Reklama

PŘÍMÁ ADOPCE

Barbora (Ne, 11. 3. 2012 - 20:03)

Pozor na pani Kovalovou z Opavy. Slibuje, ze vam 100% da miminko do prime adopce, ale pri tom to slibuje nekolika parum na jednou, takze nekomu z nich ho urcite neda!!!!!!!!! Takze nekmu zustanu oci pro plac!!!!!!!!!!!! Mame to overeno z nekolika zdroju.

mimi (Pá, 9. 3. 2012 - 15:03)

Pro INNA LYTVIN. Jsme...ozvěte se mi na email [email protected]

JP (Út, 6. 3. 2012 - 13:03)

Dobrý den,
můžete mi...... napište na [email protected]
pro info k jak postupovat při přímé adopci

... (Ne, 4. 3. 2012 - 17:03)

Dobrý den,
můžete mi prosím někdo poradit, jak probíhá přímá adopce?Už jsme zoufalí. Musíme být prověřeni nebo to není důležité a opravdu sociálka přihlíží na to, že matka si sama vybere rodinu, které dítě svěří?
Děkuji všem, kteří nám poradí!!

inna lytvin (Pá, 2. 3. 2012 - 21:03)

Ahoj, na jedné diskuzi jsem...Mame zajem o primou adopci zkousim to vsude,ele nikdo se nam zatim neozval,prosim budeme miminko milovat napiste na [email protected]

Pani Kovalova (Pá, 2. 3. 2012 - 21:03)

Dobry den,mame velky zajem o miminko,vsechno zaridime,ozvete se prosim na 6O5278003 dekujeme

Pani Kovalova (Pá, 2. 3. 2012 - 21:03)

dobrý den mám 3 děti...Dobry den,mame velky zajem o miminko,vsechno zaridime,ozvete se prosim na 6O5278003 dekujeme

kovalová (Út, 21. 2. 2012 - 21:02)

Dobrý večer paní...nejde mi vám poslat emil [email protected]

Radek (Út, 21. 2. 2012 - 10:02)

dobrý den mám 3 děti...Dobry den p.Kovalova, s manzelkou by jsme se moc radi postarali o Vase miminko. Bohuzel po chybe lekaru uz nemuzeme mi vlastni miminko a tak by jsme moc radi dali timhle zpusobem lasku a domov vasemu miminku. Jinak sme cekatele na adopci. Prosim ozvete se nam na mail: [email protected] Moc dekujeme.

CekameNaZazrak (Po, 20. 2. 2012 - 21:02)

dobrý den mám 3 děti...Dobrý večer paní Kovalová, můžete se nám prosím ozvat na e-mail [email protected], máme veliký zájem o miminko ( a kamarádku, která přím.adopci již absolvovala).Moc děkujeme

kovalová (Po, 20. 2. 2012 - 20:02)

Dobry den,jelikoz ze...dobrý den mám 3 děti čekám 4 a ráda bych vám miminko dala jsem ve 13 týdnu

ˇVaše děťátko r (Čt, 16. 2. 2012 - 15:02)

Samotným se nám miminko mít nedaří a rádi bychom se seznámili s těhulkou, která by ráda dala děťátko k adopci milujícím rodičům, kteří ho budou milovat jako vlastní. Splnil by se nám životní sen a miminko by se dostalo do rodiny, kde bude o něj s obrovskou láskou dobře postaráno. Děkujeme! Náš email je [email protected]

--- (So, 21. 1. 2012 - 20:01)

vážení zájemci o přímou adopci, pro zvýšení vašich šancí získat miminko vám doporučuji sledovat zdejší témata miniinterupce, potrat, potrat-cena aj. každou chvíli se tam vyskytne žena zvažující interrupci a přímé oslovení náhradní rodinou by ji mohlo od tohoto kroku odradit. informovanost o přímé adopci není velká a některé ženy jdou raději na potrat než aby dítěti přinesly život v ústavu.

Barbora (So, 21. 1. 2012 - 18:01)

Dobry den,jelikoz ze zdravotnich duvodu nemohu mit vlastni miminko, tak s manzelem hledame maminku, ktera by nam dala miminko do prime adopce. [email protected]

Radek (St, 18. 1. 2012 - 12:01)

dobri den jsem v 7 měsici...Ahoj Inno, s manželkou se jiz dlouho snazime o miminko. Pred rokem se nam to konecne podarilo a vsak po chybe lekaru sme v 23. tydnu o nej prisli. Bohuzel od te doby uz nemuze byt tehotna. Pokud stale hledate nahradni rodice, ozvete se mi prosim na: [email protected]

nikola (So, 14. 1. 2012 - 20:01)

dobrý den hledáme děťátko do přímé adopce s manželem se již snažíme 13let o oplodnění stále nic,máme žádost na adopci ale také nic.Je nám 35let.Tak jestli se najde paní či slečna která si nemůže miminko nechat,aby se ozvala na tento email [email protected]

konečně s mimin (Út, 3. 1. 2012 - 15:01)

tomu kdo neumi napsať email...V rozrušení z vidiny úplné rodiny člověk snadno přehlédne, že se mu umazalo kus emailové adresy, ale jestli je to pro Vás prioritní kritérium pro výběr těch, kteří by měli milovat Vaše dítě, tak je nám to líto a přeji hodně úspěchů s výběrem.
L+A

inna lytvin (Út, 3. 1. 2012 - 14:01)

tomu kdo neumi napsať email tomu bych děťatko nesveřila

konečně s mimin (Út, 3. 1. 2012 - 13:01)

ta adrésa nefungujePro INNA LYTVIN. Moc se omlouvám adresa je [email protected]

inna lytvin (Po, 2. 1. 2012 - 19:01)

Pro INNA LYTVIN. Jsme...ta adrésa nefunguje

Reklama

Přidat komentář