Reklama

Pánské punčocháče

Pavel (Po, 28. 1. 2013 - 19:01)

S tím, že Aries přestal...Největší problém pánských - dámských punčocháčů je ve velikostech. U mužů je průměrná výška výrazně větší než u žen. Muži, kteří mají výšku nad 185 cm, už mají velmi omezený výběr. Pro menší není problém a nákup prakticky stejný punčocháčů v dámském jen ušetří peníze.

Pavel (Po, 28. 1. 2013 - 15:01)

S tím, že Aries přestal prodávat ze dne na den doslova pánské punčochové kalhoty je to docela divné. Nevěřím, že byl malý zájem, v mém obchodě byly ty nejprodávanější pk. A navíc pokud rušíte výrobu je zde nějakou dobu i doprodej. Ale objednával jsem je v jeden týden v pondělí a v pátek už nebyly na tom jejich internetovém obchodě. Takže je to docela zvláštní. Spíš mě to připadá, že někdo nový managementu rozhodl o okamžitém prodeji. Navíc jsem viděl video z nějaké Aries akce, kde jim to Leoš Mareš pěkně poplel. Takže je docela zvláštní, že na základě jeho řečiček ukončili výrobu. Ještě, že zůstávají jiné firmy, případně bez označení dámské / pánské seženete parádní 40 DEN punčocháče v drogeriích DM, značka FASCÍNO. Za 89 Kč jsou naprosto parádní. A na krabičce je napsáno pouze "silonové punčochové kalhoty" žádné dámské / pánské označení tam nenajdete, protože jsou unisex.

Karboš (Ne, 20. 1. 2013 - 08:01)

Silonky a akrylové punčocháče nosím zcela normálně hlavně když je zima ale beru si je i když se jen trochu ochladí,jsem docela zmrzlík tak raději obléknout

PetrIII (Pá, 18. 1. 2013 - 06:01)

Ahoj! Stoprocentně souhlasím!

Miky (Čt, 17. 1. 2013 - 16:01)

V těchto mrazivých dnech bych nevyšel z domu bez tlustých punčocháčů. Nepatřím k otužilcům a kdo chce, ať mrzne. Moje oblíbená značka je Loana Rožnov.

tango (Po, 14. 1. 2013 - 23:01)

Nosím silonové...Já nosím punčochy přes třicet let. V zimě pod kalhoty a když se otepluje jen zkracuji délku kalhot. . Od 7/8 až po kraťounké šortky. Jen musím mít bez zesíleného sedu. Pak tělové nejsou vůbec vidět a lidi Vám závidí krásné opálení.

xb001 (Ne, 13. 1. 2013 - 02:01)

http://www.facebook.com/mantyhosefans?ref=ts&fref=ts

punčocháče od Aries už nosím cca 5 let, dle počasí, nálady, příležitosti.Jen černé, ostatní mi přijdou takový nijaký, kupujeme s drahou na netu, od 500 je poštovné ggrátis, tudíž ona si vybere dle holčičích kriterií na sebe a já doložim do pětikila...ven 3/4 kalhoty, PK a brusle, nikdy mě nikdo nezkoumal, ani v troleji, ani na stezce, je to všem fuk... Pardubice se asi moc nepozorují :D

Petr (St, 9. 1. 2013 - 07:01)

Nosím silonové...Také nosím silonky hlavně při jízdě na kole ale osvědčily se i v chladnějším počasí pod kalhoty. Pod kalhoty nikdo nevidí a na kole si všimnout ani nestihne :-)

tommi17 (Út, 8. 1. 2013 - 23:01)

Nosím silonové punčocháče už dlouho, hlavně na sport pod kratasy - kolo, na běhání, na běžky, ale i jen pro teplo, jsou super, nosím tělové barvy 15 nebo 20 DEN, je přeci jedno jestli je na krabičce napsáno dámské nebo pánské, kdyby výrobci uvádeli unisex, je to v pohodě pro většinu kluků i chlapů. Vyměním zkušenosti. Tom

marek (Čt, 3. 1. 2013 - 11:01)

Bílé ponožky jsou taky fajn, ale tady je téma pánských punčoch a silonek.

sx (Čt, 3. 1. 2013 - 11:01)

ja puncochace nenosim jiz leta,ja nosim vetsinou jen bile ponozky.
k cernym dzinam jsou ty bile ponozky naprosto cool. nosite taky bile ponozky?

marek (Čt, 3. 1. 2013 - 10:01)

Nosil jsem punčocháče už...V tomto počasí jsou klasické silonky pod rifle naprosto ideální. I ty nejtenčí 20 DEN parádně zahřejí. Taky jsem někdy před pár lety vyzkoušel a na silonky nedám dopustit.

Jirka (Čt, 20. 12. 2012 - 08:12)

Nosil jsem punčocháče už jako kluk a přiznávám že jsem nikdy nepřestal. Jen jsem přestal nosit takové ty klasické vroubkované protože už snad ani nejsou a začal jsem nosit melírováné ( upozorňuji že s názvem pánské ) a po jedné zkušenosti jsem začal pod kalhoty nosit i klasické silonky.

Petr (So, 15. 12. 2012 - 06:12)

Kde kupuješ pančuchy...Koupil jsem je před časem v
http://www.puncocha.cz/, zkus se tam zeptat.

Petr x (Pá, 14. 12. 2012 - 21:12)

Firma Aries přestala...Zdravím všechny uživatele punčocháčů. V současných mrazivých dnech upřímně obdivuji všechny lidi, kteří mají pod kalhotami holé nohy. Vyjít ven bez silonek je pro mě nepředstavitelné. Od Ariesu si už několik let kupuji pouze dámské punčocháče a jsem s nimi nadmíru spokojený.

Petr II (Čt, 13. 12. 2012 - 11:12)

Vždyť je to jedno - kup si...To je pravda Kupuju si podle krabičky dámské a za cenu pánských mám minimálně dvoje

999999 (Čt, 13. 12. 2012 - 07:12)

Teď mám na sobě výborné...Kde kupuješ pančuchy KENSO?Ešte som sa nimi nestretol.

Petr (Čt, 13. 12. 2012 - 06:12)

Vždyť je to jedno - kup si dámské a zahoď krabičku a přijde tě to levněji.

Radek (St, 12. 12. 2012 - 19:12)

Firma Aries přestala vyrábět panské p. kalhoty pro malý zájem zákazníků.Toto mi odepisovala pracovnice firmy.Veliká škoda!!

Pavel (Út, 4. 12. 2012 - 13:12)

Pánské dámské neřeším. Sukni nenosím, kraťasy jen v létě tak kdo to pozná co mám pod kalhotama když mrzne

Reklama

Přidat komentář