Reklama

MMS - Jim Humble

(St, 15. 2. 2017 - 15:02)

jsem proti eutanazii! A podle čeho kdo soudí, že je pro paní Ing. Bláhovou pouze jeden člověk, s nickem Alternativec? Navíc o něm tvrdíte, že je to psychicky narušený hypochondr! To si tedy myslíte, že pro alternativní léčbu paní Ing. Bláhové, není jinak nikdo, pouze psychicky narušený jedinec, nějaký alternativní fanatik? Je svoboda každého, čemu a komu kdo uvěří! Nechápu, jak si můžete být tak jistí, že toto píše pouze jeden člověk, a navíc ještě blázen?! Jste snad všichni proti alternativní léčbě, MMS a paní Bláhové???!!! Myslím, že spoustě lidí pomohla! A to, že se to někdy nepovede? Žádná léčba není 100%! Ani doktoři mnohdy nepomohou! Alternativní medicína je přitom daleko úspěšnější, než ta klasická, která je sice hrazená ze zdravotního pojištění, ale v celé řadě případů doktoři nedokážou pomoct! To asi většina z vás neví, nebo nechce pochopit! A ten, kdo je pro eutanazii, taky není duševně normální, nezná morální hodnoty a neváží si svého vlastního života! Alternativec určitě není blázen! A určitě není jediný, kdo fandí paní Ing. Bláhové!
Tak asi takhle.

mirek (St, 15. 2. 2017 - 07:02)

Realisto, máš pravdu! Pan..." Abyste si ale nemysleli, jsem ostře proti eutanazii!!!"

Tak to vidíte Nino, horujete pro alternativu a přitom se ostře vymezujete proti eutanazii. Připadá Vám to fér? Vám symým vadí přístup lékařů a přitom vy zase chcete upírat toto právo jiným.

neznámý (Út, 14. 2. 2017 - 10:02)

Týno, víš kolik lidí dnes trpí nějakou psychickou poruchou? Většina národa! A krom toho, klasická medicína taky není všespásná!

Týna (Út, 14. 2. 2017 - 10:02)

Realisto, máš pravdu! Pan...Realisto, klidně piš pod jedním nickem. Toto je trapné.
Jinak je pro mne novinkou, že lidi s RS jsou od mládí ID 3.stupně. Dále, že tráví většinu života po nemocnicích a netuším, proč by nemohl pracovat, když mohl pořádat přednášky - za peníze.
Znám pár lidí s RS, i jsem s jednou paní ležela týden na pokoji v nemocnici. Pracovat můžou, po nemocnicích svůj život netráví, mají radost ze života.
Ale jestli chtěl pan Vostruha umřít, ok, udělal pro to vše. Jeho volba.

Týna (Út, 14. 2. 2017 - 09:02)

Musím se zastat paní Ing....Samozřejmě, že zemřel kvůli ní. Uvěřil, že je zdravý a bylo. Dva roky si ho lékaři nepředávali jen tak, pro srandu. Trochu si něco o tom zjistěte. Mohl tady být dál, kdyby použil standardní + alternativní léčbu. Zvolil si svou smrt sám.
Aspoň lidi vidí, KDO jim o parazitech přednášel. Nemocný, nevyléčený člověk.

Nina (Út, 14. 2. 2017 - 09:02)

