 1. 3. 2013 - 12:03)

mého jí jde především...No vidím,že jsou tady i rozumně uvažující lidé. Mám zájem si psát s lidmi(hlavně ženami,) které erotické masáže zajímají a chtějí o tom něco vědět. Já jsem z toho nadšená,tak to tady i jinde píšu. A proč bych masérovi neudělala reklamu,když se mě to líbí? A ti ubožáci co mě tady stále napadají,si nevšimli,že tady neuvádím žádný kontakt ani webové stránky na toho maséra,tak jakápak reklama. A pro ty kteří píší že by si to dali líbit raději od mladých kluků,tak mužu upozornit,že p. masér mě odborně namasíruje celé tělo,takže to zdaleka není jen masáž pohlaví. Ten mladej kluk by ti umněl možná tak namasírovat tu tvou kačenku!

Linda (Pá, 1. 3. 2013 - 12:03)

lepší blbeček než úchyl...To tě nemusí zajímat. Dlouho jsem tu nebyla a včera jsem sem nakoukla a Nikol mě tady napsala,tak jsem ji odepsala "detektive!"

Linda (Pá, 1. 3. 2013 - 12:03)

Nevím co je špatného na...Manžel s tím souhlasí a ještě mě to platí,protože mě z práce bolí záda. Ale samozřejmě mu neříkám,že mě p. masér masíruje i pohlaví. Už vidím jak mě tady všichni odsoudíte,že jsem manželovi nevěrná,ale vysvětlovala jsem to tady už několikrát,než mě ti ubožáci tady začali urážet. Manžel se mnou sice spí,ale nemá snahu přivest mě k orgasmu. Je to už 15 let,tak jsem našla jiné řešení!

(Pá, 1. 3. 2013 - 12:03)

nevolali jsme si,pouze si...samozřejmě že neukončila , protože potřebuje zastánce, někoho kdo jí věří.....může to být klidně muž , anonymko net je jeden podvod.....

Linda (Pá, 1. 3. 2013 - 12:03)

ten masér je starej...Hnusák jsi ty a ještě BLBEČEK. Nilol mně jen upozornila,že mě poslala e-mail. Nekoukám stale na e-maily,také pracuju(to je pro blbečka "hahaha."

MilanXD (Pá, 1. 3. 2013 - 12:03)

Měl jsem možnost natáčet dokument o jedné takové masáži. Byl jsem hodně zvědavej, protože jsem si tak nějak nedovedl představit, jak to probíhá. Každopádně masér byl vcelku exotický muž s dobrou postavou, ověšený korálky jako šaman, ale především měl zajímavé charisma. Nebyl to krasavec ani playboy, ale vyzařoval z něj absolutní klid, pohoda a takové nějaké příjemno - to není můj názor, ale názor kamarádek, kterým jsem snímek pustil.
Takovej jako mončičák. Typ chlapa, se kterým nechtějí ženy spát ale chtějí se u něj jen schoulit. To je myslím asi vůbec nejdůležitější vlastnost takového maséra. Předem si domluvili neverbální komunikaci, pomocí které mu dávala najevo, kam smí zajít. A vždy měla na výběr - několikrát během masáže.
Každopádně co mě opravdu překvapilo bylo to, že neprováděl žádné předpokládatelné sexuální aktivity. Vše probíhalo pořád v rámci masáže a v klíně se dotýkal spíše jen třísel a slabin. Ani bradavky nijak výnamně neatakoval a choval se k nim jako by tam nebyly. Až jsem měl pocit, že tohle k orgasmu nepovede. Že je to pouze trochu odvážnější masáž s nahotou. POslední nenápadné gesto bylo její rozhodnutí, zda to dokončit k orgasmu a to znamenalo, že zůstane ležet na zádech a mírně poroztáhne nohy - v jiném případě se měla stočit do klubíčka a on by jí objal celé tělo, zpevnil embrionální polohu a uklidnil jí. Ovšem ona se rozhodla pro první a tehdy jsem byl překvapen asi nejvíc - položil jí přes klín celou ruku dlaní dolů, jemně zatlačil a pak se už téměř nehýbal - pouze vytvořil jakýsi jemný třes v zápěstí. Pravděpodobně po takové přípravě a dlouhém vzrušení došlo nenadále k vyvrcholení. Ale při následném rozhovoru žena přiznala, že vrcholů měla celkem 5, ale z toho byly 4 takové malé a nenápadné.
Osobně bych svojí partnerku s naprostým klidem pustil na takovou masáž, ale musel bych to takhle napřed vidět a mít jistotu, že to bude takhle probíhat, a že to bude tenhle člověk.

Reklama

Přidat komentář