Reklama

spodní prádlo u chlapců

MAX (Po, 17. 1. 2022 - 14:01)

p. Josefe máte pravdu když odpovídáte Ludvíkovi že je nesmysl nosit dívčí modré trenýrky. Vy popisujete dobu 60-70 léta v 1-3 třídě na ZDŠ, já jsem v této době byl už na střední škole, ve třídě byly holky a jen my dva chlapci , v tělocviku jsme měli stejné modré trenky a bílé tílko jako holky společně jsme nacvičovali na spartakiádu 1965. Nám klukům to vůbec nebylo divné, v této době to asi bylo normální v 16-17 letech, vystupovali jsme na místních spartakiádních, okresních a krajských kolech ve cvičebním trikotu dívčím, do Prahy jsme nejeli. Dívčí modré trenky a sport. trikot jsem ještě dlouho nosil až do roztrhání snad do 30 let, celkem se v nich dobře chodilo a nevadilo to ani klukům kteří měli už červené trenky při společných aktivitách. I v současné době by oblečení se nemělo dělit na panské a ženské, výrobci by měli vyrábět oblečení ve všech velikostech a lidé ať si chodí v čem se nejlépe cítí, já sám si oblékám kalhotky, silonky apod.

Ludvík (So, 13. 7. 2013 - 10:07)

Dobu červených trenek jsem zažil,že by kluk vzal modré dívčí na tělák? Nesmysl.
Venku kluci nosili červené,modré dívčí nenosily ani holky,nebo jen velmi málo.

Tom (Pá, 12. 7. 2013 - 21:07)

A pokud si dobře vzpomínám , tak každý z mých kamarádů který měl doma sestru , se dříve nebo později přes prázdniny v modrých dívčích trenýrkách venku objevil ...

Tom (Pá, 12. 7. 2013 - 21:07)

Paní Iveto,nebylo to všude jako u vás doma . Mamka se nedívala co vytáhne z prádelníku . Oblíkla mi to co vytáhla jako první, to co bylo zrovna nahoře na hromádce a nedělala žádný rozdíl jestli to jsou mé červené nebo sestřiny modré trenýrky . Šup jednu nohu , šup druhou nohu a už jsem je měl na sobě . Šel jsem v nich ven , šel jsem v nich do školy , dokonce jsem je měl i několikrát v tělocviku . Bohužel i takové jsou matky .

Iveta (Pá, 12. 7. 2013 - 15:07)

Pokud já si pamatuji,tak kluci venku třeba o prázdninách nosili červené trenky, nikoliv dívčí modré trenýrky na tělocvk.V tom by kluk v životě nevylezl.
Vím,že třeba brácha si na červených trenkách zakládal, prostě byly klučičí.V modrých trenkách nešla ani holka moc ven,to prostě bylo tak.

Karel (Pá, 12. 7. 2013 - 15:07)

modré dívčí trenýrky si...Konečně normální názor.Proč kupovat klukovi prádlo,které musí mít narvané v zadku a ještě mu stlačuje pindíka.

Petra pro Ivetu (Čt, 11. 7. 2013 - 15:07)

Já je samozřejmě pamatuji také z tělocviku a nosím je také dodnes a co se týká příjemného-nepříjemného nošení,tak je to individuální.Každé prádlo má svoji velikost a tak proč by je nemohl nosit jak muž,tak i jiný chlap třeba a že jich je dost co je dodnes nosí.z dětství vím a pamatuji,že je běžně nosili i kluci po venku nebo jako spodní prádlo.V llétě co pamatuji v nich běhaly bez rozdílu skoro všichni.Stejně takl jako když se bude někdo ptát a divit se proč ajak můžou některé holky a ženy nosit pánské slipy a také jich je dost.Je to věc názorů a není k tomu co asi dodat,ale ty trencle oblékne normálně a sedí mu lépe než ty pánské.Mám známou která zásadně preferuje pánské boxerky a potíže s tím zásadně nikdy neměla a nemá

Tomko (Po, 18. 1. 2016 - 00:01)

Malímu dávám plínu a bodýčko vypada v tom fakt skvěle, obzvláště když spí , to je nejhodnější.

honza (Ne, 17. 1. 2016 - 20:01)

No to jste to přesně...rozdvojená osobnost.

Zuzka (Ne, 17. 1. 2016 - 20:01)

nesnáším typy jako ty co...No to jste to přesně odhadl! :)

Honza pro Zuzku (Ne, 17. 1. 2016 - 17:01)

Ano,nupuji tau i...nesnáším typy jako ty co vydávájí za žensko měj jsvůj názor máš ty vůbec děcka nebo seš tzv leštič v garsonce 1+1 a maminka donese jídlo na celý týden

Zuzka (Ne, 17. 1. 2016 - 13:01)

Kupujete odsud prádlo taky...Ano,nupuji tau i manželovi.Tanga jsou pro teenagery naprosto běžné prádlo.Vím o jeho vrstevnících,co tanga mají,ale neviděla jsem je,vím to od maminek.

Jindřich (Ne, 17. 1. 2016 - 12:01)

Tak vidíte,ono je lepší...Navlíct kluka do kalhotek,ve kterých není pro mužské přirození žádný prostor,je vždy odsouzeníhodné!

jana36 (Ne, 17. 1. 2016 - 12:01)

Tak vidíte,ono je lepší...Kupujete odsud prádlo taky pro manžela? Podle vás teď kluci nosí tanga běžně? Neumím si představit jak to vnímají oststní kluci ve škole když jejich spolužák nosí tanga místo boxerek. U vašeho syna to berou normálně? A znáte ještě nějaké teenageri kteří tanga nosí? Já jsem se s tím zatím moc nestřetla

Zuzka (Ne, 17. 1. 2016 - 12:01)

Uznávám,že na tom oboy...Tak vidíte,ono je lepší nejdříve zjistit,o co jde,než rovnou dělat odsudky.

Tereza (Ne, 17. 1. 2016 - 09:01)

Na tom Oboy jsem se nikdy...Uznávám,že na tom oboy mají pěkné prádlo,dost to změnilo můj názor na prádlo pro chlapce a muže.

Kde? (So, 16. 1. 2016 - 15:01)

Zuzko a kde jste je prosím...No určitě v Číně,tam to klukům dávají v rámci státního programu snížení populace!

Pavlína (So, 16. 1. 2016 - 15:01)

Jednak se mi to líbí a...No tak to má ale sakra krátké kraťasy,když mu je vidět nohavičky od slipů!!!Elasťáky má náš kluk taky,aby se mu nerýsovaly nohavičky kalhotek,což se mi taky hnusí,stačí boxerky s delší nohavičky!No nic,tak si dál vychunávejte svou převahu nad dítětem,protože vám dělá zjevně dobře,že je kluk zařízlý ve slipech jen pro vaši zábavu.A pozdravujte kamarádku,jste dobrá máma jako ona!

Jindřich (So, 16. 1. 2016 - 14:01)

Jednak se mi to líbí a...Ty kluci v elasťákách,to je zkrátka hnus,stejně jako přinutit děti,aby nosily tanga.Jste úplně stejně zvrácená,jako ta vaše kamarádka!

Luke (So, 16. 1. 2016 - 13:01)

Jednak se mi to líbí a...Zuzko a kde jste je prosím koupila?

Reklama

Přidat komentář