Reklama

spodní prádlo u chlapců

Milan (Po, 26. 8. 2013 - 13:08)

Já dávám zásadně přednost dívčím-dámským bavlněným trenýrkám a to už od dětství co jsem je nosil po sestrách.Nikdy mně neškrtili a více mi vyhovují pro každodennní nošení všude.Jinak mám i ty vykrojenější plavkové na léto na ven a opalování,jsou s přísadou syntetického materiálu a na léto fajn.Mají také kapsičku a bílí klínek v tyrkysově modré a světle modré barvě.Je to už starý výrobek,ale lepší se nedělal a ani nedělá a že byly dívčí.Co na tom co je holek a žen co nosí pánské prádlo

Ríša (Ne, 25. 8. 2013 - 19:08)

já zase balíček slipů v...Slipy sice nosím rád,jmenovitě bikiny,ale ještě raději mám pánské tanga,je to super prádlo.Jednou jsem je dostal od přítelkyně a velmi jsem si je oblíbil,ale je to věc názoru,někomu vyhovovat nemusí.

markétka (Ne, 25. 8. 2013 - 18:08)

já zase balíček slipů v počtu 5 kusů

Naďa (Čt, 22. 8. 2013 - 09:08)

Na nový školní rok klukům koupím chlapecké boxerky, vyrostli a slipy je už škrtí.

jiříček (Po, 12. 8. 2013 - 14:08)

muj kluk nosí slipy a taky kalhotky, co popadne ráno...

romulan (So, 10. 8. 2013 - 11:08)

slipy a uplý

táňa (So, 10. 8. 2013 - 10:08)

Kluci i manžel jsou slipaři.Muži i synům sluší, jen je třeba správnou velikost.

Olga (Pá, 9. 8. 2013 - 14:08)

Paníé Vlaďko,chápat to nemusíte,ale prostě jsou a byly doby,kdy tomu tak mohlo být nebo bylo.To Vám může říéci i napsat ten co to ví a pamatuje.Pokud kluk nosil či nosí dívčí trenýrky nebo kalhotky,tak co má pod kalhotama,teplákama asi nikdo krom něho neví.Je pravda,že se může ale stydět,to samé u holek co nosili či nosí prádlo po klukovi.Je to věc názorů asi,alejsou různé okolnosti a situace které vás donutí k čemukoliv a nemusí to být jen otázka nošení prádlo a jiného kusu šatstva,ale i jiných věcí než je prádlo a oblečení.Těžko si představit kluka v sukni aj.pokud není Skot.Dnešní prádlo ať slipy,plavky se mohou nebo i podobají tomu dámskému jak střihem,tak i materiálem.Těžko to posuzovat obrázek ať si každý udělá sám

Iva (Pá, 9. 8. 2013 - 12:08)

Kupuji klukovi vše se sníženým pasem-bokové boxery,slipy i tanga.Moc se mi to líbí a sluší mu to,pro šestnáctiletého teenagera ideální prádlo.

xy (Čt, 8. 8. 2013 - 22:08)

Jako hodně malý jsem také nosil kalhotky po ségře - nebyly peníze. Potom jen červené trenky.
Následně i barevné trenky, to začala móda slipů, kdy je měla většina kluků, já ne. Dnes jsou naopak módní (a dražší) zase trenky a jejich deriváty. Syn nosí trenky po mě (ne moje, ale já trenky, tak on od dětství také trenky.

Vlaďka (Čt, 8. 8. 2013 - 21:08)

Nepochopím jak někdo mohl nosit prádlo po někom jiném.Ve svém dětství jsem se s tím nesetkala a klukovi bych to určitě nedala.Jen ta představa,že to měl kdosi bůhvíkolikrát v zadečku,je odpudivá.

