Reklama

Erotická masáž pro ženy

dan (Pá, 28. 8. 2015 - 13:08)

Ale ne. nepochopila si mě....Manželku také masíruji. Myslím si, že mi to docela jde. Je jí to příjemné,má to ráda a dokonce si o to sama řekne.
Někdy u toho podřimuje a vrní, někdy mi při tom ona lehce masíruje koule, buď lehce pokouří nebo lehce vyhoní. Když vrní jsme domluvení a z pravidla tím masáž končíme, že po masáži třísel a kočičky, jí ho tam ze zadu lehce vsunu a jemně jí projíždím a masíruji dál. Semeno jí buď vystříknu na záda a zamasíruji nebo vyjedu a vystříkám jí brázdu mezy pysky. Nechce aby z ní v noci semeno teklo,byla ulepená . Pokud je víkend a ráno nejdeme do práce můžu do hloubky. Často se mi při masáži třísel,kočičky a pysků udělá dřív než masáž skončíme. Tak to jsou naše masáže. Masážím zdar.

Jitka (Pá, 28. 8. 2015 - 12:08)

Tak ty asi tomu masérovi...Ale ne. nepochopila si mě. Na placené masáži jsem zákaznice. tam samozřejmě nic oplácet nebudu. Já jsem myslela oplátku při masáži soukromé, třeba doma a podobně.

Linda (Pá, 28. 8. 2015 - 11:08)

Ajo, placená masáž je...Tak ty asi tomu masérovi platíš tím, že mu ho vyhoníš. To je ale něco úplně jiného. To není potom profesionální masáž. To asi nejsi běžná zákaznice!

Jitka (Pá, 28. 8. 2015 - 10:08)

pokud tě masíruje partner...Ajo, placená masáž je něco jiného.

Linda (Pá, 28. 8. 2015 - 10:08)

pokud tě masíruje partner...To je pravda. Je to práce za kterou se platí a dost. Jedině v tom případě, pokud by to klientka chtěla a masér by s tím souhlasil. To záleží na dohodě.

Jitka (Pá, 28. 8. 2015 - 08:08)

To múj maser si ho nechá na konci vyhonit a není to nic nenormálního.

No, (Čt, 27. 8. 2015 - 19:08)

Co by to mělo být za...pokud tě masíruje partner tak ano,ale pokud jdeš k někomu cizímu na er.masáž,pak on o to ani nestojí-je to jeho práce.

Jitka (Čt, 27. 8. 2015 - 18:08)

Nevím co by si musela...Co by to mělo být za nesmysl? Normálně, když mě chlap hezky vymasíruje, je slušnost mu to oplatit. Nechat ho vzrušeného, to by udělala snad jen kráva. Víš jak to vzrušení bez orgasmu může chlapa bolet?

Terezo (Čt, 27. 8. 2015 - 17:08)

Nevím co by si musela chlapovi za masáž vracet,co je to za nesmysl.

Simeone (Čt, 20. 8. 2015 - 09:08)

Můžu nabídnout erotickou...Mělník a okolí 100km. Ty úchyle,vždyt to je celá republika.Nazdar

haha (Čt, 20. 8. 2015 - 06:08)

Můžu nabídnout erotickou...Trapný-nabízet masáž jen krásným.A taky každýmu se líbí něco jinýho že jo.Ale tobě jde o to aby ses pak nohl vyhonit..

Lenka (St, 19. 8. 2015 - 20:08)

Můžu nabídnout erotickou..."přectav" Jestli to děláš jak píšeš tak to musí vypadat.

Linda (St, 19. 8. 2015 - 16:08)

Můžu nabídnout erotickou...P. masér ke kterému chodím dělá erotické masáže všem ženám! Ne jen těm krásným.

Petr 46 (St, 19. 8. 2015 - 11:08)

Můžu nabídnout erotickou masáž krásnym ženám :) a s citem tak přivést ženu k vyvrcholení i dle jejich přectav. I u vás doma . Diskrétnost zaručena.Mělnik a okoli 100km. email: [email protected]

Linda (Ne, 2. 8. 2015 - 18:08)

maser Linda je zpět.Copak,...Blbeček se ozval. Tak si to užij!

aaaa (Ne, 2. 8. 2015 - 17:08)

Já nevím? Myslím, že...maser Linda je zpět.Copak, zas nejdou kšefty?

Linda (Ne, 2. 8. 2015 - 16:08)

Však vám nikdo ani...Já nevím? Myslím, že hodně žen by se dost rozmýšlelo, než by se na takovou masáž objednaly. Mě to trvalo asi 14dní. Psala jsem si s tím masérem, na vše jsem se vyptala do ničeho mne nenutil, nepřemlouval. Však mu může každá, kterou to zajímá napsat na e-mail co má na webových stránkách a zeptat se ho na cokoliv. Fakt nekouše!:):):)

Petra (Ne, 2. 8. 2015 - 12:08)

Však vám nikdo ani nenadává.Ano,je to každého věc,krom toho,je spousta z nás,která by do toho také šla,která by to vyzkoušela.

Linda (Ne, 2. 8. 2015 - 11:08)

Musí to umět,když je...Už si život bez toho nedovedu představit. S manžele stále orgasmus nemám(psala jsem tady o tom už myslím několikrát) Jediná šance jak toho dosáhnout je ve sprše, nebo na masáži. Když to manžel platí, tak proč bych nechodila!

Petra (So, 1. 8. 2015 - 13:08)

Musí to umět,když je masér.A jasně,pokud tam chodíš delší dobu,zvykneš si a najednou by ti to chybělo.

Reklama

Přidat komentář