Realisto, máš pravdu! Pan Mgr. Karel Vostruha byl neskutečně silný člověk, myslím psychicky! Nesmírně inteligentní, své nemoci se nepoddával, a proto pevně věřil v uzdravení! Tak to má být! I výsledky na MRI měl po alternativní léčbě prokazatelně lepší, což ostatně i před všemi dokázal! Zkrátka, své nemoci se nepoddával! A tak to má být! Také zastávám názor, příliš si nebrat jakoukoliv nemoc! Pokud jde o vážnou nemoc, tam je psychika ze všeho nejdůležitější! Pokud sám uvěřil MMS a alternativní medicíně, byla to skutečně jeho volba! Píšete tady, kdyby se léčil v nemocnici u lékařů a bral pravidelně léky, ještě by tady byl! Otázka ovšem je, jaká by byla kvalita jeho života, jak by přijal, po psychické stránce, že je trvale nemocný!? Jeho kvalita života by byla značně omezená, trávil by většinu času po nemocnicích, byl by unaven po kortikoidech a biologické léčbě! Nemohl by sportovat a dělat své povolání! Již v mládí by se z něj stal invalidní důchodce III. stupně! Pan Karel by si jistě takový život určitě nepřál! Byl velmi aktivní! Měl cestovatelského a sportovního "ducha"! Chtěl žít naplno svůj život, jako každý mladý člověk v jeho věku"! Depresí, ani jinou duševní chorobou, rozhodně netrpěl! Měl to v hlavě srovnané! Alternativní medicína panu Karlovi umožnila šťastný a aktivní život! Mohl se zase radovat ze života a dělat práci, která ho nesmírně bavila a obohacovala! Nemám zde na mysli žádné finanční okrádání! Jeho dny byly, bohužel, předčasně sečteny! zemřel opravdu velmi mlád, ve věku 30 let! Co, a proč se to stalo, opravdu nevím! To možná znají pouze ti, co se s ním znali nejlépe-rodina, nejbližší přátelé! Je opravdu smutné, že odešel takto mladý a velmi schopný člověk! Asi to tak mělo opravdu být! Tomu ani já sama nerozumím. Zastávám však názor. "Je důležité, přidat život dnům, ne dny životu!" Doufám, že mi rozumíte! Moje krédo je, žít svůj život naplno, byť i krátce, nikoliv přežívat desítky let, v těžké a nevyléčitelné nemoci! Abyste si ale nemysleli, jsem ostře proti eutanazii!!!

nejox (Po, 13. 2. 2017 - 19:02)

Musím se zastat paní Ing....Samozřejmě, zemřel až v péči lékařů.
Ale kdy a za jakých okolností a proč se do ní dostal, o tom raději cudně mlčíte a vezmete si na pomoc Osud a pána boha.

Realista (Po, 13. 2. 2017 - 18:02)

Musím se zastat paní Ing. Bláhové! Pan Mgr. Vostruha rozhodně neskonal kvůli ní! Naopak, je dobře, že uvěřil svému uzdravení. Dokonce si nechal "vypálit" CD se zlepšenými výsledky z magnetické rezonance!
Zemřel až v péči lékařů! A proč se to stalo?! Víte, já v tomto věřím na osud. Žádná medicína není 100 %. Kdyby se neléčil alternativně, Bůh ví, jak by vůbec dopadl! Nedávám vinu ani panu magistrovi Karlovi, ani paní inženýrce Bláhové!!! Oba se snažili opravdu maximálně. Proč to tentokráte nevyšlo, opravdu těžko říct! Je zajímavé, když zemře alternativnímu poradci jeden pacient z tisíců, případ se hned "rozmazává"! A to, že v lékařské péči umírá daleko více lidí, na následky alopatické léčby, o tom se nikde nemluví! Pan Mgr. Karel Vostruha byl velmi statečný člověk, který se, jako první vyléčený pacient z RS, rozhodl veřejně promluvit na svých přednáškách! To, že odešel mladý 30 letý člověk, to nechme, prosím, na Pánu Bohu! Dopřejme mu konečně klid, především jeho rodině Zkrátka, stalo se něco, co se asi mělo stát! Nikdo mu to nepřál!!!

Jitka (Po, 13. 2. 2017 - 16:02)

Bohužel pan Vostruha...Holt pitomci se najdou všude. I mezi lékaři, i v jiných zemích, je jich dost. A jak uvádíte, pitomec je díky vlastní omezenosti a neschopnosti sebereflexe zarputilý. A vysvětlit mu to nejde.
Blbec nikdy nepochopí, že je blbcem skutečně,
pravdu o tom, že je blbec, říkáš blbci zbytečně.

