Reklama

cervene,modre trenky na telocviku,silonove gatky,spartakiada

Doc. Jan Kadeřá (Út, 4. 11. 2014 - 12:11)

Další dement.

Miki (Út, 4. 11. 2014 - 12:11)

Dobře, já se jí zeptám....Ahoj vsem. Ja jsem je mel na nacvicovani spartakiady v roce asi 1964 spolu se stejne modrym trickem take z bavlny a jeste jsme museli mit plechovky od Sunaru nabarvenou vodovkama na modro. Za deste jsem v tomto obleceni absolvoval i mistni predkolo. Prijemne se nosily a rad jsem si je tajne oblekal,protoze temi gumickami v nohavickach mi pripominaly detske igelitove kalhotky,ktere jsem dostaval temer az do skoly a mel jsem je moc rad.Take jsem si do nich daval igelitovou plinku. Pozdeji jsem presel na divci a damske kalhotky ze silonu,ale na tyhle moc rad vzpominam. Pry je nekdo sije i z nylonu ve stejne barve

Jirka (Út, 4. 11. 2014 - 11:11)

HELEĎ JIRKO,ZEPTEJ SE TÉ...Dobře, já se jí zeptám. Nevím přesně, jak je na tom s těmi klasickými originálními, protože v současné době objednává trenýrky na jedé anglické adrese a naposledy mi poslala fotky několika druhů a barev trenýrek, které se v současné době nosí na Slovensku. Uvidím tedy, co odpoví.

Ota (Po, 3. 11. 2014 - 14:11)

HELEĎ JIRKO,ZEPTEJ SE TÉ ŽENY ZDA SI PAMATUJE Z JAKÝCH MATERIÁLŮ KROM BAVLNY SE TYTO TRENKY VYRÁBĚLI VČETNĚ STŘIHŮ I ODSTÍNŮ MODRÉ I JINÉ BARVY.DÍKY

Jirka (Pá, 31. 10. 2014 - 15:10)

Asi bude lepší, když si dáš spravit počítač, protože mám obavy, že ta sms by nedošla. Už si o trenýrkách dopisuji s jednou ženou ze Slovenska a její ženský pohled na věc je moc zajímavý.

jozef (Po, 27. 10. 2014 - 20:10)

Zdravím všetkých.Modre trenírky od mojej sestry som nosil tajne pod svojím oblečením,hlavne v noci som mal miesto pyžama.Sestra ma práve našla mať oblečene na sebe v noci ked som spal.Samozrejme sa mi smiala,že sa chcem podobať na dievča.Musím však povedať,že iné dievčenské veci okrem modrých trenírok som nenosil.Od pádu socializmu som už ich nemal na sebe,lebo staré prádlo sa u nás vyhodilo.Pre Jirku,prepáč že nemožem odpovedať na tvoju adresu.Niečo mám počítačom,neodosiela mi správy.Ale kľudne napíš sms na moj mobil 0944324976

xy (Ne, 26. 10. 2014 - 08:10)

Ked som chodil ako chlapec na...Zajímalo by mne , zda Jozefa doma někdy přistihli , když měl tajně oblečené modré trenýrky jeho sestry ...

Jirka (Út, 7. 10. 2014 - 11:10)

Ked som chodil ako chlapec na...Jestli máš zájem, napiš na mou adresu [email protected]. Ozvu se vždy při své nejbližší návštěvě počítače. Zkus se rovnou spolužačky zeptat, jestli nemá nějaké trenýrky s dětství ve věku kolem 7 let. Sháním nějaké dětské trenýrky pro jeden ze svých kontaktů, ale nejsou nikde k sehnání.

jozef (Po, 6. 10. 2014 - 20:10)

Ked som chodil ako chlapec na základnú školu,počas telesnej počas telesnej výchovy som modré trenírky obdivoval na svojich spolužiačkach.Prvýkrát som mal oblečene čisto náhodou na návšteve u svojej sesternici.Mal som ešte desať rokov, a zostal som so svojou sesternicou dohodnutí, že strávime spolu celi víkend a že prespím u nich doma.Jej mama mi povedala,aby som zbytočne nezašpinil svoje šaty,tak mi dala obliecť modré trenírky a biele tričko.Zostal som v tom oblečení celú sobotu a nedelu,a páčilo sa mi to.Od tej doby som doma tajne nosil modré trenírky od mojej sestry.Stretávam sa bývalou spolužiačkou zo základnej školy a dobre si rozumieme.Hanbím sa jej opýtať či ma ešte odložené modré trenírky.Neviem ako na to zareaguje.Rovnako chcem poznať ľudí podobnou záľubou.

