Reklama

spodní prádlo u chlapců

Jonys (Pá, 27. 2. 2015 - 14:02)

Ta pedofilie jen čiší ....A co má pedofílie společného s nošení spodního prádla????

z vás dvou (Pá, 27. 2. 2015 - 12:02)

Ta pedofilie jen čiší ....

Helena (Pá, 27. 2. 2015 - 12:02)

Zuzko ani nechci vidět jat...Chlapa v pětačtyřiceti bych v tangách vidět nemusela,alespoň toho svýho ne.Tanga jsou především pro mladý,našemu fakt sluší,ráda se juknu,když je příležitost.

Zuzka (Čt, 26. 2. 2015 - 18:02)

Zuzko ani nechci vidět jat...Docela nechutná poznámka.Ale čím dřív klukovi všťípíte důsledně dodržovat čistotu,tím lépe.Nemusí mít tanga,každé prádlo by mělo být dobře v zadečku,aby ho to naučilo správné hygieně.

Ferdyš (St, 25. 2. 2015 - 15:02)

Zuzko ani nechci vidět jat...Zuzka tu už několikrát psala, že tangama ho prý učí právě intimní hygieně, čili hnědý újezdík by se neměl vyskytovat.

stavař (St, 25. 2. 2015 - 15:02)

Zuzko ani nechci vidět jat ta tanga syn večer stáhne, asi dost použitá,protože v tomto věku nosit takové prádlo ještě kluk neumí a nejsem proti tangům jako takovým, ale jsou už pro velké chlapy, co si rozhodují sami. Takhle z něj děláš mamánka

Karin (St, 25. 2. 2015 - 15:02)

Proč by to bylo...Nic na tom není. Pokud má odpovídající prdelku, je to vše O.K.

Helena (Út, 24. 2. 2015 - 19:02)

Proč by to bylo...Souhlasím,je to tak.

Zuzka (Út, 24. 2. 2015 - 18:02)

Můj syn má taky prádlo...Proč by to bylo přehnané?Je to naopak hezké.A je dobře,pokud se mi to líbí,že to můžu klukovi pořídit.Tanga má hodně kluků v pubertě,jen se s tím tají,protože se stydí,myslí,že jsou jediní,co je mají.

Monika (Út, 24. 2. 2015 - 14:02)

Nic složitého na tom...Můj syn má taky prádlo natěsno,ale tanga bych mu nedávala.Zdá se mi to přehnaný pro puberťáka,ale asi se to prodává dobře,když dělají tak malé velikosti-XS rozhodně není pro dospělé.

Bulhar (Út, 24. 2. 2015 - 09:02)

Nic složitého na tom...Podívej taky nosím tanga, taky jsou normální součástí mého šatníku a naučil jsem se je nosit sám od sebe aniž by mi je někdo vnucoval prostě jsem to jenoho krásného zkusil a ejhle, supr se v tom chodí ideální na sport a již nic jiného nenosím jo ještě jocksy tyk nosím to jo.
Když tak kdyby taky holky kupovali klukům nějaký tanga tak tady je moje inspirace.

http://www.amateri.cz/g1162730-panske-tangace

sardanapal (Ne, 22. 2. 2015 - 20:02)

Tady se ukazuje co seš za krávu : " v dobrým , nebo po zlým "
Já bych tě oblík do jutovýho pytle ...

Ota (Ne, 22. 2. 2015 - 20:02)

Nic složitého na tom...Váš příspěvek jen potvrzuje můj názor,že kluci jsou přinuceni tanga nosit,sami je nechtěj,to dá rozum!

Helena (Ne, 22. 2. 2015 - 19:02)

Nic složitého na tom nevidím.Tanga je dneska úplně běžný střih prádla.Tak když chci,aby je nosil můj syn,tak je zkrátka pořídím a naučí se je nosit,po dobrém nebo po zlém,to je fuk.Náš je má od čtrnácti,nejdřív mu vadily v zadečku,jako každému,dneska,po dvou letech,jsou běžnou součástí jeho prádelníku,slipy už dávno nenosí,střídá boxerky s tangama a je spokojen.A já jsem taky ráda,že jsem to nevzdala,když je ze začátku tak zoufale odmítal.

