Reklama

MMS - Jim Humble

Jox (Čt, 23. 2. 2017 - 23:02)

...Jo, to je starý fake video... Chvíli bylo i na YT a tam ho lidi pěkně strhali. :-D
Víte, jak zaručeně poznáte blbost? Je nesmrtelná a vždycky ji někdo reinkarnuje...

No, jo! (Čt, 23. 2. 2017 - 21:02)

Ta antibiotika jsem bral v červenci, předtím. MMS jsem nasadil, když mi ani 10 denní léčba antibiotiky nezabrala. Doktorka mi je dala "pro jistotu", i když jsem měl CRP 0. Pak mě ještě poslala na plicní, na RTG plic. Nejspíš se jednalo o nějakou přetrvávající
virovou záležitost. MMS jsem pak následně s ničím nekombinoval! Užíval jsem ho pak v tom srpnu-do začátku září. Předtím jsem dostal i CETIRIZIN a KLARITIN. Nic z toho nezabralo. Takže, potom jsem najel na MMS.

Jak se dělají k (Čt, 23. 2. 2017 - 20:02)

https://uloz.to/live/!CmAha3D2b/farmaceuticke-lobby-aneb-jak-proskoluji-lekare-mp4

1970 (Čt, 23. 2. 2017 - 17:02)

zase jsi nějaký...Aha, takže MMS pomohlo. Ale bral si 10 dní antibiotika.
Tak si všichni udělejte obrázek sami....

nejox (Čt, 23. 2. 2017 - 13:02)

já si přece nic...Probém je, že opravdu nějaká "svědectví" na internetu nemají vypovídací hodnotu. To nemyslím nijak zle, ale je to fakt.
Těžko říct, kolik je ve skutečnosti nějakých zázračně uzdravených a za jakých okolností se vlastně uzdravili. Zda by si po nějaké době tělo nepomohlo samo.
Když se dělají testy na léky, tak je to velice komplikovaný systém, včetně dvojitých zaslepených testů atd.

Já nikomu jeho postup a užívání čehokoliv neberu, jenom používám selský rozum a kritické myšlení.
A v minulosti zde příznivci alternativy buď vědomě nebo nevědomě (ale o to hloupěji) lhali o tom, jak to chodí v nemocnicích ap. Zcela vycucané a neověřené informace, co líkař v nemocnici musí ap.

a co třeba (Čt, 23. 2. 2017 - 12:02)

já si přece nic...klinická studie? Nezávislé kritické zhodnocení? Prostě to, co se běžně s léčivy děje... :-)

Ale, (Čt, 23. 2. 2017 - 12:02)

já si přece nic nevymýšlím, ani sám sobě nelžu! Nevím, co tady chcete více vědět???? Mám snad rovnou přednášet před celou veřejností a nechat se natočit na YOUTUBE, nebo co?! Nejsem, bohužel, takový suverénní řečník, abych mluvil před celým publikem. A co tedy chceš více vědět a dokázat? Člověče, já ti fakt nerozumím! Vysvětli, co je pro tebe cenný argument, ať se to dozví i ti ostatní diskutující! Jistě je to zajímá!

Hele, (Čt, 23. 2. 2017 - 10:02)

zase jsi nějaký "chytrý"! Já jsem navštívil napřed klasickou doktorku na ORL! Ležel jsem v posteli 2 týdny. 10 dnů jsem poctivě užíval antibiotika Zinnat. Přidával se mi totiž i kašel k tomu. Tak jsem byl i na RTG plic, na doporučení lékařky ORL. Problémy přetrvávaly dál, zvýšená teplota mezi 37-37,5 stupňů. Na odběrech krve se našel pouze lehce zvýšený RF15. Norma je 0-14. Nikdo to dál neřešil. CRP 0. Tak mi jedna paní nabídla užívání MMS. Když nic jiného nepomohlo, tak alespoň toto! Tak nemachruj tady o tom, že je někdo alternativní hypochondr, když nevíš, neznáš příběh toho druhého.

1970 (St, 22. 2. 2017 - 23:02)

já mám zkušenost s MMS na...Kdybys ležel v posteli a potil se, za 5-7 dní bys byl ok i bez jakýchkoliv léků. Proč ses cpal MMS 23 dní?
Bláhovou sem netahej.

Tak, (St, 22. 2. 2017 - 23:02)

já mám zkušenost s MMS na herpetickou angínu a zvýšení imunity, v létě 2012, Bral jsem 4 kapky po hodině, aktivované s kyselinou citrónovou, 10x denně, po dobu 23 dnů!
Pomohlo mi to. Jak vidíš, žiji! A paní Ing. Bláhové si velmi vážím.