Jirka (Po, 6. 10. 2014 - 11:10)

Tak to se mýlíš,je to i o...Já mohu také potvrdit, že modré trenýrky byly víceúčelové a nosili je i kluci. Já sám jsem je nosil jako plavky až cca do 14 let a občas i jako spodní prádlo a jeden můj spolužák je nosil i do školy. A viděl jsem i jiné kluky, kteří je používali buďto jako plavky, anebo jako spodní prádlo. Já jsem se v nich cítil vždycky moc dobře a nikdy jsem je po koupání nechtěl svléknout. Po letech jsem si je opět opatřil a jsou super.

Jirka (Čt, 2. 10. 2014 - 14:10)

Tak to se mýlíš,je to i o...Tak to můžu potvrdit. Ve školce jsme měli na cvičení erární modré trenýrky a to jak holky tak i kluci. Ještě si pamatuji, jak učitelky chtěly, aby si holky svlíkli kalhotky a pak si oblíkly ty trenýrky na holý zadek.

Madla (Čt, 2. 10. 2014 - 08:10)

Tak to se mýlíš,je to i o tech modrých a vím a pamatuji,že je nosili i kluci byly takové víceúčelové

Michal (St, 1. 10. 2014 - 22:10)

Sháním modré dívčí...Mám dojem, že tahle stránka je věnována "červeným trenýrkám" :-)

Jirka (Pá, 19. 9. 2014 - 15:09)

Sháním modré dívčí trenýrky pro sedmiletou dívku, ale nevím přesně, jaká by to měla být velikost. Případné nabídky posílejte na adresu [email protected], kam může napsat i každý, kdo by si chtěl vyměňovat zkušenosti s modrými trenýrkami.

Miloslav (Po, 30. 6. 2014 - 14:06)

Koupím dámské trenýrky od nejsvětlejší modré po tyrkysovou ve velikosti 44,46,48,50 bavlna nebo elastan i jiný materiál podobný elastanu to samé typu střihu ap.od libovolného výrobce co tu u nás byl,bohužel a je to škodaemail:[email protected]

Míla (Čt, 19. 6. 2014 - 13:06)

SHÁNÍM DMT VE VÍCE SVĚTLEJŠÍCH ODSTÍNECH MODRÉ VEL.46-48 I VÝMĚNOU

Petr (St, 18. 6. 2014 - 00:06)

Petr, myslis ze im mozem do...Já myslím, že jo. Proč bys nemohl?

c.trenky (Ne, 15. 6. 2014 - 22:06)

Petr, myslis ze im mozem do tej firmy koala napisat ze ci by mi nevyrobili cervene trenky?
ja si inak sijem sam cervene, ale velmi by ma zaujimalo ako ich usiju v tej Koale!
A zeby to zacinalo byt in: na to cakam uz dlho ze to bude zase aspon tak, ze sa to bude dat kupit v obchode (na nete) a tym padom si ich uz len niekto kupi a stane sa to "normalne" aj v tejto dobe :)

Petr (So, 14. 6. 2014 - 16:06)

Souhlas Petře, já v...Nesháním, už jsem sehnal. Jak jsem psal, pro oba kluky jsem je nechal udělat v té Kopřivnici u firmy KOALA. Syn dělal a ještě částečně dělá sportovní gymnastiku, takže je užije i jinak. Červeňáky nechal udělat na maturitní oslavu ve stylu retro. Začíná to být pomalu IN. Pet

David (So, 14. 6. 2014 - 15:06)

Souhlas Petře, já v krátkých červených adidaskách a zastrčeném bílém tílku běhám běžne, a je mi 33. A musím říct, že mladí kluci z toho často fakt mají prdel :-) Jestli chceš sehnat klasické červené s kapsičkou, tak napiš mail na paní Michaelu Bednárovou, na mail info@puoď.sk

Reklama

Přidat komentář