Reklama

spodní prádlo u chlapců

Ota (So, 21. 2. 2015 - 11:02)

Moc to zjednodušuješ.A co...Ani pro děvčata tanga nejsou nijak vhodná,ale u kluka je to už úplná pitomost,když mu máma pořídí slipy zaříznuté do zadnice!Takový kluk je k politování,nevěřím tomu,že to nosí rád.

Jonys (So, 21. 2. 2015 - 09:02)

Moc to zjednodušuješ.A co...Perfektně jsi to napsala, nehledě na to že dneska je ten výběr spodního prádla tak široký a dá se říct že pánských tangáčů přibývá jak houby po dešti.
Tady na tom odkazu jsou opravdu supr kousky pro kluky/chlapy a je z čeho vybírat.
http://www.oboy.de/Strings.htm?websale8=oboy&ci=000695
a nebo tady na www.dmxgear.cz
Sám tu nakupuji hlavně tanga a spokojenst obrovská.

Ríša (Pá, 20. 2. 2015 - 20:02)

Žádná ženská,co dá...Moc to zjednodušuješ.A co takhle máma která dá tanga dceři,na to nic neříkáš?Problém bych spíše viděl v tom,když ty tanga cpe na kluka přes jeho vyložený odpor,a nebo když vidí že v nich nějak trpí.Jenže u správné velikosti prádla nemůže být o žádném utrpení řeč,protože je to jen mýtus vymyšlený těmi,kteří tanga nikdy neměli na sobě.Popřípadě ještě vycházejí ze špatných zkušeností těch kdo na toto prádlo hartusí,protože si vybrali nesprávný střih a nebo velikost.Myslím si že spustu i velmi mladých dívek nosí tanga,a jejich matkám to nevadí.Tak proč něco vyčítat matce která dá chlapecká tanga svému synovi?Není v tom žádný rozdíl,jestli je nosí kluk a nebo holka.Stejně kluci nosí slipy,tak proč by nemohli mít i tanga.

Ota (Pá, 20. 2. 2015 - 08:02)

Tebe kolko koleciek chyba?Žádná ženská,co dá synovi tanga,to nemá v hlavě v pořádku.

99999 (Čt, 19. 2. 2015 - 16:02)

Včera měl můj malej za...Tebe kolko koleciek chyba?

LL (Čt, 19. 2. 2015 - 11:02)

Včera měl můj malej za trest tanga co přišel ze školy až do rána, měl v nich hezky stažený rozkrok a zadeček zařízlej. Myslím že pár dní už moc zlobit nebude. :)

Helena (Po, 16. 2. 2015 - 19:02)

Vůbec nechápu ty reakce proti té Zuzce.Vždyť pořizuje synovi parádní prádlo,kluk musí být u děvčat za frajera,já na ten oboy obchod koukla,no,krása pro mladý!!!Proč nosit jen boxerky,dneska je víc možností ,až mi kluk doroste na nejmenší pánskou velikost,taky tam chci nakupovat.

Jindřich (Pá, 13. 2. 2015 - 19:02)

Ne li něco horšíhoZuzku bych odhad na zbohatlici,co neví,co s prachama,solárkovou černošku v nějakým luxusním teréňáku,která se vybíjí na klukovi z nudy.Takových vyšinutých mamin dneska je kopec.Ale taky to může všechno být výmysl nějakých puberťáků...

Anonymus (Pá, 13. 2. 2015 - 17:02)

Zuzka není buzik, ale...Ne li něco horšího

Viky (Pá, 13. 2. 2015 - 14:02)

Nosím slipy,jsou bavlněné...To máš dobrý,já i brácha máme slipy i boxerky na fest.

Jana (Ne, 23. 6. 2013 - 20:06)

Syn (15 let) si si v obchodě sám vybere prádlo a já mu do toho nemluvím. Slipy a tanga nesmí chybět v jeho šuplíku. Teď v létě nosí převážně tanga a tangoslipy.

kluk 14 let (Pá, 21. 6. 2013 - 18:06)

u nás ve třídě 5 trenkařů, 5 boxerkářů, dva slipaři.Bikiny tedy nemaj, spíše klasický slipový střih

sardanapal (Pá, 30. 1. 2015 - 06:01)

Přesně, penis i pytlík...Odbornice , chtěl bych vidět váš pytlík , když máte tak " erudované " názory :-)

Jakub (Čt, 29. 1. 2015 - 11:01)

Nosím slipy,jsou bavlněné a o něco větší velikost,mamka mě zas tak uplé nikdy nenutila. Nijak se necítím stísněný, žádné svědění pod gumičkou.Je to klasický střih,ne bikiny

Jonys (Čt, 29. 1. 2015 - 10:01)

Přesně, penis i pytlík...No tak to je taky blbost co říkáš zafixovaný to zase né nějaká volnost tam musí být ani v tangáčích neni ůplně zafixovaný vždy tam minimum místa je, proto je v pánských tangách váček na přirození kam se dá supr uložit není tam natěsno ale je tam tak aby vše bylo na správném místě a nelítal tam se strany na stranu jako v trenclích.

Radka (Čt, 29. 1. 2015 - 09:01)

Přesně, penis i pytlík mají být zafixovaný. Pak nebolí a je to pro jejich nositele pohodlné.

Jonys (Čt, 29. 1. 2015 - 09:01)

Můj syn se v takovém...Já se taky v tangách cítím čistějš a vzdušnějš a když to Zuzko vyhovuje synovi tak proč né, mně taky tangáče vyhovujou.

Zuzka (Čt, 29. 1. 2015 - 08:01)

Když...Můj syn se v takovém prádle cítí dobře.Navíc ho donutilo dbát na čistotu a každá máma zvolí to,co považuje za nejlepší.

Anonymus (St, 28. 1. 2015 - 16:01)

Když...Pár krav z feministek.cz si hrají na mámy

Monika (St, 28. 1. 2015 - 09:01)

Když...Máte pravdu,tanga jsou už extrém,trenýrky vlastně taky,nejpřijatelnější jsou slipy a boxerky.

Reklama

Přidat komentář