Reklama

spodní prádlo u chlapců

Daniela (So, 28. 9. 2013 - 15:09)

Můj syn nosí a nosil vždy...Ano, to Terezo dobře znám. Mám taky dospívajícího kluka a jeho gaťky jsou stále plné bílých flíčků, když si je dává prát. A to si je mění denně. Nejhorší to je fakt, když jde s přítelkyní. Taky rád nosí těsné boxerky. Slipy také, ale o dost míň.

Vlaďka (So, 28. 9. 2013 - 14:09)

Nevím to jistě,asi...Nejsou příbuzní trochu divní?

Zbyšek (So, 28. 9. 2013 - 13:09)

Teda Terezo říkat tomu gaťky, fakt hnusné.

Tereza (So, 28. 9. 2013 - 13:09)

Nevím to jistě,asi...Když se tvoje sestra takle rozhodla,tak se ti to nemusí líbit,ale blbý je jít proti jejímu rozhodnutí nákupem jiného prádla,než preferuje ona.

Tereza (So, 28. 9. 2013 - 13:09)

Slipy se nedoporučují,...Můj syn nosí a nosil vždy prádlo těsně na tělo.Teď je mu 16 let,každou chvíli má v gaťkách mokro,hlavně když randí s holkou,o plodnost žádný strach.

martin (So, 28. 9. 2013 - 09:09)

Ja nosím slipy od nepamäti, mám 4 dcéry a 6 chlapcov, od detstva len fidlikančím po svete a kdetade sa mi dajaké to decko pritrafí ešte aj teraz uklochniť... Chce to mať kvalitný materiál v tých slipoch.

marek (So, 28. 9. 2013 - 08:09)

Nosil som cely zivot slipy a mam 3 deti... Ako je to mozne?

Zbyšek (So, 28. 9. 2013 - 08:09)

Kdyby záleželo jen na slipech tak celá generace dnešních mužů z období Husákových dětí děti nemá.Tihle muži v období puberty přecházeli z trenek na slipy naprosto drtivě.Jano máš pravdu v tom,že chlapů s neplodností přibývá,ovšem můžou zato i jiné faktory jak slipy. Např.hormony z ženské antikoncepce, které čističky nefgiltrují a z moči jdou do vodstev ,je to chemie a ničí to hlavně kluky.Slipy pokud opravdu nejsou o číslo menší tak škodí podstatně méně..

Jana (Pá, 27. 9. 2013 - 17:09)

Víc než slipy škodí...Filipe, máš pravdu, ale toto je diskuse o spodním prádle, ne o nikotinu. Ideální je nekouřit nebrat marianku a aspoň v pubertě prádlo tak, aby se mu koule a to okolo vyvinuli tak, aby mohl zplodit potomka. Každý faktor, který pomáhá plodnosti, je plus. Po pubertě je už pozdě! Dnes údajně 20% mladých mužů nemůže zplodit potomka. Já bych tomu věřila, protože známá se o potomka snaží už 6 let a ví se, že problém je u něj. Druhá to vzdala, protože ten její je moc hrdej chodit někam na kliniky.

Filip (Pá, 27. 9. 2013 - 13:09)

Víc než slipy škodí varlatům nikotýn a marihuana.

Jakub (Pá, 27. 9. 2013 - 12:09)

Slipy se nedoporučují,...Možná máš částečně pravdu s tím zakřivením. Je pravda, že co se vyvíjí, tak má tendenci se přizpůsobovovat dle současných podmínek, ale zakřivený penis není špatný, pokud to není natolik, že by to znemožňovalo sex.Správně zakřivený, dokáže dělat u některých žen divy.

Jana (Pá, 27. 9. 2013 - 12:09)

Slipy se nedoporučují, protože se zvyšuje teplota varlat a hrozí neplodnost ... trenky jsou volné, tak tolik nevadí. Boxerky taky nejsou moc vhodné, ale lepší než slipy. Ono v pubertě je to vše vy vývinu, a mělo by to být co nejvíc volné - visící. Penis zakřivený do strany a malý šourek, který neuchladí varlata, vzniká nejčastěji právě v pubertě z těsného prádla.

Martina (Pá, 27. 9. 2013 - 11:09)

A to mu dávaj jen ty...Nevím to jistě,asi ano.Boxerky ode mne má na spaní,a deset dní v srpnu,co jsem byla u nich na chalupě,měl jen tanga.Viděla jsem,že se mu koukají i pod šortky,jestli nechodí na ostro.

Tereza (Čt, 26. 9. 2013 - 20:09)

naši kluci byli do14 let...Budou použitá stejně jako ta tvoje.

Evina (Čt, 26. 9. 2013 - 18:09)

naši kluci byli do14 let slipaři,pak se shlédli v boxerkách a mladší v trenkách.Tanga fakt ne, víš jak budou použitá za den? Zlaté trenky

Tereza (Čt, 26. 9. 2013 - 15:09)

Já měla v ruce tangaslipy...Proč budu učit kluka něco nosit?Prostě si to oblíkne a hotovo!

Vlaďka (Čt, 26. 9. 2013 - 14:09)

A myslíš si,že mu to...A to mu dávaj jen ty tangáče?Nic jinýho?To je přece hovadina,ne?

Martina (Čt, 26. 9. 2013 - 11:09)

Přesně tak. Ve Španělsku...A myslíš si,že mu to udělalo radost?Moje ségra koupila synovcovi tanga taky na dovolený ve Španělsku,nahradila tím dosluhující slipy.Jenže klukovi bylo v lednu teprv 12 let,takže sexy prádlo těžko docení,jen ho to škrtí v zadku.Největší radost jsem mu udělala já,když jsem mu koupila k svátku troje boxery.

karel (Čt, 26. 9. 2013 - 01:09)

Jak to myslíš že se ti to...... co na tom chceš objasnovat ?
líbí se mi to jak jim to tam trčí...

Vlaďka (St, 25. 9. 2013 - 22:09)

Já měla v ruce tangaslipy na věk 11let,ale měly tak tlusté dva lemy v zadní části,že jsem je odmítla.Koupila jsem mu raději bikini,a stejně měl problémy,když je musel mít jen trochu v zadečku.Neumím si představit,jak bych ho naučila nosit tanga.

Reklama

Přidat komentář