Alice (Čt, 8. 8. 2013 - 13:08)

Naši kluci vyrůstali v druhé půlce 60 let a po sestrách tyhle modré trenky nosili.A je dnes jistě více kluků nebo jejich matek co by možná potvrdili,že je kluci také nosili nebo mohli nosit.Holt byly jiné doby jako ta dnešní a je tu zas něco jiného

matej (St, 7. 8. 2013 - 09:08)

mý kluci nosí slipy a ja také...

Helena (St, 7. 8. 2013 - 08:08)

Taky už jsem starší ročník,ale souhlasím s Radekem a jinými,že modré holčičí trenky kluci nenosili a jestli ano, tak nikdy veřejně.Vy tady pořád píšete o těch modrých,ale zcela vynecháváte ty tradiční chlapecké červené. Ty opravdu pamatuji a i mí kluci je hrdě nosili,že by si vzali holčičí modré,to tedy te.Na slipy přešli až na střední škole.

Tom (Út, 6. 8. 2013 - 14:08)

Domnívám se,že dnešní...To neni tak docela pravda, ze nemuze. Dnes se ve skutecnosti toleruje leccos a je hlavne na rodine, jaka pravidla si nastavi. A ze je klucici pradlo pruznejsi a pohodlnejsi? No uz bylo na case!

Darina (Út, 6. 8. 2013 - 14:08)

Co se týče slipú i plavek pánských,tak je fakt že svým střihem ap.se hodně v mnohém podobají prádlu dámskému a že některé holky i ženy toto prádlo nosí také.Stejně jako někteří kluci co vyrůstali tak 40let zpět nosili jako prádlo ty modré holčičí trenýrky.moji bráchové je nosili taky a byl to jak už bylo zmíněno přechodový typ na slipy a znám dost lidí jak holek i kluků co je nosí i dnes.Tenkrát to bylo asi takové universální prádlo a nebralo se to tak.Dnes kluci nosí dámské prádlo nebo i plavky,tanga a holky zase pánské slipy a boxérky.I tací jsou,ale to je už věcí každého co mu sedí a vyhovuje,tak ať si nosí.

Vlaďka (Út, 6. 8. 2013 - 12:08)

Domnívám se,že dnešní moderní slipy a boxerky už mají ke kalhotkám hodně blízko,jak střihem,tak materiálem.Už dnes nemůže ani kluk sundat kalhoty a chodit jen v prádle.U holek tomu bylo odedávna.

Hedvika (Po, 5. 8. 2013 - 14:08)

Tak to máte pane Radku možná pravdu,ale lidi i matky jsou různí a tak jim je jedno holka nebo kluk a nosí to jeden po druhém a někdo zas dobrovolně či co mu vyhovuje.To už je věc každého jedince,můj muž vyrůstal z více dětí a tak v dětství dříve nosil také jeden věci po druhém a kalhotky měl pod kalhotama nebo teplákama a tak nebylo vidět co má pod nima.Jinak nosil i ty modré trenýrky a jako spodní prádlo je má dodnes než ty běžné trenky a vyhovují mu tak nejvíce.Žádný vliv na život to nemá a dnes se můžete na každého s chutí vykašlat jak se praví ať si říká a myslí každý co chce.Doby byly už takové a pomalu to spěje k tomu zas kdy jeden nosí věci po druhém o čemž dnešní generace 80let až potud nemá ani ponětí a tak se diví jak to je či bylo a nevěří tomu ani už kdo ví oč jde,tak ví o co jde a ne jen v oblasti oblékání ap.Přeberte si to jak kdo chcete po svém

Radek (Čt, 1. 8. 2013 - 16:08)

Což to souhlasím,že se nosilo po starších sourozencích,ale nikdy by mámu nenapadlo cpát kluka do kalhotek..Já nosil trenky i po bratranci či bráchovi,ale vždy chlapecké...

Libuše (Čt, 1. 8. 2013 - 16:08)

Tak to má Karel pravdu,tak tomu bylo a co vím já i jiní co jsou z 50-60let ,tak to někdy taky chodilo a nosilo se jeden po druhých.

Reklama

Přidat komentář