Reklama

spodní prádlo u chlapců

Ondra (Út, 10. 3. 2015 - 08:03)

Já jsem tanga vyzkoušel asi ve 13 letech, nosil jsem je občas, zvykl jsem si na ně a od 15 let je nosím pravidelně. Tanga mi vyhovují, dnes jiné prádlo ani nemám. Pokud je někdo nechce nosit, tak se nemá nutit, ale jde jen o zvyk. Pro mě jsou tanga pohodlná, naopak jiné spodní prádlo mě vadí. Je to věc názoru, tanga jsem jako patnáctiletý nosit chtěl, tak proč by je v tomto věku nemohl mít někdo jiný.

Jonys (Ne, 8. 3. 2015 - 09:03)

Ve 22.letech je to tvoje...To je pravda 13-15 letech by mně to taky nenapadlo nosit, ale čím člověk stárne tak chce zkoušet nové věci, tak jsem to tak zhruba cca ve 22 letech zkusil a nosím se výhradně pořád.

gin (So, 7. 3. 2015 - 22:03)

Dodnes nevím, co to ty tanga vlastně jsou, a to se před 6 lety někdo pokusil zfalšovat můj modrý nick, a pod tým nickem napsal na zcela jiném vláknu, že se mi prý líbí muži v tangách. A já dodnes nevím, co ty tanga vlastně jsou.

Petr (So, 7. 3. 2015 - 19:03)

Ale i módní znamená...Ve 22.letech je to tvoje věc,co si vezmeš na sebe,ale kluk ve 13.-15.letech tanga těžko preferuje.Je závislý na rozumu nebo blbosti svojí matky!Chápu to u děvčat v tomto věku,ale budoucí chlap je tangama zřejmě ponížen.

Jonys (Čt, 5. 3. 2015 - 13:03)

Módní neznamená...Ale i módní znamená pohodlné jen člověk nesmí být blbej a vědět jakou správnou velikost a značku zvolit, pak odpadá nějaké trápení.
Tanga nosím již 5 let tj. od 22 let a jsem spokojen, kupuji tedy především značkové kolem 500,- za kus, ale to pohodlí nemá chybu, boxerky jsem již prakticky vyřadil a trenky nevlastním žádné.

Zuzka (Čt, 5. 3. 2015 - 11:03)

Módní neznamená...Jindřichu,žijete v době o padesát let zpět.Dneska jsou kluci na těsnější prádlo zvyklí a chtějí ho tak nosit.

Jindřich (Čt, 5. 3. 2015 - 10:03)

Přesně tak jsou...Módní neznamená pohodlné,ale když frčí mít slisované přirození v moderních kalhotkách,tak se chlapci musí přizpůsobit.Zlatá éra trenek,až budou mít rodiče rozum,snad se zas vrátí opravdové klučičí prádlo.

Jonys (Čt, 5. 3. 2015 - 08:03)

Máte utkvělou...Přesně tak jsou neskutečně pohodlné, ovšem bylo to tu již řečeno asi 100x chce to zvolit správnou velikost, pak žádné trápení není.
Jindřich:
Vytahané prádlo už dnes není módní záležitostí s tím tě každej kluk pošle kamsi.

Zuzka (Čt, 5. 3. 2015 - 08:03)

Pro chlapce lepší vytahané...Máte utkvělou představu,že jsou tanga jakási mučidla,jenže se velmi mýlíte,je příjemné je nosit.

Jindřich (St, 4. 3. 2015 - 20:03)

A proč by měl mít...Pro chlapce lepší vytahané prádlo,než trápení ve skvěle padnoucích tangách!

Helena (St, 4. 3. 2015 - 19:03)

Chlapec musí umět dobře...Mamky by měly mít pochopení ,že je synáček prase?To snad ne!

sardanapal (St, 4. 3. 2015 - 17:03)

A to bys teprve koukala dostat se ty do mého opečování , já už bych ti hlavičku napravil :-)

Zuzka (St, 4. 3. 2015 - 17:03)

Konu se takovej 13letej kluk...A proč by měl mít ošklivé vytahané špatně sedící prádlo?Vždyť sám kluk musí mít radost z hezkého oblečení,prádlo nevyjímaje.A Štěpána bych bikiny naučila nosit raz-dva,to by koukal,kdyby mi chodil na ostro!

Štěpán (St, 4. 3. 2015 - 15:03)

Kámoš nosí mini slipy,je to dost hustý,jak tam má péro narvaný a jak je má zakouslý v zadku.Zrovna včera v aqváči jsme se smáli,jak se do toho soukal.Kdybych měl tohle nosit,tak jdu raději na ostro,do toho by mě matka nedostala!

aaa (St, 4. 3. 2015 - 15:03)

Konu se takovej 13letej kluk ukazuje ze musí mít pěkný prádlo?

Standa (St, 4. 3. 2015 - 14:03)

Chlapec musí umět dobře oklepávat, jinak ta přední část slipů,či bikin prostě vypadá za den děs běs. U uplého typu je to hned vidět. K tomu někteří masturbují a prádlo použijí jako místo pro ejakulaci, takže mamky by měly mít pochopení a nemučit je v bikinách, tangách a nedej bože v dámských kalhotkách.

Helena (Ne, 1. 3. 2015 - 19:03)

Kupujete prádlo spíše na...Proč by prádlo nemohlo i hezky vypadat?

Jindřich (Ne, 1. 3. 2015 - 17:03)

Chlapa v pětačtyřiceti...Kupujete prádlo spíše na efekt než na pohodlí,hlavně se to musí líbit vám.Kluk vám za to vděčný asi nebude.

Marta (So, 28. 2. 2015 - 20:02)

Nejde o zadeček, jde o prádlo ve předu.

to jak (Pá, 27. 2. 2015 - 14:02)

A co má pedofílie...ony dvě ženštiny neustále opěvují uplé dětské prdelky
bohužel tato sexuální deviace se vyskytuje i u žen

Reklama

Přidat komentář