1970 (St, 22. 2. 2017 - 23:02)

Jinak k tématu. K MMS jsem se dostal jednou, zkusil jsem ho na dovolené 2015 na opar, 3 kapky po hodině, bráno 10 hodin 2 dny a opar se nerozjel. To je bez diskuse. Normálně tím ve velkém horku dost trpím, žádný malý opárek, ale rozsev po celém rtu se zvýšenými teplotami.
Jenže zároveň jsem ho od začátku vypaloval kloktadlem, které pálilo jako čert (to používám na opary dodnes, pomáhá).
MMS mi nesedlo, musel jsem si koupit Helicid.
Kamarádka co ho měla na dovolené sebou tvrdí, že jí pomáhá na virózy a nachlazení. Jestli je to pravda nevím, asi 14 po příjezdu domů měla zápal plic bakteriálního typu. Takže na viry ji to asi zabírá, na bakterie ne.

nejox (St, 22. 2. 2017 - 17:02)

Teď jsem se díval o 2 stránky zpět a tvrdé konstatování, že očkování dětí způsobuje autismus je tam pořád. To je hodně o sdílení osobní zkušenosti.

nejox (St, 22. 2. 2017 - 17:02)

No,jo,"Husákovy...Pane neznámý, zkuste hledat i jiné zdroje ohledně autismu a očkování.
Pravda je jedna. V určitém, malém procentu dochází opravdu k fatálním důsledkům, což je smutné a lidsky tragické. Ale těch případů je promile.
A co se týká autismu, tak to je dost složitá otázka, tzv. nárust souvisí se změnou klasifikace atd.

Admin. (St, 22. 2. 2017 - 17:02)

Vážení, pište sem, prosím, pouze k tématu! Sdílejte své osobní zkušenosti, podělte se s nimi s ostatními,které zajímají vaše osobní poznatky! Nepište sem, prosím, nějaká vaše falešná podezření, ani urážky! A žádám vás o respekt a slušnost, k názorům druhých lidí! Děkuji.

1970 (St, 22. 2. 2017 - 17:02)

No,jo,"Husákovy...Kvalitnější? Živé vakcíny? :))

Bláhová...to je ta co nakecala mladému chlapovi, že je zdravý a on zemřel? Děkuji, nechci.

Prosím odkaz na konkrétní novodobé věděcké poznatky a studie.

neznámý (St, 22. 2. 2017 - 17:02)

No,jo,"Husákovy děti"! Tehdy nebyla jiná možnost, totalitní režim!
. máš pravdu, že všechno bylo kvalitnější, než dnes!
Poslechni si video na YOUTUBE-Alternativní pohledy, s paní Ing. Hanou Bláhovou, na téma autismus a očkování. Tady si nikdo přece nic nevymýšlí! Život je o tom, vzdělávat se od těch, kteří jsou mnohem moudřejší, než jsme my. To nejsou rady typu, "jedna paní povídala". Musí se vycházet z novodobých vědeckých poznatků a studií.

. (St, 22. 2. 2017 - 16:02)

Kdysi bylo všechno kvalitní.

1970 (St, 22. 2. 2017 - 16:02)

Očkování způsobuje u...Jsem velmi silný ročník. Všichni jsme byly povinně očkovaní, ale NIKDO není autista. V okolí žádného neznám, ani z řad příbuzných přátel a známých.
Jak je to možné?

Dr. (St, 22. 2. 2017 - 08:02)

Tak naposled. Smysl tohoto a dalších fór je výměna zkušeností a tedy vyhodnocování a postupné vymezování, na co je která metoda použitelná a na co ne, neboť každá věc má své limity. Jde tedy o jejich poznání. Poznání je ovšem nepřenosné, musí k němu každý dospět sám svým zájmem a nasazením, které věci věnuje.Pokud tedy někdo nedospělý požaduje důkazy od světa, chová se jako rozmazlený harant zvyklý si u mámy cokoli vyječet a vybrečet, tedy dostat to zadarmo.
Takto to ovšem nefunguje. Navíc pro někoho, kdo se projevuje jako arogantní a bezcenný troll,který lidem snažícím se s věcí seznámit škodí svým negativismem, nikdo nebude ztrácet čas a energii a sdělovat mu výsledky výzkumu, když na to zde navíc ani není vhodné prostředí a delší převzaté materiály admin maže.
Seznamuj se tedy hošku s věcí sám a jen tak porosteš a budeš se stávat větším člověkem, ostatně i oblíbenějším, takže ti pak lidé i rádi vyjdou vstříc. Slušní lidé se totiž snaží ostatním slušným lidem pomoci, přičemž dělají selekci na ty, kteří jsou skromní, zdvořilí a těm pomáhají a těm sociopatům, kteří dělají vlny, křičí a vyžadují, hází klacky pod nohy a likvidují je. Dál je to na tobě.

DDD (Pá, 27. 4. 2018 - 09:04)

Už ty lysohlávky, prosím, nikdy neberte! Jenom z nich blbnete! LSD jsou halucinogeny, navozující přehnanou bdělost a fantasmagorie! Jděte od toho! Potřebuje to snad, takhle se sjíždět halucinogenními houbami? Určitě nepotřebujete!

Reklama

Přidat komentář