Reklama

Pánské punčocháče

Petr II (Čt, 8. 11. 2012 - 07:11)

Dámské pánské jaký je rozdíl krom ceny. Cožpak ženy mají nějaké jiné nohy než muži ? Ženy mají stejný krk jako muži tak si vzaly z pánského šatníku kravaty tak proč by si muži nemohli vzít z dámského šatníku punčocháče, které byly stejně dříve oblečením spíše mužů.

Petr (St, 31. 10. 2012 - 05:10)

Teď mám na sobě výborné akrylové punčocháče Kenso, pohodlné za přijatelnou cenu. Taky dobré jsou punčocháče Okay z KiKu. Na to, že je na obalu napsáno "dámské" nelze koukat.

Axel (Út, 30. 10. 2012 - 20:10)

JIŽ DVAKRÁT JSEM SE...Zkuste Ela-moravia, sice nejsou lycrové, ale ujdou. Obal je pěkný.

ivo (Út, 30. 10. 2012 - 20:10)

ja podobne jako JOHN,nosim jen bile ponozky a
zrovna nedavno objednal frote bile ponozky,nejake frote samozrejme mam,ale dalsi samozrejme muzou hodit.

KARBOŠ (Út, 30. 10. 2012 - 19:10)

JIŽ DVAKRÁT JSEM SE POKOUŠEL OBJEDNAT PÁNSKÉ PUNČOCHÁČE OD ARIESU ALE BOHUŽEL NEJSOU SKLADEM,TAK DÁL SI BERU DÁMSKÉ ,NENÍ ALE NA KRABIČCE NÁPIS -DÁMSKÉ- TAK SI MYSLÍM ŽE JSOU JAKO UNISEX.TY JSOU DOBRÉ CO DO VELIKOSTI TAK POHODLNÉ A ZA PÁR KORUN

JOHN (Čt, 26. 7. 2012 - 11:07)

to su ale problemy(holenie a podobne).
ja nosim celorocne (okrem leta) len ponozky -
hlavne biele. puncochace nenosim uz roky,
niekedy na zakladke som prestal a teraz uz roky nosim len biele ponozky,ci je december alebo marec biele ponozky maju zelenu,v sime samozrejme teplejsie...

Jirka (Čt, 26. 7. 2012 - 06:07)

Pánské punčocháče jsou...Blanko,

díky za Tvůj názor..punčocháče jsou praktické..

Hezký den,

Jirka

Jirka/Holení a (St, 25. 7. 2012 - 22:07)

Taky jsem se chystal vyrazit...K dotazu, jak to řeší jiní s holením a silonkami pod cyklokalhoty:
1) silonky pod kalhoty s cyklistickou vložkou je totální nesmysl, vložka má být na holém těle, silonky by při spocení dřely všechno to drahé + zadek, takže v žádném případě, NE!
2) holení na kolo je věc především praktická, když se člověk zrakví a má odřeniny, líp se to hojí, když nejsou chlupy; je pravda, že při masírování (ať už před závodem/vyjížďkou nebo po na masáži, se to líp dělá na oholené nohy; a taky trochu to je věc estetická, kdo jel za cyklistou, který má vypracované a k tomu oholené (a opálené) nohy, tak ví, o čem mluvím (a to preferuji ženské nohy...);
3)holit buď pod sprchou dámskými holítky (rozhodně ne starou žiletkou, to je maso...), eventuálně podstoupit depilaci v salonu (drahé, ale vydrží 3-4 týdny) nebo samo-doma (strojkem), ale to bere šíleně času a někdy i bolí...;
4) a silonky jinak (ne pod cyklokalhoty), proč ne, je to věc každého (a na čerstvě oholených - cyklonohách- i velmi příjemný pocit ;-)
5) jo ještě jedna věc k holení, kdo nosí kvádro, v létě oholené nohy dost vadí, kalhoty se lepí na tělo, přece jenom ty chlupy k něčemu jsou...jenže v létě se jezdí na kole a k tomu patří holé nohy, takže to je proti sobě :-(
6) a taky je potřeba se dívat na materiál silonek, ty "obyčejné" jsou hnus, nedrží formu a natahují se, je potřeba vybírat s lycrou a spíš o číslo menší, aby seděly fest (na ostro).

Peter (Po, 23. 7. 2012 - 23:07)

Neviem ako ostatni, ale aspon ja nemam ambicie nosit samodrzky alebo podvazky s krajkou alebo vzorovane pancuchace Blanka :-)
Ja nosim len telove pancuchove nohavice a este som si oblubil podkolienky ale tie len k dlhym nohaviciam (prip. k 7/8 ale davam pozor aby nebolo vidno to co nema byt vidno) :-)

Danny (Po, 23. 7. 2012 - 13:07)

Pánské punčocháče jsou...Blanka.Se ho zeptej třeba by to přivítal.