Al Bunda (Po, 13. 2. 2017 - 16:02)

Pro Joxe.
Odhalil jsi nás. Jsme skupina provozující potajmu a potmě alternativní praktiky. Taky jsme sekta. Všechny napadáme a hučíme do nich, aby se zlomenou nohou nechodili k doktorovi, že si příroda, MMS, THC, OPBH, a LSD poradí.
Také provozujeme sexuální orgie, protože díky pití desinfekce na bazény máme supr imunitu. Ale tebe Joxi k nám nevezmeme, žádné orgie nebudou. Jedině že bys nám prozradil své důvody, proč šiješ do alternativních metod. To by jsme se nad věcí možná zamysleli a pak by jsi zažil takovou jízdu, jakou v životě nezažiješ.I když možná ani tak ne, máš ho totiž malého, případně trpíš erektivní dysfunkcí. Jinak bys totiž neměl potřebu se tady takto realizovat.

Týna (Po, 13. 2. 2017 - 15:02)

Realisto (Logiku, Rebele,...:D), jaké onkologické onemocnění ti MMS vyléčilo?

Týna (Po, 13. 2. 2017 - 15:02)

Mám Rs 20 let.Za tu dobu co...Bohužel pan Vostruha uvěřil Bláhové, že je zdravý a kvůli ní skonal. Ale bylo to jeho rozhodnutí. Každý je strůjcem svého štěstí.
Ať si každý vybere svou léčbu. To co tady píšete, mi často připadá z prstu vycucané. Jsem pacient kardiologie asi 17 let, jsem zaměstnanec FN 6 let.
Vidím to z obou stran. Vůbec netuším, proč bych si měla brát od lékaře prášky, které pak vyhodím. Přeci se ho nebojím, tak mu řeknu, že chci zkusit nejdřív bylinkové čaje + vyležet. Nikdy mi lékař necpal něco, co bych nechtěla. Vždy probereme šetrnější řešení. A to mluvím o praktikovi, i internistech.

Historka o lékaři, který vnucuje pacientovi léky na zvýšený cholesterol trochu zavání, protože to by musel být hodně špatný lékař a moc se nudit, aby naháněl pacienta. Třeba je špatný, ale v tom případě nevím, proč ho dotyčný nevyměnil.

"A fanatismus od lidí zajímající se o alternativní metody jsem nikdy nezažil." Já ho tady vidím všude. Také jsem ho zažila od tzv. výživových poradců, herbalajfistů, prodejců zeleného ječmene. Nezažila jsem ho osobně! od lidí co berou bylinky - patřím k nim, od uživatelů MMS. Nepatřím k nim.
Manžel zažil slušnou nátlakovou akci od uživatele MMS, který mu toužil vyléčit astma. Manžel měl asi 4 dny kašel z nachlazení, ale dotyčný otravoval od jara do prázdnin. Volal z různých telefonů, vyhrožoval manželovi smrtí udušením.
Věřte, nevěřte...ale vše je o lidech.

Zkušenost z konce roku. Kluk - vešel se do 25 let - samozřejmě nebudu konkrétní, přišel na ozáření páteře, levé strany pánve, kde měl metastázy. Také v mozku, ale s tím už se nedalo nic dělat. Ozáření páteře a pánve si vyžádal kvůli krutým bolestem. Dovezli ho jeho rodiče zkrouceného na vozíku. A proč? Protože mu diagnostikovali v 4/2016 rakovinu varlete a jeden dobráček ho přesvědčil, že MMS ho uzdraví.
Rakovina varlete je jedna z nejlépe vyléčitelných. Většinou to okolí ani neví, PN je pouze chvilku po operaci. Nyní ten mladý muž čeká na smrt, pod morfinem.