Ríša (Ne, 22. 2. 2015 - 14:02)

Souhlasím,jenže je třeba...A ještě něco,vezměme si malý příklad.Pokud někde na veřejnosti políbí holka holku(nemyslím lesby),tak je vše ok,a téměř nikomu to nevadí.Ale běda kdyby totéž teoreticky udělali dva kluci(ne gayové),to by bylo řečí a narážek o buzerantech atd.Ale přitom podstata je naprosto stejná.Jen se prostě lidé rozhodli být k těm dívkám tolerantní a u sebe se nějak tak usnesli,že to bude tolerováno bez komentáře.Tak v tom je vidět,že lidé ve skutečnosti neposuzují objektivně vůbec nic,a v nejlepším případě se mohou k objektivitě více či méně přibližovat.

Ríša (Ne, 22. 2. 2015 - 14:02)

Variabilita je teoreticky...Souhlasím,jenže je třeba ještě vzít na vědomí,že tento většinový názor ještě nemusí být univerzálním vyjádřením toho,co je doopravdy divné a co už ne.Tutíž většinová společnost někde jinde,v jiné zemi,může být opačného názoru než ta naše.A jestli někdo uznává jen trenky a boxerky,tak je to zas jen jeho osobní názor,který nemá opodstatění zakotvené v nějakém absolutním "dobru".Jelikož když budu tvrdit něco,co tvrdí někdo jiný,a nebo ještě případně více lidí najednou,tak tím pádem podléhám tlaku a názoru většiny a stávám se uniformním.No a v neposlední řadě se sluší myslím také dodat to,že pokud někdo vidí např.nošení pánských tang za divné a nebo nepřirozené,tak ještě neznamená že má pravdu,a zase jde o ideový konstrukt,tedy věc které se daný jedinec rozhodl prostě jen tak věřit,aniž by objektivně zvážil všechny aspekty.

Jan (Ne, 22. 2. 2015 - 13:02)

Co je to za archaický a...Variabilita je teoreticky hezká věc. V praxi vám každá normální holka řekne, že chlap v tangách by ji odpuzoval a většina chlapů vám řekne, že tanga na mužský rozkrok nepatří. A já s touto většinou plně souhlasím. Většina chlapů nosí trenky nebo boxerky. Slipy jsme nosili jako malí kluci, ale jsou ještě tak nějak přijatelné, občas je někde vidíte. Ale zastávat se nošení dámského spodního prádla, nebo tanga, jenom proto, abych si dokázal, že jsem svobodomyslný tolerantní demokrat, to fakt ne. Když řeknu, že je něco divné a nepřirozené, to ze mě nedělá netolerantního člověka.

Honza (Ne, 22. 2. 2015 - 12:02)

Jste fakt zaostalí, tanga jsou prádlo jako každé jiné, navíc moderní a funkční. Trencle jsou pytlovité a furt plandají, překáží shrnují se atd. Už nikdy...

Ríša (So, 21. 2. 2015 - 16:02)

Ty doby jsou pryč,když kluk...Co je to za archaický a hloupý názor?Prádlo může mít kluk jaké chce,a nějaké řeči o důstojnosti jsou docela k smíchu.Nebo se snad někde těma trenkama chlubí,pokud je už nosí?Myslím si že drtivé většině lidí je úplně u zadku,jaké má někdo jiný prádlo.Já teda na žádném druhu spodního prádla nevidím absolutně nic divného,a nebo nic co by se dalo označovat za důstojné či nedůstojné.Každý totiž preferuje něco jiného a tak tu máme variabilitu názorů.Kdyby všichni byli v něčem povinně zajedno,tak by vládla uniformita,a to je špatně.

Jindřich (So, 21. 2. 2015 - 15:02)

Ty doby jsou pryč,když kluk mohl sundat kalhoty a vypadal důstojně i v trenkách.Dneska má každý prádlo jako děvka!

Reklama

Přidat komentář