Reklama

cervene,modre trenky na telocviku,silonove gatky,spartakiada

xy (Čt, 24. 6. 2010 - 09:06)

Držte se tématu,hadky patri jinam

Acoustic Qualit (Čt, 24. 6. 2010 - 08:06)

Mě je Vy pitomci už...Laskavě si přečti svoje příspěvky, sprostě nadávat jsi tady začal ostatním Ty. Takže jestli je Ti opravdu padesát let, tak o to víc jsi mi k smíchu, protože v tomhle věku už bych u normálního člověka předpokládal nadhled a životní moudrost, ale Ty jsi zářivý příklad toho, že někteří lidé se pitomci už rodí a jako pitomci a hlupáci i umřou.
O žádné Tvoje zkušenosti nikdo nestojí, protože žádné pořádné stejně nemáš a jestli si myslíš, že když tady blekotáš o nějaké závislosti na semenu v kalhotkách, že to někoho zaujme, tak vzhledem k Tvému (údajnému) věku to spíš každého zhnusí.
Jsi zkrátka jen ubohý šašek, který vzbudí u ostatních lidí jenom útrpný smích a poťukání na čelo.

akustik (St, 23. 6. 2010 - 21:06)

Mě je Vy pitomci už padesát let a mohl bych Vás ledsčemu přiučit a obohatit Vás o mnoho mých životních zkušeností.Jen jedna po dobrém a ne s jízlivostmi.Tak to daleko v životě nedotáhnete.David

hihi (St, 23. 6. 2010 - 09:06)

Ty mě taky naštvat...tak na něj,debila

oprava (St, 23. 6. 2010 - 09:06)

Ty mě taky naštvat...inspiciente :-D

Acoustic Qualit (St, 23. 6. 2010 - 09:06)

Máte smůlu.Mě...Ty mě taky naštvat nemůžeš, protože taková vymaštěná nula jako ty, je mi akorát k smíchu. Už třeba jen tím, jak se snažíš používat cizí slova, aniž bys věděl co ve skutečnosti znamenají, Ty "ispiciente". Tak si tady dál blekotej ty svoje žvásty, těším se, co z tebe ještě vypadne, dutohlave.

hele nebo (St, 23. 6. 2010 - 07:06)

ferin z luhačovic.oba vypatlaní magoři.

hele (St, 23. 6. 2010 - 07:06)

Máte smůlu.Mě...a nejsi náhodou nějakej jarda z ivančic?

Monika (Út, 22. 6. 2010 - 12:06)

Víte jak mi v modrých...Jak ti může něco šplouchat v kalhotkách, nosil jsi je vůbec někdy, že můžeš napsat takový nesmysl? Jestli to nevíš, tak jsou z bavlny a do té se vše vsákne. Navíc nechápu, jak se můžeš něčím takovým ještě chlubit a ještě tak vulgárně potom někomu nadávat. Tobě opravdu tak maximálně může šplouchat v hlavě na maják a jestli je to závislost, tak se jdi léčit do ústavu a až tam přijdeš, tak jim řekni, ať za tebou opravdu pečlivě zamknou.

tak tak (Út, 22. 6. 2010 - 07:06)

Nauč se psát ty ubožáku,...souhlas.Tady se to úchyláky a debílky jen hemží.

Acoustic Qualit (Po, 21. 6. 2010 - 21:06)

Ty zmrde,vodjed a vyhul si ho...Nauč se psát ty ubožáku, ty duševní nulo, jsi mi jen k smíchu, chudáku. Jsi úplně vymaštěná palice, ostatně je to vidět na tom tvém stupidním příspěvku.

akustik (Po, 21. 6. 2010 - 01:06)

Ty zmrde,vodjed a vyhul si ho te pičo vymoglovaná.Me tade máme dizkuzo ho modréch babskéch trendách.Mě to dělá dobře,ale Tobě te parchante dělá dobře ubližoval lidum.

Acustic Quality (So, 19. 6. 2010 - 22:06)

Víte jak mi v modrých...Mám spíš pocit, že Ti šplouchá v hlavě na maják.

akustik (St, 16. 6. 2010 - 03:06)

Víte jak mi v modrých dívčích trenýrkách při chůzi šplouchá moje semeno?Je to závislost!

Petr (Po, 14. 6. 2010 - 14:06)

Nasel by se nekdo komu se libi a treba je rad nosí ??? [email protected]

Verča (Pá, 4. 6. 2010 - 15:06)

Můj mladší brácha ve třetí třídě musel při vánoční besídce hrát vílu v pohádce, kterou jejich třída nacvičovala, protože tam taky měli málo holek.
O mladších žákyních na spartakiádě mi radši nemluv, protože taky tenkrát na naší škole neměli předepsaný počet cvičenek, takže já jsem v šestý třídě místo toho, abych cvičila Poupata, který se mi moc líbily, musela jít cvičit s o dva roky mladšíma holkama v těch pitomejch zelenejch sukních s oranžovejma stuhama. Na Strahov jsem nakonec stejně nejela (prej proto, že jsem byla oproti ostatním moc vysoká!!!) a přišla jsem díky tomu o možnost cvičit Poupata. Dodneška mě to strašně štve, protože zrovna od nás ze třídy tři holky se na Strahov jako Poupata dostaly. :-(((

hawkey (Pá, 28. 5. 2010 - 09:05)

Když tady čtu ty příspěvky o spartakiádě, tak jsem si vzpomněl, že na základce ve 4. třídě, když se nacvičovala spartakiáda v roce 1985, tak u nás jeden kluk ze třídy musel nacvičovat s holkama skladbu mladších žákyň, protože bylo málo holek. Takže do počtu tam zařadili i jeho.
Když to nacvičovali, tak ze začátku musel nosit ty modré trenky a bílé tričko jako ostatní holky, potom, když už holky dostaly ty spartakiádní úbory (zelená puntíkatá sukně, bílé tričko) tak v tom cvičil i on.
Ale nikdo se mu nesmál, protože jsme byli jednak dobrá třídní parta a taky třídní učitelka řekla, že kdo se mu bude smát, půjde tam nacvičovat místo něj. Zrovna nedávno jsme měli třídní sraz a vzpomínali jsme na to, a musím říci, že jen v dobrém.
Zažili jste někdy někdo podobného, že když bylo někde málo holek, tak musel zaskočit kluk?

bára (Čt, 27. 5. 2010 - 15:05)

červený trenky klukům slušely a o těláku jsme po nich v 8 třídě pokukovaly z druhé strany hřiště.

David (Ne, 23. 5. 2010 - 00:05)

Našel by se nějaký mladý kluk, který by mě natočil jak v červených trenkách a bílém tílku běhám ráno před jeho školou?
Pouze v Ostravě, za video zaplatím. [email protected]

Simon (Ne, 16. 5. 2010 - 08:05)

rad jsem zavidel devcatum modre trenyrky a taky jsem je nosil a tajne Prioru jsem je kupovalza par korun asi 5korun,kdyz 1980 a1985 zacla spartakiada tak jsem koupil dresy na spartakiadu cervene bile pruhy na bocich)(POUPATA)dneska jsou hodne malo a tesko je sehnat,rad bych uvital nabitku spartakiadniho dresu [email protected]

Reklama

Přidat komentář