Nejsem zvědavá na x příspěvků, jak desetitisíce lidí MMS z rakoviny dostalo, jen vás žádám, abyste léčili sebe, ale nevnucovali to ostatním.
Děkuji.

Rebel (Po, 13. 2. 2017 - 13:02)

Taky si říkám, jestli někteří doktoři by nepotřebovali, léčit se spíše v psychiatrických léčebnách! Někteří by potřebovali fakt zkrotit! Někteří lékaři neléčí, ale přímo lekají! Napíšou Vám lek. Vy si pro ten lek zajdete do lekárny! Doma si ten lek vezmete, a nakonec z těch leků leknete! Toto je oblíbený citát, jednoho moudrého pana MUDr., který se nesnaží jenom donekonečna léčit, ale "nastavit lidem vlastní zrcadlo nemoci"! Vše lidem vysvětlí. Nakonec se lidí zeptá:"Chcete se léčit, nebo uzdravit?" Jméno tohoto pana doktora zde nebudu prozrazovat! Kdo je alespoň trochu inteligentní, ten bude vědět a pochopí!

Jaroslav (Po, 13. 2. 2017 - 12:02)

Se změnou přístupu by jsi...Naprosto souhlasím. Jde přece o převzetí odpovědnosti a péče o své zdraví do vlastních rukou a informované rozhodování, které postupy a metody zvolit. A fanatismus od lidí zajímající se o alternativní metody jsem nikdy nezažil. Každá metoda je na něco dobrá více a na něco méně a člověk se sám podle své situace rozhodne, co udělá. Jen je nutné v okamžiku rozhodování být o věci informován. Například já jsem zažil až posedlé jednání od mého doktora, který mi při preventivní prohlídce našel vyšší cholesterol. Osobně mi během dvou dnů osmkrát telefonoval a vyvíjel na mě docela velký tlak, abych okamžitě začal brát statiny, a pod. Jel jsem na dovolenou a tak sem neměl čas si tam vyzvednout léky,ale to mu nešlo vysvětlit, opravdu byl jak umanutý. Po osmém telefonu, který jsem absolvoval před nástupem do letadla, jsem ho poslal do ... protože ho mé argumenty vůbec nezajímaly, jen křičel do telefonu, jak je to nutné hned a hned a žem si musím okamžitě přijít pro prášky. Po návratu jsem šel s výsledky, které mi sestřičky mezitím poslaly do mailu za jiným doktorem, otcem mého spolužáka, který je na Homolce a ten mi řekl, že to není nic kritického, ať chodím každý den na hodinovou procházku a ke každému jídlu ať si dám čerstvý zeleninový salát a přijdu k němu na odběry za tři měsíce. Na těchto odběrech jsem byl již naprosto v pořádku včetně hodnot cholesterolu. O to to totiž celé je. Člověk vždy čas od času bude mít nějaký problém a musí se rozhodnout, jestli bude jíst do smrti léky, nebo to vyřeší jinak. Když dva dělají totéž, není to totéž a některým doktorům je nutné se vyhnout, např. jak zde psala ta slečna, která si šla pro potvrzení na řidičák o felčarovi, který jim dělá obvodáka a jen vydává recepty na antibiotika, i když se o reálný problém pacienta vůbec nezajímá, takže místo potvrzení dostala recept a když se pokusila věc vysvětlit, tak jí tak seřval, že utekla. Takovýhle doktoři jsou ostudou medicíny a jsou to ti, kteří mohou za to, že antibiotika již na většinu nemocí nefungují, protože si vytvořili bakterie rezistenci.

