Reklama

spodní prádlo u chlapců

zkušená mamka (Pá, 15. 1. 2016 - 18:01)

A cetly jste ty články o...Ta tě ted setřela :-)

Zuzka (Pá, 15. 1. 2016 - 16:01)

A cetly jste ty články o...A o moderních úpletovinách,které jsou prodyšné a ze kterých se prádlo šije jste něco slyšel?Kluk má slipy celý den nadoraz v zadečku,ale když je večer svlékne,vůbec nejsou propocené.Tak o přehřívání snad netřeba diskutovat.A v létě má tanga,je prakticky nahý,co lepšího za prádlo mu můžete dát?

gin (Pá, 15. 1. 2016 - 16:01)

A cetly jste ty články o...Stará známá věc, jenže takovým nánám to nevysvětlíš.

sardanapal* (Pá, 15. 1. 2016 - 16:01)

Taky se říká,že kluci...Naopak , každej ptáček potřebuje svobodu !

adam (Pá, 15. 1. 2016 - 16:01)

A cetly jste ty články o prehrivani a neplodnosti?

adam (Pá, 15. 1. 2016 - 16:01)

A cetly jste ty články o prehrivani a neplodnosti?

Pavlína (Pá, 15. 1. 2016 - 15:01)

To je pěkná...Taky se říká,že kluci zvyklý na těsný prádlo jsou lepší v milostným životě.V každém případě synovi těsné boxerky vyhovují,tak nehodlám měnit.

Zuzka (Pá, 15. 1. 2016 - 12:01)

Zuzko a ostatní.

A ono...Jistě,musí si ulevit.Jen reaguji na hloupost poznámky Jindřicha,že to je kvůli prádlu a oblečení.To je příroda a je blbost tomu bránit,nebo to s klukama nějak probírat,nebo to dokonce trestat.Proto má kluk ve školním batohu slipy,aby si je vyměnil,když se to stane.Vůbec o tom nemluvím,spoďárky vyperu a je po problému.

Petr (Pá, 15. 1. 2016 - 11:01)

Zuzko a ostatní.

A ono těch kluků ubyde, když si dvakrát, třikrát za den "uleví"?

Já to také tak dělal a nepropadal jsem. Dokonce jsem vystudoval vysokou školu.

gin (Pá, 15. 1. 2016 - 10:01)

To je pěkná...Zuzko, zuzko!

V tom hrají roli hormony a těm se poručit nedá.

Zuzka (Pá, 15. 1. 2016 - 10:01)

Ty klučičí nehody jsou z...To je pěkná hloupost.Myslíte,že nevím,jak se to chlapům dělá?Naopak,když to má kluk dobře znehybněné ve slipech a ještě má fest rifle,tak ho myšlenky na masturbaci zaručeně přejdou.

Jindřich (Pá, 15. 1. 2016 - 09:01)

Lepší než trapné domluvy...Ty klučičí nehody jsou z toho těsnýho prádla a nesmyslně narvaných riflí!To je taková celodenní nucená onanie.Nedivte se,že je mokrej.Náš kluk nosí trenky a kalhoty má taky na volno a nikdy nehodu neměl, ani ve dne,ani v noci.

gin (Pá, 15. 1. 2016 - 09:01)

Nejdřív napíše že kluk...To máš poluce se synem společně dohromady? Nevídané!!!

Pavlína (Pá, 15. 1. 2016 - 07:01)

Náš kluk má odmalička bavlněné boxerky natěsno..Podle mne je to pro kluky nejlepší.Když byl syn menší, podle potřeby jsem mu tam mohla šoupnout plínku a vždycky držela jak přibírá .Dnes mu bude už dvanáct, opravdu celý život neměl nic jiného, než boxerky.

Iveta (So, 6. 7. 2013 - 12:07)

modré dívčí trenýrky si pamatuji z tělocviku.Moc tedy příjemné nebyly,takže nevím jak je tvůj manžel může nosit.Pokud je vůbec oblékne.

Já bych se v případě chlapců klonila ke klasice dnešní doby.Tedy boxerky,případně slipy.

Zuzka (Čt, 14. 1. 2016 - 21:01)

No takže "zkušená...Lepší než trapné domluvy jsou slipy do pyžama a pak to bez komentáře vyprat.Většinou se to tak u kluka v pubertě řeší,on s tím stejně nic nenadělá.Já dávám klukovi do batohu do školy náhradní gaťky pro ty případy klučičích nehod,párkrát se mu to už hodilo.

sardanapal* (Čt, 14. 1. 2016 - 17:01)

Nejdřív napíše že kluk...Pro blbou - nemíval antož náruživě mastil vole !

zkušená mamka (Čt, 14. 1. 2016 - 17:01)

Tvrdí, že zkušená, ale...Nejdřív napíše že kluk má poluce a pak napíše že on žádný neměl :-)
(dobře jsi to napsal v jednom příspěvku ve dvou větách :-) )
Jinak my poluce máme ale na to máme spodní prádlo :-)

gin (Čt, 14. 1. 2016 - 17:01)

Nejde o to ho to odnaučit...Tvrdí, že zkušená, ale naprosto neznalá. Postele je nutno převlíkat kvůli polucím, které kluk dostane za spánku. Já jako kluk v noci vůbec žádné poluce neměl, protože jsem vše přes den vyonanoval. Dvakrát, třikrát za den jsem to musel mít.

sardanapal* (Čt, 14. 1. 2016 - 17:01)

No takže "zkušená matka" je nejspíš nějaká buzna a takových se zde nejspíš vyskytuje víc ...
Jinak by snad stačila inteligentně řešená domluva , nápadné podstrčení kapesníčků a pod ...

Reklama

Přidat komentář