Blanka (Po, 23. 7. 2012 - 09:07)

Pánské punčocháče jsou jistě praktické v zimě na horách. Asi bych brala i to, kdyby si manžel oblékl moje, tedy dámské punčocháče. Ale určitě bych nevydýchala, kdyby chtěl nosit moje podvazky a punčochy.

Danny (Po, 23. 7. 2012 - 08:07)

Danny: Ono je jistě rozdíl,...Axel.nepsal jsem že nenosím silonky ale že většinou .... Mám i silonky a i ty nosím na veřejnosti.Mám i silonky se vzorem . Prostě nosím co mám rád.

Axel (Ne, 22. 7. 2012 - 18:07)

Ahoj, já nosím punčochy...Danny: Ono je jistě rozdíl, nosit neprůhledné punčocháče, což asi mnozí (mnohé) považují za část sportovního oblečení a tenké silonky. Když ale máte obuté tenisky a silonky velmi tělové barvy, nevšimne si jich téměř nikdo, pokud se nelesknou ve slunci.

zzz (Ne, 22. 7. 2012 - 13:07)

pancuchy uz nenosim velmi dlho,naposledy asi v 7 triede na zakladke. postupne som presiel
na ponozky a najradsej mam biele ponozky a tie nosim skoro ku vsetkemu a je jedno ci je
oktober,december alebo marec,biele ponozky nosim stale.

danny (So, 21. 7. 2012 - 04:07)

Ahoj, já nosím punčochy běžně i ke kraťasům . Má manželka mne v tom i podporuje . Je pravda že jsou většinou neprůhlené ale za to barevné tak abych ladil. Zatím jsem se nezhledal z nějakym špatným ohlasem . Chce to jen, nebát se.

Peter (So, 9. 6. 2012 - 17:06)

Chalani, ak nosite telove silonky ktore nekricia ako tie cierne, tak si to nikto resp malokto vsimne. Nosim ich bezne k 3/4 nohaviciam. Moj tip na "neviditelne silonky" je: najlacnejsie: z terna za cca 0.75EUR BEPONKA 20 DEN farba:02, stredne drahe z Hypernovy, alebo Billy za cca 3.5 Eur: BELLINDA TRANSPARENT 15(15 DEN) farba:116, alebo najdrahsie z Beponu - SUN LIGHT 8DEN za cca 9 EUR. Ak si date tieto ku kratasom, je takmer nulova sanca ze si to niekto vsimne :-) Vela stastia prajem

Peter (St, 6. 6. 2012 - 13:06)

Tak s tým som sa ešte nestretol. Kto by sa aj cudziemu chlapovi pozeral na nohy. To by musel byť jedine úchyl.

Shelby (St, 6. 6. 2012 - 09:06)

Danny keby islo len o to ze ak pojdem von v silonkach tak par ludi si o mne bude mysliet ze som uchyl gay a pod. tak by mi to bolo tiez jedno ved nech si myslia co chcu je mi to ukradnute. Ale ide prave o to ze ak si mlady chalan a ides von v silonkach tak tu nejde len o to ze si ,,niekto nieco bude mysliet,, tu ide aj o vulgarne pokrikovanie nadavanie do buze..ov ba dokonca aj fyzicke utoky na tvoju osobu ak ta niekto uvidi ze mas na sebe silonky. to ze si niekto nieco mysli by aj mne bolo ukradnute,kiez by slo len o to :))

Benny (Út, 5. 6. 2012 - 21:06)

Vo svojom okoli som zatial...Promiň mluv zde k věci,bílé ponožky jsou jinde

Dami (Út, 5. 6. 2012 - 21:06)

Vo svojom okoli som zatial nepostrehol, ze by to niekto u mna nejako odsudzoval. Kamarati ma poznaju a vedia ze biele ponozky ku mne patria a nikdy to nemalo nejaky zly ohlas, skor prave naopak. Ja nosim uzke obtiahnute jeansy-vacsinov cierne a ktomu sa biele ponozky vyslovene podla mna hodia, ale biele ponozky maju vlastnu diskusiu, tu je tema o niecom trosku inom. Velmi sa tesim ked pridem k nejakemu kamaratovi na navstevu a uvidi moje nohy v tmavych priesvitnych silonkach. Som zvedavy ake budu na toto ohlasy.

Reklama

Přidat komentář