Věřící (Po, 13. 2. 2017 - 10:02)

Zdravím, Rose. Tebe asi vyléčil ten Tvůj Jehova! Jsi i na jiných diskuzích Doktorka.cz.! Moc Ti gratuluji, že nemusíš brát vůbec žádné léky! Jen by mě zajímalo, kdyby se Ti něco stalo, a musela jsi dostat krevní transfuzi! Asi odbočuji od tématu, ale v případě velkého úbytku krvinek, krevních destiček, těžkého úrazu, operace, jak by ses zachovala? Také mě toto velmi zajímá! Nepřeji Ti vůbec nic zlého, abys tento stav nemusela nikdy řešit! Jsem věřící, ale některé názory Svědků Jehovových jsou velmi rozporuplné! V každém případě, Bůh je jenom jeden! A jenom On ví přesně, proč Mgr. Karel Vostruha zemřel. Některé zákonitosti na zemi, tak jak se dějí, stejně nepochopíme! Ať Ti Bůh stále pomáhá! Přeji Ti jen to nejlepší.

nejox (Po, 13. 2. 2017 - 08:02)

Mám Rs 20 let.Za tu dobu co...Já se bojím, že smrt pana Mgr. Vostruhy je právě názorným příkladem, zda to opravdu ve vážných případech funguje nebo ne.

Bohužel se mi zdá, že jako důkaz tu řada lidí uvádí problémy, se kterými si tělo většinou po nějaké době poradí samo.

A co se týká fanatismu, tak já tu vidím i fanatismus z opačné strany, kdy tu pořád někteří vkládáte zcela lživé informace o léčení v nemocnci, o negativním reversu ap.

Rose (Po, 13. 2. 2017 - 06:02)

Mám Rs 20 let.Za tu dobu co tu mrchu mám jsem měla tři ataky bez následků. Ale to jen proto,že jsem asi měla štěstí. Jsem vedena v centru a léky žádné neberu.A rozhodně bych se neléčila MMS. Znám případy, co právě MMS ataky vyvolalo a zhošení stavu.Pan Vostruha,kdyby možná neprovokoval imunitní systém, tak drastickým způsobem...mohl tu možná být.Nic se asi nemá přehánět...Ať si ale každý dělá se svým tělem co chce.

Dr. (Po, 13. 2. 2017 - 01:02)

Se změnou přístupu by jsi musel joxi začít u sebe. Napadání a stavění všeho, co by bylo možno nazvat alternativou, do pozic absolutní opozice je buď placený zájem o propagaci lege artis metod, snaha o trolování, která je vyvolána mentálním narušením, či energetickým vampirismem, či duševní nedozrálostí. Jen takové osobnosti totiž vnímají svět jako černobíly a mají tendenci ostatní separovat do uzavřených skupin, či jim přímo vnucovat fanatismus. Každému příčetnému dospělému je jasné, že nikdo a nic nefunguje na 100%. Proto je i smysl takovýchto diskuzí v tom, aby si lidé mohli vyměnit zkušenosti a našli funkční limity metod a postupů, které jim můžou a nemusí na jejich problémy pomoci.

M. (Ne, 12. 2. 2017 - 21:02)

A jak by sis ten dukaz jako predstavoval? Mel jsem chronicky zanet vedlejsich dutin a vylecil jsem si ho. Mam dukaz, ze to fungovalo - to vsak pro tebe dukaz neni. Tak si najdi nejakou skupinu lekaru, vedcu ci si treba zaloz nezizkovku a hledej dukazy pro nebo proti, postupj podle uznavanych vedeckych postupu. Ja mohu poskytnou dukaz pouze sobe. Ty mi verit muzes nebo nemusis. Muzes to vyzkouset na sobe a vysledek, at uz bude jakykoliv, bude pro tebe dukazem, ale nebude to platny dukaz pro nikoho jineho.

Jox (Ne, 12. 2. 2017 - 21:02)

Lidi tady maji dukazy o..."Lidi tady maji dukazy o ucinnosti MMS - vyzkouseli na sobe a meli vysledky."

Mají důkazy? Kde jsou? :-)

Reklama

Přidat komentář