Reklama

PŘÍMÁ ADOPCE

amoc (Po, 7. 1. 2013 - 16:01)

Monika volala o pomoc. Je zřejmě hodně mladá a nikdo jí nevysvětlil, jaké jiné možnosti než interupce existují. rozhodnout se může sama. Komu vadí, že se jí někdo snaží pomoci? I když je minimální šance na úspěch

+ (Po, 7. 1. 2013 - 16:01)

A co jí zbývá jiného? Má jít krást, aby měla na potrat?

Pane (Po, 7. 1. 2013 - 16:01)

Páry toužící po miminku,...na nebi,to snad ani není možné,Monika,která tu napsala,že nemá peníze na potrat,tak ji tu stále přesvědčují,aby porodila a dala dítě k adopci,tak to už je silná káva.

bela (Po, 7. 1. 2013 - 16:01)

Nikdo??? No hlavně že...já ne, mam 6 a ferko 5

? (Po, 7. 1. 2013 - 16:01)

Páry toužící po miminku,...Nikdo??? No hlavně že fňukáte, že chcete děcko...

... (Ne, 6. 1. 2013 - 15:01)

Páry toužící po miminku, napište sem paní Monice, prosím http://diskuse.doktorka.cz/interupce-pomozte/

pavlíčková vend (Pá, 28. 12. 2012 - 14:12)

Dobrý den,Veroniko jsem...kontak na nás je:[email protected] nebo 732670407 děkuji

pavlíčková vend (Pá, 28. 12. 2012 - 13:12)

Dobrý den termín mám v...Dobrý den,Veroniko jsem mladý pár který nemůže mít vlastní děti a moc rádi se postaráme,já už mám doma holčičku které je 8 let s prvního manželství ale s nynějším mužem toužíme po chlapci a proto budeme moc rádi když se nám ozvete děkuji Vít a Vendula Pavlíčkovi

Pavlíčková (Pá, 28. 12. 2012 - 13:12)

dobrý den,máme zájem adoptovat miminko jsme mladý pár který nemůže mít vlastní prosím ozvěte se děkujeme tel:732670407

JV (Po, 24. 12. 2012 - 16:12)

Veroniko, my také hledáme maminku, která se o své miminko nemůže postarat a hledá pro něj nové rodiče. Kontakt je [email protected]

Veronika (Pá, 21. 12. 2012 - 22:12)

koukám Veroniko že to...Odepisuji všem hned jak napíší email nebudu každýmu obratem psát jo ste to vy nejste jediný koho tu mám není to lehké vybrat ty nejlepší rodiče.

Sára (Pá, 21. 12. 2012 - 14:12)

Dobrý den termín mám v...koukám Veroniko že to dávate všude a když Vám člověk napíše nejste schopna odepsat!!!

evelilib (St, 19. 12. 2012 - 08:12)

Dobrý den termín mám v...Veroniko, e-mail [email protected], děkuji

Veronika (Po, 17. 12. 2012 - 09:12)

Dobrý den termín mám v dubnu je to kluk a nemůžu si ho nechat mám už tři děti a čtvrtý bych nezvládla hledám rodinu která miminko nemůže mít a která by miminku dala to co potřebuje napiště email já se ihned ozvu

milost (Ne, 2. 12. 2012 - 07:12)

já jsem určitě...Markét rádi počkáme, máme zájem s manželou přímou adopcí přijmou synka-nejlépe jméno Matouš-Jan, máme titiž 2 dcerky. Pěkný den

milost (Ne, 2. 12. 2012 - 07:12)

já jsem určitě...Dobrý den, jsme dobře zajištěný manž.pát, máme dvě dcery- 20 měs. a 10 měs.,rádi bychom přijali přímou adopcí synka, pokud budete mít zájem nás kontaktovat, prosím učiňte tak.Pěkný den.

milost (Ne, 2. 12. 2012 - 06:12)

Dobrý den .Chtěla jsem se...nebojte se Jaňule, proběhnou 2 soudy,dle místa vašeho trv. bydliště,první vám dítě svěří do péče, druhý po dosažení 1 roku dítěte rozhodne o nezrušitelném osvojení.

alice (Po, 26. 11. 2012 - 16:11)

Podívejte se na stránky http://prima-adopce.webnode.cz/o-nas/. Jsou tam zodpovězeny nejčastější dotazy ohledně přímé adopce.

jaňule (Čt, 22. 11. 2012 - 12:11)

Dobrý den .Chtěla jsem se zeptat chceme s manželem adoptovat miminko přes přímou adopci a proto bych ráda věděla jak je to s tým soudem .Po 3 měsících dáváme žádost k souduu to vím ale nevím jestli si máme zajistit právníka a jestli budeme platit nějaké právní výlohy .Prosím kdo ví o tom více napište.A nebo kdo už má s tím nějakou zkušenost a mají dítě v adopci tak ať mi napíše jak to vše probíha.Děkuji

marta (St, 31. 10. 2012 - 13:10)

zdravím Vás všechny,myslím,že je hodně zapotřebí si vše promyslet,než dáte miminko někomu k přímé adopci,nejde vůbec o to,že všichni,kdo po tom malém uzlíčku touží jsou lidé,kteří jim můžou vše zajistit,ale není lehké se s tím smířit,že o Vaše dítě bude pečovat někdo jiný a Vy tu situaci nezvládla.Vím o čem mluvím.Proto je přímá adopce úžasná věc,ale nebezpečná,jelikož nikdo neví,co bude v hlavě maminky,která porodila,probíhat.O tom,že pokud soud zjistí,že jsou v tom peníze a někdo si dětátko objednal,může skončit v kojeneckém ústavu.

Reklama

Přidat komentář