Reklama

PŘÍMÁ ADOPCE

Klára (Čt, 8. 11. 2018 - 10:11)

Dobrý den, pokud stále hledáte rodinu pro své miminko napište prosím na [email protected], kde Vám poskytneme veškeré informace o nás.
Děkuji.

Nahariba (Čt, 18. 4. 2013 - 21:04)

Zdravím,chtěla bych se...Poradim vam jak obejit zdlouhavy proces adopce. Kontaktujte mne na [email protected] a pro rychlejsi komunikaci zanechte tel. kontakt

Mirek (St, 27. 3. 2013 - 22:03)

Rádi bychom s manželkou našli ženu/slečnu, která je rozhodnuta dát své budoucí miminko k přímé adopci. Již jsme zde našli jednu paní, která se pro nás rozhodla a poté co jsme nakoupili vše potřebné si to rozmyslela (resp. její muž) ... pro mou ženu je to velmi zničující vidět prázdný kočárek ... postýlku ... moc se těšila že už konečně budeme celou rodinou.
Prosím o vzkazy na [email protected]
Děkuji

pozehnani2013 (St, 27. 3. 2013 - 14:03)

Hezký den, touto cestou hledáme maminku, která se ocitla v situaci, že si nemůže děťátko, které čeká nechat. Pomůžete manželskému páru, který po dítěti moc touží, dá mu vše, co potřebuje. Děkujeme. [email protected]

Kateřina (So, 23. 3. 2013 - 23:03)

Obracime se na slecnu ci pani, ktera si nemůže nechat miminko, ktere čeka, chceme se stat jeho novymi rodici...jsme diskretni a troufame si rici, ze budeme ti nejlepsimi rodici a naplnime jeho zivot laskou a radosti...kontakt:775109090.

Iva a Luboš (Po, 18. 3. 2013 - 07:03)

Dobrý den,
velice rádi bychom pomohli mamince v nouzi, která čeká miminko a bohužel se nemůže o ditě sama postarat a uvažuje o přímé adopci. Miminko si přejeme hrozně moc a dáme mu všechnu lásku, kterou jen budeme moci dát. Prosím, ozvěte se nám na [email protected]

Dagmar Koubková (Po, 11. 3. 2013 - 19:03)

Dobrý den jsme manželé a moc rádi bychom si vzali v přímé adopci miminko. Chtěli bychom pomoct mamince, která je přesvědčená, že se o miminko nemůže postarat a v přímé adopci by nám ho , se všemi náležitosti předala. Zároveň by miminku zajistila lásku, péči, vzdělání a nám by tím splnila naše toužebné přání. Budeme štastní i za dvojčátka. Napište nám, prosim, na [email protected]

janina (Út, 12. 2. 2013 - 15:02)

Ahoj
Jsem v 6...Jsme manželekteří nemohou mít děti a chtěli bychom si vzít miminko přes přímou adopci.Prosím napište mi na [email protected] Tam vám poradím co a jak.

malae (Ne, 10. 2. 2013 - 11:02)

já jsem určitě...Market, můžete mě, prosím, kontaktovat na [email protected]. Moc děkuji

hedpep (Pá, 8. 2. 2013 - 09:02)

Dobrý den jsme manželé a moc rádi bychom si vzali v přímé adopci miminko. Chtěli bychom pomoct mamince, která je přesvědčená, že se o miminko nemůže postarat a v přímé adopci by nám ho , se všemi náležitosti předala. Zároveň by miminku zajistila lásku, péči, vzdělání a nám by tím splnila naše toužebné přání. Budeme štastní i za dvojčátka. Napište nám, prosim, na [email protected] Těšíme se a děkujeme.

malae (Po, 4. 2. 2013 - 15:02)

Dobrý den, rádi bychom si s manželem vzali přímou adopcí do péče miminko nebo dvě, od maminky, která je přesvědčená, že se o něho nemůže z nějakého důvodu postarat. Pomůžeme vám i legislatvou a úřady. Miminko se u nás bude mít opravdu dobře. Velmi toužíme mít doma maličkého drobečka a zajistíme mu kvalitní život v lásce.
Ozvěte se nám, prosím, na [email protected]
Děkujeme.

Iveta (Pá, 1. 2. 2013 - 18:02)

Hledáme maminku která si nemůže z určitých důvodů nechat miminko.Jsme po neúspěšném IVF, potratu dvojčátek a už jsme z toho zoufalý.Chceme dát lásku a domov nějakému miminku,když na vlastní jsme ztratili naději.Děkuji.Mejl:[email protected]

? (Po, 28. 1. 2013 - 21:01)

Na mobilu nejsou čárky a tečky? :-D

vis (Po, 28. 1. 2013 - 20:01)

Jarko vy neumíte psát...pise to z mobilu

Dotaz (Po, 28. 1. 2013 - 20:01)

Jarko vy neumíte psát čárky a tečky za větou kdo bude s dítětem dělat úkoly z češtiny

jarka (Po, 28. 1. 2013 - 19:01)

Dobry den jsme manzele kteri bohuzel nemuzou mit deti hledame touto cestou maminku ktera by namsve dite sverila nabizime lasku stesti a pro nas by to bylo to nejkrasnejsi v zivote prosim o kontakt staci i sms 721357310

Je (Ne, 20. 1. 2013 - 19:01)

Dobrý den Veroniko,

my by...to hezké,že chcete adoptovat miminko,asi kdybych nemohla mít vlastní děti,tak bych si také adoptovala-bez dětí není život.Jen bych se určitě koukala,z jaké rodiny to mimčo je.

Lucka a Honza (Ne, 20. 1. 2013 - 19:01)

Dobrý den, jsme mladý pár, který nemůže mít vlastní dítě. Hledáme pani či slečnu, která se z jakýchkoliv důvodů nemůže o miminko postarat. Nabízíme rodinu, lásku, štěstí, vše co miminko potřebuje. prosím pište [email protected]

Lucka (Ne, 20. 1. 2013 - 19:01)

Dobrý den termín mám v...Dobrý den Veroniko,

my by jsme měli velký zájem o vaše miminko. napište mi prosím na email: [email protected]

Barneby (Po, 7. 1. 2013 - 20:01)

Kdyby Monika, která nemá peníze na potrat, věděla, že by se o její mimi někdo postaral a ještě jí dal peníze, tak by o potratu přestala uvažovat.

Reklama

Přidat komentář