Reklama

MMS - Jim Humble

Za týden (Po, 17. 1. 2011 - 20:01)

Nechápu proč? Píšu jak to...Vám zmizely z nohou "obrovské" křečové žíly... Žvaníte, kecáte, lžete. Skončíte v pekle. Kdo lže, ten krade, do pekla se hrabe. Jediný smysl by dávalo, kdybyste prodávala knížky toho starého magora Humbla, a sháněla kunčofty. To by bylo hnusné, ale aspoň by to dávalo logiku.

Martin (Po, 17. 1. 2011 - 19:01)

Já jsem MMS zkoušela...je to absolutni blud...vyhozene penize...ztrata casu...vyskoseno moc krat u spoustu lidi a nic...jenom zvasty....

Default User Image
ja (Út, 26. 9. 2023 - 20:09)

15let beru při obtížích je mí skvěle

Monika (Po, 17. 1. 2011 - 16:01)

Mne to pomohlo s chronickým zánětem dutin.

Lenka (Po, 17. 1. 2011 - 15:01)

Vy tedy musíte být...Nechápu proč? Píšu jak to je a uznávám,že jsem byla účinkem MMS sama zaskočena. vyzkoušela jsem ho ve chvíli kdy už jsem si nevěděla rady a po měsících proležených v posteli s bolestmi ledvin.To že mi pomohlo nejen na ledviny,ale i tam kde jsem to nečekala,za to jsem pouze ráda.Veškeré léky leží v koutě a já nemusím brát ani jeden. Těžko to můžu dokázat někomu kdo mě nezná,ti co mě znají byli sami z účinku MMS překvapeni. netvrdím,že jsem naprosto zdráva každopádně poslední sono ukázalo že léky opravdu nepotřebuji toť celé..:-)

Tohle všechno p (Po, 17. 1. 2011 - 15:01)

MMS jsem vyzkoušela a jsem...Vy tedy musíte být ženská!
Buďto máte od lhaní frňák jako Pinocchio, nebo jste zralá na blázinec...

Lenka (Po, 17. 1. 2011 - 15:01)

MMS jsem vyzkoušela a jsem naprosto spokojená.Po týdnu užívání mám v pořádku ledviny se kterými si lékaři nevěděli rady a jediné co mi při každé návštěvě dali,byla antibiotika,která nezabírala. Zmizely mi z nohou obrovské křečové žíly,žaludek,který musel ráno dostat léky,aby vůbec fungoval šlape jako hodinky. Cítím se báječně a na MMS nedám dopustit. Je třeba ale nepřehánět a dodržovat postupy nejlépe podle knihy p.Humbla.

Petra (Pá, 14. 1. 2011 - 14:01)

Ja by som sa rad...Já jsem MMS zkoušela užívat minulý rok, už nevím jak to tam bylo, postupně se přidávaly kapky až na stanovený počet, došla jsem až k tomu stanovenému počtu kapek. Mým problémem je chronická únava možná!!?? - to vám nikdo neřekne - zapříčiněna chlamydiovou infekcí, ale můžu říct že mi MMS nepomohlo naprosto v ničem. A mám kamarádku, která má chronickou boreliozu, také to užívala, a na žádné potíže jí to nepomohlo.

Jozefovi (Čt, 13. 1. 2011 - 20:01)

Tady se nic nedozvíš, je tu spolek, který o MMS ví prd. Všici se tu tváří že tomu hrozně rozumí a jsou chytří. A taky bacha, internet není vševěd. Když ti napíšu, že Hetzer je idiot, hned si jinde přečteš, že není. A kde je pravda? Tu zjistíš jen tak, když půjdeš a poznáš Hetzera osobně. Tak to udělej s MMS taky tak.

Hetzer (Čt, 13. 1. 2011 - 07:01)

necital, som o tom malo... to...Řekl bych, že ti vážně nemocní, kteří se na MMS spolehli, se ozvat nemohou, protože jsou mrtví.

JOZEF (St, 12. 1. 2011 - 23:01)

Díky. Večer jsem si dal 4...Ozvi sa ,ak to pomohlo tomu tvojmu kamaratovi, a napis ci ste to teda aspon vyskusali, dik

JOZEF (St, 12. 1. 2011 - 23:01)

necital, som o tom malo... to ze s tym lieci ludi v afrike to chapem ze oni nemaju ako napisat na net, ale tvrdi ze mu chodi desatisice e-mailov na ktore odpovedaju a ze sa tym uz lieci miliony ludi na celej zemi, tak by som rad videl niejake prispevky od tych ktory sa s tym vyliecili a popisy niejake, ved dnes je vsetko na webe preco nie aspon z tolkeho poctu liecenych 1 desatina, ktorym to pomohlo,myslite si ze trepem? ale naozaj nikde som nenasiel len par zufalych diskusii ze to chcu zacat brat a ze chcu poradit a tak, ale ani jeden konkretny priklad kto sa stym a ako a kolko to trvalo vyliecil..., okrem pana Humble.. co on teda tvrdi... ale to si myslim ze je dost malo na tolko liecenych ludi a na to ze to funguje uz asi 5-6 rokov...

JOZEF (St, 12. 1. 2011 - 23:01)

Napríklad ten Petr Podaný, viac sa tiez neozval, co to tomu kamaratovy zabralo alebo co, ci.... a takto je to vsade, len to chcu vyskusat a vysledky uz nikto nepise.. ci nie su ziadne?!?

JOZEF (St, 12. 1. 2011 - 23:01)

Ja by som sa rad pripojil,chcem tomu verit,ze MMS pomaha, aj tomu asi verim, vela o tom citam asi az moc,pozeram dvdcka, na yuotube prispevky, ale stale nenachadzam nikde na to ako vsade pisu, niejakych ked len ozaj par prispevkou od ludi ktorym to naozaj pomohlo,ze by napisali ako a naco im to pomohlo, proste pomaly tomu prestavam verit,a to ho mam akurat zarobeny pred sebou, na zajtra uz:)naozaj vsade kde sa kuknem lenpisu ze to pomaha milionom ludi uz ale nikde ziadne komentare s konkretnym vyliecenim niejakych chorob, len to co pise a vravi Jim Humble, bez urazky ale je to tak...ak teda je niekto tak nech o tom pise... prosim

MARIE (St, 12. 1. 2011 - 15:01)

Ja mms vyzkousela jen parkrat a mohu rici, ze me bolesti v pazich / pry od parazitu/ me skoro ustaly jiz po prvnich 5 kapkach. Doporucil mi je a prodal cinsky lekar. Zatim mi nic tak rychle nezabralo. Jo to trochu silne. Beru si to pred spanim jinak ve dne mi bylo docela soufl

filípek (Čt, 6. 1. 2011 - 10:01)

Milě kopretinky,muhu vás potěšit :-)MMS není
blbost!Neodsuzujte něco o čem nic nevíte!

Jste jak jedna moje kamarádka ,které jsem vykládala,že pravidelně piji čerstvou vylisovanou štávu z červené řepy a ona řekla,že jsem blázen,protože si likviduji červené krvinky...takže:" NO COMENT "

Reklama

Přidat komentář