Reklama

spodní prádlo u chlapců

Jarda (Po, 22. 7. 2013 - 20:07)

mám kluka kterému je 16 let a devčeti je již jednadvacet, je vdaná a s náma nebydlý, takže po ni zústalo dost spodního prádla, tak je kluk nosí, prí je to škoda vyhodit.

Ludvík (Po, 22. 7. 2013 - 13:07)

No tak v polovině 80.let už kluci v modrých trenkách holčičích by byli za exoty.

Miloš (St, 10. 2. 2016 - 12:02)

Pro holku i kluka

Tereza (St, 10. 2. 2016 - 09:02)

To je vůbec...Kalhotkové střihy včetně boxerek jsou jako prádlo nejpraktičtější,proto mají takovou oblibu.

Jindřich (Út, 9. 2. 2016 - 16:02)

To jako pro kluka?To je vůbec zarážející,jak rodiče pořizují chlapcům raději kalhotky,než trenýrky.Je to nedůstojné pro budoucí muže!

Tereza (Út, 9. 2. 2016 - 15:02)

Měl by někdo z...To jako pro kluka?

Miloš (Út, 9. 2. 2016 - 14:02)

Měl by někdo z pamětníků,uživatelů dámské trenýrky vykrojenější v tyrkysově modré nebo světle modré?Materiál bavlna s přísadou elastanu nebo silonu,nosili se jako plavky a vel.44/45,46,48

josef (Čt, 18. 7. 2013 - 13:07)

Ludvíku,to že by kluk na sebe nikdy nevzal na sebe modré dívčí trenýrky je nesmysl.Já to mám ijiní zažité z dob 60-70 let.V ZDŠce v 1-3třídě nás bylo kluků málo a tak jsme měli s holkama společný tělocvik v těchto trenýrkách.Jinak jsem je běžně nosil jako spodní prádlo i na ven,tenkrát to bylo celkem normál a bylo dost kluků,co měli sestry a po nich je normálně nosili a nikdo ztoho nedělal vědu nebo nehledal v tom senzaci.Těch kluků co je nosili v těch dobách je od mala běžně nosili a jsou tací,co je nosí dodnes a nestydí se nikdo za to.Já je nosím i teď i na ven a bylo to dobré a příjemné,pohodlné prádlo si myslím a nebudu sám co si to myslí.Ať si to každý
přebere na vyjímky každý jak chce.Tolik o tomto tématu

MAX (Po, 17. 1. 2022 - 14:01)

p. Josefe máte pravdu když odpovídáte Ludvíkovi že je nesmysl nosit dívčí modré trenýrky. Vy popisujete dobu 60-70 léta v 1-3 třídě na ZDŠ, já jsem v této době byl už na střední škole, ve třídě byly holky a jen my dva chlapci , v tělocviku jsme měli stejné modré trenky a bílé tílko jako holky společně jsme nacvičovali na spartakiádu 1965. Nám klukům to vůbec nebylo divné, v této době to asi bylo normální v 16-17 letech, vystupovali jsme na místních spartakiádních, okresních a krajských kolech ve cvičebním trikotu dívčím, do Prahy jsme nejeli. Dívčí modré trenky a sport. trikot jsem ještě dlouho nosil až do roztrhání snad do 30 let, celkem se v nich dobře chodilo a nevadilo to ani klukům kteří měli už červené trenky při společných aktivitách. I v současné době by oblečení se nemělo dělit na panské a ženské, výrobci by měli vyrábět oblečení ve všech velikostech a lidé ať si chodí v čem se nejlépe cítí, já sám si oblékám kalhotky, silonky apod.

Ludvík (So, 13. 7. 2013 - 10:07)

Dobu červených trenek jsem zažil,že by kluk vzal modré dívčí na tělák? Nesmysl.
Venku kluci nosili červené,modré dívčí nenosily ani holky,nebo jen velmi málo.

Tom (Pá, 12. 7. 2013 - 21:07)

A pokud si dobře vzpomínám , tak každý z mých kamarádů který měl doma sestru , se dříve nebo později přes prázdniny v modrých dívčích trenýrkách venku objevil ...

Tom (Pá, 12. 7. 2013 - 21:07)

Paní Iveto,nebylo to všude jako u vás doma . Mamka se nedívala co vytáhne z prádelníku . Oblíkla mi to co vytáhla jako první, to co bylo zrovna nahoře na hromádce a nedělala žádný rozdíl jestli to jsou mé červené nebo sestřiny modré trenýrky . Šup jednu nohu , šup druhou nohu a už jsem je měl na sobě . Šel jsem v nich ven , šel jsem v nich do školy , dokonce jsem je měl i několikrát v tělocviku . Bohužel i takové jsou matky .

Iveta (Pá, 12. 7. 2013 - 15:07)

Pokud já si pamatuji,tak kluci venku třeba o prázdninách nosili červené trenky, nikoliv dívčí modré trenýrky na tělocvk.V tom by kluk v životě nevylezl.
Vím,že třeba brácha si na červených trenkách zakládal, prostě byly klučičí.V modrých trenkách nešla ani holka moc ven,to prostě bylo tak.

Karel (Pá, 12. 7. 2013 - 15:07)

modré dívčí trenýrky si...Konečně normální názor.Proč kupovat klukovi prádlo,které musí mít narvané v zadku a ještě mu stlačuje pindíka.

Petra pro Ivetu (Čt, 11. 7. 2013 - 15:07)

Já je samozřejmě pamatuji také z tělocviku a nosím je také dodnes a co se týká příjemného-nepříjemného nošení,tak je to individuální.Každé prádlo má svoji velikost a tak proč by je nemohl nosit jak muž,tak i jiný chlap třeba a že jich je dost co je dodnes nosí.z dětství vím a pamatuji,že je běžně nosili i kluci po venku nebo jako spodní prádlo.V llétě co pamatuji v nich běhaly bez rozdílu skoro všichni.Stejně takl jako když se bude někdo ptát a divit se proč ajak můžou některé holky a ženy nosit pánské slipy a také jich je dost.Je to věc názorů a není k tomu co asi dodat,ale ty trencle oblékne normálně a sedí mu lépe než ty pánské.Mám známou která zásadně preferuje pánské boxerky a potíže s tím zásadně nikdy neměla a nemá

Tomko (Po, 18. 1. 2016 - 00:01)

Malímu dávám plínu a bodýčko vypada v tom fakt skvěle, obzvláště když spí , to je nejhodnější.

honza (Ne, 17. 1. 2016 - 20:01)

No to jste to přesně...rozdvojená osobnost.

Zuzka (Ne, 17. 1. 2016 - 20:01)

nesnáším typy jako ty co...No to jste to přesně odhadl! :)

Honza pro Zuzku (Ne, 17. 1. 2016 - 17:01)

Ano,nupuji tau i...nesnáším typy jako ty co vydávájí za žensko měj jsvůj názor máš ty vůbec děcka nebo seš tzv leštič v garsonce 1+1 a maminka donese jídlo na celý týden

Zuzka (Ne, 17. 1. 2016 - 13:01)

Kupujete odsud prádlo taky...Ano,nupuji tau i manželovi.Tanga jsou pro teenagery naprosto běžné prádlo.Vím o jeho vrstevnících,co tanga mají,ale neviděla jsem je,vím to od maminek.

Reklama

Přidat komentář